تزریق ژل

هزینه تزریق ژل نواحی مختلف صورت در سال 1401 چقدر است؟

تزریق ژل یکی از تکنیک‌های تزریقی بسیار موثر در از بین بردن عوامل پیری و همچنین اصلاح برخی از ایرادهای چهره است. به طوری که افراد می‌توانند به کمک این روش به ظاهری زیبا و جوان دست یابند. اما در کنار مزایا و نتایج مثبتی که بعد از تزریق ژل ایجاد می‌گردد بحث هزینه تزریق فیلر برای کاندیدهای انجام آن اهمیت زیادی دارد. هزینه تزریق ژل در نواحی صورت به عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد. به همین دلیل برای برآورد کردن قیمت نهایی کار باید جوانب مختلف کار سنجیده شود.

اینفوگرافیک هزینه تزریق ژل

مشاوره سریع و رایگان تزریق ژل با پزشک متخصص

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

کلینیک پوست و مو رز با استفاده از به روزترین روش‌ها و بهترین برندهای ژل شما عزیزان را در این مسیر همراهی خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت انواع فیلر صورت و نکات مهمی که در این خصوص باید بدانید شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم.

قیمت هر سی سی ژل

نحوه تزریق ژل

قبل از اینکه به بررسی هزینه تزریق ژل پرداخته شود بهتر است تا با نحوه انجام این کار آشنا شویم. تزریق ژل به نواحی مختلف صورت و بدن باید در کلینیک‌های تخصصی و تحت نظارت پزشک متخصص در این زمینه صورت بگیرد. نحوه تزریق ژل چندان پیچیده نبوده و با رعایت نکات ایمنی و داشتن یک تزریق اصولی می‌توان بلافاصله بعد از جلسه درمانی، به نتایج ایده‌آل خود دست پیدا کرد. برای تفهیم بهتر این موضوع در زیر مراحل انجام کار به ترتیب آورده شده‌اند:

نحوه تزریق فیلر در کلینیک رز

 • داشتن جلسه مشاوره با پزشک متخصص

قبل از شروع هر کاری باید فرد متقاضی و پزشک یک جلسه مشاوره با یکدیگر داشته باشند. در این جلسه پزشک تمامی جوانب کار از جمله شرایط بدنی و انتظارات مراجعه‌کننده از تزریق ژل را بررسی کرده و فرد را از مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق مطلع می‌کند.

هزینه تزریق ژل در تهران

 • آماده‌ کردن فرد برای انجام تزریق ژل

اولین کار در جلسه تزریق ژل، با آماده‌سازی شخص آغاز می‌گردد. به این صورت که ناحیه دقیق تزریق ژل و حجم مورد نیاز ژل برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل مشخص می‌گردد. منظور از آماده کردن ناحیه تزریق، اعمال بی‌حسی در صورت نیاز و استریل کردن آن است.

 • انجام تزریق ژل

آخرین مرحله که مهم‌ترین بخش این عمل زیبایی محسوب می‌شود، انجام تزریق ژل است. پزشک با توجه به تخصص و تجربه کاری خود، مراحل تزریق را به کمک سرنگ مخصوص در جهت‌های مختلف انجام می‌دهد. زیباجو می‌تواند بلافاصله بعد از این کار نشانه‌هایی از نتیجه نهایی را مشاهده کند.

هزینه تزریق ژل برای نواحی مختلف صورت

هزینه تزریق ژل در نواحی مختلف صورت

مراحل تزریق ژل
 1. جلسه مشاوره با متخصص
 2. آماده‌ کردن فرد برای تزریق
 3. انجام تزریق ژل
عوامل تاثیر گذار بر قیمت
 1. ناحیه تزریق
 2. حجم ژل تزریق شده
 3. نوع و برند ژل تزریقی
 4. هزینه پزشک و کلینیک
پرداخت هزینه توسط بیمه تزریق ژل، یک تکنیک زیبایی است بنابراین تحت حمایت شرکت بیمه قرار نمی‌گیرد.
کاهش هزینه تزریق با انتخاب بهترین ژل، مراجعه به کلینیک و متخصص معتبر و رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق، ماندگاری تزریق را بیشتر کنید تا تعداد جلسات تکرار تزریق کم شده و هزینه کار مقرون به صرفه باشد.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب روسی

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل صورت

 عوامل تاثیر گذار بر قیمت تزریق ژل

بعد از اینکه افراد تصمیم خود را بر انجام تزریق ژل گرفتند سوالی که ذهن آن‌ها را به خود درگیر می‌کند، قیمت تزریق ژل است. در برآورد کردن هزینه نهایی و دقیق این کار باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت. از جمله اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت تزریق فیلر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ناحیه مورد نظر برای تزریق ژل

یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر قیمت تزریق ژل، ناحیه‌‌ای است که شخص قصد تزریق به آن را دارد. به این صورت که هر چه این ناحیه وسیع‌تر بوده و یا از حساسیت بیشتری برخوردار باشد قیمت نهایی کار نیز افزایش می‌یابد. به عنوان مثال هزینه فیلر بینی با هزینه فیلر گونه یکسان نخواهد بود.

هزینه تزریق ژل برای چاقی صورت

 • حجم مورد نیاز برای تزریق ژل

مورد دیگری که در این خصوص اهمیت دارد، حجم مورد نیاز فیلر برای رسیدن به نتیجه مطلوب است. به عنوان مثال کسانی که از چین و چروک بیشتری در چهره خود برخوردار هستند در مقایسه با افرادی که خطوط صورت آن‌ها کمتر است برای رسیدن به ظاهر ایده‌آل خود باید حجم بیشتری از ژل را تزریق کنند و این به معنای افزایش قیمت کار است.

تاثیر برند ژل بر هزینه تزریق

 • نوع و برند ژل تزریقی

این روزها انواع مختلفی از ژل‌های تزریقی وارد بازار شده‌اند. با توجه به کیفیت ساخت و نوع برند قیمت انواع فیلرهای صورت نیز متفاوت خواهد بود.

قیمت تزریق فیلر در سال ۲۰۲۲

 • اجرت پزشک برای انجام تزریق ژل

پزشک‌ها با توجه به تخصص و مهارتی که در انجام تزریق ژل دارند اجرت‌های مختلفی را برای خود در نظر می‌گیرند. بنابراین افرادی که پزشک‌های مختلفی را برای این کار انتخاب می‌کنند باید هزینه‌های متفاوتی را نیز پرداخت کنند.

 • هزینه خدمات مصرفی ارائه شده در کلینیک‌ها

هر کلینیک زیبایی براساس تجهیزات و امکاناتی که در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند قیمت‌های مختلفی را برای خدمات درمانی و زیبایی خود در نظر می‌گیرند.

با در نظر داشتن تمامی موارد گفته شده در بالا، برای کسب اطلاعات لازم از قیمت هر سی سی تزریق ژل در کلینیک رز با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. این کلینک با استفاده از بهترین برندهای تزریقی ژل موجود در بازار و داشتن کادر درمانی متخصص در این زمینه شما را در رسیدن به نتیجه ایده‌آل خود همراهی خواهند کرد.

مطالب بیشتر: تزریق ژل سینه

هزینه تزریق ژل صورت در کلینیک رز

مطالب بیشتر: تزریق ژل گونه

کاهش هزینه تزریق ژل در نواحی صورت

هر اندازه ماندگاری تزریق ژل بیشتر شود، فاصله بین جلسات تزریق افزایش یافته و در نتیجه هزینه کار مقرون به صرفه خواهد شد. اگر از بهترین برند فیلر برای شما استفاده شده و مراقبت‌های بعد از تزریق را رعایت نمایید، قطعا ماندگاری تزریق ژل صورت بیشتر شده و فاصله بین جلسات افزایش پیدا خواهد کرد. لذا قیمت تزریق فیلر به صورت کاهش پیدا می‌کند.

قیمت تزریق ژل صورت

هزینه های مراقبت بعد از تزریق ژل

خوشبختانه هزینه‌های مراقبت بعد از تزریق ژل چندان بالا نیست و حتی خود فرایند تزریق ژل نیز با اینکه تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد ولی نسبت به سایر روش‌های زیبا و جوانسازی پوست تکنیکی ارزان قیمت و  مقرون‌به‌صرفه است و به همین دلیل این تکنیک زیبایی طرفداران زیادی در میان زیبایی‌جویان عزیز دارد.

از آنجائیکه بروز عوارض جانبی در تکنیک تزریق ژل بسیار ناچیز است و تنها ممکن است شامل تورم، کبودی و درد اندک باشد که در صورت انجام مراقبت‌های پس از تزریق ژل می‌توان تا حدود زیادی از این میزان نیز کاست بنابراین هزینه های مراقبت بعد از تزریق ژل شاید تنها شامل استفاده از برخی مسکن‌ها و یا آرنیکا مونتانا باشد که در تسکین درد و نیز کاهش التهاب پس از تزریق موثر واقع می‌شوند.

آرنیکا خود یک داروی هومیوپاتی با خواص ضد التهابی است که اگر قبل و بعد از تزریق ژل در محل مورد نظر مصرف شود، می‌تواند به کاهش تورم و کبودی کمک کند. ژل آرنیکا را می‌توانید بعد از درمان به محل تزریق بمالید. اگر بعد از درمان در ناحیه تزریق استفاده شود، آرنیکا می‌تواند به تسریع روند بهبودی کمک کند.

سایر هزینه‌های مراقبت بعد از تزریق ژل به اقداماتی که خود فرد انجام می‌دهد بستگی دارد، استفاده از کمپرس سرد در روزهای اول بسیار مفید عمل خواهد کرد و بهتر است از فعالیت‌های سنگین، ماساژ محل تزریق، استعمال لایه‌بردار یا محصولات آرایشی به محل تحت درمان تا حداقل 24 ساعت پس از تزریق اجتناب شود.

آیا هزینه تزریق فیلر توسط بیمه پرداخت می شود؟

آیا هزینه تزریق ژل توسط بیمه پرداخت می شود؟

خیر، با توجه به اینکه تزریق ژل در دسته تکنیک‌های زیبایی غیر تهاجمی قرار می‌گیرد، هزینه‌های مربوط به آن تحت پوشش بیمه نیست. بنابراین کاندیدهای انجام آن باید تمامی هزینه را به صورت شخصی پرداخت کنند. با این حال برای اطمینان بیشتر می‌توانید با کارشناسان شرکت بیمه مربوطه تماس بگیرید.

2.5/5 (20 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *