تزریق چربی

هزینه و قیمت تزریق چربی

تزریق فیلر با استفاده از چربی‌های بدن خود فرد یکی از عمل‌های زیبایی است که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کاربرد این فیلرها برای حجم دهی به صورت، سینه‌ها، زیر چشم و … است که تغییرات بخصوصی در زیبایی شخص ایجاد می‌کند. با توجه به اینکه فیلر مورد استفاده از بدن خود فرد گرفته می‌شود، بیشترین سازگاری را با بافت‌های بدن دارد. از طرفی نیازی هزینه‌ی خرید فیلر از لیست هزینه‌های عمل حذف می‌شود. افرادی که برای هر یک از اندام خود نیاز به تزریق چربی دارند، طبیعتا ابتدا فاکتورهای مختلفی را بررسی می‌کنند. یکی از این فاکتورها، هزینه تزریق چربی است. لذا کلینیک پوست و موی رز به بررسی دقیقتر عوامل موثر بر هزینه تزریق چربی به صورت، زیر چشم، گونه و سایر موارد می‌پردازد. جهت دریافت هرگونه اطلاعاتی در خصوص قیمت نهایی تزریق چربی می‌توانید به صورت تلفنی با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

چه فاکتورهایی بر هزینه تزریق چربی تاثیر گذارند؟

مسلما همانند هر عمل زیبایی دیگری، قیمت تزریق چربی نیز تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود.  به طور کلی هزینه‌ی نهایی حجم دهی صورت، سینه و سایر اندام‌ها با چندین فاکتور مشخص می‌شود. مورد نخست هزینه‌ی فیلر مورد استفاده است. که بر اساس حجم مورد نیاز و نوع ماده‌ی خریداری شده قیمت متفاوتی دارد. تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق فیلر مورد دیگری است که هزینه‌ی تزریق را تعیین می‌کند. روش تزریق، مهارت و تجربه‌ی فرد تزریق کننده و اعتبار کلینیک زیبایی نیز در قیمت نهایی عمل تاثیرگذارند. اهمیت تجهیزات و امکانات مورد استفاده برای عمل تزریق را نمی‌توان در نتیجه‌ی کار نادیده گرفت. بنابراین طبیعی است که کلینیک‌هایی که از تجهیزات نوین و پیشرفته‌تری استفاده می‌کنند، هزینه‌ی بیشتری برای تزریق دریافت نمایند.

چه فاکتورهایی بر هزینه تزریق چربی تاثیر گذارند؟

هزینه تزریق چربی بر حسب روش تزریق

با توجه به این موارد، هزینه تزریق چربی می‌تواند در محدوده‌ی قیمت وسیعی در نوسان باشد. چرا که هر کلینیک برحسب نوع روش انتخابی و امکاناتی که در اختیار دارد، هزینه‌ی متفاوتی تعیین می‌کند. تزریق چربی امروزه با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. هر یک از این روش‌ها مزایای خاص خود را دارند که بنابر تشخیص پزشک انتخاب می‌شوند. امروزه تزریق چربی با دو روش میکروفت و نانوفت انجام می‌شود:

هزینه تزریق چربی

  • تزریق چربی به روش میکروفت

فرآیند تزریق چربی ابتدا با ساکشن چربی از شکم، باسن یا سایر اندام بدن صورن می‌گیرد. سپس چربی برداشته شده باید برای تزریق آماده سازی شود. این روش همانطور که از نام آن مشخص است، چربی را به ذرات میکرومتری ریز می‌کند. به این ترتیب پس از تزریق ذرات چربی به شکل بهتر و یکنواخت‌تری در زیر پوست می‌نشینند. در نهایت علاوه بر ایجاد نتیجه‌ی زیباتر و طبیعی‌تر در چهره و اندام‌ها، بیمار دوره‌ی نقاهت کوتاه‌تری را می‌گذراند. هزینه تزریق چربی به روش میکروفت متفاوت‌تر از سایر روش‌هاست. چرا که در این روش یک مرحله تصفیه و ریز کردن ذرات چربی تا ابعاد میکرومتری نیاز است.

  • تزریق چربی با روش نانوفت

روش پیشرفته‌تری که برای تزریق چربی ابداع شده است، نانوفت است. محققان معتقدند که تزریق چربی علاوه بر حجم دهی می‌تواند اثرات مفیدتری روی بدن داشته باشد. از این رو با تصفیه‌ی ساکشن شده و خرد کردن ذرات آن تا ابعاد نانومتری انتظار نتایج عالی‌تری را داشتند. انتظاراتی که کاملا منطقی بود؛ چرا که چربی‌های نانومتری به عنوان منبعی از سلولهای بنیادی معرفی می‌شوند. حال با تزریق این ماده‌ به صورت، گونه، زیر چشم‌ها و … به مرور شاهد ترمیم و بازسازی پوست این نواحی خواهیم بود. در واقع تزریق چربی به روش نانوفت تنها یک عمل زیبایی محسوب نمی‌شود، بلکه نتایج بسیار موثرتری برای بدن دارد. از طرفی ماندگاری چربی تزریق شده به مراتب طولانی‌تر از سایر روش‌های تزریق چربی است. طبیعی است که هزینه تزریق چربی به روش نانوفت بالاتر از روش‌های دیگر باشد. برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه تزریق چربی به این روش می‌توانید با همکاران ما در کلینیک رز تماس بگیرید.

  • هزینه تزریق چربی صورت چقدر است؟

زمانی که از فیلرهای دیگری برای حجم دهی به صورت استفاده می‌شود، مبلغ بیشتری برای خرید فیلر باید بپردازید. در روش تزریق چربی این هزینه وجود ندارد و فیلر مورد نیاز از بدن خود فرد برداشته می‌شود. چربی ساکشن شده از نقاط مختلف بدن ابتدا تصفیه و با مهارت خاصی به صورت، زیر چشم‌ها، پیشانی و گونه‌ها تزریق می‌شود. مزیت این روش در مقایسه با سایر فیلرها این است که سازگاری بیشتری با بدن فرد دارد. ضمنا هیچگونه عوارضی برای بدن به همراه نخواهد داشت. بسته به این که پزشک از چه روشی استفاده کند، هزینه تزریق چربی صورت متفاوت خواهد بود. تزریق چربی به صورت لاغری صورت را برطرف نموده، چروک‌های پوست را از بین می‌برد و گودی و تیرگی زیر چشم‌ها را محو می‌کند. افرادی با گونه‌های استخوانی یا مشکلات نقص و گودی زیر لب می‌توانند با تزریق چربی به صورت تناسب طبیعی‌تری در چهره ایجاد کنند.

  • هزینه تزریق چربی زیر چشم

افرادی که به دلایل مختلف دچار گودی و تیرگی در زیر چشم‌ها هستند، می‌توانند به سادگی این مشکل را برطرف کنند. تزریق چربی به زیر چشم‌ها تیرگی و گودگی موجود را از بین می‌برد و به صورت زیبایی می‌بخشد. تزریق چربی زیر چشم چنانچه با روش نانوفت انجام شود، نتایج بهتر و البته هزینه‌ی بیشتری می‌طلبد.

  • هزینه تزریق چربی به سینه

یکی از موارد پر کاربرد تزریق چربی، برای حجم دهی به سینه هاست. بانوانی که سینه‌های کوچکی دارند، از این طریق می‌توانند سایز آنها را افزایش دهند. هزینه تزریق چربی به سینه نیز تحت تاثیر فاکتورهای مختلف متفاوت است. برای کسب بهترین نتایج از تزریق چربی به سینه‌ها و حجم دهی آنها لازم است با پزشکان با تجربه و متخصص در این زمینه مشورت کنید. افزایش حجم سینه‌ با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که تزریق چربی یکی از این فرآیندهاست. این روش غالبا کاندیدای مناسب خود را می‌طلبد. لذا پیش از اقدام به تزریق لازم است پزشک از شرایط جسمی و وضعیت سلامت متقاضی مطلع باشد.

هزینه تزریق چربی به واژن چقدر است؟

از دیگر کاربردهای تزریق چربی به بدن، برای حجم دهی به واژن است. هزینه تزریق چربی به واژن با توجه به حساسیت‌های عمل، تجهیزات و مقدار چربی مورد نیاز متفاوت است. تزریق چربی به واژن برای بانوانی که نیاز به جوان سازی اندام تناسلی خود دارند، باید در مراکز تخصصی زیبایی انجام شود. افرادی که این تزریق را انجام می‌دهند، باید دانش لازم در خصوص آناتومی بدن را داشته باشند تا آسیبی به بدن وارد نکنند.

قیمت تزریق چربی در کلینیک رز

تزریق چربی به اندام‌های مختلف بدن از جمله عمل‌های زیبایی پر طرفدار در بین بانوان و آقایان است. بنابراین مراکز متعددی به ارائه‌ی خدمات تزریق چربی می‌پردازند. قیمت تزریق چربی در تهران بر اساس نوع کلینیک و سابقه‌ی کاری مقادیر متفاوتی خواهد بود. برای دریافت بهترین نتایج از این عمل ابتدا باید کلینیک قابل اعتماد خود را بیابید. کلینیک پوست و مو رز از مراکز تخصصی فعال در زمینه زیبایی در سطح استان تهران است. این کلینیک با ارائه خدمات زیبایی نظیر کاشت مو، تزریق چربی و ترمیم پوست و مو تحت نظر دکتر روحانی در خدمت زیباجویان عزیز می‌باشد. برای اطلاع از هزینه تزریق چربی گونه و سایر موارد می‌توانید با همکاران ما در بخش مشاوره در تماس باشید.

2.7/5 (3 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید
بستن
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ