کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش FIT – مزایا و معایب، روش کار و هزینه

ابروها با این که بخش کوچکی از ظاهر ما را تشکیل می‌دهند، اما تاثیر انکار ناپذیری در زیبایی صورت خواهند داشت. اگر باور ندارید، بهتر است به افرادی که از این نعمت برخوردار نیستند، نگاه کنید. کاشت ابرو به روشFIT از راه‌هایی است که می‌تواند این زیبایی را برگرداند. افراد در طول زندگی و در رویارویی با شرایط مختلف، دچار استرس‌های شدید می‌شوند که این استرس تاثیرات منفی بر سلامت جسم و از همه مهم‌تر، زیبایی شما خواهد داشت. رویارویی با استرس که جزء انکار ناپذیر و جدانشدنی از زندگی امروز است، موجب برهم خوردن فیزیولوژی بدن انسان شده است.

Infographic-FIT-eyebrow-implant-method

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02148679

برهم خوردن تعادلات هورمونی، سوء تغذیه، عدم جذب مواد مغذی، ابتلا به بیماری‌های عفونی به دلیل افت عملکرد سیستم ایمنی، همگی از عواملی هستند که عمدتا به واسطه‌ی استرس ایجاد می‌شوند و تاثیر به سزایی بر سلامت بدن شما به خصوص فولیکول‌های مو می‌گذارند. فولیکول‌های مو به شدت حساس هستند و در اثر موارد گفته شده، سریعا تضعیف می‌شوند و درنتیجه به سرعت دچار ریزش می‌شوند. اما برای هر دردی، دوایی وجود دارد. روش‌های جدید کاشت مو و ابرو به کمک ما آمده‌اند که بزرگترین کمک را می‌توان از روش  اف آی تی انتظار داشت.

مدت زمان پیوند ابرو اف ای تی

کاشت ابرو اف ای تی چقدر زمان می برد ؟

روش کاشت ابرو به روش اف آی تی بسته به تعداد فولیکول‌های مورد نیاز برای کاشت در محل ابرو به طور متوسط به 4 الی 6 ساعت زمان نیاز دارد. در روش FIT به دلیل اینکه معمولا فولیکول‌ها را به صورت واحد استخراج می‌کنند مدت زمان بیشتری نسبت به روش FUT که در آن نواری از فولیکول‌های مو به همراه پوست برداشته می شود مورد نیاز خواهد بود.

معاینات لازم قبل از کاشت ابرو اف ای تی

معمولاً قبل از انجام هر نوع جراحی از جمله کاشت ابرو به روش اف آی تی پزشک متخصص به منظور آگاهی یافتن از امکان وجود برخی بیماری‌ها ومشکلات زمینه‌ای یکسری آزمایشات بالینی برای متقاضی تجویز می‌کند تا شرایط کاشت را متناسب با وضعیت بیمار آماده سازد. این آزمایش‌ها شامل موارد زیر است:

CBC برای شمارش سلولهای خونی است تا بتوان کم خونی و یا احتمال وجود عفونت در خون بیمار را تشخیص داد.  PTو PTT به منظور تشخیص زمان لخته بسته خون انجام می‌گیرد، FBS برای تشخیص دیابت، آزمایش‌های HIV، HBS وHCV برای تشخیص برخی بیماری‌های عفونی چون ایدز، هپاتیت B و هپاتیت C، آزمایش ادرار برای بررسی گلوگز و تشخیص بیماری های کبدی کلیوی و در سال‌های اخیر نیز آزمایش سطح ایموگلوبولین‌های خون به منظور  تشخیص احتمال ابتلای فرد به ویروس کرونا به سایر آزمایشات اضافه شده است.

مقایسه کاشت ابرو fit با fut

در روش کاشت ابرو به روش FIT، هر واحد فولیکولی جداگانه از پوست سر برداشت می‌شود. فولیکول‌های مو به‌صورت تصادفی برداشته می‌شوند و به پزشک شما این امکان را می‌دهد تا موها را از ناحیه اهداکننده بدون اینکه هیچ تفاوتی در تراکم موهای محل اهداکننده ایجاد شود برداشت کند. با استخراج واحد فولیکولی، مو از طریق برش‌های دایره‌ای میکروسکوپی روی پوست سر برداشت می‌شود. در این روش اثر مشخص و قابل توجهی از جای زخم یا اسکار در پوست مشخص نخواهد شد.

در روش FUT یا پیوند واحد فولیکولی (گاهی اوقات به عنوان “روش نواری” نیز شناخته می‌شود) یک تکه بافت بلند و نازک از پوست ناحیه پشت پوست سر به همراه فولیکول‌های آن برداشته می‌شود. سپس واحدهای فولیکولی جداگانه با استفاده از تشریح استریو میکروسکوپی از نوار خارج شده و برای کاشت در محل ابرو آماده می‌شوند. هنگامی که فولیکول‌ها برداشت شدند، زخم بخیه زده می‌شود و یک اسکار خطی ظریف در محل اهداکننده باقی می‌ماند که ممکن است برای برخی افراد آزار دهنده باشد. به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در صورت فراهم بودن شرایط از روش FIT برای ایمپلنت ابرو استفاده نمایند.

مطالب بیشتر : کاشت ابرو بدون جراحی

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو برای ابروهای خود می‌توانید با مشاورین کلینیک پوست و مو رز از طریق شماره 02144067005 در ارتباط باشید و همچنین به صورت حضوری و کاملا رایگان نوبت مشاوره حضوری دریافت کنید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09104440228 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

Method of eyebrow implantation by FIT method

روش کاشت ابرو به روش FIT

در ابتدا لازم است بدانید که کاشت ابرو یا مو به روش FIT چیست و چگونه انجام می‌شود. برای عمل کاشت ابرو روش‌های متعدد و جدیدی ارائه شده‌اند که در این بین، روش اف آی تی محبوبیت خاصی میان متقاضیان عمل زیبایی کاشت مو و کاشت ابرو دارد. البته مبنای همه روش‌های پیوند طبیعی ابرو یکسان بوده و فقط در جزئیات و کارکرد با یکدیگر تفاوت‌های اندک دارند. اینکه کدام روش کاشت ابرو برای شما مناسب است، در گرو نتیجه آزمایشات و نظر تیم پزشکی است تا بتوانید بهترین انتخاب را با بهترین نتیجه دریافت کنید. اگر در انتخاب کادر پزشکی خود دقت کافی را به خرج دهید، عمل کاشت ابرو و کاشت مو به روش FIT بسیار راحت خواهد بود و دردسر چندانی برای شما نخواهد داشت. پس از تصمیم‌گیری نهایی و تایید این موضوع که روش FIT برای شما مناسب است، در طی یک جلسه، کاشت ابرو شما به سادگی انجام می‌گیرد.

در این روش، پزشک متخصص فولیکول‌های مو را از بانک مو خارج می‌کند تا بتواند آن‌ها را به قسمت‌هایی که دچار ریزش شده‌اند یا طاس یا کم‌پشت‌ هستند پیوند بزند. برای این کار، پزشک متخصص با استفاده از میکروسکوپ مخصوص، فولیکول‌های مو را از بانک مو با استفاده از پانچ دستی به صورت تک تک جدا کرده و آن‌ها را وارد مرحله آماده‌سازی کاشت ابرو می‌کند. سپس با استفاده از دستگاهی مخصوص، در نواحی مورد نظر برای کاشت ابرو، برشی کوچک ایجاد می‌کند و فولیکول مو را به آن ناحیه پیوند می‌زند. این محل‌ها برش آنقدر کوچک هستند که نیاز به بخیه یا بانداژ ندارند.

کاشت ابرو به روش اف آی تی نتایج دائمی به شما خواهد داد و اگر به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید، نیاز مجدد به عمل زیبایی کاشت ابرو نخواهید داشت. عمل کاشت ابرو FIT بدون درد و خونریزی است و چون فولیکول‌های مو به صورت دانه دانه از بانک مو جدا می‌شوند، همواره شاهد یکنواخت ماندن تراکم مو در این نواحی خواهیم بود و آسیبی به تراکم مو در این نواحی وارد نخواهد شد. پیوند ابرو با  FIT، عملی وقت‌گیر است و در هر جلسه حدود 1500 تا 2500 واحد فولیکولی (4000 تا 8000 تار مو) جداسازی می‌شوند. تعداد فولیکول برداشت شده بسته به مدل ابروی انتخابی و تراکم موی مورد نیاز، متفاوت خواهد بود.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو به روش نیوگرافت

The benefits of eyebrow implants

نحوه کاشت ابرو به روش FIT

نحوه کاشت طبیعی ابرو به روش FIT تقریبا مشابه کاشت مو به همین روش است. به این صورت که ابتدا گرافت‌های مو از بانک مو برداشته می‌شوند. سپس آن‌ها را زیر میکروسکوپ دقیق به صورت تار به تار درآورده و آماده کاشت در ناحیه ابرو می‌کنند. از آنجایی که قرینه‌سازی ابرو و ایجاد خط رویش صاف اهمیت بسیار بالایی در زیبایی چهره دارد، مرحله تعیین خط رویش و قرار دادن گرافت‌ها در محل‌های مناسب امری بسیار حیاتی است. به همین دلیل توصیه می‌شود تا پیوند ابرو به روش اف آی تی حتما در مراکز معتبر و توسط متخصصانی مجرب انجام شود. خوشبختانه کلینیک تخصصی پوست و مو رز به صورت کاملا حرفه‌ای در محیطی استاندارد خدمات مربوط به کاشت ابرو را با تمامی روش‌های روز دنیا برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

روش کاشت ابرونحوه برداشت و کاشتمزایامعایبنتایج
FIT- انتخاب ناحیه اهدا (معمولا پشت سر و پشت گوش)
- طراحی و مشخص کردن نواحی کاشت در ابرو
- تراشیدن ناحیه اهدا
- اعمال بی حسی موضعی
- استریل کردن ناحیه اهدا و کاشت
- ایجاد شکاف در ناحیه ابرو جهت کاشت
- استخراج فولیکول‌ها با استفاده از دستگاه پانچ
- کاشت فولیکول‌ها در نواحی مشخص شده
1- روشی کم تهاجمی
2- بدون نیازی به بیهوشی و استفاده از بی‌حسی موضعی
3- بدون زخم و جراحت
4- رشد طبیعی ابرو
5- تراکم قابل قبول
1- نیاز به تراشیدن ناحیه اهدا
2- انجام در چند جلسه و زمانبر بودن
یک هفته:
- ایجاد کبودی و تورم
- ایجاد زخم‌های خفیف
- ریزش پوسته‌های ایجاد شده حین کاشت
یک ماه:
- بهبودی تقریبی کبودی و تورم ایجاد شده
- شروع رشد موها بصورت نازک و نامنظم
سه ماه:
- ریزش ناگهانی حجم زیادی از موها
- بهبودی نواحی برداشت و کاشت
شش ماه:
- شروع دوباره رشد موها
- رشد منظم موهای ابرو
- ضخیم‌تر شدن و متراکم‌تر شدن موها
یک سال:
- طبیعی شدن کامل ابروها از نظر رشد و ضخامت و تراکم
- مشاهده نتیجه دلخواه

مزایای کاشت ابرو به روش FIT

 1. این روش برخلاف روش‌های دیگر مثل FUT، از تهاجم کمتری برخوردار است و سرعت بهبودی و اثربخشی آن نیز سریع‌تر خواهد بود. به همین دلیل کاشت ابرو به روش FIT جزء روش‌های برتر عمل زیبایی پیوند ابرو محسوب می‌شود.
 2. چون برداشت فولیکول مو در روش FIT به صورت نواری نیست، خونریزی و درد بسیار کمتری دارد و جای زخم آن هم برخلاف روش‌هایی مثل FUT بسیار ناچیز و پنهان‌تر است.
 3. چون کاشت ابرو در روش FIT با ظرافت خاصی انجام می‌شود. نتیجه‌ نهایی آن نیز به آسانی قابل تشخیص نیست و درست مانند موی طبیعی رشد خواهد کرد و زیبایی و جذابیت را دوباره به شما برمی‌گرداند.

Recovery period of eyebrow implantation by fit method

معایب کاشت ابرو به روش FIT

انتخاب یک روش صحیح و مناسب برای کاشت ابرو اهمیت بسیار زیادی دارد. تمامی روش‌های پیوند ابرو طبیعی می‌توانند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشند که از فردی به فرد دیگر تغییر پیدا می‌کنند. طبق این گفته، کاشت ابرو به روش FIT نیز می‌تواند معایبی را با خود به همراه داشته باشد. از جمله شایع‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 1. عدم امکان کاشت با بانک موی ضعیف
 2. نیاز به تکرار برای رسیدن به ابروی پرپشت
 3. داشتن دوره نقاهت و نیاز به استراحت

البته ناگفته نماند موارد گفته شده دلیل بر خوب نبودن این روش نیست و در بسیاری از افراد بهترین گزینه ممکن برای کاشت ابرو محسوب شود. به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از انتخاب روش کاشت حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید و شرایط و انتظارات خود را بسنجید. کلینیک پوست و مو رز با داشتن کادری مجرب و متخصص در حوزه کاشت ابرو در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.

عوارض احتمالی کاشت ابرو به روش FIT

معمولا خطرات ناشی از کاشت ابرو به روش اف ‌ای تی‌ گریبان‌گیر افرادی می‌شود که با عدم برنامه‌ریزی مناسب، تحقیقات ناکافی و عدم توجه به سابقه و مهارت پزشک و کلینیک‌های موجود، اقدام به انتخاب مراکز نامعتبر جهت کاشت ابرو می‌کنند. لازم است بدانید که انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر اولین، مهمترین و موثرترین انتخاب شما برای داشتن یک نتیجه مطلوب با ماندگاری بالا پس از طی دوران نقاهت است. با توجه به اهمیت این موضوع، ما شما را به کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز که سابقه‌ای درخشان در حوزه کاشت مو و ابرو دارد دعوت می‌نماییم.

پزشک با سابقه ما دکتر روحانی در این مجموعه تمامی شرایط بدنی و ظاهری شما را قبل از شروع پیوند ابرو به روش fit بررسی و ارزیابی خواهند کرد. یک خطر احتمالی ناشی از پیوند ابرو در مراکز نامعتبر این است که از فولیکول‌های جدید مو استفاده نمی‌شود و بنابراین رشد مو در ناحیه مورد نظر رخ نخواهد داد. در چنین مواردی، ممکن است در آینده مجبور شوید دوباره این روش را انجام دهید. همچنین خطراتی مرتبط با مراحل انجام این روش وجود دارد. مواردی مثل:

 1. خون‌ریزی بیش از حد
 2. آسیب به بافت عصبی
 3. تورم
 4. کبودی
 5. عفونت
 6. باقی ماندن جای زخم

قبل از پیوند ابرو، جراح ما، سابقه پزشکی شما را مرور می‌کند. لازم است که در صورت داشتن هر نوع بیماری زمینه‌ای و همچنین مصرف هر گونه دارو یا مکمل، موضوع را با پزشک در میان بگذارید. کاشت ابروی طبیعی از طریق fit در صورت وجود موارد زیر ممکن است مناسب نباشد:

 1. آلوپسی آره آتا
 2. تریکوتیلومانیا
 3. اختلالات خونریزی
 4. وجود سابقه عوارض مربوط به جراحی زیبایی

مطالب بیشتر: کاشت ابرو FUT

کاشت مو به رو ش fit،مزایا و معایب ، روش کار و هزینه

نکات قبل از عمل پیوند ابرو به روش FIT

به منظور اینکه فرد بتواند دوره نقاهت کوتاه مدتی را سپری کند و همچنین به نتایج‌ ایده‌آل خود برسد، رعایت برخی نکات قبل از عمل پیوند ابرو به روش FIT  شدیدا توصیه می‌شود. مهم‌ترین نکات را در زیر جمع‌آوری کرده‌ایم:
۱. عدم مصرف دخانیات و مشروبات الکلی یک هفته قبل از پیوند ابرو به منظور جلوگیری از خونریزی در حین عمل
۲. عدم مصرف دارو‌های رقیق‌کننده خون یک هفته قبل از پیوند ابرو به روش اف آی تی

۳. خودداری از رنگ کردن ابرو‌های خود

۴. مراجعه با همراه به کلینیک

۵. عدم مصرف نوشیدنی‌های کافئین‌دار در روز عمل

۶. پوشیدن لباس دکمه‌دار به منظور جلوگیری از برخورد لباس به بانک مو و ابرو کاشته شده در حین تعویض

نکاتی درباره زمان نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو اف آی تی

عمل کاشت ابرو یا مو به روش FIT درست همانند سایر عمل‌های زیبایی نیازمند رعایت الزامات به خصوص مراقبت‌های پس از عمل است که باید توسط خود شخص رعایت شوند. این نکات شامل:

 1. در انتها اگر احساس درد داشتید، با پزشک متخصص خود در میان بگذارید. این درد به خاطر شدت و طول زمان عمل حس می‌شود و با مسکن‌های معمولی به راحتی برطرف خواهد شد.
 2. اگر پزشک متخصص شما، برای پوشش محل پیوند ابرو از بانداژ استفاده کرده باشد، معمولا یک روز بعد از عمل، این بانداژ‌ها را می‌توان برداشت.
 3. بعد از عمل، تا 48 ساعت صورت خود را نشسته و سپس تا مدتی که متخصص توصیه کرده است، صورت را با آب ولرم و شوینده تجویز شده بشویید. حتی نوع شوینده موی سر نیز مهم است چرا که به هر حال کف تولید شده، به موی ابرو خواهد رسید.
 4. تجویز معمول پزشکان این است که به مدت یک هفته الی ده روز از انجام هر گونه فعالیت‌های بدنی و ورزش‌های سنگین و شدید پرهیز کنید.
 5. به منظور اطمینان از موفق بودن عمل زیبایی کاشت ابرو به روش اف آی تی، باید در طی یک ماه، چندین بار به پزشک خود مراجعه کنید و معاینات کامل را انجام دهید.
 6. احتمال بروز کبودی و ورم در پیوند ابرو به روش اف آی تی بسیارکم است اما در صورت مشاهده حتما با پزشک خود در میان بگذارید.
 7. در نهایت، به منظور محافظت از فولیکول‌های پیوند‌زده شده، تا چند روز از برخورد مستقیم آفتاب به پوست سر خود دوری کنید یا حداقل حتما از کلاه‌های مناسب استفاده کنید.
 8. از خارش ابرو، ماساژ دادن و یا هر نوع دستکاری در این قسمت خودداری نمایید.
 9. تا مدتی که متخصص سفارش کرده است، در زمان خواب سر بالاتر از بدن باشد.

نکاتی درباره زمان نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو اف آی تی

عمل کاشت ابرو یا مو به روش FIT درست همانند سایر عمل‌های زیبایی نیازمند رعایت الزامات به خصوص مراقبت‌های پس از عمل است که باید توسط خود شخص رعایت شوند. این نکات شامل:

 1. در انتها اگر احساس درد داشتید، با پزشک متخصص خود در میان بگذارید. این درد به خاطر شدت و طول زمان عمل حس می‌شود و با مسکن‌های معمولی به راحتی برطرف خواهد شد.
 2. اگر پزشک متخصص شما، برای پوشش محل پیوند ابرو از بانداژ استفاده کرده باشد، معمولا یک روز بعد از عمل، این بانداژ‌ها را می‌توان برداشت.
 3. بعد از عمل، تا 48 ساعت صورت خود را نشسته و سپس تا مدتی که متخصص توصیه کرده است، صورت را با آب ولرم و شوینده تجویز شده بشویید. حتی نوع شوینده موی سر نیز مهم است چرا که به هر حال کف تولید شده، به موی ابرو خواهد رسید.
 4. تجویز معمول پزشکان این است که به مدت یک هفته الی ده روز از انجام هر گونه فعالیت‌های بدنی و ورزش‌های سنگین و شدید پرهیز کنید.
 5. به منظور اطمینان از موفق بودن عمل زیبایی کاشت ابرو به روش اف آی تی، باید در طی یک ماه، چندین بار به پزشک خود مراجعه کنید و معاینات کامل را انجام دهید.
 6. احتمال بروز کبودی و ورم در پیوند ابرو به روش اف آی تی بسیارکم است اما در صورت مشاهده حتما با پزشک خود در میان بگذارید.
 7. در نهایت، به منظور محافظت از فولیکول‌های پیوند‌زده شده، تا چند روز از برخورد مستقیم آفتاب به پوست سر خود دوری کنید یا حداقل حتما از کلاه‌های مناسب استفاده کنید.
 8. از خارش ابرو، ماساژ دادن و یا هر نوع دستکاری در این قسمت خودداری نمایید.
 9. تا مدتی که متخصص سفارش کرده است، در زمان خواب سر بالاتر از بدن باشد.

هزینه پیوند ابرو به روش FIT

هزینه پیوند ابرو به روش FIT یکی از موضوع‌های مهمی است که ذهن کاندید‌های کاشت ابرو به روش اف آی تی را به خود درگیر می‌کند. شما باید جهت اطلاع از قیمت، یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشید چرا که قیمت مربوطه با توجه به پارامتر‌های مختلفی نظیر تعداد فولکیول کاشت شده ناحیه ابرو، وضعیت بانک مو و … تغییر پیدا می‌کند. علاوه بر آن تجهیزات و روشی که پزشک متخصص در حین پیوند ابرو استفاده می‌کند نیز تا حد زیادی تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم هرگز کیفیت کار را که مستقیما بر زیبایی چهره شما تاثیر خواهد داشت فدای قیمت نکنید. این اطمینان را می‌دهیم که در مرکز تخصصی پوست و مو رز بهترین قیمت و کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

پیوند ابرو به روش fit یک روش غیر پزشکی و در واقع متد زیبایی در نظر گرفته می‌شود. این بدان معناست که معمولاً تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد. مگر اینکه در شرایطی مانند سوختگی حین حوادث و یا تصادفات ابروهای خود را از دست داده باشید. قیمت کاشت ابرو به روش اف ‌ای تی به موارد و عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مثل:

 1. فرم ‌ایده‌آل مورد نظر شخص متقاضی
 2. میزان پر بودن ابرو‌ها
 3. کیفیت مو

آیا هزینه کاشت ابرو اف ای تی توسط بیمه قابل پرداخت است ؟

کاشت ابرو یک روش “غیر پزشکی” و در گروه جراحی‌های زیبایی در نظر گرفته می‌شود. این بدان معناست که معمولاً تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد. ولی پس از انجام جراحی شما می‌توانید بخشی از داروهای خود را با استفاده از دفترچه بیمه خود خریداری کنید.

آیا تکنیک fit برای من مناسب است ؟

اینکه کدامیک از تکنیک‌های کاشت ابرو برای شما مناسب است معمولا در طول جلسات مشاوره و پس از انجام بررسی‌های لازم و بیان انتظارات فرد از کاشت ابرو تعیین می‌شود. ولی در حالت کلی کسانی که از مشکل کم پشتی یا عدم قرینگی ابرو رنج می‌برند و از بانک موی خوبی ترجیحا در ناحیه پشت سر وپشت گوش برخوردار هستند می‌توانند گزینه مناسبی برای کاشت ابرو به روش FIT باشند.

طرفداران این روش کاشت معمولا کسانی هستند که کاشت ابرو به روش FUT را انجام داده و نتیجه مطلوب نگرفته‌اند و نیز افرادی که تمایل به داشتن موهای کوتاه دارند و مهم است که جای اسکار در ناحیه پشت سرشان مشاهده نشود. البته برای اینکه زحمات ناشی از کاشت ابرو خود را هدر ندهید بهتر است ابتدا علت ریزش موی ابروی خود را یافته و پس از حل بیماری زمینه‌ای خود اقدام به کاشت ابرو نمایید.

آیا روش اف ای تی دائمی است ؟

آیا تکنیک اف ای تی دائمی است ؟

تکنیک اف‌ای‌تی در صورتی که در یک کلینیک با خدمات مطلوب و توسط یک پزشک متخصص و با تجربه انجام گیرد می‌تواند زیبایی مادام العمر به ابروان شما ببخشد. البته مراقبت‌های پس از کاشت نیز تاثیر بسزائی در ماندگاری کاشت ابرو دارد، در صورت رعایت توصیه‌های پزشک و انجام مراقبت‌های لازم ماندگاری کاشت ابرو به روش FIT نیز بالا خواهد بود وحتی تا پایان عمر نتایج رضایت‌بخشی خواهد داشت. البته برخی مشکلات نیز وجود دارند که ماندگاری کاشت را کاهش می‌دهند و این بسته به شرایط فیزیولوژیکی بدن هر فرد متغیر است یکی از دلایل دائمی نبودن 100 درصدی کاشت ابرو به روش FIT عدم پذیرش پیوند از سوی سیستم ایمنی بدن فرد است که ممکن است باعث ریزش دائمی موها شود.

1.3/5 (3 نظر)

منبع
healthline

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام
  من کاشت ابرو داشتم به روش fut متاسفانه 50 درصد ابروهای کاشته شده ریخن و دیگه در نیومد ایا میشه ترمیم رو با روش fit انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *