کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش نیوگرافت و هزینه آن چقدر است؟

زیبایی ابروها تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره افراد می‌گذارد؛ به خصوص در خانم‌ها داشتن ابروهایی پرپشت و قرینه بسیار مهم است. اما متاسفانه به دلایل مختلفی نظیر وراثت، عوارض جانبی برخی داروها و بیماری‌ها، بالا رفتن سن، استفاده از لوازم آرایشی، برداشت بیش از حد ابرو و … مشکلات جدی به صورت ریزش ابرو مشاهده می‌شوند. این مشکلات را می‌توان با راه حل‌ها و روش‌های مختلفی از بین برد. هر یک از این روش‌ها دارای یکسری مزیت‌ها و معایبی هستند که باعث می‌شوند افراد آن‌ها را انتخاب کرده و یا اصلا به سمت آن‌ها نروند؛ اما سوالی که مطرح می‌شود این است که بهترین روش در بین گزینه‌های موجود کدام است؟ به گفته اکثر پزشکان و افرادی که روش‌های مختلفی را امتحان کرده‌اند کاشت ابرو به روش نیوگرافت می‌تواند بهترین روش حال حاضر باشد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

پیوند ابرو به روش نیوگرافت نتیجه‌ای بسیار طبیعی و همیشگی دارد و این دو عامل تاثیر زیادی در شناخته شدن آن به عنوان بهترین روش موجود دارند. بنابراین درصورتی که به دنبال روشی تضمینی با نتیجه‌ای دائمی در داشتن ابروهای دلخواه خود هستید روش نیوگرافت را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. اگر تصمیم خود را در خصوص انجام کاشت ابرو گرفته‌اید ولی نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارید مشاوران مرکز تخصصی پوست و مو رز شما را در خصوص تمامی مراحل و شرایط کار راهنمایی خواهند کرد.

 1. عوامل وراثتی
 2. عوارض جانبی برخی دارو ها
 3. بیماری هایی که بر سیستم عصبی و یا هورمونی بدن تاثیر می گذارند.
 4. عدم تعادل هورمونی
 5. تروما ناشی از زخم
 6. بالا رفتن سن
 7. استفاده از مداد و سایه ابرو و لوازم آرایشی دیگر به مقدار زیاد
 8. برداشت بیش از حد ابرو
 9. رژیم غذایی نامناسب

روش های متنوعی برای رفع مشکل نبودن ابرو وجود دارد که برخی از این روش ها مانند تتو و مداد ابرو به صورت دو بعدی و موقتی اند اما روش های دائمی هم برای کاشت ابرو وجود دارد. عمل کاشت ابرو به روش نیوگرافت روشی دائمی است که نسبت به روش‌های دیگر نتیجه طبیعی تری در بر دارد. عمل زیبایی کاشت به روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. یکی از رایج ترین روش های عمل زیبایی پیوند ابرو، عمل پیوند ابرو به روش نیوگرافت است. پیشنهاد می‌شود قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو ابتدا با همه ی روش‌های آن آشنا شوید.

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

برای انجام عمل کاشت ابرو به روش نیوگرافت با هر کدام از روش ها ابتدا پزشک طی یک جلسه مشاوره از مدل ابروی دلخواه شما مطلع می شود. مدل ابرو ی دلخواه شما برای پیوند ابرو می‌تواند مدلی ضخیم یا نازک باشد. سپس پزشک متخصص قبل از انجام عمل پیوند ابرو مدل دلخواه ابرو شما را در ناحیه مورد نظر ترسیم می‌کند تا طبق همان کاشت ابرو نیوگرافت را انجام بدهد. سپس با بررسی‌هایی که بر قالب دلخواهی شما انجام می دهد روش مناسب برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو را مشخص می کند. عمل پیوند ابرو به دو روش انجام می شود یک روش قدیمی تر است و روش دیگر جدیدتر است که روش نیوگرفت نام دارد.

پزشک متخصص پیوند ابرو بعد از انتخاب روش مناسب قبل از انجام عمل پیوند ابرو به روش NEOGRAFT ماده بیهوشی را به بدن بیمار تزریق می‌کند و سپس بعد از بیهوشی بیمار عمل زیبایی پیوند ابرو را آغاز می‌کند. اگر تشخیص پزشک انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی باشد که قسمتی از بانک مو را که می‌تواند ناحیه پشت سر، گردن و پا باشد برش کوچکی می‌دهد و در حد 6 اینچ مقداری از پوست آن قسمت را برمی دارد. سپس ناحیه‌ای که مقداری از پوست آن را برای کاشت برداشته است بخیه می زند و فولیکول های مو را از پوست بریده شده خارج می کند. در پایان عمل زیبایی پیوند ابرو با ایجاد سوراخ‌هایی توسط سوزن ریز و کوچکی فولیکول های مو را به قسمت مورد نظر پیوند می‌زند.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابروی طبیعی شامل چه روش هایی می باشد؟

نحوه کاشت ابرو به روش نیوگرافت

مراحل کلی نحوه کاشت ابرو به روش نیوگرافت کم و بیش شباهت بسیار زیادی به سایر روش‌های کاشت مو و ابرو دارد و تفاوت اصلی در تکنیکی است که پزشک متخصص از آن استفاده می‌کند. یعنی پیوند ابرو به روش نیوگرافت را در حالت کلی می‌توان به سه مرحله برداشت گرافت، آماده‌سازی گرافت‌ها و در نهایت قرار دادن آن‌ها در ناحیه مورد نظر دسته‌بندی کرد. سوا از این سه مرحله اصلی اگر بخواهیم نگاهی به تمامی جزئیات کار داشته باشیم باید بگوییم کاشت ابرو به روش نیوگرافت با تنظیم یک جلسه مشاوره بین بیمار و پزشک شروع می‌شود. در این جلسه تمامی جوانب کار و شرایط و خواسته‌های بیمار سنجیده و تصمیم‌گیری‌های لازم گرفته می‌شود. سپس روز انجام کاشت ابرو تعیین شده و بیمار خود را برای جلسه اصلی آماده می‌کند.

از حدود یک هفته قبل از جلسه پیوند ابرو بیمار ملزم به رعایت یکسری از نکات نظیر عدم اصلاح و رنگ ابرو، مصرف یا عدم مصرف یکسری دارو‌ها و مواردی از این قبیل است که باید جدی گرفته شوند. کاشت ابرو به روش نیوگرافت با اعمال بی‌حسی و یا بیهوشی با توجه به صلاح‌دید پزشک شروع می‌شود. در ادامه کار گرافت‌ها با دقت بسیار بالایی از بانک مو برداشته شده و بعد از آماده‌سازی با تخصص بالایی در ابرو بیمار کاشته می‌شوند. آنچه در این خصوص اهمیت پیدا می‌کند کاشت اصولی و مطابق با خط ابرو تعیین شده است، زیرا تقارن و یکدستی شرط اصلی در پیوند ابرو است.

کاشت ابرو به روش نیوگرافت چیست؟

در صورتی که پزشک متخصص پیوند ابرو عمل کاشت ابرو به روش نیوگرافت را روش مناسب برای شما تشخیص دهد بعد از تزریق ماده بیهوشی فولیکول های مو را از بانک مو برای پیوند ابرو استخراج می کند. در عمل زیبایی کاشت ابرو روش نیوگرافت دیگر مانند روش قدیمی زخمی ایجاد نمی شود و برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت پوستی جدا نخواهد شد بلکه به طور مستقیم فولیکول های مو به تعداد مورد نیاز برای رسیدن به مدل ابرویی دلخواه شما از بانک مو استخراج می شود. و سپس پزشک متخصص پیوند ابرو مانند روش قدیم برای پیوند مو ابتدا با سوزن سوراخ هایی را ایجاد می کند و فولیکول های مو را طبق مدل ابروی دلخواه برا پیوند ابرو شما پیوند می زند.

جدول روش کاشت، مزیت، معایب و نتایج کاشت ابرو نیوگرافت
 

روش کاشت

1-   طراحی مدل ابرو

2-   ترسیم مدل ابرو در ناحیه کاشت

3-   تزریق ماده بیهوشی به داوطلب یا بی‌حسی موضعی

4-   استخراج فولیکول‌ها از بانک مو به صورت مستقیم با تجهیزات مدرن

5-   ایجاد سوراخ‌های میکرو در محل کاشت

6-   پیوند زدن فولیکول‌ها به ابرو

 

 

 

مزیت‌های نیوگرافت

1-   عدم ایجاد زخم و جراحت

2-   بدون خونریزی و بخیه

3-   عدم ایجاد اسکار و جای زخم

4-   عدم ایجاد عفونت در محل پیوند و بانک مو

5-   ایمن و بی‌خطر بودن

 

 

معایب نیوگرافت

1-   التهاب و کبودی جزئی

2-   درد و تورم به مدت چند روز پس از پیوند

3-   خارش و سوزش پوست درناحیه پیوند و برداشت

4-   ایجاد کیست در محل پیوند در صورت مراجعه به افراد غیرمتخصص و بی‌تجربه

 

 

 

نتایج نهایی نیوگرافت

 

 

 

 

1-   دائمی بودن نتایج

2-   طبیعی بودن ابروها نسبت به سایر روش‌ها

3-   پرپشت شدن ابروها

4-   قرینه شدن ابروها

5-   قرارگیری ابروها در زوایه صحیح

آیا کاشت ابرو به روش نیوگرافت مفید است؟

عمل کاشت ابرو نیوگرافت نسبت به روش های موقتی عوارض کمتری را به دنبال دارد و بین عمل های زیبایی پیوند ابرو به دو روش گفته شده عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت روش ایمن تری نسبت به عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی است. به این دلیل که در عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت دیگر خبری از زخم و بخیه نیست بنابراین مانند عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی دیگر با خونریزی، به جای ماندن زخم و عفونت به همراه نیست. به همین دلیل امروزه پزشکان معمولا عمل پیوند ابرو به کسانی که از ریزش ابرو رنج می برند پیشنهاد می کنند چون علاوه بر ایمن بودن نسبت به روش های دیگر پیوند ابرو نتیجه طبیع تری هم دارا است. البته برای این که نتیجه خوبی از انجام کاشت ابرو  نیوگرافت بگیرید باید در انتخاب پزشک دقت کنید. به این دلیل که اگر پزشک متخصص پیوند ابرو و با تجربه ای را انتخاب نکرده باشید نمی تواند به خوبی پیوند ابرو را متناسب با جهت گیری های ابرو ی شما انجام دهد. اگر کاشت ابرو متناسب با جهت گیری مدل ابرو انجام نگیرد پس از رشد مو های پیوند زده با مدل ابرویی دلخواهتان مواجه نمی شوید و همینطور عمل زیبایی پیوند ابرو انجام شده نتیجه طبیعیی به دنبال نخواهد داشت.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو به روش FUE

عوارض جانبی کاشت ابرو نیوگرافت

همان طور که در قبل گفته شد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت مانند عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی عوارض جانبی مانند عفونت و خونریزی را به دنبال ندارد. در واقع عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت روشی ایمن است که خطر و عوارض جانبی خاصی به دنبال ندارد و فقط در صورتی با عوارض و خطراتی مواجه می شوید که پزشک نامناسبی را برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو انتخاب کرده باشید. در این صورت ممکن است بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت با برخی از عوارض نام برده شده مواجه شوید.

 1. درد و تورم جزئی
 2. التهاب و کبودی خفیف
 3. خارش
 4. سوزش
 5. ایجاد کیست در ناحیه ای که پیوند مو انجام شده

اما همان طور که گفته شد جای نگرانی نیست. می توانید با انتخاب پزشک متخصص زیبایی و با تجربه از رخ دادن عوارض احتمالی بعد از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو جلوگیری کنید.

هزینه های ناشی از کاشت ابرو نیوگرافت

هزینه های ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت به موارد مختلفی بستگی دارد. به برخی از مواردی که بیشترین تاثیر را در هزینه های مصرفی عمل زیبایی پیوند ابرو می گذارند در پایین پرداخته شده است.

 1. هزینه بیمارستان یا کلینیک
 2. هزینه پزشک متخصص پیوند ابرو
 3. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن
 4. هزینه بیهوشی

معمولا عمل زیبایی پیوند ابرو به دلیل این که نوعی عمل زیبایی است تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد اما در مواردی استثناء می توان عمل زیبایی پیوند ابرو تحت پوشش بیمه قرار داد. برای اطلاع از موارد استثنائی که باعث می شود عمل زیبایی پیوند ابرو تحت پوشش بیمه قرار گیرد می توانید به سایت بیمه مراجعه کنید. با توجه به نکات گفته شده هزینه های ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو متغیر است و نمی توان مقدار دقیقی را به عنوان هزینه عمل زیبایی پیوند ابرو در نظر گرفت. کاشت ابرو به روش نیوگرافت به صورت انحصاری در کلینیک پوست و مو رز توسط پزشک متخصص دکتر روحانی انجام می‌شود. جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ