کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش نیوگرافت – مزایا و هزینه Neo Graft

زیبایی ابروها تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره افراد می‌گذارد؛ به خصوص در خانم‌ها داشتن ابروهایی پرپشت و قرینه بسیار مهم است. اما متاسفانه به دلایل مختلفی نظیر وراثت، عوارض جانبی برخی داروها و بیماری‌ها، بالا رفتن سن، استفاده از لوازم آرایشی، برداشت بیش از حد ابرو و … مشکلات جدی به صورت ریزش ابرو مشاهده می‌شوند. این مشکلات را می‌توان با راه حل‌ها و روش‌های مختلفی از بین برد. هر یک از این روش‌ها دارای یکسری مزیت‌ها و معایبی هستند که باعث می‌شوند افراد آن‌ها را انتخاب کرده و یا اصلا به سمت آن‌ها نروند؛ اما سوالی که مطرح می‌شود این است که بهترین روش در بین گزینه‌های موجود کدام است؟ به گفته اکثر پزشکان و افرادی که روش‌های مختلفی را امتحان کرده‌اند کاشت ابرو به روش نیوگرافت می‌تواند بهترین روش حال حاضر باشد.

اینفوگرافیک کاشت ابرو به روش نئوگرافت

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02148679

پیوند ابرو به روش نیوگرافت نتیجه‌ای بسیار طبیعی و همیشگی دارد و این دو عامل تاثیر زیادی در شناخته شدن آن به عنوان بهترین روش موجود دارند. بنابراین درصورتی که به دنبال روشی تضمینی با نتیجه‌ای دائمی در داشتن ابروهای دلخواه خود هستید روش نیوگرافت را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. اگر تصمیم خود را در خصوص انجام کاشت ابرو گرفته‌اید ولی نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارید مشاوران مرکز تخصصی پوست و مو رز شما را در خصوص تمامی مراحل و شرایط کار راهنمایی خواهند کرد.

 1. عوامل وراثتی
 2. عوارض جانبی برخی دارو ها
 3. بیماری هایی که بر سیستم عصبی و یا هورمونی بدن تاثیر می گذارند.
 4. عدم تعادل هورمونی
 5. تروما ناشی از زخم
 6. بالا رفتن سن
 7. استفاده از مداد و سایه ابرو و لوازم آرایشی دیگر به مقدار زیاد
 8. برداشت بیش از حد ابرو
 9. رژیم غذایی نامناسب

روش های متنوعی برای رفع مشکل نبودن ابرو وجود دارد که برخی از این روش ها مانند تتو و مداد ابرو به صورت دو بعدی و موقتی اند اما روش های دائمی هم برای کاشت ابرو وجود دارد. عمل کاشت ابرو به روش نیوگرافت روشی دائمی است که نسبت به روش‌های دیگر نتیجه طبیعی تری در بر دارد. عمل زیبایی کاشت به روش‌های متفاوتی انجام می‌شود. یکی از رایج ترین روش های عمل زیبایی پیوند ابرو، عمل پیوند ابرو به روش نیوگرافت است. پیشنهاد می‌شود قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو ابتدا با همه ی روش‌های آن آشنا شوید.

کاشت ابرو به روش نیوگرافت و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

برای انجام عمل کاشت ابرو به روش نیوگرافت لازم است که ابتدا با پزشک مورد نظر خود یک جلسه مشاوره ترتیب داد و مشخص کرد که آیا کاندید مناسبی برای این متد هستید یا خیر. همچنین پزشک در این جلسه مدل ابروی دلخواه شما برای پیوند ابرو (که می‌تواند ضخیم یا نازک باشد) را می‌پرسد و برای آن برنامه ریزی می‌نماید. کاشت ابرو نیوگرافت از جمله متدهای جدیدی است که با دستگاه‌های اتوماتیک (رباتیک) انجام می‌شود و طی آن فولیکول‌های موی زیباجو را از قسمتی از سر و بدن برای قرار دادن هدفمند در ابروها استخراج می‌نمایند. برای انجام این عمل، غالبا فولیکول‌ها از پشت سر زیباجو گرفته می‌شوند و علتش این است که موهای این قسمت از نظر ژنتیکی دچار ریزش نمی‌شوند و باعث می‌شود که نتیجه کاشت ابرو دائمی باشد. سازنده‌های این دستگاه اذعان دارند که به طور معمول میزان موفقیت NeoGraft بین 95 تا 98 درصد است و این عدد بسیار دلگرم کننده می‌باشد.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابروی طبیعی شامل چه روش هایی می باشد؟

نحوه کاشت ابرو به روش نیوگرافت

مراحل کلی نحوه کاشت ابرو به روش نیوگرافت کم و بیش شباهت بسیار زیادی به سایر روش‌های کاشت مو و ابرو دارد و تفاوت اصلی در تکنیکی است که پزشک متخصص از آن استفاده می‌کند. یعنی پیوند ابرو به روش نیوگرافت را در حالت کلی می‌توان به سه مرحله برداشت گرافت، آماده‌سازی گرافت‌ها و در نهایت قرار دادن آن‌ها در ناحیه مورد نظر دسته‌بندی کرد. سوا از این سه مرحله اصلی اگر بخواهیم نگاهی به تمامی جزئیات کار داشته باشیم باید بگوییم کاشت ابرو به روش نیوگرافت با تنظیم یک جلسه مشاوره بین بیمار و پزشک شروع می‌شود. در این جلسه تمامی جوانب کار و شرایط و خواسته‌های بیمار سنجیده و تصمیم‌گیری‌های لازم گرفته می‌شود. سپس روز انجام کاشت ابرو تعیین شده و بیمار خود را برای جلسه اصلی آماده می‌کند.

از حدود یک هفته قبل از جلسه پیوند ابرو بیمار ملزم به رعایت یکسری از نکات نظیر عدم اصلاح و رنگ ابرو، مصرف یا عدم مصرف یکسری دارو‌ها و مواردی از این قبیل است که باید جدی گرفته شوند. کاشت ابرو نیوگرافت با اعمال بی‌حسی و یا بیهوشی با توجه به صلاح‌دید پزشک شروع می‌شود. در ادامه کار گرافت‌ها با دقت بسیار بالایی از بانک مو برداشته شده و بعد از آماده‌سازی با تخصص بالایی در ابرو بیمار کاشته می‌شوند. آنچه در این خصوص اهمیت پیدا می‌کند کاشت اصولی و مطابق با خط ابرو تعیین شده است، زیرا تقارن و یکدستی شرط اصلی در پیوند ابرو است.

جدول روش کاشت، مزیت، معایب و نتایج کاشت ابرو نیوگرافت
 

روش کاشت

1-   طراحی مدل ابرو

2-   ترسیم مدل ابرو در ناحیه کاشت

3-   تزریق ماده بیهوشی به داوطلب یا بی‌حسی موضعی

4-   استخراج فولیکول‌ها از بانک مو به صورت مستقیم با تجهیزات مدرن

5-   ایجاد سوراخ‌های میکرو در محل کاشت

6-   پیوند زدن فولیکول‌ها به ابرو

 

 

 

مزیت‌های نیوگرافت

1-   عدم ایجاد زخم و جراحت

2-   بدون خونریزی و بخیه

3-   عدم ایجاد اسکار و جای زخم

4-   عدم ایجاد عفونت در محل پیوند و بانک مو

5-   ایمن و بی‌خطر بودن

 

 

معایب نیوگرافت

1-   التهاب و کبودی جزئی

2-   درد و تورم به مدت چند روز پس از پیوند

3-   خارش و سوزش پوست درناحیه پیوند و برداشت

4-   ایجاد کیست در محل پیوند در صورت مراجعه به افراد غیرمتخصص و بی‌تجربه

 

 

 

نتایج نهایی نیوگرافت

 

 

 

 

1-   دائمی بودن نتایج

2-   طبیعی بودن ابروها نسبت به سایر روش‌ها

3-   پرپشت شدن ابروها

4-   قرینه شدن ابروها

5-   قرارگیری ابروها در زوایه صحیح

آیا کاشت ابرو به روش نیوگرافت مفید است؟

در ادامه به برخی مزیت‌های کاشت ابرو به روش نیوگرافت اشاره می‌کنیم:

 1. عوارض کمتر: عمل کاشت ابرو نیوگرافت نسبت به روش‌های دیگر عوارض کمتری را به دنبال دارد و بین عمل‌های زیبایی پیوند ابرو روش ایمن تری به حساب می‌آید.
 2. عدم باقی ماند زخم و اسکار: طی پیوند ابرو به روش نیوگرافت دیگر خبری از زخم نیست بنابراین مانند عمل زیبایی پیوند ابرو به روش‌های قدیمی با خونریزی، به جای ماندن زخم و عفونت همراه نیست.
 3. عدم نیاز به بخیه: برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت پوستی جدا نخواهد شد بلکه به طور مستقیم فولیکول‌های مو به تعداد مورد نیاز برای رسیدن به مدل ابرویی دلخواه شما از بانک مو استخراج می‌شوند. به این ترتیب نیازی به بخیه در ناحیه بانک مو نیز نخواهد بود.
 4. طبیعی بودن نتایج حاصل از کاشت ابرو: به طوری که بعد از مشاهده نتیجه نهایی کار هیچ فرقی با موهای ابروهای خود شما وجود نخواهد داشت. این درحالی است که روش‌های نیمه دائمی مانند فیبروز یا میکروپیگمنتیشن حالتی طبیعی نخواهند داشت.
 5. دائمی بودن نتایج به دست آمده: از دیگر مزیت‌های مهم کاشت ابروی نیوگرافت دائمی بودن آن است و به این معنی می‌باشد که نیازی به تکرار مداوم و پی در پی آن نخواهید داشت.
 6. رسیدن به ظاهر دلخواه با توجه به سلیقه بیمار: یکی از نکات مثبتی است که می‌توان در روش‌های کاشت ابرو به آن اشاره کرد. چرا که قبل از شروع کار پزشک طبق فرم صورت و سلیقه بیمار خط ابرو را مشخص کرده و عملیات کاشت را طبق آن انجام می‌دهد.
 7. داشتن ابروهایی پر: در کاشت ابرو به روش نئوگرافت می‌توان به بالاترین میزان تراکم ابرو رسید
 8. جوان‌تر شدن ظاهر: با تقویت حجم ابروها صورتی جوان و کم سن و سال‌تری را به نمایش بگذارید که خود به خود باعث افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد.
 9. عدم نیاز به لوازم آرایشی ابرو: با انجام این متد تمام نیاز شما به مداد و سایه‌های ابرو از بین خواهد رفت

تاثیر انتخاب پزشک بر نتیجه کاشت مو به روش نیوگرافت

از جمله موارد بسیار مهمی که برای داشتن رضایتمندی از انجام کاشت ابرو  نیوگرافت باید در نظر بگیرید این است که در انتخاب پزشک خود بسیار دقت کنید. به این دلیل که اگر پزشک متخصص پیوند ابرو و با تجربه‌ای را انتخاب نکرده باشید، وی نمی‌تواند به خوبی پیوند ابرو را متناسب با جهت گیری‌های ابروی شما انجام دهد و از پس ایمپلنت ابروها آنطور که باید، برنمی‌آید. اگر کاشت ابرو متناسب با جهت گیری مدل ابرو انجام نگیرد پس از رشد موهای پیوند زده شده، با مدل ابرویی نامنظم مواجه می‌شوید و همینطور عمل زیبایی پیوند ابرو انجام شده نتیجه طبیعیی به دنبال نخواهد داشت. آقای دکتر رضا روحانی پزشک ارزشمند کلینیک فوق تخصصی پوست و موی رز در تهران با داشتن کارنامه‌ای درخشان در کاشت مو و ابرو، به عنوان یکی از بهترین پزشکان فعال در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما زیباجویان عزیز می‌باشند.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو به روش FUE

عوارض جانبی کاشت ابرو نیوگرافت

همان طور که در قبل گفته شد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت مانند عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی عوارض جانبی مانند عفونت و خونریزی را به دنبال ندارد. در واقع عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت روشی ایمن است که خطر و عوارض جانبی خاصی به دنبال ندارد و فقط در صورتی با عوارض و خطراتی مواجه می شوید که پزشک نامناسبی را برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو انتخاب کرده باشید. در این صورت ممکن است بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت با برخی از عوارض زیر مواجه شوید:

 1. درد و تورم جزئی
 2. التهاب و کبودی خفیف
 3. خارش
 4. سوزش
 5. ایجاد کیست در ناحیه ای که پیوند مو انجام شده

اما همان طور که گفته شد جای نگرانی نیست. می توانید با انتخاب پزشک متخصص زیبایی و با تجربه از رخ دادن عوارض احتمالی بعد از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو جلوگیری کنید.

چه کسانی کاندید کاشت ابرو به روش نئوگرافت هستند؟

از دست دادن ابروها به ویژه در زنانی که بیش از حد آن‌ها را اصلاح می‌کنند بسیار رایج است. متأسفانه اصلاح ابروها با موچین یا وکس اغلب به فولیکول‌های مو آسیب می‌رساند و موها در بسیاری از موارد برای همیشه از بین می‌روند و این دست از خانم‌ها کاندید مناسبی برای کاشت ابرو به روش نیوگرافت هستند. از دیگر افرادی که می‌توانند از این متد بهره‌مند شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

 1. کسانی که در اثرعوارض جانبی برخی داروها دچار ریزش ابرو شده‌اند
 2. افرادی در اثر ابتلا به بیماری‌هایی همچون آلوپسی دچار ریزش ابرو و مو شده‌اند
 3. خانم‌ها و آقایانی که در اثر عدم تعادل هورمونی، تراکم ابروی خود را از دست داده‌اند
 4. افرادی که به دلیل زخم، اسکار، آتش سوزی و شکستیگی، ابروی خود را از دست داده‌اند
 5. افرادی مسنی که ابروهایشان دچار ریزش شده است
 6. آن دست از افرادی که دائم از مداد و سایه ابرو و لوازم آرایشی دیگر به مقدار زیاد استفاده کردند
 7. کسانی که به دلیل رژیم غذایی نامناسب دچار ریزش ابرو شده‌اند

آیا پیوند ابرو به روش نئوگرافت دائمی است؟

پیوند ابرو به روش نیوگرافت نتیجه‌ای بسیار طبیعی و همیشگی دارد و نسبت به روش‌های دیگر نتیجه طبیعی تری به دنبال دارد که این دو عامل تاثیر زیادی در شناخته شدن آن به عنوان بهترین روش موجود دارند. بنابراین درصورتی که به دنبال روشی تضمینی با نتیجه‌ای دائمی در داشتن ابروهای دلخواه خود هستید روش نیوگرافت را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. از شروط دائمی بودن نتایج حاصل از این روش پیوند مو می‌توان به مواردی همچون: مراجعه به یک پزشک متخصص و آموزش دیده در یک مرکز زیبایی معتبر، انجام نکات گوشزد شده توسط پزشک، مصرف داروهای تجویزی پزشک به طور منظم و رعایت بهداشت ناحیه تحت درمان اشاره کرد. بدیهی است که عدم رعایت هر یک از موارد ذکر شده عاملی برای تهدید نتایج ایمپلنت مو به روش نئوگرافت خواهد بود.

قیمت پیوند ابرو نیوگرافت

هزینه کاشت ابرو نیوگرافت

هزینه‌های ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت به موارد مختلفی بستگی دارد. به برخی از مواردی که بیشترین تاثیر را در هزینه های مصرفی عمل زیبایی پیوند ابرو می گذارند در پایین پرداخته شده است.

 1. هزینه بیمارستان یا کلینیک
 2. دستمزد پزشک متخصص پیوند ابرو و همکاران وی
 3. هزینه مواد مصرفی جانبی
 4. هزینه بیهوشی

معمولا عمل زیبایی پیوند ابرو به دلیل این که نوعی عمل زیبایی است تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد اما در مواردی استثناء می‌توان برای پیوند ابرو از بیمه استفاده نمود. برای اطلاع از موارد استثنائی که باعث می شود عمل زیبایی پیوند ابرو تحت پوشش بیمه قرار گیرد می توانید به سایت بیمه مراجعه کنید. همچنین شما هموطنان عزیز در صورت تمایل برای اطلاع از هزینه پیوند ابرو و یا دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین کلینیک پوست و مو رز به صورت کاملا رایگان از طریق شماره  02148679 و یا از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09052106009 تمامی سوالات خود در این رابطه و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *