تزریق چربی

جدیدترین روش تزریق چربی

داشتن چهره‌ی زیبا برای همه به ویژه خانم‌ها مسئله‌ی مهمی است. به همین دلیل مراکز زیبایی و روش‌هایی که برای زیبا سازی مطرح می‌شوند، بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته‌اند. روش‌های مختلفی برای ایجاد تناسب در چهره وجود دارند. عمل جراحی، تزریق ژل و بوتاکس هریک با هدف زیباسازی چهره انجام می‌شوند. تزریق فیلر به صورت یکی از اقداماتی است که تاثیر زیادی در چهره خواهد داشت. اما کاربرد فیلرها چیست؟ فیلرها عمدتا برای افزایش حجم صورت یا سایر نقاط بدن استفاده می‌شوند. چربی یکی از فیلرهای مناسب برای طبیعی‌تر نمودن چهره است. کلینیک زیبایی رز با بررسی انواع این روش‌ها، جدیدترین روش تزریق چربی را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. جهت کسب اطلاع در خصوص این روش و شرایط تزریق چربی می‌توانید با همکاران ما در بخش مشاوره ارتباط برقرار کنید.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

برای اطلاع از هزینه و دریافت مشاوره رایگان تزریق چربی می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

خط ویژه: 02148679

رفع چین و چروک صورت با جدیدترین روش تزریق چربی

هر انسانی با گذر زمان یا بروز برخی مشکلات دچار تغییراتی در چهره و سایر اندام‌ها می‌شود. سلامت و شادابی پوست همیشگی نیست و زمانی می‌رسد که چین و چروک‌ها به مرور در چهره پیدا می‌شوند. دلیل ظاهر شدن این چروک‌ها صرفا گذر عمر و پیر شدن نیست؛ بلکه بیماری، لاغر شدن صورت، خشکی پوست و عدم رعایت اصول مراقبتی هرکدام بهانه‌ای برای چروک شدن پوست محسوب می‌شوند. جدیدترین روش تزریق چربی با کمک تحقیقات نوینی در زمینه‌ی جوان سازی پوست انجام می‌شود. روشی که با ظرافت تمام به پر کردن حجم صورت می‌پردازد. پیوند چربی به لایه‌های میانی پوست مشکل چین و چروک‌های به وجود آمده در پوست را برطرف می‌کند. راه‌حل‌های دیگری مانند بوتاکس هم برای حذف چروک‌های پوستی پیشنهاد می‌شود؛ اما مسئله این است که بوتاکس تا حدی می‌تواند مشکلات پوستی را برطرف کند. امروزه تزریق فیلر به عنوان روشی موثر و با ماندگاری بیشتر شناخته می‌شود.

کاربرد و مزایای تزریق چربی

زمانی که چین‌های ریز و درشتی در سطح پوست صورت نمودار می‌شود، طبیعتا تاثیر نه چندان جالبی در زیبایی چهره ایجاد می‌شود. گودی زیر چشم، فرورفتگی بین لب و چانه و صافی ناحیه‌ی گونه از مواردی است که به راحتی توسط تزریق یک ماده‌ی حجم دهنده برطرف می‌شود. تا به امروز از مواد مختلفی به عنوان فیلر استفاده شده است. چربی‌های بدن خود فرد نوعی از فیلرهاست که به دلیل سازگاری بالا با بدن گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. در این روش، از ناحیه‌ی گیرنده که معمولا باسن یا چربی اضافی در ناحیه‌ی شکم است، مقدار لازم چربی ساکشن می‌شود. چربی برداشت شده باید با کمترین دستکاری و ضمن رعایت اصول تخصصی به صورت تزریق شود. چربی برداشت شده که جزئی از بدن فرد است، بیشترین سازگاری با بدن را دارد. در نتیجه مشکلی با بافت‌های صورت پیدا نمی‌کند و احتمال پس زدن چربی یا عفونت بسیار کاهش می‌یابد.

میکروفت پوست؛ بهترین روش تزریق چربی به صورت

لذت داشتن پوستی سالم، بدون چین و چروک، گودگی و تیرگی‌های معمول با انتقال چربی ممکن می‌شود. میکروفت به عنوان جدیدترین روش تزریق چربی مزایا و برتری‌های ویژه‌ای در مقایسه با روش‌های پیشین دارد. روش میکروفت با فرآیند ریزکردن بافت‌های چربی، این ماده را برای تزریق آماده می‌کند. در واقع هرچه ذرات چربی ریزتر باشند، سازگاری بیشتری با بافت‌های بدن پیدا می‌کنند. در نتیجه‌ی این اقدام مقدار چربی تزریق شده به عنوان یک ماده‌ی حجم دهنده و هم برای جوان سازی پوست مفید خواهد بود. با استفاده از روش‌های نوین تزریق چربی، زمان ماندگاری عمل طولانی‌تر می‌شود. چین و چروک‌های پیشانی و گودی و تیرگی زیر چشم برطرف می‌شود و پوست صورت حالت جوانتری به خود می‌گیرد. از شروط اصلی موفقیت آمیز بودن تزریق چربی به روش میکروفت، اجرای آن در مراکز معتبر است. متخصصانی که به خوبی از شرایط و حساسیت‌های عمل آگاه باشند، نتایج عالی‌تری رقم می‌زنند.

جوانسازی پوست با روش نانوفت

نانوفت روش پیشرفته‌ی تری از روش میکروفت می‌باشد. آنچه که روش نانوفت را از سایر روش‌های پیوند چربی متمایز می‌کند، نقش سلول‌های بنیادی در ترمیم پوست است. در این روش پس از تغلیظ و فیلتر کردن چربی‌های ساکش شده، محلولی غنی از سلول‌های بنیادی به دست می‌آید. محلولی که علاوه بر حذف نواقص و پر کردن حجم صورت، نقش مهمی در جوان سازی پوست دارد. انتقال چربی‌ حاوی سلول‌های بنیادی در طول یک دوره‌ی چندماهه به مرور منجر به محو شدن چروک‌های پوستی، جمع شدن پوست و طراوت آن می‌شود. در روش نانوفت به مراتب شاهد عوارض کمتری خواهیم بود. در نهایت اینکه بیمار دوره‌ی نقاهت کوتاه‌تری خواهد داشت و نتیجه‌ی تزریق زودتر نمود پیدا می‌کند. با توجه به دوام و تاثیر بیشتر روش نانوفت، امروزه این روش در میان متقاضیان تزریق فیلر محبوب‌تر است. کلینیک زیبایی رز با بهره‌گیری از امکانات و به لطف دانش متخصصان، روش نانوفت را با مهارت بالایی انجام می‌دهد.

 

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران

 

چه افرادی کاندید مناسبی هستند؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید که آیا کاندیدای مناسب پیوند چربی هستید، ادامه‌ی مطلب را مطالعه کنید. تزریق چربی به دلیل اینکه عوارض بسیار کمی دارد، ممنوعیت خاصی برای افراد ایجاد نمی‌کند. تنها در شرایطی که فرد دچار بیماری باشد که انتقال چربی منجر به تشدید بیماری شود، نباید این عمل را انجام داد. جدیدترین روش تزریق چربی برای رفع برجستگی استخوان‌های گونه، چانه و پیشانی مناسب است. معمولا پس از تحلیل رفتن چربی زیر پوست استخوان‌های صورت نمود پیدا می‌کنند که لاغری صورت را بیشتر نشان می‌دهند. در شرایطی که چربی طبیعی صورت غیرقابل برگشت باشد، چاره‌ی کار تزریق چربی به صورت است. برای آشنایی با بهترین روش تزریق چربی به صورت لازم است توسط پزشک معتمد و دارای دانش تخصصی در این زمینه مشورت کنید. پزشک پس از معاینات لازم تعیین می‌کند که آیا واجد شرایط این عمل زیبایی هستید یا خیر.

کاندید مناسب تزریق چربی

توصیه های اعمال جدیدترین روش تزریق چربی

پیش از اعمال جدیدترین متد تزریق چربی، لازم است برخی نکات را در این خصوص شنوا باشید:

 1. چنانچه تحت لیزر درمانی در ناحیه‌ی صورت هستید، تزریق لیزر را به چند ماه پس از پایان لیزر موکول کنید.
 2. از جدیدترین روش تزریق چربی هم نباید انتظار معجزه داشته باشید. بنابراین پیش از هر اقدامی ابتدا با پزشک خود در رابطه با انتظاراتی که از تزریق فیلر دارید، صحبت کنید. توقعات خود را کاملا واضح و روشن بیان کنید تا در نهایت رضایت کاملی از نتیجه‌ی کار داشته باشید.
 3. تزریق چربی به نسبت سایر فیلرها سازگاری بیشتری با بدن دارد و احتمال کمتری در بروز برخی عوارض و عفونت‌ها وجود دارد. اما در صورتی که تزریق ناشیانه و در محلی غیر استاندارد انجام شود، خطر نفوذ میکروب و باکتری‌های محیطی وجود دارد. این مسئله بسیار خطرناک بوده و باعث عفونت‌های شدید پوستی می‌شود. بنابراین در انتخاب کلینیک حداکثر احتیاط را به خرج دهید.
 4. برخی تصور می‌کنند تزریق و پیوند چربی دردناک است. در حالی که در جدیدترین روش تزریق چربی استفاده از بی‌حسی موضعی سبب می‌شود هیچ دردی در حین تزریق احساس نکنید.
 5. مدت ماندگاری چربی به نسبت بدن افراد متفاوت است. اما در حالت کلی ماندگاری این چربی‌ها بین چندماه و حتی تا چندسال است. پزشکان با فرض جذب 50 درصدی چربی‌ها توسط بدن، میزان چربی مورد نیاز را تزریق می‌کنند.
 6. در جدیدترین روش تزریق چربی، معمولا چند جلسه‌ی درمانی برای تکمیل فرآیند تزریق پیشبینی می‌شود. سعی کنید در جلسات به طور منظم حضور یابید تا نتایج مورد انتظار خود را کسب کنید.

مراقبت های قبل و بعد

اعمال جدیدترین روش تزریق چربی به صورت در صورتی با نتایج دلچسب همراه خواهد بود که به درستی نکات قبل و پس از اعمال روش را رعایت کنید. بنابراین اگر انتظار کسب بهترین نتایج را دارید، توصیه‌های پزشک خود را به دقت به گوش بگیرید. در این بخش تعدادی از نکاتی که پیش و پس از تزریق چربی باید رعایت کنید، بیان شده است:

 1. پیش از عمل تزریق سابقه‌ی پزشکی و سلامت شما باید توسط پزشک بررسی شود.
 2. در صورت مصرف هر دارویی، لیست آنها را در اختیار پزشک قرار دهید.
 3. پس از تزریق نیاز است بین 10 تا 14 روز استراحت کنید. در طول این مدت از انجام حرکات ورزشی پرهیز کنید.
 4. اگر خواب سبکی ندارید، در طول روزهای نقاهت پس از تزریق مراقب شیوه‌ی خواب خود باشید. خوابیدن روی صورت تمام زحمات تزریق را برباد می‌دهد. بهتر است دو بالشت را در دو طرف سر خود قرار دهید تا از ثابت ماندن سر در طول شب مطمئن شوید.
 5. ماساژ صورت طبق دستور پزشک و به صورت کاملا آرام و ملایم انجام شود.
 6. در صورت احساس درد یا خارش نگران نشوید. این علائم حداکثر 10 روز پس از تزریق از بین می‌روند. برای تسکین دردهای احتمالی می‌توانید داروی آرام بخش مصرف کنید.
 7. برای جلوگیری از شروع عفونت‌های احتمالی مصرف آنتی بیوتیک‌ها تجویز می‌شود.

مراقبت قبل و بعد از جدیدترین متد تزریق چربی

قیمت جدیدترین متد تزریق چربی در کلینیک رز

مرکز تخصصی زیبایی رز از جمله مراکز زیبایی فعال در سطح شهر تهران است. این مرکز با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات نوین قادر به ارائه بهترین روش تزریق چربی می‌باشد. قیمت نهایی پیوند چربی در این کلینیک به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در جدیدترین روش تزریق چربی نیازمند یک مرحله ساکشن چربی از ناحیه اهدا کننده است. بنابراین قیمت نهایی تزریق چربی بیش از تزریق سایر فیلرها خواهد بود. تعداد جلسات تکمیلی تزریق چربی نیز در قیمت نهایی کار موثر خواهد بود. در مجموع برای اطلاع از قیمت تزریق چربی در این مرکز پس از تعیین وقت مشاوره لازم است توسط دکتر روحانی این مرکز تحت معاینات مورد نیاز قرار گیرید. در نهایت قیمت عمل تزریق چربی به شما اعلام می‌شود.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

 1. سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دکتر گرامی
  من قبلا تزریق چربی پیش شما انجام دادم و باز هم می خوام انجام بدم به خاطر رضایتی از کار شما داشتم. هزینه میکروفت چنده و ایا قبلا چون تزریق چربی داشتم این روشی فرمودین قابل انجام هست برای من ؟ 45 سالمه

  1. سلام و عرض ادب
   بسیار خرسندیم از اینکه تزریق چربی در کلینیک رز برای شما دوست عزیز مورد رضایت قرار گرفته است. هزینه تزریق چربی 5.5 ملیون تومان برای کل صورت می باشد.
   بله شما قادر هستید مجددا تزریق چربی را تکرار نمایید.

 2. سلام بیخشید من قصد دارم تزریق چربی انجام بدم برای پرکردن خط اخم و چروک و گودی زیر چشم و جوانسازی به روش نانوفت باید انجام بشه یا روش میکروفت؟؟؟
  قیمت تزریق چربی اگر هر دو روش میکرو و نانو رو بخوایم انجام بدیم چقدر میشه؟؟؟ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ