کاشت مو

کاشت مو اقساطی در تهران – شرایط و قوانین

فراوانی مشکلات و آسیب‌هایی که در نهایت منجر به ریزش مو می‌شود، سبب شده کاشت مو اهمیت ویژه‌ای پیدا کند. متاسفانه در شرایط کنونی بیماری‌ها و شرایط محیطی متعددی وجود دارند که عوارض ریزش مو و طاسی را به همراه دارند. این مشکلات برای هر فردی و در هر سنی ممکن است رخ دهند. از این رو، کاشت مو به عنوان یکی از بهترین راه‌های درمان ریزش مو مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی یکی از چالش‌هایی که بسیاری از متقاضیان با آن روبرو هستند، هزینه‌ی پیوند مو است. روش‌های نوین پیوند مو عموما پر هزینه تمام می‌شود.

بنابراین به منظور بره‌مندی عموم متقاضیان از خدمات پیوند مو برخی کلینیک‌ها هزینه‌ی کاشت مو را به صورت اقساطی دریافت می‌کنند. برای کسب اطلاعات و جزییات شرایط کاشت مو اقساط در کلینیک رز این مطلب راهنمای شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشترمی‌توانید. ادامه مطلب را مطالعه کنید:

اینفوگرافیک راهنمای کاشت مو قسطی

توجه : تا اطلاع ثانوی کاشت مو با شرایط اقساط در کلینیک رز انجام نخواهد گردید.

آیا هزینه کاشت مو اقساط با پرداخت نقدی متفاوت است؟

کلینیک‌هایی که پیوند طبیعی مو به صورت اقساطی را انجام می‌دهند، معمولا شرایطی را در نظر می‌گیرند. به این ترتیب که با پرداخت هزینه‌ کاشت مو در دو یا چند قسط متوالی، مبلغی اضافه‌تر دریافت می‌شود. به این ترتیب، افرادی که هزینه‌ پیوند طبیعی مو را به صورت یکجا پرداخت می‌کنند، قاعدتا سود بیشتری خواهند برد. اما مزیت کاشت مو اقساط برای متقاضیانی که توان پرداخت هزینه‌ پیوند مو را ندارند این است که در طول یک سال و با فشار مالی کمتری می‌توانند این هزینه را فراهم کنند. در واقع فرد متقاضی می‌تواند بدون پس‌انداز و تنها با ارائه برخی مدارک، کاشت موی اقساطی را شروع کند. به این ترتیب می‌توانید از خدمات عالی با فشار مالی کمتر بهره ببرید.

شرایط کاشت مو اقساطی در کلینیک‌ رزشرایط کاشت موی اقساطی

شرایط کاشت مو به صورت اقساط در هر کلینیک و با توجه به قوانین آن مرکز متفاوت است. برخی مراکز در ابتدای کار نیمی از هزینه کاشت مو را دریافت کرده و سپس مبلغ باقیمانده را قسط‌بندی می‌کنند. در برخی مراکز دیگر شرایط قسط‌بندی به شیوه‌ دیگری انجام می‌شود. در مجموع برای اطلاع از شرایط دریافت هزینه‌ خدمات پیوند مو لازم است با آن کلینیک تماس بگیرید. ممکن است برخی کلینیک‌ها با هزینه‌ کمتری کاشت مو را انجام دهند. این مراکز در صورتی که از روش‌های قدیمی یا تجهیزات غیراستاندارد برای کاشت مو استفاده کنند، نتایج رضایت‌بخشی به دنبال نخواهد داشت.

در نتیجه تمام هزینه‌ و زمانی که صرف اجرای کاشت مو شده باشد، هدر می‌رود. بنابراین پایین بودن هزینه نباید معیار انتخاب کلینیک کاشت مو باشد. در مقابل، دریافت هزینه‌های بالاتر برای کاشت مو لزوما به معنا کیفیت بالای کار نیست.

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

کاشت مو اقساطی در تهران

کاشت مو اقساطی در تهران

خدمات کاشت مو اقساطی در تهران توسط تعدادی از کلینیک‌های معتبر صورت می‌پذیرد. این مراکز به منظور کاهش فشار مالی برای افرادی که توان پرداخت هزینه‌ کاشت مو را ندارد، خدمات پیوند مو اقساطی را فراهم نموده‌اند. با توجه به استقبال مخاطبان پیوند مو از این شرایط، می‌توان گفت اجرای روش کاشت مو اقساط هم برای کلینیک‌ها و هم برای متقاضیان سودمند خواهد بود. از این جهت، تعداد مراکزی که کاشت مو به صورت اقساط را در سطح تهران اجرا می‌کنند، افزایش یافته است. کلینیک پوست و موی رز از جمله‌ی بهترین مراکز ارائه‌دهنده خدمات زیبایی در تهران است.

این مرکز جهت رفاه حال مراجعه‌کنندگان و کاهش بار مالی برای آن‌ها، اقدام به ارائه خدمات قسطی کاشت مو نموده‌اند. جهت دریافت جزییات بیشتر در این خصوص لازم است با کلینیک تماس بگیرید. با استفاده از خدمات کاشت مو به صورت اقساطی می‌توان بدون پس‌انداز از خدمات بهترین کلینیک‌ها استفاده نمود.

مطالب بیشتر: کاشت مو به روش ترکیبی

هزینه کاشت مو اقساط

مزایای کاشت مو اقساطی

قطعا پیوند طبیعی مو به روش اقساطی مزیت‌ها دو طرفه برای کلینیک و فرد متقاضی دارد:

  1. مهمترین مزیت کاشت مو اقساطی، برای فرد مراجعه‌کننده است که تحت هر شرایط مالی می‌تواند پیوند مو را انجام داده و از داشتن موهای پرپشت لذت ببرد.
  2. برخی از روش‌های کاشت مو همانند میکروگرافت و روش DHI، گران‌ قیمت هستند. در واقع هر اندازه روش انتخابی به تکنولوژی‌های پیشرفته مجهز باشد، هزینه آن‌ها بیشتر خواهد شد. شما با پیوند مو اقساطی به راحتی می‌توانید از خدمات این روش‌ها برخوردار شوید.
  3. همانگونه که گفته شد ایمپلنت مو اقساطی به نفع مراکز زیبایی نیز خواهد بود. در این صورت تعداد مراجعه‌کنندگان به کلینیک کاشت افزایش خواهد یافت که این اتفاق باعث افزایش شهرت کلینیک شما می‌شود.

مطالب بیشتر: کاشت مو به روش FUT

پیوند مو اقساط در کلینیک رز

با توجه به مشکل شایع ریزش مو، نیاز به مراکز درمانی پیشرفته برای ترمیم و کاشت مو در هر جامعه‌ای احساس می‌شود. هر چه کیفیت کار افزایش یابد، مخاطبان رضایت بیشتری از نتیجه‌ کاشت مو خواهند داشت. از طرفی ممکن است هزینه‌ نهایی کار کمی افزایش پیدا کند. اما متقاضیانی که به دنبال کسب نتایج عالی و با هزینه‌های کمتری هستند، می‌توانند از خدمات کاشت مو اقساط استفاده کنند. بنابراین افرادی که متقاضی پیوند مو هستند، می‌توانند ابتدا نحوه‌ عملکرد متخصص و  میزان رضایت مراجعه‌کنندگان را بررسی کنند. کاشت مو در کلینک پوست و مو رز تحت نظر دکتر روحانی انجام می‌شود.

این مرکز تا به امروز با بهره‌گیری از دانش روز دنیا در زمینه پیوند مو و استفاده از تجهیزات نوین، موفق به دریافت رضایت و اعتماد مراجعه‌کنندگان شده است. از این رو، کلیه‌ عزیزانی که برای خدمات پوست یا مو نیاز به درمان دارند، می‌توانند  با ما همراه باشند.

مطالب بیشتر: کاشت مو به روش SUT

1/5 (1 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *