تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس کل صورت

قیمت تزریق بوتاکس در کلینیک رز چقدر است؟

اگر به زیبایی چهره خود اهمیت می‌دهید و به دنبال روش‌هایی برای جلوگیری از بروز علایم پیری بر روی پوست خود هستید حتما روش تزریق بوتاکس بارها به گوشتان خورده است. تزریق بوتاکس تا حد بسیار زیادی چروک‌های ایجاد شده در پوست را از بین برده و از ایجاد خطوط بیشتر جلوگیری می‌کند. همچنین به دلیل تاثیراتی که دارد باعث درمان افتادگی پوست می‌گردد. علاوه بر آن از بوتاکس به عنوان روش درمانی برای رفع دردهای میگرنی و عرق بیش از حد بخش‌هایی از بدن مثل کف دست، پا و زیر بغل استفاده می‌کنند. با توجه به محبوبیت بالای این روش در این مقاله به بررسی کامل نحوه تزریق بوتاکس در نواحی مختلف صورت و بدن و هر آنچه که نیاز است در خصوص این موضوع بدانید صحبت شده است.

اینفوگرافیک هزینه تزریق بوتاکس

مشاوره سریع و رایگان تزریق بوتاکس با پزشک متخصص

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

کلینیک پوست و مو رز با حضور دکتر رضا روحانی و مجهز بودن به تکنولوژی‌های روز دنیا در این زمینه یکی از بهترین کلینیک‌های کشور در حوزه ارائه خدمات زیبایی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تزریق بوتاکس دائمی و همچنین عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس می‌توانید با مشاوران زیبایی ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه ی تزریق بوتاکس در کلینیک رز

نحوه تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس نوعی تکنیک زیبایی است که به صورت سرپایی در کلینیک‌های زیبایی توسط پزشک متخصص در این زمینه انجام می‌شود. نحوه تزریق بوتاکس بسیار ساده بوده و در کمتر از ۳۰ دقیقه می‌توان مراحل انجام آن را پشت سر گذاشت. پروسه انجام بوتاکس به این صورت است که ابتدا ناحیه مورد نظر آماده تزریق می‌گردد. آماده‌سازی شامل استریل کردن منطقه و اعمال بی‌حسی در صورت نیاز می‌باشد. سپس پزشک حجم مورد نظر از ماده بوتاکس را به کمک سرنگ ظریف تزریق می کند. تزریق بوتاکس باید توسط فرد کاربلد و باتجربه در این زمینه صورت بگیرد. نتایج مثبت حاصل از تزریق بوتاکس حدود یک هفته تا ۱۰ روز بعد از تزریق مشاهده خواهند بود.

مطالب بیشتر: آیا تزریق بوتاکس دردناک است؟

عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس

موضوع بسیار مهمی که ذهن اغلب کاندیدهای تزریق بوتاکس را به خود درگیر می‌کند این است که چه هزینه‌ای باید بابت این کار پرداخت شود. برای برآورد کردن هزینه تزریق بوتاکس، عوامل متعددی باید در نظر گرفته شوند. به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن عنوان کرد. از جمله مهمترین عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس عبارتند از:

  • برند تزریقی بوتاکس

بوتاکس‌های موجود در بازار تنوع بسیار زیادی از لحاظ کیفیت و برند تولیدی دارند. این مواد از لحاظ کشور سازنده، مواد اولیه به کار رفته در ترکیبات، کیفیت ساخت و … متفاوت بوده و در نتیجه قیمت‌های مختلفی دارند. کاندیدهای تزریق بوتاکس می‌توانند با توجه به بودجه و شرایطی که دارند برند مناسب بوتاکس را با مشورت پزشک انتخاب کرده و از نتیجه مثبت تزریق آن نهایت لذت را ببرند.

  • میزان مورد نیاز تزریق

هر بخشی از صورت و بدن نیازمند حجم مشخصی از ماده بوتاکس برای تزریق هستند. علاوه بر آن با توجه به سن فرد و شدت چین و چروک و افتادگی که در منطقه هدف وجود دارد، پزشک واحد بوتاکس کمتر و یا بیشتری را تزریق می‌کند. هر چه حجم بوتاکس مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه ایده‌آل بیشتر باشد هزینه‌ای که باید بابت این کار پرداخت شود نیز بیشتر خواهد شد.

  • ناحیه مورد نظر تزریق

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت بوتاکس، ناحیه مورد نظر برای تزریق است. به عنوان مثال افرادی که قصد برجسته‌تر کردن و درمان افتادگی ناحیه گونه را دارند باید در مقایسه با افرادی که قصد از بین بردن خط اخم را دارند هزینه بیشتری پرداخت کنند چرا که گونه‌ها در مقایسه با خط اخم بین ابرو به واحد بیشتری از ماده بوتاکس نیاز دارند.

  •  هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک و اجرت پزشک مربوطه

یکی دیگر از دلایلی که سبب می‌شود هر شخصی مبلغ متفاوتی را برای تزریق بوتاکس خود پرداخت کند، مراجعه به کلینیک‌ها و پزشک‌های متفاوت برای این منظور است چرا که هر کلینیکی با توجه به کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهد هزینه متفاوتی را از مراجعه‌کنندگان خود دریافت می‌کند. از طرف دیگر پزشکان نیز با توجه به تجربه و تخصصی که دارند دستمزد مختلفی را برای خود در نظر می‌گیرند. توصیه می‌شود که هرگز کیفیت کار خود را که متاثر از مراجعه به یک کلینیک شناخته شده و پزشک کار بلد است، فدای قیمت آن نکنید.

جدا از هزینه‌هایی که بابت خرید ماده بوتاکس پرداخت می‌شود، تعرفه‌های ارائه شده توسط کلینیک‌ها و پزشک‌ها نیز در تزریق بوتاکس متفاوت خواهند بود. به همین دلیل اولین قدم برای اطلاع از قیمت این کار، انتخاب یک کلینیک معتبر و شناخته شده و پزشک متخصص در این زمینه است. کلینیک تخصصی رز یکی از بهترین‌های ایران بوده و با ایجاد محیطی کاملا استاندارد و کادر باتجربه در این زمینه، شما را در انجام خدمات زیبایی خود همراهی خواهد کرد.

مطالب بیشتر: تفاوت ژل و بوتاکس

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس بر نواحی صورت

یکی از اصلی‌ترین کاربردهای تزریق بوتاکس، از بین بردن چروک‌های ایجاد شده در پوست صورت است. کسانی که به دنبال تزریق بوتاکس بر نواحی صورت هستند، به منظور برآورد هزینه انجام این کار باید پارامترهای مختلفی را در نظر بگیرند. پزشک متخصص باید ناحیه مورد نظر را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد. به عنوان مثال هزینه بوتاکس نواحی اطراف چشم با بوتاکس پیشانی متفاوت بوده و هر یک با توجه به شرایط فرد و موارد متعدد دیگر مثل برند ماده بوتاکس انتخاب شده، تغییر خواهد کرد. بهترین کار برای اطلاع از قیمت بوتاکس در ایران انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص در این زمینه و سپس مراجعه حضوری برای انجام بررسی‌های لازم و تعیین دقیق قیمت نهایی کار است.

قیمت تزریق بوتاکس در کلینیک رز

عوامل موثر بر هزینه برند بوتاکس مورد استفاده

محل هدف برای تزریق بوتاکس

میزان دوز بوتاکس مورد نیاز

دستمزد متخصص و هزینه کلینیک

هزینه بوتاکس دیسپورت این بوتاکس خارجی بوده و ساخت انگلستان است به همین دلیل تغییرات ارزی بر هزینه آن تاثیر گذاشته و گران‌تر است.
هزینه بوتاکس مسپورت این بوتاکس ایرانی است به همین دلیل قیمت آن ارزان‌تر خواهد شد.
هزینه براساس اندام هدف قطعا هر چه اندازه هدف بزرگتر و حساسیت آن بیشتر باشد، هزینه تزریق بوتاکس بیشتر خواهد شد.

آیا هزینه تزریق بوتاکس شامل بیمه می شود ؟

خیر، شرکت‌های بیمه از هزینه‌های مربوط به خدمات زیبایی و جوان‌سازی پشتیبانی نمی‌کنند. از آنجایی که تزریق بوتاکس نیز نوعی اقدام زیبایی سرپایی به شمار می‌آید، هزینه‌های مربوط به آن شامل بیمه نمی‌شوند. البته احتمال اینکه برخی از افراد در دسته وارد خاص قرار بگیرند و تزریق بوتاکس در آن‌ها با هدف درمانی استفاده شود نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهترین کار، تماس با کارشناس شرکت بیمه مربوطه است.

مطالب بیشتر: بهترین مارک تزریق بوتاکس

قیمت و هزینه تزریق بوتاکس در کلینیک پوست و مو رز

هزینه بوتاکس دائمی یکی از دغدغه‌های اصلی کسانی است که قصد انجام آن را دارند چرا که بوتاکس دارای ماندگاری در حدود ۶ ماه بوده و افراد باید نسبت به انجام دوباره آن اقدام کنند. همانطور که گفته شد هزینه این کار به عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد. کلینیک پوست و مو رز به دلیل برخورداری از محیطی کاملا استاندارد و کادر درمانی متخصص، به عنوان یکی از بهترین‌ها در این حوزه شناخته می‌شود. در صورت تمایل به انجام بوتاکس خود در این کلینیک با کیفیت بالا و انجام مشاوره تخصصی، می‌توانید همین حالا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب بیشتر: عوارض بوتاکس در طولانی مدت

هزینه تزریق بوتاکس دیسپورت

هزینه بوتاکس دائمی یکی از دغدغه‌های اصلی کسانی است که قصد انجام آن را دارند چرا که بوتاکس دارای ماندگاری در حدود ۶ ماه بوده و افراد باید نسبت به انجام دوباره آن اقدام کنند. همانطور که گفته شد هزینه این کار به عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد. کلینیک پوست و مو رز به دلیل برخورداری از محیطی کاملا استاندارد و کادر درمانی متخصص، به عنوان یکی از بهترین‌ها در این حوزه شناخته می‌شود. در صورت تمایل به انجام بوتاکس خود در این کلینیک با کیفیت بالا و انجام مشاوره تخصصی، می‌توانید همین حالا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب بیشتر: تزریق بوتاکس به زیر چشم

هزینه تزریق بوتاکس مسپورت

کسانی که قصد انجام بوتاکس را دارند اما به دلیل قیمت بالای برندهای خارجی توان برخورداری از مزایای آن را ندارند می‌توانند از بوتاکس مسپورت که یک برند باکیفیت و معتبر ایرانی است بهره ببرند. مسپورت تولید داخلی بوده و کیفیتی مشابه و هم سطح با برندهای خارجی دارد. این در حالی است که قیمت بوتاکس مسپورت در مقایسه با سایر برندها بسیار پایین‌تر است. بوتاکس مسپورت مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است و تمامی افرادی که به دنبال ماده بوتاکس با کیفیت بالا و قیمت پایین هستند می‌توانند نسبت به خرید و تزریق آن اقدام کنند.

هزینه تزریق بوتاکس روی پیشانی و نواحی خط اخم

یکی از بارزترین خطوطی که در اثر گذر زمان و یا حالت‌های چهره بر روی صورت ایجاد می‌شوند، در نواحی پیشانی و خط اخم قرار دارند. از جمله موثرترین روش‌ها برای از بین بردن و همچنین جلوگیری از بروز این خطوط، انجام بوتاکس است. هزینه تزریق بوتاکس روی پیشانی و نواحی خط اخم بعد از انتخاب کلینیک و پزشک مربوطه، متناسب با برند ماده بوتاکس و حجم مورد نیاز جهت رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی تعیین می‌گردد. بنابراین قیمت دقیق تزریق بوتاکس پیشانی از شخصی به شخص دیگر و با توجه به شرایط متفاوت خواهد بود و قبل از انجام بررسی‌های لازم نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد.

2.3/5 (7 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *