تزریق چربی

تزریق چربی برای زاویه سازی صورت

روش تزریق چربی علاوه بر اینکه با هدف جوان‌سازی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد در زمینه‌های زیبایی نیز توانسته توجه پزشکان و بیماران را به خود جلب کند. یکی از کارهای زیبایی که به کمک تزریق چربی می‌توان نتیجه خوبی گرفت زاویه سازی صورت است. زاویه سازی صورت با تزریق چربی در کلینیک‌های تخصصی صورت گرفته و همانند سایر روش‌های تزریق چربی از چربی‌های بدن خود شخص استفاده می‌کنند تا افراد بتوانند فرم ایده‌آلی به چهره خود بدهند. ماندگاری زاویه سازی صورت با چربی در مقایسه با سایر روش‌های تزریق بالا بوده و روشی کاملا ایمن و مطمئن محسوب می‌شود. علاقه‌مندان به استفاده از این راهکار می‌توانند به کلینیک پوست و مو رز مراجعه کرده و از حضور دکتر روحانی بهره ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زاویه‌سازی صورت با تزریق چربی شما را به همراهی ما در خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

آیا زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی مفید است؟

در دنیای امروز پرکننده ها و تزریقات زیبایی از محبوب ترین روش ها برای بازگردانی زیبایی به اندام و صورت خواهند بود که یکی از این روش ها تزریق چربی خواهد بود. انتقال چربی در اندام های مختلف بدن مانند صورت، باسن، سینه و سایر نقاط بدن انجام خواهد شد. اما تزریق چربی در ناحیه صورت به دلایل مختلف انجام خواهد شد که یکی از این دلایل به منظور زاویه سازی فک خواهد بود. زاویه سازی فک توسط انتقال چربی نوعی محبوب بین زنان بوده و امروزه در بین جوامع رواج زیادی پیدا کرده است.

با انتقال چربی با زاویه درست به فک، مناطق خالی پر شده، لبه زاویه استخوان و فک پایین شما تقویت خواهد شد و در نتیجه آن زاویه فک تیز خواهد شد. گاهی پیش آمده که بیمار در ناحیه فک خود دارای چربی های اضافی خواهد بود. در این شرایط پزشک متخصص تزریق چربی توسط ماده ای به نام Kybella یا اسید دئوکسی کولیک دیوکسیکولیک این چربی های اضافی را ذوب خواهد کرد.

اگرچه که پزشک متخصص توسط اسید دئوکسی کولیک دیوکسیکولیک چربی های اضافی ناحیه فک و چانه را ذوب خواهد کرد، اما ممکن است که قسمت های بسیار پایین و قسمت پشتی فک بیمار نیاز به تزریق چربی داشته باشد. بسته به مقدار چربی موجود در ناحیه فک، بیمار به 1 الی 6 ویال کیوبلا نیاز خواهد داشت. بهتر است پس از انجام انتقال چربی به فک تعادل وزن داشته و از افزایش وزن خود جلوگیری نمایید.

آیا زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی مفید است؟

 نحوه تزریق چربی به منظور زاویه سازی

متخصصان زیبایی و جوان سازی از پرکننده های پوستی تزریقی برای فرم دهی، حجم و تقارن اندام های بدن استفاده خواهند  کرد. تزریق چربی نیز نوعی پرکننده پوستی بوده و همانند سایر پرکننده های پوستی، تزریق توسط سرنگ انجام خواهد شد. البته قبل از انجام انتقال چربی پزشک متخصص درباره اهداف عمل زیبایی انتقال چربی و برنامه درمانی آن با شما بحث و مشورت کرده و اهداف شما را از انجام تزریق چربی جویا خواهد شد.

قبل از تزریق چربی، پزشک متخصص زیبایی شناسی از بی حسی موضعی برای تزریق چربی استفاده خواهد کرد تا در هنگام تزریق چربی، بیمار دچار درد و فشار نشده و هرگونه ناراحتی را به حداقل برساند. سپس پزشک متخصص شروع به تزریق چربی خواهد کرد. هر بیمار به طور متوسط به یک تا چهار سرنگ و تزریق با توجه به آناتومی و فک خود نیاز خواهد داشت.

در حالت کلی تزریق چربی به فک و صورت در حدود 20 دقیقه طول خواهد کشید و پس از آن بیمار آماده ترخیص خواهد بود. بسیاری از افراد نگران چگونگی انجام انتقال چربی به فک و یا درد ناشی از آن خواهند بود. باید گفت که همه ی افراد در زندگی خود چندین بار درد ناشی از تزریقات را حس کرده اند اما در تزریق چربی به فک، به دلیل استفاده از بی حسی موضعی احساس درد به حداقل خود خواهد رسید پس جای نگرانی وجود نخواهد داشت. تنها کافی است به پزشک ماهر و حاذقی برای انجامتزریق چربی رجوع کرده و به وی اعتماد نمایید. یک یا چهار سرنگ با توجه به آناتومی و فک خود نیاز خواهید  داشت.

تاثیرات و نتایج زاویه سازی با استفاده از تزریق چربی

یکی از نگرانی های افراد از انجام عمل های زیبایی مانند تزریق چربی، نتایج حاصله از این عمل های زیبایی خواهد بود. تعدادی از افراد با انتخاب های نادرست خود نتایج غیر قابل قبولی مشاهده خواهند کرد. یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در شروع و انجام عمل های زیبایی، انتخاب پزشکی کاردان بوده که در نتیجه ی شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

به طور مثال اگر شما پزشک کاربلد و ماهری را برای انجام انتقال چربی خود انتخاب نکنید، ممکن است پزشک مقدار چربی لازم برای فرم دهی بهتر فک شما را تشخیص نداده و یا ممکن است تحت زاویه مناسب انتقال چربی را انجام ندهد. پس در ابتدا از ماهر و با تجربه بودن پزشک خود اطمینان حاصل نمایید زیرا انتخاب پزشک مناسب در چگونگی نتایج تاثیر زیادی خواهد داشت. بسیاری از افراد درباره زمان مشاهده نتایج پس از انتقال چربی سوال می پرسند. زمان مشاهده نتایج تزریق چربی، سریعا پس از عمل تزریق چربی بوده و قابل مشاهده خواهد بود و نیازمند گذشت زمان چند هفته ای و یا چند ماهه نخواهد بود.

در مورد ماندگاری نتایج باید گفت که تزریق چربی یکی از عمل های زیبایی و درمان های دائمی بوده به شرط آنکه پس از انتقال چربی افزایش وزن چشمگیری نداشته باشید. زیرا افزایش وزن باعث به وجود آمدن چربی های بیشتر در ناحیه فک شده و صورت ظاهر زیبای خود را از دست خواهد داد. در نتیجه تزریق چربی بی فایده خواهد بود.

مراقبت های بعد از زاویه سازی تزریق چربی

تزریق چربی نیز همانند سایر عمل های زیبایی شامل دوران نقاهت و مراقبت های مختص به خود خواهد بود. البته لازم به ذکر است که دوران نقاهت اکثر تزریقات زیبایی – درمانی کمی مشابه هم خواهند بود. اگر به دنبال نتایجی بی نقص پس از انتقال چربی خود می باشید، بهتر است که به توصیه های پزشک متخصص خود گوش داده و تمام دستورالعمل های وی را انجام دهید. پس از انجام تزریق چربی ممکن است شاهد عوارض جانبی زیر باشید

  1. عفونت
  2. جای زخم
  3. انسداد رگ های خونی که بر اثر تزریق در محل نادرست اتفاق خواهد افتاد
  4. پخش شدن و دور شدن چربی از محل تزریق شده
  5. تورم
  6. قرمزی
  7. درد

در صورت مشاهده هر یک از علائم ذکر شده سریعا به پزشک متخصص انتقال چربی خود مراجعه کرده و قضیه را با وی در میان بگذارید. زیرا در این شرایط تنها کسی که می تواند به شما کمک کند، پزشکتان خواهد بود. همچنین از درمان ها و مصرف داروهای خودسرانه خودداری نمایید.

همچنین بهتر است بلافاصله پس از تزریق چربی آرایش نکرده و از مواد شیمیایی استفاده نکنید. سعی کنید که از تماس مستقیم نور خورشید با ناحیه عمل شده جلوگیری نمایید. یکی دیگر از مراقبت های دوران نقاهت عمل زیبایی تزریق چربی، عدم مصرف الکل، قهوه و نوشیدنی های حاوی کافئین بلافاصله پس از عمل تزریق چربی خواهد بود. داشتن حس سلامتی و مراقبت از آن پس از عمل های زیبایی یکی از مهم ترین نکات خواهد بود. پس بهتر است دوران نقاهت را جدی گرفته و برای سلامتی خود تلاش نمایید.

زاویه سازی فک با تزریق چربی

برخی از افراد به طور ژنتیکی دارای فک کوچکی هستند. از آنجایی که فرم فک تاثیر بالایی در زیبایی ظاهری افراد دارد تمایل به داشتن فکی برجسته در بین اشخاص زیاد شده است. تزریق چربی یکی از روش‌های کم خطر و مطمئن برای زاویه‌سازی فک است. به طوری که می‌توان به کمک بافت‌های چربی اضافی خود فرد نسبت به انجام این کار اقدام کرد. در نتیجه استفاده از چربی‌های بدن کاندید انجام زاویه‌سازی فک حساسیت‌ها و عوارض جانبی شدید و آزاردهنده‌ای متوجه بیمار نخواهد گردید. تمامی افراد می‌توانند با مراجعه به کلینیک‌های قابل اطمینان نسبت به زاویه‌ سازی فک با تزریق چربی اقدام کنند.

هزینه زاویه سازی صورت با تزریق چربی

یکی از بحث‌های مهم در عمل‌های زیبایی هزینه آن است. چرا که این هزینه‌ها شامل بیمه نبوده و کاندیدهای کار باید تمام هزینه را به صورت شخصی پرداخت کنند. هزینه زاویه سازی صورت با تزریق چربی برای هر فردی می‌تواند متفاوت باشد. چرا که خواسته افراد با یکدیگر فرق داشته و حجم چربی استخراج شده و تزریق شده از شخصی به شخص دیگر فرق خواهد داشت. از طرفی دیگر هزینه‌هایی که در کلینیک‌ها ارائه می‌شوند و همچنین دستمزدی که پزشک برای خود دریافت می‌کند نیز از جمله موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت نهایی کار است. بهترین کار برای اطلاع از قیمت دقیق تزریق چربی به منظور زاویه سازی صورت مراجعه حضوری و انجام بررسی‌های لازم توسط پزشک متخصص مربوطه است. شما می‌توانید همین حالا با مشاوران ما تماس گرفته و از قیمت زاویه‌سازی صورت با تزریق چربی مطلع شوید. برای اطلاع از هزینه تزریق چربی با مشاورین بخش زیبایی تماس حاصل فرمایید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ