تزریق ژل
موضوعات داغ

تزریق ژل به گونه

 یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های زیباسازی و جوان‌سازی چهره تزریق ژل گونه می‌باشد. به کمک این روش افراد می‌توانند چین و چروک و علایم ناشی از پیری را در چهره خود کاهش داده و به ظاهر ایده‌آل خود برسند. افراد به مرور زمان بافت‌ها چربی صورت خود را از دست می‌دهند و این باعث می‌شود تا صورت حالتی لاغر و پیر به خود بگیرد. از طرفی کاهش چربی سبب می‌شود تا پوست درخشندگی و طراوت خود را از دست بدهد و این جلوه چندان زیبایی نخواهد داشت. خوشبختانه تزریق ژل به گونه راهکاری است که امروزه برای افرادی که در این دسته قرار می‌گیرند محسوب می‌شود. علاوه بر آن بسیاری از جوانانی که مشکل پیری ندارند اما به دلیل چهره لاغر و کشیده از ظاهر خود راضی نیستند می‌توانند از مزیت‌های تزریق ژل گونه برای صورت کشیده  استفاده کرده و به صورتی چاق و چهره‌‌ای زیبا‌تر برسند. اگر شما هم به دنبال راهکاری برای برجسته‌تر کردن گونه‌های خود و یا بازگرداندن جوانی به چهره خود هستید تا پایان این مقاله ما را دنبال کنید.

مشاوره رایگان و دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل و دریافت مشاوره رایگان تخصصی تزریق ژل با مشاورین ما در بخش کلینیک زیبایی رز تماس بگیرید.

خط ویژه: 02148679

 

تزریق ژل به گونه چگونه است؟

بسیاری از افراد تمایل زیادی به تزریق چربی گونه دارند اما دوست دارند قبل از اقدام به چنین کاری با طریقه انجام آن آشنا شوند. اگر شما نیز مشتاق هستید که در مورد چگونگی تزریق ژل گونه اطلاعات لازم را به دست آورید در ادامه مقاله همراه ما باشید. همچنین برای درک و آشنایی بهتر می‌توانید فیلم تزریق ژل گونه را در پایین مشاهده کنید. در این فیلم تزریق ژل گونه دکتر روحانی که در کلینیک تخصصی پوست و مو انجام می‌گیرد، نمایش داده شده است.

تزریق ژل به گونه پروسه چندان پیچیده‌ای ندارد و در سه مرحله کلی انجام می‌گیرد. این سه مرحله عبارتند از:

  • مشاوره

همانند تمامی روش‌های تخصصی زیباسازی، تزریق ژل گونه نیز به یک جلسه مشاوره بین پزشک و بیمار نیاز دارد. در این جلسه انتظارات بیمار بیان شده و پزشک مربوطه چهره و تمامی جوانب و شرایط کار را می‌سنجد. در صورتی که نیاز به انجام یک سری موارد قبل یا بعد از انجام تزریق باشد آن‌ها را با بیمار در میان گذاشته و زمان دقیق برای انجام کار تعیین می‌شود.

  • آماده‌سازی گونه‌ها برای تزریق

دومین مرحله که به محض مراجعه کاندید تزریق ژل گونه به کلینیک صورت می‌گیرد آماده‌سازی گونه‌های برای شروع کار است. در این مرحله از بیمار خواسته می‌شود تا صورت خود را کاملا با آب و صابون شست و شو بدهد تا هیچ ماده آرایشی بر روی پوست وجود نداشته باشد. سپس پزشک ناحیه‌ای که قرار است تزریق از آنجا صورت بگیرد را استریل کرده و بی‌حسی موضعی را اعمال می‌کند.

  • تزریق ژل به گونه

بعد از اینکه ناحیه تزریق آماده شد نوبت به آخرین مرحله کار یعنی تزریق ژل می‌رسد. در این مرحله پزشک توسط سرنگ مخصوص میزان مورد نیاز از ژل را به گونه‌های بیمار تزریق می‌شود. تزریق زل از حساسیت کاری بالایی برخوردار است. زیرا هر گونه خطا و بی‌دقتی می‌تواند زیبایی شما را به خطر بیاندازد. پس حتما در انتخاب پزشک کاربلد حساسیت بالایی به خرج دهید تا گونه‌هایی خوش فرم و متقارنی را به دست آورید. بعد از اینکه تزریق تمام شد پزشک توسط تکنیک‌های خاصی گونه شما را ماساژ می‌دهد تا فرم نهایی کار حاصل شود.

ماندگاری تزریق ژل گونه

یکی از مهم‌ترین موضوع‌ها که برای کاندیدهای انجام تزریق ژل به گونه و خط خنده اهمیت دارد میزان ماندگاری تزریق ژل گونه است. چرا که آن‌ها دوست دارند کاری که انجام می‌دهند ماندگاری نسبتا بالایی داشته باشد تا مجبور نشوند در بازه‌های زمانی کوتاه مدت دوباره به سراغ انجام چنین کاری بروند. به طور معمول میزان ماندگاری ژل‌ها بالا است و شما می‌توانید حدود دو الی سه سال از زیبایی چهره خود در نتیجه تزریق ژل لذت ببرید. ناگفته نماند که ماندگاری ژل‌ها به عوامل مختلفی نیز بستگی دارند؛ به همین دلیل می‌توان از شخصی به شخص دیگر شاهد طول عمر متفاوتی باشیم. چند مورد از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در طول عمر ژل‌ها عبارتند از:

  • کیفیت برند ژل تزریق شده، اصلی‌ترین عامل در ماندگاری ژل است. هرچه کیفیت آن بالا باشد از ماندگاری بیشتری برخوردار خواهد بود.
  • ترکیبات به کار رفته در ژل، تا حد بالایی در ماندگاری آن موثر خواهد بود. به طوری که ژل‌هایی با ترکیبات طبیعی‌تر ماندگاری کم‌تری دارند. این درحالی است که ژل‌های ساخته شده از مواد شیمیایی و مصنوعی ماندگاری بالایی دارند.
  • نوع پوست و شرایط سیستم ایمنی بدن، یکی دیگر از شروط اصلی در ماندگاری ژل است. هر چه بدن شخص از سیستم ایمنی بالاتری برخوردار باشد ژل ماندگاری کمتری خواهد داشت.
  • میزان ژل تزریق شده، رابطه مستقیم با ماندگاری آن دارد. هر چه حجم ژل تزریق شده بیشتر باشد طول عمر بیشتری خواهد داشت.
  • اهمیت دادن به مراقبت‌های بعد از تزریق ژل، فاکتور مهمی در ماندگاری ژل است. به همین دلیل از بیمار خواسته می‌شود تا به تمامی گفته‌های پزشک در خصوص مراقبت‌های بعدی توجه شود.
  • میمیک‌های صورت و یا میزان حرکات صورت فرد، عامل مهمی در طول عمر ژل‌ تزریق شده است و به این معنا که افرادی که عادت دارند در حین صحبت کردن خیلی صورت خود را تغییر دهند ژل در صورت آن‌ها ماندگاری کمتری خواهد داشت.

ماندگاری تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه چه عوارضی دارد؟

برای اینکه نگرانی افراد بابت تزریق ژل کاسته شود باید در مورد عوارض تزریق ژل گونه با بیمار صحبت شود. در حالت کلی عوارض جانبی خاصی در خصوص تزریق ژل به بدن مورد خاصی گزارش نشده است. عوارض جانبی که در برخی افراد دیده می‌شود ناشی از استفاده ژل‌های غیر استاندارد، اقدام به تزریق ژل در کلینیک‌های نامعتبر و مواردی از این قبیل است. در صورتی که در خصوص چنین مواردی حساسیت بالایی به خرج ندهید امکان مشاهده مشکلاتی نظیر التهاب، عفونت، ورم صورت و حساسیت دور از انتظار نخواهد بود.

عوارض تزریق ژل به گونه

مقدار تزریق ژل گونه

افرادی که به دنبال تزریق ژل گونه طبیعی هستند باید در مورد میزان حجم ژل تزریقی دقت کنند. در صورتی که میزان ژل کمتر از مورد نیاز بیمار باشد نتیجه مطلوب ظاهر نخواهد شد. از طرفی دیگر اگر میزان ژل بیشتر از حجم مورد نیاز باشد حالتی غیر طبیعی ایجاد می‌شود که زیاد مورد پسند نیست. مقدار تزریق ژل گونه از شخصی به شخص دیگر متفاوت بوده و باتوجه به حالت چهره و میزان شکایت بیمار تغییر خواهد کرد. برای اینکه از مقدار ژل مورد نیاز خود مطلع شوید باید جلسه مشاوره‌ای با پزشک متخصص در این زمینه داشته باشید. او بعد از انجام بررسی‌های لازم و انتظارات شما مقدار دقیق ژل مورد نیاز را تعیین خواهد کرد.

 

تزریق ژل به گونه بهتر است یا چربی؟

از دیگر سوال‌هایی که برای بسیاری از افراد ایجاد می‌شود این است که تزریق ژل به گونه بهتر است یا چربی؟ در پاسخ به این سوال نمی‌توان جواب قاطعی داد. زیرا هر یک از این روش‌ها داری مزایا و معایب خاص خود هستند که از شخصی به شخص دیگر می‌توانند تغییر کنند. یعنی شاید برای شخصی با توجه به شرایط بدنی و انتظاراتی که دارد تزریق چربی پیشنهاد داده شود و برای شخصی دیگر تزریق ژل به گونه گزینه ایده‌آلی باشد. برای اینکه بدانید کدام روش برای شما بهتر است باید قبل از تصمیم‌گیری در خصوص روش انتخابی با پزشک خود صحبت کنید.

 

هزینه تزریق ژل گونه

یکی از مهم‌ترین پارامترها برای کاندید‌های تزریق ژل در خصوص هزینه این کار است. هزینه تزریق ژل گونه به چند فاکتور مهم بستگی دارد. از جمله این موارد می‌توان به برند ژل، کشور تولید کننده، میزان حجم مورد نیاز بیمار، دستمزد پزشک و غیره اشاره کرد. در صورتی که تصمیم قطعی خود را بابت تزریق ژل به گونه در کلینیک پوست و مو رز گرفته‌اید می‌توانید با ما تماس گرفته و از قیمت‌های حدودی آن با توجه به شرایط خود با به کار گیری باکیفیت‌ترین ژل‌های موجود در بازار مطلع شوید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ