تزریق ژل

تزریق ژل ژوویدرم چیست؟

تزریق ژل ژوویدرم یکی دیگر از روش های دائمی برای از بین بردن چین و چروک های افراد می باشد. این روش بسیار ماندگار بوده و زمان تزریق فیلر بسیار کوتاه می باشد. در واقع این روش بسیار مناسب برای افراد واجد شرایط می باشد.

تزریق فیلر ژوویدرم یک روش آسان و دائمی برای از بین بردن چین و چروک ها، برجسته سازی گونه ها و حجیم کردن لب ها می باشد. در واقع با انجام تزریق فیلر ژوویدرم شما به چهره ای بدون چین چروک و شاداب تر خواهید رسید.

این ژل از اسید هیالورونیک ساخته شده است این اسید در بدن انسان وجود دارد و به نوعی تزریق این ژل نمی تواند برای بدن افراد خطرناک باشد.

مشاوره رایگان و دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز

تزریق فیلر ژوویدرم چگونه انجام می گیرد؟

تزریق ژل یکی از روش های رسیدن به زیبایی ظاهری بدون چین و چروک و با لبهای برجسته و گونه هایی زاویه دار می باشد. یک از مواد تزریق پرکننده پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک، ژوویدرم می باشد. در خانواده ی ژوویدرم محصولات مختلفی وجود دارد. همه آنها برای کمک به افراد در رفع علائم پیری صورت استفاده می شوند.

هر محصول در خط ژوویدرم دارای پیوند و غلظت های مختلف اسید هیالورونیک است. محصولات مختلف هر کدام برای هدف قرار دادن مشکلات خاص هنگام تزریق در نواحی و اعماق مختلف طراحی شده اند. پرکننده های ژوویدرم دارای یک قوام صاف و ژل مانند هستند.

در تزریق فیلر ژوویدرم، ژوویدرم با افزودن حجم به بافت صورت از طریق ماده فعال آن، اسید هیالورونیک کار می کند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که باعث تحریک تولید بافت پیوندی می شود که پوست را می کشد  و به نوعی تزریق ژل ژوویدرم چین و چروک صورت را محو می کند.

هرچه پیرتر می شوید، تولید اسید هیالورونیک و کلاژن کاهش می یابد. این باعث افزایش ظاهر پیر و ایجاد چین و چروک در پوست صورت می شود.

در طی روش تزریق ژل ژوویدرم، پزشک متخصص تزریق ژل و دستیار پزشک یا پرستار طور معمول از یک قلم برای علامت گذاری مناطقی که قرار است تحت درمان قرار بگیرد استفاده می کنند.

 

تزریق فیلر ژوویدرم چگونه انجام می گیرد؟

 

سپس پزشک متخصص تزریق فیلر، در منطقه مورد نظر تزریق، تزریق ژل ژوویدرم انجام می دهد. همچنین  متخصص تزریق فیلر بعد از تزریق پرکننده ژوویدرم منطقه را اندکی ماساژ می دهد تا باعث کاهش التهاب و تزریق یکنواخت شود.

حین تزریق فیلر ژوویدرم مقدار کمی لیدوکائین برای کاهش درد استفاده می شود. این کار به حداقل رساندن هرگونه درد و ناراحتی در حین درمان کمک می کند و باعث می شود که درد سریع از بین برود.

مزایای استفاده از ژل ژوویدرم برای تزریق

همانطور که می دانید استفاده از روش های تزریق ژل در زیبایی افراد بسیار تاثیر دارد بیشتر افراد از چین و چروک های صورت خود رنج می برند و قشر جوان نیز برای داشتن لب هایی زیبا و خوش فرم و داشتن گونه هایی زاویه دار دست به هر کار خطرناکی می زنند بهتر است بدانید تزریق ژل ژوویدرم می تواند نجات گر شما باشد بهتر است. در این بخش با مزایای تزریق فیلر ژوویدرم آشنا می شوید:

 1. تزریق ژل ژوویدرم باعث از بین رفتن تمامی چین و چروک های صورت می شود.
 2. تزریق فیلر ژوویدرم باعث برجسته سازی گونه ها می شود
 3. تزریق فیلر ژوویدرم به لب های شما حجم می دهد.
 4. ماندگاری طولانی مدت دارد.
 5. اکثر بیماران از نتایج آن راضی هستند.
 6. زمان تزریق ژل ژوویدرم بسیار کوتاه است.
 7. دوره ی ریکاوری بعد از تزریق بسیار کوتاه می باشد.

تزریق پرکننده ژوویدرم در واقع باعث ایجاد زیبایی ظاهری و برخورداری از پوستی شفاف و بدون چروک می باشد. هرچند قابل ذکر است که انتخاب متخصص تزریق ژل ماهر برای انجام تزریق پرکننده ژوویدرم بی تاثیر نیست و در واقع انتخاب نادرست متخصص تزریق فیلر باعث بروز مشکلات می شود

کاندید های مناسب جهت تزریق فیلر ژوویدرم

در گذشته، تزریق پرکننده ها فقط به چین و چروک های صورت انجام می شدند و در نتیجه ظاهری بدون چروک ایجاد می شد. اخیراً، تزریق پرکننده های طولانی مدت با موفقیت در ترمیم مجدد صورت، برای تقویت گونه، چانه، بینی و فک و همچنین چین های معمولی بینی، گوشه های دهان و “خط لب” مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر شما فردی هستید که از نحوه پیر شدن صورت خود راضی نیستید، تزریق ژل ژوویدرم احتمالاً گزینه خوبی برای شما خواهد بود، یعنی اگر از چین و چروک های ایجاد شده ناراضی هستید، اگر احساس کردید که لبهای شما نیاز به تقویت دارد، تزریق فیلر ژوویدرم برای شما مناسب می باشد.

تزریق ژل برای هر ناحیه ای از پوست از جمله خطوط و چین های اطراف دهان، بینی و پیشانی مناسب است. این روش را می توان برای کانتورینگ صورت و همچنین برای بهبود ظاهر زخم ها، مانند مواردی که در اثر آکنه ایجاد می شود، استفاده کرد. همچنین می توان از تزریق ژل ژوویدرم برای تقویت اندازه و شکل لب ها استفاده کرد. همه این مناطق پس از تزریق فیلر ژوویدرم بهبود خواهد یافت.

حال بهتر است بدانید برای انجام تزریق فیلر ژوویدرم شما باید دارای شرایطی باشید در واقع باید کاندید مناسبی برای انجام تزریق پرکننده ژوویدرم باشید. کاندید دارای شرایط زیر است:

 1. سلامت جسمی و روحی خوبی داشته باشد.
 2. دوست دارد ظاهر خطوط صورت را بهبود ببخشد
 3. دوست دارید لب ها را تقویت کند
 4. در مورد چین و چروک ظاهر صورت خود نگرانی دارد
 5. انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه تزریق فیلر ژوویدرم دارد.

همچنین ژوویدرم ممکن است راه حل مناسبی نباشد برای:

 1. افراد مبتلا به زخم شدید
 2. بیمارانی که آنتی بیوتیک، داروهای قلبی و داروهای دیگر مصرف می کنند
 3. افرادی که شرایط پزشکی خاصی مانند بیماریهای عصبی دارند
 4. افرادی که آلرژی شدید دارند
 5. افرادی که به داروی تزریق حساسیت دارند
 6. بیماران مبتلا به عفونت های پوستی در مناطقی که باید تحت درمان قرار گیرند
 7. بیمارانی که انتظارات غیر واقعی دارند
 8. بیماران با پوست نازک تر و شل تر هستند

تزریق فیلر نیز مانند سایر روش های زیبایی قبل از انجام شدن نیاز به بررسی دارد و فرد مراجعه کننده برای تزریق فیلر ژوویدرم باید اط شرایط آگاهی کامل داشته باشد.

تاثیرات ناشی از تزریق فیلر ژوویدرم

تزریق ژل به 2 صورت دائمی و موقت صورت می گیرد بهتر است بدانید که تزریق پرکننده ژوویدرم به روش دائمی و یا طولانی مدت است  اما تزریق پرکننده ژوویدرم با استفاده از مواد قابل جذب تر در بدن می باشد.

تزریق ژل ژوویدرم در واقع زیبایی بخش افرادی است که از چین و چروک خود رنج می برند و یا به فکر حجیم تر کردن لب های خود هستند و یا گونه های خود را می خواهند برجسته کنند. تزریق فیلر ژوویدرم یک راه آسان و کوتاه برای رسیدن به این اهداف می باشد. تزریق فیلر ژوویدرم انواع مختلفی دارد در این قسمت با انواع ژل های مورد استفاده در تزریق ژل ژوویدرم آشنا شوید:

انواع ژل های Juvederm شامل:

 1. Juvederm Voluma xc: تزریق ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی باعث افزایش حجم زیر سطح پوست می شود تا اندازه گونه های شما بیشتر شود.
 2. Juvederm XC و Juvederm Vollure XC: تزریق فیلر ژوویدرم وولیور ایکس سی و ژوویدرم ایکس سی باعث از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و پر کردن چین و چروک و خطوط اطراف دهان و بینی – معروف به خطوط لبخند هستند.
 3. Juvederm Ultra XC و Juvederm Velabella XC: تزریق ژل ژوویدرم وولبلا ایکس سی و ژوویدرم اولترا ایکس سی به عنوان درمان های تقویت کننده لب بدون جراحی فعالیت می کنند.

هزینه های ناشی از تزریق ژل ژوویدرم

افراد در اولین جلسه ی مراجعه به متخصص تزریق ژل اولین سوالی که می پرسند هزینه ناشی از تزریق ژل ژوویدرم می باشد. بهتر است بدانید بنا دلایلی هزینه تزریق ژل کاملا متفاوت می باشد  و بهتر است افرادی که قبل از مراجعه به مراکز Filler injection به دنبال هزینه هستند دست از این کار بکشند.

هزینه ناشی از تزریق ژل ژوویدرم بسته به:

1- تجربه پزشک

2- دستمزد پزشک

3- موقعیت جغرافیایی

4- تعداد سرنگ های مورد استفاده

5- تعداد جلسات تزریق فیلر

6- متفاوت بودن محل های تزریق فیلر

از آنجا که تزریق پرکننده یک درمان انتخابی است، بیمه درمانی هزینه تزریق ژل را پوشش نمی دهد و افراد برای انجام تزریق پرکننده مجبور هستند هزینه ها را خود متقبل شوند.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ