تزریق ژل

تزریق ژل لب طبیعی در تهران – مزایا و هزینه

داشتن لب‌هایی برجسته از جمله نشانه‌های زیبایی چهره در زنان است. به همین دلیل اغلب افراد سعی دارند تا لب‌های خود را به روش‌های مختلفی برجسته‌تر و زیباتر نشان دهند. یکی از بهترین و موثرترین این روش‌ها تزریق ژل است. تزریق ژل در کلینیک‌‌های زیبایی توسط پزشک متخصص در این زمینه انجام شده و داوطلبان این کار می‌توانند بلافاصله به نتیجه مطلوب و دلخواه خود دست یابند. اما سوالی که ذهن اغلب افراد را به خود درگیر می‌کند این است که نتایج حاصل از این کار چه قدر ماندگاری خواهد داشت؟ ماندگاری ژل لب به عوامل متعددی بستگی داشته و از جمله این موارد می‌توان به مراقبت‌های لازم، استفاده از برند معتبر و شناخته شده، مهارت و تخصص پزشک و موارد بسیار دیگری اشاره کرد.

اینفوگرافیک تزریق ژل لب

کلینیک پوست و مو رز بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران محسوب شده و با استفاده از بهترین برندهای ژل موجود در بازار سعی بر این دارد تا مراجعه‌کنندگان را در داشتن ژل لب با ماندگاری بالا همراهی کند. به منظور برخورداری از خدمات دکتر روحانی در این کلینیک و کسب اطلاع بیشتر در مورد نتایج و ماندگاری ژل لب شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم.

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در کلینیک رز

تزریق ژل لب با نتایج طبیعی

در تزریق ژل لب طبیعی، لب ها از حالت و فرم اصلی خارج نخواهند شد. نسبت بسیار خاصی برای آن که تزریق ژل لب طبیعی ترین لب به نظر برسد وجود دارد؛ به عبارت دیگر تزریق فیلر طبیعی نباید به صورتی باشد که برای عموم قابل تشخیص باشد که شما تغییری در لب های خود ایجاد کرده اید و در عین حال باید حالت طبیعی خود را حفظ کند. به گفته پزشکان نسبت مناسبی بین گوشه های خارجی لب بالا و پایین وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که انواع مختلف پرکننده های تزریقی و بسته به اینکه کدام یک را انتخاب کنید، تأثیر متفاوتی خواهد داشت. مهم است که مواد استفاده شده از قوام همان مخاط طبیعی لب باشند در غیر این صورت طبیعی به نظر نمی رسد.

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل طبیعی لب، لب های شما کمی متورم خواهد شد، اما اثرات پرکننده ها را خیلی سریع خواهید دید. اکثر تورم در یک روز فروکش می کند، اما شما به سه تا پنج روز خوب نیاز دارید تا لبه ای شما به طور کامل برطرف شود و نتایج زیبا و طبیعی حاصل را مشاهده کنید. اگر شما پرکننده های اسید هیالورونیک را که رایج ترین آنها هستند انتخاب کنید می توانید اثرات سریع و با اطمینان بدست آورید.

انواع مدل های تزریق ژل به لب

بسته به اینکه ژل لب را در کدام قسمت لب تزریق کنید یا چه مقدار ژل در محل مورد نظر تزریق نمایید انواع مختلف مدل ‌های تزریق ژل لب را خلق خواهید نمود. در جلسات مشاوره‌ای که قبل از انجام این عمل زیبایی برگزار می‌شود پزشک با در نظر گرفتن انتظارات شما از روی آوردن به این تکنیک و نیز با توجه به فرم لبتان و اینکه چه حالت‌هایی برای چهره کلی شما متناسب خواهد بود یک مدل و فرم خاص را به همراه ژل متناسب با آن برای شما تعیین می‍‌کند.

از انواع مدل ‌های تزریق ژل لب می‌توان به مدل روسی، سه دکمه‌ای، صدفی، کلاسیک، عروسکی، قلوه‌ای، باربی و … اشاره کرد که در ادامه مطلب به اختصار درباره هر کدام از آنها اطلاعاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

ژل لب روسی

قطعا استفاده از هر مدل ژل لب دارای محدودیت‌هایی نیز می‌باشد به عنوان مثال استفاده از مدل تزریق ژل لب روسی برای افرادی که لب‌های پهن و بزرگ یا چشمان کوچک دارند توصیه نمی‌شود. در این مدل بیشتر تمرکز روی لب بالا و در قسمت v شکل آن است که لب را به شکل یک قلب ظریف در می‌آورد و به جای حجیم کردن آنها سعی در لیفت لب دارد.

ژل لب سه دکمه ای        

مدل سه دکمه‌ای یک شکل خاص است که در آن قسمت V شکل لب بالا و قسمت‌های طرفین لب پایین با ژل حجم داده می‌شود. در واقع یک شکل جذاب و نوینی از تزریق ژل لب است که در گروه پرطرفدارترینها نیز قرار دارد.

ژل لب باربی

انجام این مدل تزریق ژل لب نیاز به دقت و مهارت خاص پزشک دارد، در مدل تزریق ژل لب باربی اولا تزریق ژل در ناحیه V شکل لب بالا به مقدار نسبتا زیاد انجام می‌گیرد و قسمت مهم در این روش تزریق در ناحیه لب پایین است که بایستی حالت مستطیل شکل در لب پایین ظاهر شود.

ژل لب هالیوودی

اگر دقت کرده باشید مرکز زیبایی و توجه در چهره بازیگران هالیوودی لب‌های آنها است. در مدل تزریق ژل لب هالیوودی هر دو لب بالا و پایین به طور مساوی تحت تزریق ژل قرار می‌گیرند و به نوعی سعی در بولد کردن لب‌ها وجود دارد.

ژل لب عروسکی

در تزریق ژل لب عروسکی بیشتر توجه روی حجیم کردن لب پایین است همچنین سعی در بولد کردن قسمت V شکل لب بالا نیز وجود دارد. این مدل ژل لب سعی در پوشش دادن لثه‌ها نیز دارد و به عروسکی و جذاب و الته جوانتر دیده شدن چهره افراد کمک می‌کند.

تزریق ژل لب مدل چاک دار

در این مدل تزریق ژل لب که بیشتر روی لب پایین انجام می‌گیرد ابتدا یک شکافی در قسمت میانی لب پایین قرار داده می‌شود سپس شروع به تزریق ژل لب به طرفین شکاف نمود و آنها را حجیم می‌نمایند و این مدل یک چهره خاص و مننجصر به فردی به چهره اشخاص به ویژه هنگام خندیدن می‌دهد.

ژل لب قلوه ای

تزریق ژل لب مدل قلوه‌ای روی هر دو لب بالا و پایین به یک اندازه توجه دارد و به دلیل حجیم و بادکرده به نظر رسیدن لب‌ها در این مدل بیشتر توصیه می‌شود افرادی که صورت گرد و تپل دارند از این مدل استفاده نمایند، چرا که تناسب این مدل با سایر اجزای صورت بسیار مهم است.

تزریق ژل لب کلینیک رز

آیا نتایج ژل لب طبیعی است؟

تزریق ژل لب طبیعی یک هنر و تکنیک خاص می باشد که طبق گفته اکثر پزشکان تزریق باید بر روی قسمت های خاصی از لب انجام شود تا نتایج طبیعی به نظر برسد. عوامل دیگری همچون مقدار مناسب ژل برای دستیابی به این نسبت مورد نیاز است. بسیاری از پزشکان از پرکننده بیش از حد استفاده می کنند. طبق گفته اکثر پزشکان متخصص، در یک روش درمانی نیازی به مصرف بیش از 1 میلی لیتر نیست البته بدیهی است که به اندازه طبیعی لب ها بستگی دارد. نتایج تزریق ژل لب طبیعی به طور موقت است و لب های شما در نهایت به حالت عادی برمی گردد. تزریق ژل لب به طور غیرمستقیم تولید کلاژن پوست را تحریک می کند.

تزریق ژل لب با نتایچ طبیعی

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب روسی

نتایج و ماندگاری ژل لب

ژل لب یکی از روش‌های زیبایی است که با پر و برجسته نشان دادن لب‌ها و همچنین ایجاد فرم ایده‌آل در آن سبب زیباتر شدن چهره افراد می‌گردد. فیلرهایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند از تنوع بسیار بالایی در بازار برخوردار هستند. بنابراین با توجه به موارد اولیه تشکیل دهنده آن‌ها و کیفیت تولید ماندگاری متفاوتی دارند. به طور میانگین ژل‌هایی که برای تزریق در لب استفاده می‌شوند ماندگاری در حدود ۶ تا ۱۲ ماه را دارا هستند. در کنار این موضوع پارامترهای مختلفی نیز وجود دارند که برای افزایش ماندگاری تزریق ژل به لب باید در نظر گرفته شوند. از جمله این موارد می‌توان به رعایت نکات مراقبتی که توسط پزشک گفته می‌شود اشاره کرد. علاوه بر آن حجم ژل تزریق شده و شرایط بدنی مراجعه‌کنندگان نیز در مدت زمان ماندگاری ژل می‌توانند تاثیر قابل توجهی داشته باشند.

نمونه های تزریق ژل لب
نمونه های تزریق ژل لب – کلینیک رز

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب باربی

استفاده از چربی برای تزریق فیلر لب طبیعی

تزریق چربی خود بیمار که از طریق لیپوساکشن برداشت می شود بدن هیچ واکنشی نسبت به آن نشان نمی دهد و حتی در بیشتر موارد، در طولانی مدت مقرون به صرفه تر است. چربی تزریق شده علاوه بر پر کردن به دلیل داشتن منبع غنی از سلول های بنیادی موجود در آن باعث بهبود ظاهر پوست می شود. چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و در حال حاضر ماده مورد نظر برای اضافه کردن دائم حجم به صورت و بدن است. نرم، طبیعی و کاملاً بی خطر است با این حال، انتقال چربی شامل یک روش کوتاه بر خلاف تزریق ساده است و برای چند هفته بعد از عمل تورم همراه است. در نهایت اثبات می شود که تزریق چربی در طولانی مدت مناسب ترین اقتصادی است و همچنین مزایای کمکی از جمله بهبود در پوست و ظاهر پوست را فراهم می کند.

عکس تزریق ژل لب مدل نچرال کلینیک رز

تزریق چربی به لب برای داشتن نتایج طبیعی بسیار موثر است. اکثر جراحان پلاستیک تزریق چربی را یک گزینه عالی و مناسب معرفی می کنند. بعضی از چربی ها پس از تزریق دوباره جذب بدن می شوند. با این حال، چربی باقی مانده ماندگار خواهد بود. یکی دیگر از مزایای تزریق چربی تقویت لب ها است و هزینه آن می تواند با توجه به محل تزریق و جراح متفاوت باشد.

عکس نمونه کار بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

یکی دیگر از روش‌­ها برای حجیم نمودن لب، استفاده از چربی برای تزریق فیلر لب طبیعی است. تزریق چربی از دیگر روش­‌های محبوب برای برجسته نمودن لب به صورت طبیعی می‌­باشد. مزیت این روش استفاده از چربی بدن خود فرد است که این چربی را می­توان از محل­‌هایی مانند شکم، باسن و پهلو تامین نمود. سپس چربی را خالص کرده و از طریق سوزن­هایی وارد زیر پوست لب می­‌نمایند. خوشبختانه این روش بدون درد و عارضه است و همچنین هزینه این روش کمتر از روش­های دیگر می­باشد، چون ماده اولیه مورد نیاز از بدن تامین شده است. مهمترین تصمیم  انتخاب بهترین پزشک در این زمینه است تا با تزریق دز مورد نیاز و نیز زاویه تزریق، حالتی طبیعی به لب داده و چهره بیمار را جوانتر و شاداب‌تر نماید.

عکس تزریق فیلر لب طبیعی

مطالب بیشتر: تزریق ژل گونه

موارد استفاده از تزریق ژل لب طبیعی

موارد استفاده از ژل لب طبیعی برای برجسته کردن و پر کردن لب­‌ها است. عموما با افزایش سن، لب­‌ها چربی خود را به صورت طبیعی از دست داده و بنابراین نازک می‌­شوند. از تزریق ژل می­توان لب­ها و صورت را حجیم نموده و پوست جوانسازی نمود. در این صورت حجم از دست رفته بازگشته و چهره جذاب­تر می­‌شود. همچنین مورد استفاده دیگر این ماده در رفع چین و چروک­‌های اطراف لب می‌­باشد. در این روش با پر کردن لب، چین و چروک­‌های اطراف که به علت نازک شدن لب­‌ها اتفاق افتاده است، برطرف و حالت طبیعی‌­تر و جوان­تر به این ناحیه صورت هدیه می­‌شود. این روش برای افرادی که به صورت ژنتیکی لب‌­های نازک و کم حجمی دارند نیز مناسب است.

انواع تزریق فیلر لب در کلینیک رز

کاربرد تزریق ژل به لب
 1. فرم دادن به لب‌ها
 2. برطرف کردن چروک‌های لب
ماندگاری تزریق ژل به لب
 1. استفاده از ژل باکیفیت
 2. تزریق توسط متخصص حرفه‌ای
 3. توجه به نکات مراقبتی بعد و قبل از تزریق
 4. نوشیدن آب کافی
کاهش درد
 1. انتخاب متخصص مجرب
 2. مصرف مسکن‌های تجویز شده
 3. فشار نیاوردن به محل تزریق

عکس تزریق ژل لب نیم سی سی

استفاده از پرکننده های تزریقی می تواند چین و چروک های چهره شما را برطرف کند و در کسری از ثانیه با جوانسازی پوست نتایج فوق العاده ای را برای شما به ارمغان آورد. بیشتر ژل ها خطوط و چین و چروک ها را در کمتر از 30 دقیقه با نتیجه هایی که می تواند از 4 ماه تا بیش از یک سال به طول انجامد، پر می‌کنند. تزریق فیلر برخلاف تزریق بوتاکس که باعث شل شدن عضلات زیر چین و چروک می شود خطوط و چین و چروک نواحی صورت را پر می کند. در نتیجه، نقاط مشکل ساز تقریبا ناپدید می شوند. همچنین از تزریق ژل می توان به عنوان حجم دهنده استفاده کرد. در میان پرکننده های موقت برای تزریق به لب، مجموعه ای بسیار پر فروش از آن ها در در بازار وجود دارد که عمدتاً از انواع هیالورونیک اسید هستند و حاوی کلاژن می باشند که به طور طبیعی در بدن وجود دارند.

پرکننده های اسید هیالورونیک با اضافه کردن موارد زیر می توانند ظاهر لب شما را بهبود بخشد.

 1. شکل
 2. ساختار
 3. حجم

این اثرات به طور معمول حدود شش ماه طول می کشد. پس از آن تزریقات بیشتری لازم است تا حجم لب های شما حفظ شود. ماندگاری این ژل ها بین 6 تا 8 ماه می باشد و در نوع جدید آن که Juvederm نام دارد حاوی مواد بی حس کننده می باشد تا به کنترل و کاهش درد کمک کند.

آمادگی های قبل از تزریق فیلر لب

آمادگی های قبل از تزریق فیلر لب طبیعی

کسب آمادگی های لازم قبل از تزریق فیلر طبیعی شرط مهمی برای کسب بهترین نتیجه است. اولین آمادگی انتخاب بهترین پزشک در زمینه تزریق فیلر است. مراجعه به بهترین کلینیک در این حوزه نیز بسیار اهمیت دارد. نکته دوم انتخاب بهترین برند فیلر می­باشد تا هم نتایج طبیعی بدست آید و هم عوارضی برای بیمار نداشته باشد. دکتر روحانی در کلینیک رز تزریق فیلر طبیعی را بهترین کیفیت انجام می­دهد. مراقبت­‌هایی که باید انجام شود شامل:

 1. اطلاع دادن به پزشک در خصوص بیماری­ها، داروهای مصرفی و داروهای گیاهی
 2. نوشیدن آب کافی قبل از تزریق برای جذب توسط اسید هیالورونیک تزریقی
 3. عدم استفاده از داروهای انعقاد دهنده خون مانند ایبوپروفن، آسپرین و … برای جلوگیری از کبودی
 4. عدم استفاده از دخانیات بخصوص سیگار برای جلوگیری از التهاب
 5. عدم استفاده از لوازم آرایش و کرم­ های مرطوب کننده

بهترین مارک ژل برای تزریق لب

آیا تزریق ژل لب درد دارد

یکی از نگرانی­‌های افرادی که می­‌خواهند از روش تزریق ژل لب استفاده نمایند این است که آیا تزریق ژل لب درد دارد یا خیر. تزریق ژل لب یکی از روش‌­های محبوب و پرطرفدار بین خانم‌­ها می‌باشد. این ژل­‌ها باعث می­شود تا فرد در مدت زمان کوتاه ظاهری جوان­‌تر و جذاب­‌تر را بدست آورد. بنابراین می­‌توان گفت تنها موضوعی که می­‌تواند مانع انجام این روش توسط برخی افراد شود، ترس از میزان دردی است که باید در فرایند تزریق و بعد از آن تحمل نمایند. در پاسخ به این سوال باید گفت این روش به هیچ عنوان دردناک نیست و یا در صورت ایجاد درد نیز بسیار ناچیز و قابل تحمل خواهد بود. تصمیم داریم در این مقاله علل احساس درد در برخی افراد را در جریان تزریق ژل لب بررسی نماییم.

عکس قبل و بعد تزریق فیلر لب

مطالب بیشتر: بهترین دکتر تزریق ژل در تهران

علت درد هنگام تزریق ژل لب

ممکن است شما تصور نمایید تنها کسی هستید که به دنبال این مطلب هستید که آیا تزریق ژل لب درد دارد ؟ بسیاری از افراد به دلیل استرس و اضطراب ناشی از این موضوع، هیچوقت به دنبال این روش نمی­‌روند. ولی همانطور که گفتیم تزریق ژل لب به هیچ عنوان دردی را ایجاد نمی­‌کند. ولی در برخی مواقع این روش تحت شرایط نامناسب و کنترل نشده انجام می‌­شود. در این صورت احتمال دارد که فرد یک روش دردناک و آزار دهنده را پشت سر گذاشته باشد. در این قسمت می­خواهیم راه کارهای کاهش درد هنگام تزریق ژل لب را معرفی نماییم.

انتخاب پزشک

یکی از عوامل مهم در جریان استفاده از روش‌­های زیبایی، انتخاب پزشک متخصص و متبحر می­باشد. حرفه­ای نبودن پزشک می­تواند تاثیر زیادی در نحوه تزریق و زاویه آن داشته باشد. اینکه پزشک تشخیص ندهد چه میزان ژل و چگونه باید تزریق شود تا بیمار دردی را حس نکند، یکی از مواردی است که باعث می­شود فرد تجربه دردناکی را از این موضوع داشته باشد. همچنین پزشک باید در زمان تزریق از سوزن­‌های مخصوص و باریک استفاده نماید. زیرا لب از سایر قسمت­‌های صورت حساس­‌تر و گوشتی‌­تر است. بنابراین استفاده از بی‌­حسی و سوزن­‌های باریک می­‌تواند یکی از راه کارهای کاهش درد هنگام تزریق ژل لب باشد.

انتخاب نوع ژل در تزریق فیلر لب

انتخاب نوع ژل

امروزه انواع ژل‌­ها با کیفیت­‌های مختلف و برندهای متفاوت وارد بازار شده است. کیفیت و مرغوبیت نوع ژل می­تواند تاثیر زیادی در کارایی، ماندگاری و نیز درد ناشی از تزریق داشته باشد.

بهترین کلینیک تزریق فیلر لب

انتخاب کلینیک یا مرکز

یکی دیگر از انتخا‌‌‌‌ب‌­های مهم، مربوط به مرکز یا کلینیکی است که فرد مراجعه می‌­نماید. در کلینیک­‌های معتبر و مدرن از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده می‌شود. کلینیک‌­های معتبر استانداردهای لازم را برای کنترل درد و سایر مسایل در زمان تزریق ژل و بعد از آن خواهند داشت. در این کلینیک­‌ها عموما از بهترین پزشکان و بهترین برندهای موجود استفاده می­‌شود. بنابراین با اطمینان می­توانید تزریق ژل لب را بدون کوچکترین درد و عوارض تجربه کنید.

قیمت تزریق فیلر لب

هزینه تزریق ژل لب در کلینیک پوست و مو رز

هزینه تزریق ژل لب در کلینیک پوست و مو رز بعد از انجام بررسی‌های لازم توسط مشاور زیبایی و پزشک مربوطه تعیین می‌گردد. چرا که قیمت کار با توجه به حجم ماده ژل مورد نیاز با توجه به شرایط بیمار و خواست او می‌تواند متفاوت باشد. همچنین مدل های تزریق ژل لب نیز در قیمت نهایی کار موثر خواهند بود. کلینیک رز سعی بر این دارد تا از باکیفیت‌ترین برندهای ژل لب استفاده کرده و با ارائه بهترین خدمات رضایت مراجعه‌کنندگان را جلب کنند. جهت کسب آگاهی از هزینه تزریق ژل کار می‌توانید با مشاوران زیبایی ما در این کلینیک تماس حاصل فرمایید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫8 دیدگاه ها

  1. سلام و عرض ادب
   هزینه هر سی سی از 1.800.000 تومان تعیین می شود ( البته با توجه به وضعیت کنونی ) احتمال افزایش و کاهش هزینه مذکور وجود خواهد داشت
   پیروز و استوار باشید.

 1. دکتر جان شما عالی هستین کارتون حرف نداره اخلاقیات برام مهم بود که شما اخلاق حرفه ای دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره رایگان واتساپ