کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق ژل لب و مزایای آن چیست؟

تزریق ژل لب و مزایای آن چیست؟

تزریق فیلر لب طبیعی با استفاده از اسید هیالورونیک که در بافت پوست بدن وجود دارد می تواند نتایج طبیعی و زیبا را برای کسانی که به دنبال راهی برای اصلاح فرم لب ها هستند باشد.

تزریق ژل لب با نتایچ طبیعی

در تزریق ژل لب طبیعی، لب ها از حالت و فرم اصلی خارج نخواهند شد. نسبت بسیار خاصی برای آن که تزریق ژل لب طبیعی ترین لب به نظر برسد وجود دارد؛ به عبارت دیگر تزریق فیلر طبیعی نباید به صورتی باشد که برای عموم قابل تشخیص باشد که شما تغییری در لب های خود ایجاد کرده اید و در عین حال باید حالت طبیعی خود را حفظ کند.

به گفته پزشکان نسبت مناسبی بین گوشه های خارجی لب بالا و پایین وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که انواع مختلف پرکننده های تزریقی و بسته به اینکه کدام یک را انتخاب کنید، تأثیر متفاوتی خواهد داشت. مهم است که مواد استفاده شده از قوام همان مخاط طبیعی لب باشند در غیر این صورت طبیعی به نظر نمی رسد.

پس از تزریق ژل طبیعی لب، لب های شما کمی متورم خواهد شد، اما اثرات پرکننده ها را خیلی سریع خواهید دید. اکثر تورم در یک روز فروکش می کند، اما شما به سه تا پنج روز خوب نیاز دارید تا لبه ای شما به طور کامل برطرف شود و نتایج زیبا و طبیعی حاصل را مشاهده کنید.

 

تزریق ژل لب با نتایچ طبیعی

 

اگر شما پرکننده های اسید هیالورونیک را که رایج ترین آنها هستند انتخاب کنید می توانید اثرات سریع و با اطمینان بدست آورید.

آیا نتایج ژل لب طبیعی است؟

تزریق ژل لب طبیعی یک هنر و تکنیک خاص می باشد که طبق گفته اکثر پزشکان تزریق باید بر روی قسمت های خاصی از لب انجام شود تا نتایج طبیعی به نظر برسد.

عوامل دیگری همچون مقدار مناسب ژل برای دستیابی به این نسبت مورد نیاز است. بسیاری از پزشکان از پرکننده بیش از حد استفاده می کنند. طبق گفته اکثر پزشکان متخصص، در یک روش درمانی نیازی به مصرف بیش از 1 میلی لیتر نیست البته بدیهی است که به اندازه طبیعی لب ها بستگی دارد.

نتایج تزریق ژل لب طبیعی به طور موقت است و لب های شما در نهایت به حالت عادی برمی گردد. تزریق ژل لب به طور غیرمستقیم تولید کلاژن پوست را تحریک می کند.

استفاده از چربی برای تزریق فیلر لب طبیعی

تزریق چربی خود بیمار که از طریق لیپوساکشن برداشت می شود بدن هیچ واکنشی نسبت به آن نشان نمی دهد و حتی در بیشتر موارد، در طولانی مدت مقرون به صرفه تر است. چربی تزریق شده علاوه بر پر کردن به دلیل داشتن منبع غنی از سلول های بنیادی موجود در آن باعث بهبود ظاهر پوست می شود.

چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و در حال حاضر ماده مورد نظر برای اضافه کردن دائم حجم به صورت و بدن است. نرم، طبیعی و کاملاً بی خطر است

با این حال، انتقال چربی شامل یک روش کوتاه بر خلاف تزریق ساده است و برای چند هفته بعد از عمل تورم همراه است. در نهایت اثبات می شود که تزریق چربی در طولانی مدت مناسب ترین اقتصادی است و همچنین مزایای کمکی از جمله بهبود در پوست و ظاهر پوست را فراهم می کند.

تزریق چربی به لب برای داشتن نتایج طبیعی بسیار موثر است. اکثر جراحان پلاستیک تزریق چربی را یک گزینه عالی و مناسب معرفی می کنند. بعضی از چربی ها پس از تزریق دوباره جذب بدن می شوند. با این حال، چربی باقی مانده ماندگار خواهد بود. یکی دیگر از مزایای تزریق چربی تقویت لب ها است و هزینه آن می تواند با توجه به محل تزریق و جراح متفاوت باشد.

موارد استفاده از تزریق ژل لب طبیعی

استفاده از پرکننده های تزریقی می تواند چین و چروک های چهره شما را برطرف کند و در کسری از ثانیه با جوانسازی پوست نتایج فوق العاده ای را برای شما به ارمغان آورد. بیشتر ژل ها خطوط و چین و چروک ها را در کمتر از 30 دقیقه با نتیجه هایی که می تواند از 4 ماه تا بیش از یک سال به طول انجامد، پر می کنند.

تزریق فیلر برخلاف تزریق بوتاکس که باعث شل شدن عضلات زیر چین و چروک می شود خطوط و چین و چروک نواحی صورت را پر می کند. در نتیجه، نقاط مشکل ساز تقریبا ناپدید می شوند. همچنین از تزریق ژل می توان به عنوان حجم دهنده استفاده کرد.

در میان پرکننده های موقت برای تزریق به لب، مجموعه ای بسیار پر فروش از آن ها در در بازار وجود دارد که عمدتاً از انواع هیالورونیک اسید هستند و حاوی کلاژن می باشند که به طور طبیعی در بدن وجود دارند.

پرکننده های اسید هیالورونیک با اضافه کردن موارد زیر می توانند ظاهر لب شما را بهبود بخشد.

  1. شکل
  2. ساختار
  3. حجم

این اثرات به طور معمول حدود شش ماه طول می کشد. پس از آن تزریقات بیشتری لازم است تا حجم لب های شما حفظ شود. ماندگاری این ژل ها بین 6 تا 8 ماه می باشد و در نوع جدید آن که Juvederm نام دارد حاوی مواد بی حس کننده می باشد تا به کنترل و کاهش درد کمک کند.

آمادگی های قبل از تزریق فیلر لب طبیعی

قبل از انجام عمل زیبایی تزریق ژل لب طبیعی، مهم است که شما آزمایشات مربوطه را انجام دهید و برای بررسی آن ها به پزشک متخصص خود مراجعه کنید.

برای آمادگی قبل از تزریق ژل لب طبیعی در مورد داروهای خود با پزشک معالج خود مشورت کنید زیرا ممکن است مجبور شوید مصرف برخی از آن ها را متوقف کنید. همچنین از شما خواسته می شود که تاریخچه پزشکی کامل خود را که هرگونه مشکل سلامتی که داشته باشید، هر دارویی که مصرف کرده اید یا می کنید و هرگونه حساسیتی که دارید، تهیه کنید.

اگر سابقه تبخال دارید قبل از انجام Filler injection حتما از داروهای پیشگیری کننده تبخال استفاده کنید. همچنین یک هفته قبل از انجام تزریق ژل مصرف مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ویتامین E را قطع کنید. مصرف مشروبات الکلی و سیگار نیز به مدت دو هفته قبل از تزریق ژل مهم است زیرا نیکوتین موجود در سیگار باعث اختلال جریان خون می شود.

طبق دستور پزشک مصرف داروهای رقیق کننده خون و ضدالتهاب های غیر استروئیدی نیز به مدت 2 هفته قبل از تزریق ژل به لب ممنوع است.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ