تزریق ژل
موضوعات داغ

همه چیز درباره تزریق ژل لب مدل باربی

تزریق ژل لب باربی

داشتن لب‌هایی با فرمی زیبا و برجسته یکی از معیارهای داشتن چهره‌ای زیبا است. همین موضوع سبب شده تا افراد بسیاری تمایل به داشتن لب‌هایی زیبا کنند. یکی از بهترین و پرطرفدارترین راهکارها برای این منظور تزریق ژل به لب است. در حال حاضر مدل‌های مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارد که کاندیدهای انجام آن می‌توانند با توجه به سلیقه و فرم صورت خود مناسب‌ترین آن‌ را انتخاب و انجام دهند. یکی از محبوب‌ترین این موارد تزریق ژل لب مدل باربی است.

اینفوگرافیک تزریق ژل لب مدل باربی

 اگر شما نیز قصد تزریق ژل به لب‌های خود را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تزریق ژل لب مدل باربی و مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب باربی شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم. کلینیک پوست و مو رز با حضور دکتر روحانی یکی از بهترین‌ها در زمینه ارائه خدمات تزریق ژل لب بوده و شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به این کلینیک خدمات با کیفیتی را با اعتماد کامل دریافت کنید.

تزریق ژل باربی در کلینیک رز

نحوه تزریق ژل لب مدل باربی

این روزها مدل تزریق فیلر لب باربی به یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای داشتن لب‌هایی خوش‌فرم و برجسته تبدیل شده است. تزریق ژل لب یکی از ساده‌ترین و آسان‌ترین تکنیک‌های زیبایی سرپایی به شمار می‌آید. با این حال برای رسیدن به فرم ایده‌آل خود باید ظرافت و دقت لازم در کار توسط یک شخص کاربلد رعایت گردد. مراحل انجام تزریق ژل لب باربی به صورت زیر است:

 1. آماده‌سازی فرد که شامل اعمال بی‌حسی در صورت لزوم و استریلیزاسیون لب و نواحی اطراف آن است.
 2. تزریق ژل به نواحی خاص لب و در حجم مورد نیاز انجام می‌شود تا لب به مدل باربی برسد.
 3. فرم‌دهی به لب در حین تزریق، توسط پزشک متخصص در این زمینه صورت می‌گیرد.

تزریق ژل لب با مدل باربی نیاز به ۱۵ تا ۳۰ دقیقه زمان داشته و نتایج مثبت حاصل از آن بلافاصله بعد از اتمام کار قابل مشاهده است. البته احتمال بروز برخی عوارض جانبی مثل کبودی و التهاب نیز وجود دارد که در کمتر از ۱ هفته از بین رفته و شخص می‌تواند بعد از این مدت زمان به طور کامل از نتیجه به وجود آمده نهایت لذت را ببرد.

راهکارهای ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی

اثر ژل‌ تزریق شده به لب دائمی نبوده و بعد از چند مدت شخص شاهد از بین رفتن آن خواهد شد. به طور میانگین مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر لب مدل باربی حدود ۶ ماه تا ۱ سال است. با این حال راهکارهایی نیز وجود دارد که با دنبال کردن آن‌ها می‌توان طول عمر ژل تزریق شده به لب را افزایش داد. از جمله این موارد که در بیشتر شدن ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی موثر هستند عبارتند از:

 1. استفاده از ژل‌های باکیفیت
 2. مراجعه به کلینیک‌های معتبر
 3. انتخاب پزشک متخصص و کاربلد در این زمینه
 4. رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

با رعایت تمامی این موارد می‌توان ماندگاری تزریق ژل لب باربی را به ۲ سال رساند. از جمله نکات مراقبتی برای افزایش ماندگاری اثر ژل تزریق شده به لب عبارتند از:

 1. باید روزانه آب کافی بنوشید چون کمبود آب باعث افزایش سرعت جذب هیالورونیک اسید موجود در ژل توسط بدن شده و ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی کم خواهد شد.
 2. تا چند روز اول نباید محل تزریق را دستکاری کنید. هر گونه فشار باعث جابجایی ژل خواهد شد.
 3. محل تزریق را تا چند روز دست نزده و با شوینده مناسب لب‌ها را بشویید تا دچار عفونت در محل ورود سرنگ به لب نشوید.

عوامل تاثیر گذار بر تزریق ژل لب مدل باربی

تزریق ژل لب مدل باربی

مراحل تزریق
 1. اعمال بی‌حسی
 2. استریلیزاسیون لب
 3. تزریق ژل به نواحی خاص لب
 4. فرم‌دهی به لب در حین تزریق

 

افزایش ماندگاری تزریق
 1. استفاده از ژل‌های باکیفیت
 2. مراجعه به کلینیک‌های معتبر
 3. انتخاب پزشک متخصص
 4. رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق
عوارض احتمالی
 1. خونریزی در حین تزریق
 2. احساس درد در لب‌ها
 3. ایجاد کبودی، ورم و التهاب
 4. ایجاد حالت نامتقارن در لب‌
مراقبت بعد از تزریق
 1. دراز نکشیدن تا 4 ساعت
 2. بالاتر بودن سر در زمان استراحت
 3. نوشیدن آب کافی
 4. عدم دستکاری محل تزریق
 5. دوری از تابش مستقیم نور

عوارض احتمالی تزریق ژل لب باربی

در حالت کلی تزریق ژل لب باربی اگر توسط پزشک متخصص در این زمینه و در محیطی استاندارد انجام شود عوارض جانبی چندانی به همراه نخواهد داشت. با این حال مشاهده برخی موارد به دلیل وارد شدن سوزن به زیر پوست، عادی و کاملا طبیعی خواهد بود. از جمله عوارض تزریق ژل لب باربی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. خونریزی در حین تزریق
 2. احساس درد در لب‌ها و نواحی اطراف آن
 3. ایجاد کبودی در بخش‌های تزریق ژل
 4. ایجاد التهاب و ورم
 5. ایجاد حالت نامتقارن در لب‌ها در نتیجه بی‌دقتی پزشک

هر یک از عوارض جانبی گفته شده در بالا با رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق ژل سریعا برطرف خواهند شد. همچنین با داشتن دقت بالا در انتخاب کلینیک و پزشک خود می‌توان تا حد قابل توجهی از بروز این مشکلات جلوگیری کرد.

مطالب بیشتر: تزریق ژل سه دکمه

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب باربی

مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر لب مدل باربی با توجه به شرایط می‌تواند متفاوت باشد. این مدت زمان در هر شخصی با توجه به نوع ژل تزریق شده، حجم ژل، سن کاندید تزریق ژل و … متغیر است. در حالت کلی این مدت زمان را می‌توان بین بازه زمانی ۶ تا ۱۲ ماه در نظر گرفت. البته با رعایت نکات مراقبتی مخصوص و استفاده از ژل‌هایی با برندهای معتبر موجود در بازار، می‌توان این مدت زمان را به حدود ۲ سال نیز رساند.

افزایش ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی

مزایای تزریق ژل لب باربی

قطعا آنچه سبب شده است افراد به تزریق ژل لب باربی روی بیاورند، مزایای قابل توجه آن است. از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت این کار می‌توان به جذابیت بالایی که در لب‌ها بعد از تزریق ژل ایجاد می‌شود اشاره کرد. در نتیجه کاندیدهای انجام آن احساس بسیار خوبی داشته و اعتماد به نفس بسیار بالایی را به دست خواهند آورد. در کنار این موضوع که داشتن لب‌های عروسکی یا به اصطلاح باربی بسیار شیک و زیبا است، می‌توان به برطرف کردن برخی مشکلات ظاهری لب نیز اشاره کرد. همچنین کسانی که قصد انجام چنین کاری را دارند می‌توانند از پزشک خود بخواهند تزریق ژل را در چندین مرحله انجام دهد تا تغییر ناگهانی در چهره احساس نشود.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب روسی

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل باربی

 1. تا چند ساعت دراز نکشید و در چند روز اول، در زمان خواب سر بالاتر از بدن باشد.
 2. محل تزریق را به هیچ عنوان دستکاری نکرده و تحت فشار قرار ندهید.
 3. در مصرف روزانه آب کوتاهی نکنید.
 4. مصرف میوه و سبزیجات را بیشتر کنید.
 5. تا چند روز در معرض تابش مستقیم خورشید قرار نگیرید.

هزینه تزریق ژل لب باربی

هزینه تزریق ژل لب باربی در کلینیک پوست و مو رز

هزینه تزریق ژل لب باربی همانند تمامی مدل‌های فرم‌دهی لب با توجه به شرایط و عوامل متعدد، متفاوت خواهد بود. از جمله عوامل موثر در قیمت نهایی کار می‌توان به اجرت پزشک، هزینه کلینیک، قیمت ژل، حجم ژل و مواردی از این قبیل اشاره کرد. کلینیک پوست و مو رز نهایت سعی خود را می‌کند تا نتیجه‌ای ایده‌آل و متناسب با خواست مراجعه‌کنندگان را با قیمتی مناسب ارائه دهد. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل با مشاورین بخش ما تماس بگیرید.

2/5 (2 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. امیدوارم هر روز تو کارتون پیشرفت کنید و زیبایی های بیشتری خلق کنید .چون الان دکترای زیادی هستن که لبارو دفرمه و بسیار مصنوعی وزشت تزریق میکنن.اما شما اینطوری نیستید و لب من بسیار طبیعی شده ممنونم ازت دکت رجان

 2. سلام آقای دکتر کسی که صورتشو تزریق چربی میکنه میتونه بعدش برای زاویه سازی یا مدلینگ ازفیلر یا ژل استفاده کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره رایگان واتساپ