کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق ژل برای صورت های لاغر چگونه است؟

تزریق ژل برای صورت های لاغر چگونه است؟

هر زمانی که در مورد تزریق ژل سخنی به میان می آید در مورد موارد مختلفی از قبیل رفع کننده ی چین و چروک، برطرف کننده پیری، پر کردن صورت، حجم دادن المان ها و عناصر صورت و همچنین جوان سازی پوست صحبت خواهد داشت.

این موضوع کاملا بدیهی است که تزریق ژل می تواند باعث جوان سازی پوست اگر اما تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که بیماران و افرادی که از لاغری مفرط رنج می برند برای فرار از پیری و استخوانی بودن صورت خود باید چه کاری انجام دهند؟

در بسیاری از موارد شاهد این موضوع خواهیم بود که بیماران زیادی از عمل جراحی تزریق چربی استفاده خواهند کرد اما افرادی که بسیار لاغر هستند حتی ممکن است چربی لازم را نیز برای تزریق چربی نداشته باشند. در چنین مواقعی تزریق ژل می تواند به عنوان یک راه حل و راهکار مناسب برای افراد لاغر در نظر گرفته شود.

افرادی با صورت های لاغر خیلی راحت می توانند با استفاده از تزریق ژل نسبت به رفع نقص های چهره خود اقدام نمایند. به عنوان مثال اگر شما فردی لاغر هستید و صورت استخوانی دارید با تزریق کمی ژل و پر کننده می تواند اطراف بینی، زیر چشم و تمامی خطوط لبخند و اخم خود را اصلاح نمایید.

این نکات به راحتی می تواند اثبات کند که شما اگر فردی با صورت لاغر هستید بدون نیاز به تزریق چربی نیز می تواند حجم مناسبی برای صورت خود ایجاد نمایید، به این صورت که تنها کافی است با یک پزشک متخصص صحبت کنید تا بهترین راهکار ها و حجم مناسب را برای شما مشخص نماید.

تزریق فیلر برای صورت لاغر امکان پذیر است؟

همان طوری که گفته شد علیرغم باور عموم، می توان به راحتی از تزریق ژل برای صورت های لاغر استفاده کرد، صورت های تو پر تر ممکن است در زمان استفاده از فیلر و  انجام تزریق فیلر واکنش هایی از خود نشان دهند در صورتی که این موارد در مورد صورت های لاغر وجود ندارد.

فردی که صورت لاغری دارد می تواند تمام کل صورت خود را با ژل های پر کننده و فیلر تحت درمان و ترمیم قرار دهد. ترمیم بافت صورت و درمان استخوانی بودن آن در صورت های لاغیر به نسبت دیگر بیماران شاید حتی آسان تر باشد زیرا جراح متخصص می داند که تمامی ناحیه مورد نظر باید مورد درمان و ترمیم قرار گیرد.

 

تزریق فیلر برای صورت لاغر امکان پذیر است؟

 

البته برخی از پزشکان و متخصصان زیبایی بر این باور هستند که انجام تزریق ژل در صورت های لاغر می تواند مشکلاتی را نیز به همراه داشته باشد. ممکن است صورت و پوست افراد به دلیل تزریق این حجم بالا از ژل های پر کننده واکنش هایی از خود نشان دهد. این واکنش ها  همچنین باعث بروز مشکلاتی خواهد شد و ممکن است حتی به عوارض احتمالی نیز منجر شود.

تاثیرات تزریق ژل در صورت های لاغر

فردی با صورت لاغر که نسبت به انجام تزریق ژل اقدام می کند نباید انتظارات بسیار خاصی داشته باشد اما می تواند منتظر باشد که نتایجی که کسب می نماید بسیار واضح تر و قابل قبول خواهد بود.

نتایجی که پس از تزریق فیلر در صورت های لاغر به دست خواهد آمد بسیار مشهود هستند. این حد از وضوح در نتایج تزریق ژل به دلیل لاغری صورت فرد است.

تزریق ژل در صورت های لاغر می تواند باعث شود که به صورت کلی ساختار صورت تغییر کرده و تمامی چین و چروک های صورت، افتادگی ها، خطوط اخم و لبخند غیر متقارن و غیره رفع گردد و فرد صورتی جوان را مشاهده نماید.

تزریق فیلر در صورت های لاغر هم چنین می تواند بسیار حساس باشد و در برخی مواقع نیاز به مراقبت های بسیار خاصی خواهد داشت. دلیل استفاده و حساسیت این عمل میزان ژل و پر کننده ای می باشد که در آن استفاده شده است.

افرادی که به طور عادی نسبت به تزریق ژل اقدام می کنند می دانند که هیچ مشکل خاصی در صورت بررسی تمامی جوانب آن ها را تهدید نخواهد کرد ولی نتایجی که حاصل خواهد شد کمی نامشهود است و دلیل آن پر بودن نسبی صورتشان می باشد اما افراد لاغر نتایج را به صورت شگفت انگیزی مشاهده خواهند کرد که این موضوع به دلیل لاغری صورت و خالی بودن بافت های زیر پوست از چربی است.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل به صورت های لاغر

هر عمل زیبایی نیاز به مراقبت هایی دارد و این موارد در مورد تزریق ژل نیز وجود خواهد داشت. قبل و بعد از انجام تزریق ژل نکات و دستورالعمل هایی وجود دارد که می تواند شما را در رسیدن به نتیجه های مطلوب یاری نماید اما در مورد تزریق فیلر در صورت های لاغر این مراقبت ها از حساسیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

دلیل این حساسیت ها در حین انجام تزریق ژل برای صورت های لاغر میزان استفاده شده از فیلر می باشد، در افراد عادی با صورت هایی نرمال تنها تزریق ژل برای رفع چین و چروک و اصلاح خطوط استفاده می شود و می تواند برخی کبودی ها و تورم را برای مدت کوتاه تری به همراه داشته باشد اما در صورت های لاغر میزان تزریق بیشتر بوده و همین موضوع می تواند باعث بروز کبودی ها و تورم های بیشتری شود.

این حجم از تورم و کبودی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد. اگر شما یک فرد با صورت لاغر هستید و می خواهید نسبت به انجام تزریق ژل اقدام نمایید بهتر است قبل از هر موضوعی بدانید و آگاه باشید که باید با دقت بالایی از تمامی دستورالعمل ها پیروی نمایید.

دستورالعمل هایی برای تزریق ژل افراد عادی اجرا می شود در مورد تزریق فیلر صورت های لاغر نیز صدق خواهد کرد با این تفسیر که تنها به رسیدگی بیشتر نیاز است.

پیش از انجام تزریق ژل از مصرف دخانیات، مکمل های گیاهی، قرص های ضد انعقاد خون و مشروبات الکلی خود داری نمایید زیرا باعث ایجاد عفونت و افزایش احتمال خون ریزی و کبودی خواهد شد.

برای کاهش تورم و کبودی پس از تزریق ژل صورت های لاغر می توانید از کمپرس یخ به صورت مداوم استفاده کنید و زمانی که می خواهید بخوابید حتما به جای یک بالش از چند بالش استفاده کنید تا سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدنتان قرار گیرد.

شما باید مصرف داروهای مکمل گیاهی، قرص های خاص، داروهای ضد انعقاد خون و مصرف دخانیات را تا چندین هفته پس از filler injection نیز کنترل نمایید زیرا اکیدا ممنوع می باشد و می تواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد.

در صورت بروز هر گونه مشکل و دائمی بودن درد ها و کبودی ها بلافاصله با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا راهنمایی های لازم را در خصوص حل مشکلات پیش رو به شما منتقل نماید.

نتایجی که پس از تزریق ژل صورت های لاغر به دست خواهد آمد می تواند بسته به کیفیت تزریق ژل و مواد استفاده شده و همچنین شرایط بیمار بین 6 تا 24 ماه ماندگاری داشته باشد که برای دوام بیشتر آن این مراحل را تکرار نمایید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ