کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق بوتاکس به گونه و نتایج آن چیست؟

تزریق بوتاکس به گونه و نتایج آن چیست؟

از زمانی که تزریق بوتاکس و ژل های تزریقی وارد بازار شده اند، افراد زیادی توانسته اند در عرض چند دقیقه چین و چروک و خطوط اخم و لبخند صورت خود را از بین ببرند؛ اما نکته مهم در تزریق موفق یک نتیجه طبیعی می باشد؛ به عبارت دیگر، استفاده از مواد آرایشی تزریقی به منظور افزایش زیبایی نباید به گونه ای باشد که غیر طبیعی به نظر برسد.

تزریق بوتاکس به گونه می تواند باعث ایجاد تناسب در صورت شود و از مربعی بودن عضلات صورت بکاهد؛ بنابراین باعث زیباتر شدن چهره فرد می شود و تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس فرد خواهد داشت.

رفع چین و چروک پوست صورت با تزریق بوتاکس

با بالا رفتن سن و ظاهر شدن خطوط و چین و چروک های صورت باعث کاهش اعتماد به نفس و تضعیف روحیه فرد نسبت به خودش می شود. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال راهی برای جوانسازی و زیبایی بیشتر پوست خود هستند. روش های مختلفی برای از بین بردن چین و چروک ها وجود دارد.

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک های صورت یکی از راه های محبوب و کم خطری است که نتایج حاصل آن ظاهری زیباتر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تزریق بوتاکس از طریق سوزن های ظریف به عضلات اطراف چین و چروک های صورت تزریق می شود تا انقباضات عضلات را کنترل کند. تزریق بوتاکس باعث می شود ماهیچه های پر تنش آرام شوند و باعث نرم شدن آن ها می شود، بنابراین چین و چروک های صورت و خطوط اخم و گوشه چشم را به حداقل می رساند.

در طی این فرایند ساده احساس درد و ناراحتی وجود نخواهید داشت و از قبل از تزریق کرم بی حسی موضعی برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی استفاده می شود. ممکن است کبودی موقت در نواحی تزریق شده به وجود آید که اجتناب ناپذیر می باشد و پس از مدتی از بین می رود.

 

رفع چین و چروک پوست صورت با تزریق بوتاکس

 

تأثیرات تزریق بوتاکس دائمی نیست. ماندگاری هر تزریق تقریباً 4-6 ماه طول خواهد کشید. پس از آن، عضلات دوباره سفت می شوند. توصیه می شود در صورت تمایل به حفظ اثر تزریق بوتاکس، مجدداً تحت درمان قرار بگیرید.

تزریق بوتاکس گونه امکان پذیر است؟

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک های صورت، خطوط لبخند و اطراف چشم به کار برده می شود و افراد زیادی برای زاویه سازی صورت و گونه ها که این روز ها به عنوان یکی از عوامل زیبایی شناخته می شود از تزریق بوتاکس استفاده می کنند.

در طول روند تزریق بوتاکس بیمار آسوده و راحت روی تختی که دارای تکیه گاه می باشد می نشیند و گونه بیمار که قرار است تزریق بوتاکس در آن ناحیه انجام شود با پد الکی تمیز می شود. سپس پزشک متخصص بی حسی موضعی روی گونه اعمال می کند و با یک سوزن ظریف و کوچک مقدار مورد نظر از بوتاکس در هر دو گونه قرار داده می شود.

تزریق بوتاکس حجم از دست رفته در گونه های فوقانی صورت که دچار افتادگی شده است را برطرف می کند تا چهره به حالت جوانتر بازگردانده شود زیرا افزایش سن باعث افتادگی پوست این ناحیه می شود.

قرمزی که پس از تزریق در گونه ها دیده می شود، یک عارضه جانبی مورد انتظار از تزریق موضعی است و روز بعد برطرف می شود.

بعد از تزریق، بیمار معمولاً به مدت دو تا پنج دقیقه به صورت قائم یا نیمه ایستاده قرار می گیرد تا مطمئن شود که پس از انجام تزریق و اثر بی حسی، احساس خوبی دارد. پس از تزریق بوتاکس به گونه بیمار باید دو الی چهار ساعت از دراز کشیدن خودداری کند.

اگر کبودی در گونه ایجاد شد جای نگرانی ندارد. قبل از تزریق بوتاکس به گونه مهم است که از مصرف قرص های ایبوپروفن، ناپروکسن و داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی خودداری کند.

افرادی که دارای مشکلات و یا شرایط خاصی می باشند تزریق بوتاکس برای آن ها با محدودیت هایی همراه است.

فواید تزریق بوتاکس به گونه چیست؟

افزایش سن و پیری باعث ایجاد تغییراتی در چهره فرد می شود. این تغییرات یک فرایند طبیعی است که به آرامی پیشرفت می کند. هیچ چیز واقعاً نمی تواند روند پیری را معکوس کند اما خوشبختانه روش های درمانی غیر تهاجمی بسیار عالی وجود دارد که به معکوس کردن برخی از علائم پیری و احیای ظاهری جوانتر و طبیعی تر کمک می کند. درمان های تزریقی صورت در سراسر جهان بسیار محبوب شده اند که یکی از آن ها تزریق بوتاکس می باشد.

با تزریق بوتاکس به گونه ها که یک روش ایمن و موثر می باشد به زیبایی هرچه بیشتر خود کمک کرده اید. تزریق بوتاکس به گونه در 1 جلسه درمان شما می تواند انجام شود و به جوان تر شدن ظاهر جوان تر ظاهر شما کمک کند. تزریق بوتاکس به منظور زاویه سازی و طراحی گونه، رفع خط خط اخم، پیشانی و خطوط دور چشم استفاده می شود.

تزریق بوتاکس یکی از ساده ترین راه ها برای از زیبا سازی گونه ها می باشد که هیچگونه عوارض جانبی منفی به همراه ندارد و محتمل ترین عوارض آن شامل کبودی و درد در محل تزریق است.

مهارت پزشک در فرم نهایی پس از تزریق بوتاکس موثر است و توصیه می شود توسط پزشک متخصص و ماهر تزریق بوتاکس انجام شود. بوتاکس با تضعیف کردن ماهیچه ها در کسری از ثانیه چین و چروک های ایجاد شده را به مدت 4 الی 6 ماه از بین می برد.

افرادی که دارای صورتی مربع شکل هستند و از داشتن فک بزرگ رنج می برند می توانند با تزریق بوتاکس به منظور زیبایی بیشتر این مشکل را حل کنند زیرا یکی از مهم ترین کاربرد های بوتاکس به گونه زاویه سازی آن ناحیه می باشد.

تزریق بوتاکس باعث کاهش چین و چروک های ناشی از فعالیت عضلات می شود. بوتاکس پس از 24 تا 48 ساعت شروع به کار می کند و فواید کامل تزریق در یک یا دو هفته آشکار می شود. اثرات تزریق بوتاکس حدوداً بین سه تا چهار ماه طول می کشد.

هزینه های تزریق بوتاکس گونه

به صورت دقیق نمی توان هزینه تزریق بوتاکس را تعیین کرد اما در حالت کلی می توان عوامل زیر را به عنوان ویژگی هایی تعیین کرد که بر هزینه های ناشی از تزریق بوتاکس تاثیر گذار هستند. دقت داشته باشید که هزینه را نباید به عنوان یک معیار برای انتخاب کلینیک مناسب تزریق بوتاکس تعیین نمود.

توجه داشته باشید که برای انتخاب مناسب کلینیک و پزشک متخص برای انجام botox injection بهتر است در کنار بالابودن کیفیت و تخصص و تجربه پزشک منصفانه بودن هزینه را نیز لحاظ کنید.

  1. کلینیک و پزشک متخصصی که مراجعه می کنید
  2. موقعیت جغرافیایی
  3. میزان مصرف بوتاکس
  4. ناحیه صورت که تحت درمان قرار می گیرد

در نظر داشته باشید که تزریق بوتاکس برای اینکه نتایج دائمی ای را به دنبال داشته باشد باید هر 6 ماه تکرار شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ