تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به گونه و نتایج آن چیست؟

گونه‌ها تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد دارند. اما گذر زمان سبب می‌شود همانند سایر بخش‌های بدن گونه‌ها نیز دچار افتادگی شوند. از طرفی دیگر برخی افراد به طور مادرزادی گونه‌هایی کوچک داشته و دوست دارند گونه‌هایی برجسته و زیبا داشته باشند. اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید می‌توانید نسبت به انجام گونه گذاری با بوتاکس اقدام کرده و با این تغییر نامحسوس زیبایی خود را دوچندان کنید. تزریق بوتاکس به گونه روشی کاملا بی‌خطر و غیر تهاجمی است. بنابراین بدون بروز عوارض جانبی اذیت کننده و نیاز به مراقبت‌های جدی می‌توان به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کرد. تزریق بوتاکس به گونه در کلینیک پوست و مو رز توسط دکتر روحانی انجام می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه بوتاکس گونه و سایر موارد لازم در این زمینه از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با مشاور تخصصی ما در این کلینیک تماس حاصل فرمایید.

از زمانی که تزریق بوتاکس و ژل های تزریقی وارد بازار شده اند، افراد زیادی توانسته اند در عرض چند دقیقه چین و چروک و خطوط اخم و لبخند خود را از بین ببرند؛ اما نکته مهم در تزریق موفق یک نتیجه طبیعی می باشد؛ به عبارت دیگر، استفاده از مواد آرایشی تزریقی به منظور افزایش زیبایی نباید به گونه ای باشد که غیر طبیعی به نظر برسد.

رفع چین و چروک پوست گونه با تزریق بوتاکس

با بالا رفتن سن و ظاهر شدن خطوط و چین و چروک های روی گونه باعث کاهش اعتماد به نفس و تضعیف روحیه فرد نسبت به خودش می شود. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال راهی برای جوانسازی و زیبایی بیشتر پوست خود هستند. روش های مختلفی برای از بین بردن چین و چروک ها وجود دارد. تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک ها یکی از راه های محبوب و کم خطری است که نتایج حاصل آن ظاهری زیباتر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تزریق بوتاکس گونه از طریق سوزن های ظریف به عضلات اطراف چین و چروک ها تزریق می شود تا انقباضات عضلات را کنترل کند. تزریق بوتاکس باعث می شود ماهیچه های پر تنش آرام شوند و باعث نرم شدن آن ها می شود، بنابراین چین و چروک ها و خطوط اخم و گوشه چشم را به حداقل می رساند. در طی این فرایند ساده احساس درد و ناراحتی وجود نخواهید داشت و از قبل از تزریق کرم بی حسی موضعی برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی استفاده می شود. ممکن است کبودی موقت در نواحی تزریق شده به وجود آید که اجتناب ناپذیر می باشد و پس از مدتی از بین می رود. تأثیرات تزریق بوتاکس دائمی نیست. ماندگاری هر تزریق تقریباً 4-6 ماه طول خواهد کشید. پس از آن، عضلات دوباره سفت می شوند. توصیه می شود در صورت تمایل به حفظ اثر تزریق بوتاکس، مجدداً تحت درمان قرار بگیرید.

رفع چین و چروک پوست صورت با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس گونه امکان پذیر است؟

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک های چهره، خطوط لبخند و اطراف چشم به کار برده می شود و افراد زیادی برای زاویه سازی گونه ها که این روز ها به عنوان یکی از عوامل زیبایی شناخته می شود از تزریق بوتاکس استفاده می کنند. در طول روند تزریق بوتاکس بیمار آسوده و راحت روی تختی که دارای تکیه گاه می باشد می نشیند و گونه بیمار که قرار است تزریق بوتاکس در آن ناحیه انجام شود با پد الکی تمیز می شود. سپس پزشک متخصص بی حسی موضعی روی گونه اعمال می کند و با یک سوزن ظریف و کوچک مقدار مورد نظر از بوتاکس در هر دو گونه قرار داده می شود. تزریق بوتاکس حجم از دست رفته در گونه های فوقانی که دچار افتادگی شده است را برطرف می کند تا چهره به حالت جوانتر بازگردانده شود زیرا افزایش سن باعث افتادگی پوست این ناحیه می شود.

قرمزی که پس از تزریق در گونه ها دیده می شود، یک عارضه جانبی مورد انتظار از تزریق موضعی است و روز بعد برطرف می شود. بعد از تزریق، بیمار معمولاً به مدت دو تا پنج دقیقه به شکل قائم یا نیمه ایستاده قرار می گیرد تا مطمئن شود که پس از انجام تزریق و اثر بی حسی، احساس خوبی دارد. پس از تزریق بوتاکس به گونه بیمار باید دو الی چهار ساعت از دراز کشیدن خودداری کند. اگر کبودی در گونه ایجاد شد جای نگرانی ندارد. قبل از تزریق بوتاکس به گونه مهم است که از مصرف قرص های ایبوپروفن، ناپروکسن و داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی خودداری کند. افرادی که دارای مشکلات و یا شرایط خاصی می باشند تزریق بوتاکس برای آن ها با محدودیت هایی همراه است.

مطالب بیشتر: تزریق بوتاکس گردن

نحوه تزریق بوتاکس به گونه

تزریق بوتاکس به گونه با هدف فلج کردن عضله‌های گونه و در نتیجه رسیدن به ظاهری جوان و زیبا انجام می‌شود. برای اینکه بتوان به نتیجه مطلوبی در نتیجه انجام این کار رسید باید حتما از یک پزشک کاربلد بخواهید تا تزریق را برای شما انجام دهد. نحوه تزریق بوتاکس به گونه پیچیدگی چندان خاصی نداشته و در عرض چند دقیقه انجام می‌گیرد. پزشک متخصص با توجه به تجربه و دانشی که دارد نواحی از گونه را برای تزریق ماده بوتاکس به گونه مشخص می‌کند. سپس این نواحی را استریل کرده و بی‌حسی موضعی بر روی آن‌ها اعمال می‌کند. بعد از اینکه مراحل آماده‌سازی تمام شده تزریق بوتاکس شروع می‌شود. اینکه چه حجم از بوتاکسی را باید تزریق کرد به میزان شکایت و شدت مشکل او بستگی دارد. کاندید‌های تزریق ژل بوتاکس گونه می‌توانند بلافاصله بعد از اتمام کار نتیجه را مشاهده کنند. اما برای اینکه بوتاکس تاثیر خود را به طور کامل بر روی عضله‌های گونه بگذارد باید حدود یک هفته تا ۱۰ روز از آن بگذرد. بعد از این مدت می‌توانید از چهره زیبا و جوان خود لذت ببرید.

فواید تزریق بوتاکس به گونه چیست؟

افزایش سن و پیری باعث ایجاد تغییراتی در چهره فرد می شود. این تغییرات یک فرایند طبیعی است که به آرامی پیشرفت می کند. هیچ چیز واقعاً نمی تواند روند پیری را معکوس کند اما خوشبختانه روش های درمانی غیر تهاجمی بسیار عالی وجود دارد که به معکوس کردن برخی از علائم پیری و احیای ظاهری جوانتر و طبیعی تر کمک می کند. درمان های تزریقی در سراسر جهان بسیار محبوب شده اند که یکی از آن ها تزریق بوتاکس می باشد. با تزریق بوتاکس به گونه ها که یک روش ایمن و موثر می باشد به زیبایی هرچه بیشتر خود کمک کرده اید. تزریق بوتاکس به گونه در 1 جلسه درمان شما می تواند انجام شود و به جوان تر شدن ظاهر جوان تر ظاهر شما کمک کند. تزریق بوتاکس به منظور زاویه سازی و طراحی گونه، رفع خط خط اخم، پیشانی و خطوط دور چشم استفاده می شود.

تزریق بوتاکس گونه یکی از ساده ترین راه ها برای از زیبا سازی گونه ها می باشد که هیچگونه عوارض جانبی منفی به همراه ندارد و محتمل ترین عوارض آن شامل کبودی و درد در محل تزریق است. مهارت پزشک در فرم نهایی پس از تزریق بوتاکس موثر است و توصیه می شود توسط پزشک متخصص و ماهر تزریق بوتاکس انجام شود. بوتاکس با تضعیف کردن ماهیچه ها در کسری از ثانیه چین و چروک های ایجاد شده را به مدت 4 الی 6 ماه از بین می برد. افرادی که دارای صورتی مربع شکل هستند و از داشتن فک بزرگ رنج می برند می توانند با تزریق بوتاکس به منظور زیبایی بیشتر این مشکل را حل کنند زیرا یکی از مهم ترین کاربرد های بوتاکس به گونه زاویه سازی آن ناحیه می باشد. تزریق بوتاکس باعث کاهش چین و چروک های ناشی از فعالیت عضلات می شود. بوتاکس پس از 24 تا 48 ساعت شروع به کار می کند و فواید کامل تزریق در یک یا دو هفته آشکار می شود. اثرات تزریق بوتاکس حدوداً بین سه تا چهار ماه طول می کشد.

مطالب بیشتر: بوتاکس پیشانی

کاندید مناسب تزریق بوتاکس گونه

تقریبا تمامی افراد می‌توانند از مزایای تزریق بوتاکس روی گونه خود بهره‌مند شوند. چرا که بوتاکس هیچ ضرر و عارضه جانبی حادی نداشته و تنها کاری که می‌کند فلج کردن عضله‌ها و در نتیجه رفع افتادگی پوست است. البته بهتر است هر شخصی قبل از شروع به کار یک جلسه با پزشک خود در مورد انتظارات و سوابق بیماری خود صحبت کند و هر اطلاعاتی که لازم است قبل شروع کار به دست آورد. برای اینکه کوچکترین خطری شما را تهدید نکند و به یک نتیجه فوق‌العاده در اثر تزریق بوتاکس برسید بهتر است هیچ بیماری پیش‌زمینه‌ای به خصوص در مورد سیستم ایمنی بدن نداشته باشید. همچنین بهتر است از انجام آن در دوران بارداری و شیردهی خودداری کنید.

 

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس به گونه

تزریق بوتاکس به گونه نیازی به مراقبت‌های قبلی و بعدی چندان خاصی ندارد. اما برای اینکه بتوان به نتیجه مطلوبی رسید و از رخ دادن هر گونه عارضه جانبی احتمالی پیشگیری کرد بهتر است یک سری مراقبت‌ها و نکات را بعد از انجام آن رعایت کنید. چند مورد از موثرترین مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس به گونه عبارتند از:

  • هرگز ناحیه اعمال بوتاکس را دستکاری نکنید. انجام هرگونه ماساژ یا مالش در ناحیه تزریق بوتاکس در ۲۴ ساعت اول می‌تواند باعث بخش شدن ماده تزریق شده به نواحی اطراف شده و این زیبایی چهره شما را به خطر خواهد انداخت.
  • توصیه می‌شود از دراز کشیدن و یا خم کردن سر در چند ساعت اول بعد از تزریق بوتاکس خودداری کنید. عدم رعایت این نکته باعث ایجاد ورم و کبودی در گونه شما خواهد شد.
  • برای اینکه هیچ گونه التهاب یا کبودی در گونه شما نمایان نشود بهتر است بلافاصله بعد از آن از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
  • علاوه بر موارد گفته شده اگر پزشک شما نکته خاصی را خاطر نشان کرده در انجام آن سهل‌انگاری نکنید. تمامی این مراقبت‌ها باعث می‌شود تا دوره نقاهت کوتاه و عوارض جانبی بسیار کوچکی را تجربه کنید.

هزینه های تزریق بوتاکس گونه

هزینه بوتاکس گونه در هر کلینیک با توجه به خدمات ارائه شده در آن، دستمزدی که پزشک برای خود در نظر گرفته، برند و کیفیت ماده بوتاکس مصرفی می‌تواند متفاوت باشد. علاوه بر آن میزان حجمی از بوتاکس که با توجه به میزان شکایت بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرد در قیمت تزریق بوتاکس گونه تاثیرگذار خواهد بود. کلینیک تخصصی پوست و زیبایی رز با ارائه بهترین قیمت‌ها و خدمات شما را در انجام یک بوتاکس با کیفیت همراهی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت‌ها و هر آنچه که دوست دارید قبل از اقدام به رفع افتادگی گونه با بوتاکس گونه بدانید با ما تماس بگیرید.

3.5/5 (2 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ