کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
بهترین سن برای تزریق چربی چه زمانی است؟

بهترین سن برای تزریق چربی چه زمانی است؟

امروز ظاهر هر فردی تا حد زیادی اهمیت دارد، در نتیجه هر شخصی می خواهد تا ظاهر دلنشین تر و زیباتری داشته باشد و با بهترین تناسب اندام و بدون هیچ چین و چروک و آثاری از پیری در جوامع اجتماعی ظاهر شود، دقت داشته باشید این روزها روند ها و راهکار های درمانی بسیاری مانند عمل زیبایی انتقال چربی وجود دارد که می تواند باعث کانتورینگ چهره و رفع عیب ها و نقص های ناشی از افزایش سن و یا مشکلات دیگر شود.

هر روند درمانی مانند عمل زیبایی تزریق چربی دارای یک محدوده سنی خاص است که معمولا پیشنهاد می شود تا این روند درمانی را طی این دوران انجام دهید تا بهترین نتایج را کسب نمایید. انجام عمل زیبایی تزریق چربی در سن مناسب نیز می تواند تا حد زیادی شما را در رسیدن به نتایج مورد قبول خود یاری نماید.

شرایط ایده آل برای تزریق چربی

یکی از محبوب ترین روش های درمانی که برای رفع چین و چروک های صورت و یا ترمیمی اختلال و نواقص پوست افراد مورد استفاده قرار خواهد گرفت عمل زیبایی تزریق چربی است. عمل زیبایی تزریق چربی امروز به شدت محبوب شده و سرعت این محبوبیت همه روزه در حال افزایش است و این موضوع کاملا مشهود و قابل درک می باشد.

یکی از موضوعاتی که قبل از انجام هر عمل زیبایی از جمله عمل زیبایی انتقال چربی باید رعایت شود این است که باید دقت کنید که آیا شما کاندید مناسبی برای انجام این روند درمانی هستید یا خیر! در نتیجه شما باید پیش از عمل زیبایی تزریق چربی نیز بدانید که شرایط ایده آل و مناسب انجام عمل زیبایی انتقال چربی چیست و چگونه می توان به عنوان یک کاندید مناسب نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام کرد.

عمل زیبایی تزریق چربی روند درمانی است که طی آن پزشک متخصص در کنار کادر پزشکی خود سلول های چربی زائد را از نواحی مختلفی مانند شکم، کنار ناف، پهلو، ران و دیگر اعضای بدن که به عنوان بانک سلول های چربی شناخته می شوند استخراج کرده و پس از فرآوری برای عمل زیبایی تزریق چربی مورد استفاده قرار خواهند داد.

 

شرایط ایده آل برای تزریق چربی

 

معمولا افرادی که شرایط زیر را دارند به عنوان ایده آل ترین و مناسب ترین کاندید های عمل زیبایی تزریق چربی محسوب خواهند شد و پیش بینی می شود بدون هیچ مشکلی بتواننند روند درمانی را پشت سر گذاشته و شاهد نتایج بی نظیر آن باشند.

  1. افرادی که قصد دارند تا نواحی خاصی از بدن خود را بهبود بخشند و یا حجم آن را افزایش دهند.
  2. افرادی که در بانک چربی خود سلول های کافی برای استخراج و سپس عمل زیبایی تزریق چربی دارند
  3. افرادی که دارای سلامت جسمی و روحی مناسب و سالمی هستند
  4. افرادی که به بیماری های خاصی مانند اختلالات دستگاه ایمنی بدن مبتلا نیستند و داروهای خاصی مصرف نمی کنند.
  5. افرادی که نسبت به نتایج پیش رو و حاصل از عمل زیبایی تزریق چربی واقع بین بوده و چشم اندازی مثبتی دارند.
  6. افرادی که سیگار نمی کشند و از استعمال دخانیات، مصرف مشروبات الکلی، مصرف داروهای ضد انعقاد خون و مکمل های گیاهی پرهیز می کنند.
  7. افرادی که باردار نیستند و یا در شرایط شیردهی قرار ندارند.

بهترین سن برای انجام تزریق چربی

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از روند های درمانی و ترمیمی است که برای افزایش حجم بافت ها به صورت طبیعی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، نکته ای که در این باره وجود دارد این است که اکثر افراد قبل از اقدام نسبت به انجام عمل زیبایی انتقال چربی این پرسش را در ذهن خود دارند که آیا در هر سنی می توانند عمل زیبایی تزریق چربی را انجام دهند یا خیر!

جواب این سوال مثبت است، به گفته کارشناسان و متخصصان امر عمل زیبایی تزریق چربی در حالتی که شما به سن بلوغ رسیده باشید و ترجیحا بالای 18 سال سن داشته باشید می توانید نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام نمایید البته این موضوع شرطی نیز دارد.

شرط انجام عمل زیبایی تزریق چربی در هر سنی این است که شما با توجه به شرایط موجود باید جزء مناسب ترین کاندید ها برای انجام عمل زیبایی انتقال چربی باشید زیرا تنها افرادی که دارای شرایط نرمال و عادی هستند و ویژگی های خاصی را نیز دارا می باشند می توانند این عمل زیبایی را انجام داده و در انتظار نتایج مطلوبی باشند.

یکی از نکاتی که در رابطه با عمل زیبایی تزریق چربی وجود دارد این است که شما باید دقت کنید تا روند درمانی زیر نظر یک پزشک متخصص و معتبر انجام شود و همین موضوع می تواند باعث شود تا شما شاهد نتایج مورد قبول خود باشید زیرا یک پزشک معتبر در کنار اینکه می تواند نتایج مطلوب و خوبی را رقم زند این روند درمانی را با کم ترین عوارض احتمالی به پایان خواهد رساند.

آیا تزریق چربی در هر سنی ممکن است؟

با توجه به تمامی موارد و نکات یاد شده در مورد عمل زیبایی تزریق چربی باید گفت که عمل زیبایی تزریق چربی هیچگونه محدودیت سنی نخواهد داشت و تنها اگر شما در شرایط ایده آل و نرمالی به سر می برید و دارای تمامی شرایط ذکر شده برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی هستید می توانید نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام نمایید.

تنها نکته ای که در مورد سن انجام عمل زیبایی انتقال چربی وجود دارد این است که بهتر است شما به سن کامل رسیده باشید و روند رشد سلول های چربی تا حدی کند شده باشند، اگر شما در سن رشد باشید ممکن است نتایج کمی بیشتر از آن چیزی باشد که انتظارش را می کشید و در غیر این صورت هم ممکن است نتایج آن چنان مطلوب نباشند.

درقت کنید بهترین شخصی که می تواند سن مناسب عمل زیبایی تزریق چربی را مشخص نماید پزشک متخصص شماست، در جلسات مشاوره پیش از عمل زیبایی تزریق چربی سعی کنید تمامی این موارد را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید تا بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار دهد، پزشک متخصص و کادر پزشکی مطمئن می تواند مشخص نماید که آیا شما شرایط مناسبی برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی دارید یا خیر!

تاثیرات تزریق چربی در سنین مختلف

یکی از مهمترین مراحلی که برای هر عمل زیبایی ذکر می شود پس از آن است، در نتیجه نتایج و تاثیراتی که از عمل زیبایی تزریق چربی حاصل خواهد شد تا حد زیادی اهمیت خواهد داشت، معمولا اکثر افراد سعی دارند تا با استفاده از روش های درمانی مانند عمل زیبایی تزریق چربی ظاهر خود را بهبود بخشیده و به هدف های خود دست یابند در نتیجه این موضوع در این مورد نیز صدق خواهد کرد.

افرادی که نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام خواهند گرد می توانند شاهد نتایج مورد نظر خود اهم از رفع چین و چروک ها، بهبود وضعیت تناسب اندام و رفع نقص ها و عیب ها بلافاصله پس از عمل زیبایی انتقال چربی باشد، علت این موضوع این است که عمل زیبایی تزریق چربی به صورت سرپایی انجام شده و بیمار به راحتی می تواند پس از اتمام روند درمانی عمل زیبایی تزریق چربی نتایج را مشاهده کند.

سلول های چربی تزریق شده در محل جدید خود به حیات خود ادامه داده و از طریق خون تغذیه خواهند شد در نتیجه می توان شاهد ماندگاری بالای نتایج به دست آمده از عمل زیبایی تزریق چربی بود که تا مدت ها باقی خواهد ماند، برای کسب نتایج بهتر و ماندگاری بیشتر آن ها تنها نیاز است تا روند درمانی عمل زیبایی fat injection را مجددا انجام دهید که البته این کار تا حد زیادی به پزشک متخصص شما و تصمیم وی بستگی خواهند داشت.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ