پوست و مو

گن طبی کششی مخصوص پروتز سینه – معرفی پرفروش ترین برند سوتین طبی کششی

جراحی پروتز سینه یکی از تکنیک‌های جراحی زیبایی است که امروزه رواج زیادی در میان بانوان پیدا کرده است. ولی یکی از نکات مهم برای کسب نتیجه دلخواه از این جراحی عمل به توصیه‌های پزشک و رعایت نکات مراقبتی و بهداشتی است. یکی از این توصیه‌های مهم استفاده از سوتین طبی کششی و یا گن مخصوص پس از جراحی است. در این مقاله قصد داریم به طور مفصل درباره این محصول ضروری پس از جراحی پروتز سینه و انواع آن صحبت کنیم پس تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

سوتین طبی کششی

یکی از اصول و نکات مراقبتی پس از عمل پروتز سینه استفاده از سوتین طبی کششی و یا گن مخصوص پروتز سینه است. به گفته جراحان متخصص استفاده از این اقلام بعد از عمل پروتز سینه مثل یک پانسمان عمل کرده و پروتز جای‌ساز شده و به عبارتی سینه‌ها را در بهترین حالت ممکن نگه می‌دارد. استفاده از انواع سوتین طبی بعد از جراحی پروتز سینه در زیباسازی و فرم‌دهی بهتر سینه نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. استفاده از این محصول ضروری مزایای متعددی برای زیباجوی عزیز دارد که از جمله آنها می‌توان به اتصال بافت زیرین به پوست و نیز صاف شدن سطح پوست اشاره کرد.

تنها نکته درباره استفاده از سوتین طبی کششی اینست سایز دقیق آن بایستی توسط پزشک متخصصتان تعیین شود تا محصول خریداری شده بسیار تنگ و یا بسیار گشاد نباشد، و استفاده از این محصول مراقبتی نیز بایستی تا حداقل 6 هفته به طور مرتب انجام گیرد تا زمانی که پزشکتان اجازه نپوشیدن آن را به شما بدهد.

ویژگی‌های انواع گن بعد از پروتز سینه

گن‌های طبی انواع مختلفی دارند که به توصیه و انتخاب پزشک مورد استفاده قرار می‌گیرند. ولی در حالت کلی تمامی گن‌های بعد از پروتز سینه بایستی دارای برخی ویژگی‌های خاص باشند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سوتین‌ها و گن‌های طبی بعد از پروتز سینه بایستی به راحتی پوشیده شده و به راحتی نیز بتوان آنها را از بدن درآورد.
  • جنس این محصولات بایستی نرم و لطیف باشد تا باعث اذیت پوست و یا بروز حساسیت پوستی نشود.
  • امکان تبادل هوا بین گن و سینه وجود داشته باشد تا باعث بروز خارش و حساسیت در پوست نگردد.
  • دوخت آن استاندارد و از الیاف طبیعی باشد.
  • گردش خود در محل سینه‌ها را افزایش داده و با بالا نگه داشتن سینه‌ها به سمت قفسه سینه هم در خوش‌فرم دیده شدن سینه‌ها موثر بوده و هم با کاهش درد و تورم در محل جراحی پروتز سینه باعث بهبود فرد گردد.

ویژگی سوتین طبی کششی

انواع گن پروتز سینه

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین مراحل مراقبتی بعد از جراحی پروتز سینه استفاده از سوتین‌های طبی مخصوص و یا گن است، که علاوه بر محافظت از سینه‌ها در برابر افتادگی مجدد، در کاهش درد و تورم ناشی از جراحی، کاهش عفونت و حساسیت و در فرم‌دهی و جذابیت سینه خانم‌ها نیز نقش ایفا می‌کند. ساختار این گن‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شود که هیچ فشاری به سینه‌ها وارد نشده و دوره نقاهت نیز در صورت استفاده از این محصولات کوتاهتر شود. انواع گن بعد از جراحی پروتز سینه شامل:

گن مخصوص فشرده سازی سینه

که هدف از تجویز این نوع گن کاهش تورم و درد ناشی از جراحی و همچنین حفظ فرم جدید سینه‌هاست که از افتادگی مجدد آنها نیز پیشگیری می‌کند.

گن با بندهای تنظیم شونده

این گن‌ها یک مزیت خوبی که دارند اینست که به راحتی از نظر سایز تنظیم شده و در کاهش میزان درد و تورم تاثیر بسزایی دارند. جنس این گن‌ها نرم و لطیف بوده و در فرم دادن به سینه نیز تاثیر خوبی دارد.

گن‌های قفل از جلو

قفل‌های این مدل گن‌ها همانطور که از اسمشان پیداست در قسمت جلویی سوتین قرار گرفته است تا هم از وارد شدن فشار زیاد جلوگیری شده و هم فرد به هنگام پوشیدن آن مجبور به کش دادن دست‌های خود نبوده و درد زیادی تحمل نکند. این نوع سوتین‌ها نیز در فرم دادن و بهبود آنها تاثیر خوبی دارند.

بندهای سینه نیز در اغلب این گن‌ها در قسمت بالای سینه‌ها قرار می‌گیرند تا از حرکت پروتزها جلوگیری نمایند.

اهمیت انتخاب گن کشی مناسب بعد از عمل پروتز سینه

اگر به اصول و دستورالعمل‌های دوره نقاهت پس از جراحی پروتز سینه دقت کرده باشید،  حتما متوجه شده‌اید که  پوشیدن سوتین طبی مناسب پس از این جراحی حساس و مهم  بسیار ضروری است. شاید این گن‌ها و یا به عبارتی سوتین‌های طبی جلوه خوبی در تن شما نداشته باشند ولی مطمئن باشید که تاثیر مثبت زیادی در نتیجه عمل شما بعد از بهبودیتان خواهد داشت.

اهمیت انتخاب گن کشی مناسب بعد از عمل پروتز سینه از این جهات است که اولا پوشیدن سوتین طبی مناسب پس از عمل جراحی به تثبیت پروتزهای سینه کمک می‌کند و ثانیا اینکه گردش خون در محل درمان را افزایش داده و هم از ایجاد ورم جلوگیری می‌کند و هم در بهبود زخم‌ها تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

از طرفی بهتر است بدانید که بلافاصله پس از جراحی، سینه‌های شما متورم خواهند شد و نیز سنگین‌تر از سینه‌های قبل از جراحی شما هستند چون افزایش سایز و حجم پیدا کرده‌اند؛ که تنها در صورت استفاده از سوتین فشرده‌سازی‌شده پزشکی می‌توانید از میزان تورم آنها کاسته و با قرارگیری سینه‌های خود روی سوتین‌ها و یا گن‌های مخصوص از پارگی پروتز و افتادگی سینه خود جلوگیری کنید.

با توجه به اهمیت انتخاب گن استاندارد و مناسب با سایز پروتز خود حتما در انتخاب نوع و سایز محصول مورد نظر خود از پزشک متخصتتان کمک بگیرید تا با انتخاب سایز اشتباه دوام و زیبایی پروتزهای کاشت شده را به خطر نیاندازید.

کاربرد گن مناسب بعد از پروتز سینه

در مباحث پیشین در رابطه با لزوم استفاده از گن و یا سوتین طبی مخصوص بعد از جراحی پروتز سینه به طور مفصل صحبت شد. حال بهتر است بدانید که صرفا خرید و استفاده از این محصولات بدون در نظر گرفتن مناسب بودن آنها برای سایز پروتز و یا شرایط بدنی شما ممکن است به جای داشتن اثرات مفید، بدتر اثرات منفی روی شما داشته باشد. پس درنظر گرفتن تنگ یا گشاد نبودن سوتین طبی موضوعی بسیار مهم است.

با خریداری سوتین طبی تنگ باعث ایجاد فشار روی برش‌ها و پروتز خواهید شد که هم از نظر بهبود زخم‌ها دردسرساز شده و هم ممکن است خارج شدن آن از بدن سخت بوده و درد و تورم را در فرد افزایش دهد. از سوی دیگر سوتین گشاد باعث می‌شود سینه‌ها فرم دلخواه را نگرفته و در واقع این محصول طبی اثری در نتیجه عمل نداشته باشد. انتخاب گن کشی مناسب  و با کیفیت بعد از عمل پروتز سینه باید بتواند ناحیه عمل را به طور کامل پوشش دهد و فشار یکنواختی به تمام نقاط برش وارد کند و از عرق کردن و بروز عفونت جلوگیری کند.

معرفی بهترین مارک‌های گن پروتز سینه

شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید سوتین طبی و گن‌های مخصوص بعد از جراحی پروتز سینه نموده‌اند که از نظر کیفیت طراحی و نیز متریال به کار رفته در آنها با هم تفاوت‌هایی دارند. و از آنجایی که کیفیت طراحی و نوع گن مخصوص پروتز یکی از مهمترین نقش‌ها را در بهبود، فرم‌‌دهی و زیباترکردن سینه پس از عمل ایفا می‌کند بنابراین تمامی تلاش متخصصان زیبایی اینست که با راهنمایی‌هایشان شما را در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین گن‌ها کمک نموده و بدین ترتیب علاوه بر جلب رضایت شما زیباجویان عزیز، تاثیر عمل پروتز خود را نیز دوچندان زیباتر و بهتر و البته موفقیت‌آمیزتر جلوه دهند.

معتبرترین و پرفروش‌ترین مارک‌های گن پروتز سینه

سوتین‌های طبی و گن‌های مخصوص پروتز برندهای مختلفی دارند که هر کدام سعی در تولید محصولات با کیفیت بالا داشته و در حال رقابت با یکدیگر هستند. این شرکت‌ها گن‌ها را در سایزها و فرم‌های مختلفی تولید می‌کنند تا برای همه افراد با هر سایزی امکان تهیه وجود داشته باشد. از جمله مهمترین این برندها عبارتند از:

سوتین طبی کششی

سوتین طبی ایزولا

این برند ساخت و تولید کشور آمریکاست که به دلیل تولید آن با متریال آنتی‌باکتریالی که قابلیت تنفس ناتورکس دارد شناخته شده و از محبوبیت بالایی در میان مصرف کنندگان برخوردار است. پارچه این سوتین طبی بسیار مقاوم بوده و در مقابل شست‌وشوی مداوم کشش خود را حفظ می‌کند. خاصیت آنتی باکتریال بودن سوتین‌های  طبی بعد از حراجی یروتز سینه امکان بروز عفونت بعد عمل را به صفر می‌رساند. در محصولات تولیدی این شرکت منافذی وجود دارند که منجر به متعادل شدن تعریق بدن می‌شود.

کمپانی فاجات کلمبیا

فاجات کلمبیا هم از جمله برندهای موفق در تولید گن‌های سینه است که برای سایزهای مختلف درکیفیت عالی محصولاتی را تهیه می‌کند. علاوه بر پوشش این نوع گن‌ها، جنس و مواد به کار رفته در این سوتین طبی به گونه‌ای است که می‌تواند پوست را نیز تغذیه کند. این محصولات قابلیت ضدتعریق دارند و فرم‌دهی فوق‌العاده‌ای را به سینه و بازو می‌دهند. به صورتی که کنترل کامل پوشش سینه و فشرده سازی خوبی را در ناحیه بازو انجام می‌دهد. سوتین طبی فاجات، بهبودی بعد از عمل را تسریع کرده و چسبندگی پوست به عضله را با استفاده مداوم و جلوگیری از شل شدن بهبود می‌بخشد.

کمپانی مارنا آمریکا

مارنا نیز از دیگر کمپانی‌های تولید کننده گن در آمریکا و جهان است که محصولات خود را در کیفیت و تنوع عالی برای اعضای مختلف بدن تولید می‌کند.

در نهایت اینکه گن مخصوص بعد از جراحی پروتز سینه یکی از محصولات ایده‌آل برای فرم‌دهی سینه، حفظ حالت آن‌ها و همچنین بهبود سریع زخم‌ها می‌باشد که در صورت انتخاب صحیح سایز و کیفیت این محصولات از بروز بسیاری از عوارض جانبی چون عفونت نیز در امان خواهید ماند.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *