کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

 • Info@roz-clinic.com
 • 02144067005
کاشت ابرو به روش نیوگرافت و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو به روش نیوگرافت و هزینه آن چقدر است؟

ابرو یکی از اجزاء مهم صورت است که نبود آن تاثیر زیادی بر زیبایی و اعتماد به نفس فرد می گذارد که منجر می شود به دنبال راهی برای کاشت ابرو روی آورده شود. ریزش مو های ابرو به دلایل مختلفی رخ می دهد مانند مواردی که در پایین ذکر شده است.

 1. عوامل وراثتی
 2. عوارض جانبی برخی دارو ها
 3. بیماری هایی که بر سیستم عصبی و یا هورمونی بدن تاثیر می گذارند.
 4. عدم تعادل هورمونی
 5. تروما ناشی از زخم
 6. بالا رفتن سن
 7. استفاده از مداد و سایه ابرو و لوازم آرایشی دیگر به مقدار زیاد
 8. برداشت بیش از حد ابرو
 9. رژیم غذایی نامناسب

و غیره. روش های متنوعی برای رفع مشکل نبودن ابرو وجود دارد که برخی از این روش ها مانند تتو و مداد ابرو به صورت دو بعدی و موقتی اند اما روش های دائمی هم برای کاشت ابرو وجود دارد.

عمل زیبایی کاشت ابروی طبیعی روشی دائمی است که نسبت به روش های دیگر نتیجه طبیعی تری در بر دارد.

عمل زیبایی کاشت به روش های متفاوتی انجام می شود. یکی از رایج ترین روش های عمل زیبایی پیوند ابرو، عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت است. پیشنهاد می شود قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو ابتدا با همه ی روش های آن آشنا شوید.

کاشت ابروی طبیعی شامل چه روش هایی می باشد؟

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو با هر کدام از روش ها ابتدا پزشک طی یک جلسه مشاوره از مدل ابروی دلخواه شما مطلع می شود. مدل ابرو ی دلخواه شما برای پیوند ابرو می تواند مدلی ضخیم یا نازک باشد.

طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که معمولا مدل ابروی دلخواه آقایون برای کاشت ابرو ضخیم و پر پشت و مدل ابروی دلخواه بانوان برای پیوند ابرو در جلو ضخیم و در انتها نازک است.

سپس پزشک متخصص قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو مدل دلخواهی ابرو شما را در ناحیه مورد نظر می کشد تا طبق همان عمل زیبایی کاشت ابرو را انجام بدهد. سپس با بررسی هایی که بر قالب دلخواهی شما انجام می دهد روش مناسب برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو را مشخص می کند.

عمل زیبایی کاشت ابرو به دو روش انجام می شود یک روش قدیمی تر است و روش دیگر جدیدتر است که روش نیوگرفت نام دارد.

پزشک متخصص پیوند ابرو بعد از انتخاب روش مناسب قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ماده بیهوشی را به بدن بیمار تزریق می کند و سپس بعد از بیهوشی بیمار عمل زیبایی پیوند ابرو را آغاز می کند.

اگر تشخیص پزشک انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی باشد که قسمتی از بانک مو را که می تواند ناحیه پشت سر، گردن و پا باشد برش کوچکی می دهد و در حد 6 اینچ مقداری از پوست آن قسمت را برمی دارد.

 

کاشت ابروی طبیعی شامل چه روش هایی می باشد؟

 

سپس ناحیه ای که مقداری از پوست آن را برای کاشت ابرو برداشته است بخیه می زند و فولیکول های مو را از پوست بریده شده خارج می کند. در پایان عمل زیبایی پیوند ابرو با ایجاد سوراخ هایی توسط سوزن ریز و کوچکی فولیکول های مو را به قسمت مورد نظر پیوند می زند.

کاشت ابرو به روش نیوگرافت چیست؟

در صورتی که پزشک متخصص پیوند ابرو عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت را روش مناسب برای شما تشخیص دهد بعد از تزریق ماده بیهوشی فولیکول های مو را از بانک مو برای پیوند ابرو استخراج می کند.

در عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت دیگر مانند روش قدیمی زخمی ایجاد نمی شود و برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت پوستی جدا نخواهد شد بلکه به طور مستقیم فولیکول های مو به تعداد مورد نیاز برای رسیدن به مدل ابرویی دلخواه شما از بانک مو استخراج می شود.

و سپس پزشک متخصص پیوند ابرو مانند روش قدیم برای پیوند مو ابتدا با سوزن سوراخ هایی را ایجاد می کند و فولیکول های مو را طبق مدل ابروی دلخواه برا پیوند ابرو شما پیوند می زند.

آیا کاشت ابرو به روش نیوگرافت مفید است؟

عمل زیبایی کاشت ابرو نسبت به روش های موقتی عوارض کمتری را به دنبال دارد و بین عمل های زیبایی پیوند ابرو به دو روش گفته شده عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت روش ایمن تری نسبت به عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی است.

به این دلیل که در عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت دیگر خبری از زخم و بخیه نیست بنابراین مانند عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی دیگر با خونریزی، به جای ماندن زخم و عفونت به همراه نیست.

به همین دلیل امروزه پزشکان معمولا عمل زیبایی کاشت ابروی طبیعی به کسانی که از ریزش ابرو رنج می برند پیشنهاد می کنند چون علاوه بر ایمن بودن نسبت به روش های دیگر پیوند ابرو نتیجه طبیع تری هم دارا است.

البته برای این که نتیجه خوبی از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بگیرید باید در انتخاب پزشک دقت کنید. به این دلیل که اگر پزشک متخصص پیوند ابرو و با تجربه ای را انتخاب نکرده باشید نمی تواند به خوبی پیوند ابرو را متناسب با جهت گیری های ابرو ی شما انجام دهد.

اگر کاشت ابرو متناسب با جهت گیری مدل ابرو انجام نگیرد پس از رشد مو های پیوند زده با مدل ابرویی دلخواهتان مواجه نمی شوید و همینطور عمل زیبایی پیوند ابرو انجام شده نتیجه طبیعیی به دنبال نخواهد داشت.

عوارض جانبی کاشت ابرو نیوگرافت

همان طور که در قبل گفته شد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت مانند عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی عوارض جانبی مانند عفونت و خونریزی را به دنبال ندارد.

در واقع عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت روشی ایمن است که خطر و عوارض جانبی خاصی به دنبال ندارد و فقط در صورتی با عوارض و خطراتی مواجه می شوید که پزشک نامناسبی را برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو انتخاب کرده باشید.

در این صورت ممکن است بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت با برخی از عوارض نام برده شده مواجه شوید.

 1. درد و تورم جزئی
 2. التهاب و کبودی خفیف
 3. خارش
 4. سوزش
 5. ایجاد کیست در ناحیه ای که پیوند مو انجام شده

اما همان طور که گفته شد جای نگرانی نیست. می توانید با انتخاب پزشک متخصص کاشت ابرو و با تجربه از رخ دادن عوارض احتمالی بعد از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو جلوگیری کنید.

هزینه های ناشی از کاشت ابرو نیوگرافت

هزینه های ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت به موارد مختلفی بستگی دارد. به برخی از مواردی که بیشترین تاثیر را در هزینه های مصرفی عمل زیبایی پیوند ابرو می گذارند در پایین پرداخته شده است.

 1. هزینه بیمارستان یا کلینیک
 2. هزینه پزشک متخصص پیوند ابرو
 3. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن
 4. هزینه بیهوشی

معمولا عمل زیبایی پیوند ابرو به دلیل این که نوعی عمل زیبایی است تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد اما در مواردی استثناء می توان عمل زیبایی پیوند ابرو تحت پوشش بیمه قرار داد. برای اطلاع از موارد استثنائی که باعث می شود عمل زیبایی پیوند ابرو تحت پوشش بیمه قرار گیرد می توانید به سایت بیمه مراجعه کنید.

با توجه به نکات گفته شده هزینه های ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو متغیر است و نمی توان مقدار دقیقی را به عنوان هزینه عمل زیبایی eyebrow transplant در نظر گرفت.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ