کاشت ابرو

کاشت ابرو اقساطی – جزئیات شرایط و نحوه پرداخت

با توجه به اهمیتی که ابروها در زیبایی چهره و ظاهر افراد دارند تمایل به داشتن ابروهایی پرپشت و خوش فرم افزایش پیدا کرده است. متاسفانه بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مثل ژنتیک، استفاده از لوازم آرایشی، تاتو ابرو و غیره به مرور زمان ابروهای خود را از دست می دهند. در نتیجه به دنبال راهکاری برای رسیدن به ابروهای پرتراکم قبلی خود می‌گردند. یکی از موثرترین و نتیجه بخش‌ترین روش‌ها، کاشت ابرو است. هم اکنون داوطلبان این کار می‌توانند با مراجعه به کلینیک‌های زیبایی و تخصصی نسبت به کاشت ابرو خود اقدام کنند. اما موضوع مهمی که در ارتباط با این موضوع ذهن افراد را با خود درگیر می‌کند هزینه کاشت ابرو است. کلینیک پیوند طبیعی ابرو رز یکی از بهترین‌ها در زمینه ارائه خدمات کاشت مو و ابرو بوده و نهایت تلاش خود را می‌کند تا با بازگرداندن زیبایی به مراجعه‌کنندگان خود در شادی آن‌ها سهیم باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند از یکی از راه‌های ارتباطی با مشاوران ما تماس گرفته و از هزینه کاشت ابرو خود مطلع شوند. همچنین این کلینیک به عنوان یکی از مراکز کاشت ابرو اقساطی در تهران شناخته می‌شود. شما می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از هزینه‌های کار از مزایای کاشت ابرو اقساط به کمک تیم تخصصی و به روزترین تکنیک‌ها بهره ببرید.

در حال حاضر شرایط اقساط در کلینیک رز مقدور نمی باشد. جهت اطلاع از شرایط ویژه و تخفیفات با مشاورین ما در تماس باشید.

شرایط پرداخت اقساط کاشت ابرو

کاشت ابرو اقساطی

عمل‌های زیبایی یکی از تاثیرگذارترین کارها در بالا بردن اعتماد به نفس افراد و بازگرداندن زیبایی به آن‌ها است. اما از آنجایی که این نوع عمل‌ها شامل بیمه نمی‌شوند کاندیدهای انجام آن باید هزینه بالایی را متقبل شوند. همین موضوع سبب می‌شود تا بسیاری از اشخاص نتوانند از مزایای انجام آن‌ها بهره ببرند. کاشت ابرو نیز با توجه به تاثیر قابل توجهی که در زیبایی انسان‌ها دارد در دسته عمل‌های زیبایی پرطرفدار قرار گرفته است. خوشبختانه برخی از کلینیک‌ها به منظور رفاه مشتریان و پیشگیری از دغدغه‌های مربوط به هزینه کار، خدماتی را به شکل پرداخت اقساطی ارائه می‌دهند. کلینیک پوست و مو رز یکی از این کلینیک‌ها بوده و تمامی کاندیدهای کاشت ابرو اقساطی می‌توانند با مراجعه به این مرکز از جزئیات آن مطلع شوند. برای این منظور کافی است تا بخشی از هزینه لازم برای درمان و زیبایی را پرداخت کرده و بخش‌های دیگر را طبق هزینه‌ کلی کار به صورت بخش بخش پرداخت کنید.

معمولا بعد از برآورده کردن هزینه کلی کاشت ابرو حدو۷۰ درصد نقد مابقی چک ۴۰ روزه پرداخت می شود.

کاشت ابرو اقساط

شرایط کاشت ابرو اقساط

تمامی کلینیک‌هایی که خدماتی تحت عنوان پرداخت اقساطی ارائه می‌دهند دارای شرایط خاص خود هستند. به این معنا که هر کلینیکی قوانین و شرایط مخصوص خود را برای این منظور تعبیه کرده است. شرایط کاشت ابرو اقساط در کلینیک زیبایی رز با توجه به شرایط بیمار در نظر گرفته می‌شود. بنابراین تمامی مراجعه‌کنندگان می‌توانند با خیال راحت از به روزترین و بهترین خدمات ما بهره ببرند. کلیت کار به این صورت است که کاندیدها باید بخشی از هزینه را در ابتدا و قبل از اقدام به کاشت ابرو پرداخت کنند. سپس طبق شرایط از قبل تعیین شده می‌توان به صورت بخش به بخش نسبت به پرداخت آن اقدام کرد.

انواع روش های کاشت ابرو در کلینیک رز

نازک شدن ابروها یا ریزش موی ابرو ممکن است یک فرایند موقتی باشد اما در اغلب موارد افراد بنا به دلایل ژنتیکی و ارثی کم مو بوده و موهای ابروی‌شان به صورت طبیعی رشد نمی‌کنند. روش‌های موقتی چون استفاده از مواد آرایشی برای پرتر نشان دادن ابروها وجود دارند اما هیچ یک از آنها راه‌حل‌های طبیعی برای مشکل کم‌پشتی ابروها نیستند. درمان‌های زیبایی وجود دارند که می‌توانند راه‌حل‌های طولانی‌مدت‌تری ارائه دهند و ممکن است شما بخواهید برای بازگرداندن ضخامت ابروهای خود از این درمان‌ها استفاده کنید یکی از این روش‌ها کاشت ابرو است.

پیوند ابرو یکی از روش‌های ترمیمی برای ابروهاست که در آن از موهای خود فرد برای کاشت استفاده می‌شود. در کلینیک پوست و مو رز موهایی که برای ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرند از نواحی مختلف بدن و به ویژه پشت سر با کمک روش‌هایی چون استخراج واحد فولیکولی (کاشت ابرو FUE) یا انتقال واحد فولیکولی (FUT) گرفته می‌شوند.

زیبایی جویان محترم در صورتی که نگرانی از بابت پرداخت هزینه ایمپلنت ابرو دارند بهتر است بدانند که کلینیک پوست و مو رز این امکان ایمپلنت ابرو به صورت اقساطی را فراهم آورده است، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاوران ما در کلینیک تماس بگیرید.

کاشت ابرو اف یو تی

کاشت ابرو به روش FUT ازجمله روش‌های سنتی و رایج برای پیوند ابروی طبیعی است که تنها تفاوت آن با سایر متدها روش برداشت گرافت‌ها از بانک موست. از جمله محل‌های رایج برای برداشت مو در روش FUT می‌توان به نواحی پشت سر و پشت گوش اشاره کرد. علل انتخاب این نواحی اولا به دلیل ظرافت و نازکی موهای این ناحیه است که تا حدود زیادی با موهای ابرو شباهت دارند و همچنین احتمال آسیب و ریزش مو در این مناطق سر کمتر است.

در روش FUT پس از استعمال بی حسی موضعی به بانک مو، بخشی از پوست سر را بسته به تعداد گرافت‌های مورد نیاز به صورت نواری برش داده و دو طرف خراش را به هم بخیه می‌زنند. حال این نوار حاوی فولیکول‌های مو را در زیر میکروسکوپ به واحدهای فولیکولاری که ممکن است یک الی چهار تار مو داشته باشند دسته بندی کرده و در محلول‌های خاصی قرار می‌دهند تا فولیکول‌ها از بین نروند.

در مرحله بعدی از کاشت FUT با استفاده از سوزن‌های مخصوصی که قطری حدود یک میلی‌متر دارند، شکافی را در محل پیوند ابرو ایجاد کرده و گرافت‌ها را با زاویه مناسب نسبت به هر قسمت از ابرو در محل کاشت قرار می‌دهند.

کاشت ابرو اف ای تی

کاشت ابرو به روش FUE یا FIT یکی از مناسب ترین روش‌ها برای پیوند در ناحیه ابرو است زیرا چندین مزیت را به همراه دارد، این روش عملاً بدون درد است و از طرفی بر خلاف روش FUE که به دلیل برداشت نواری از پوست سر برای استخراج فولیکول‌ها که ممکن است جای اسکار آن تا ابد در پوست فرد باقی بماند در روش اف آی تی هیچ گونه اثر یا اسکار خطی بر جای نمی‌ماند.

در این روش موهای جدید بلافاصله پس از اتمام جلسه کاشت شروع به ظاهر شدن می‌کنند و نتایج نهایی به لطف خون رسانی غنی به منطقه مورد نظر، نسبتاً زود و در عرض 6-4 ماه ظاهر می‌شود. آغاز رشد موهای جدید ممکن است حتی تا 12 ماه پس از ایمپلنت ابرو ادامه داشته باشد.

در مورد تکنیک FIT، اولاً اینکه کل عمل تحت بی‌حسی موضعی با محلول لیدوکائین و آدرنالین انجام می‌گیرد، ثانیاً با توجه به ماهیت خاص کاشت ابرو به روش اف آی تی، که معمولاً روی بیماران خانم انجام می‌شود به فولیکول‌هایی با قطر کم از ناحیه اهداکننده و با وسعت محدود نیاز داریم که به لطف تکنیک اف آی تی می‌توان واحدهای فولیکولی استاندارد مو را با استفاده از ابزارهایی با قطر بسیار کم (۰.۷ تا ۰.۸ میلی‌متر) بدون تراشیدن محل از منطقه اهداکننده استخراج کرد، سپس با باز کردن کانال‌هایی در محل گیرنده که با ایجاد برش‌های ظریف با استفاده از تیغه‌های کوچک انجام می‌گیرند محل را برای پیوند فولیکول‌های مو آماده می‌کنند.

و اما یک خبر خوب به متقاضیان محترمی که از بابت هزینه پیوند ابرو نگرانی دارند، کلینیک زیبایی رز به منظور راحتی زیبایی جویان عزیز امکان پرداخت اقساطی هزینه کاشت ابرو را فراهم کرده است تا شما با خیالی راحت داشتن ابرویی طبیعی و پرپشت را تجربه کنید.

مطالب بیشتر: سن مناسب کاشت ابرو

کاشت ابرو به صورت اقساط در کلینیک رز

انتخاب یک کلینیک معتبر که از کادر درمانی متخصص و دستگاه‌های پیشرفته روز دنیا برای خدمات زیبایی خود استفاده می‌کند امری مهم و جدی است. از طرفی دیگر هزینه‌ای که باید برای انجام خدمات زیبایی پرداخت شود جز گزینه‌هایی است که کاندیدهای عمل زیبایی باید به آن توجه کافی داشته باشند. کلینیک زیبایی رز مفتخر است که با ارائه خدمات باکیفیت در محیطی بهداشتی و کاملا استاندارد مراجعه‌کنندگان را در در تمامی مراحل درمان همراهی می‌کند. در کنار بهره‌مندی از به روزترین تجهیزات و روش‌ها کاشت ابروی طبیعی به صورت اقساط در کلینیک رز یک مزیت بسیار بزرگ به حساب می‌آید.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

شرایط و قوانین کاشت ابرو قسطی

تمامی کسانی که دوست دارند از خدمات باکیفیت بدون داشتن دغدغه مالی برای ایجاد چهره‌ای زیبا و ابروهای پرپشت استفاده کنند می‌توانند کلینیک رز را انتخاب کرده و با هر بار خیره شدن در آینه اعتماد به نفس دوباره را به خود بازگردانند. برای اطلاع از شرایط کاشت مو و ابرو و همچنین شرایط پرداخت اقساطی می‌توانید همین حالا از طریق یکی از پل‌های ارتباطی با مشاوران ما در تماس باشید. مطمئن باشید که هدف اصلی ما ایجاد رضایت در مراجعه‌کنندگان بوده و با آرامش خیال کافی می‌توانید از مناسب‌ترین روش کاشت ابرو برای داشتن ابروهایی پهن و زیبا بهره ببرید.

3.8/5 (8 نظر)

منبع
veraclinic

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. من سه ماه بینی ام رو عمل کردم و هنوز تورم داره ایا کیس مناسبی برای کاشت ابرو هستم؟

  2. واااای چقدر که من دوست دارم یه روز بیام ابروهای منم اینجوری خوشگل بشه 😍😍😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *