تزریق چربی

معرفی بهترین دکتر و کلینیک تزریق چربی در تهران

عمل زیبایی تزریق چربی با ویژگی ها و تاثیرات منحصر به فردش، امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. افراد با نیاز های مختلف برای انجام عمل زیبایی انتقال چربی اقدام می کنند و این فرایند، در اکثر افراد نتیجه ی قابل قبولی خواهد داشت. اما نکته ی قابل توجه در انجام فرایند تزریق چربی، آن است که نقش عواملی چون انتخاب پزشک و بهترین کلینیک برای انجام فرایند انتقال چربی بسیار حائز اهمیت است. با توجه به تکنیکی بودن فرایند استخراج و انتقال چربی، لزوم داشتن تکنیک های صحیح و پیشرفته و ابزار ها و خدمات با کیفیت و استاندارد، الزامی می باشد.

این نکته، اهمیت انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی مناسب و معتبر برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی را با توجه به تاثیری که در نتیجه ی به دست آمده خواهد داشت، نشان می دهد.

بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران کجاست؟

بهترین کلینیک تزریق چربی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران یکی از مهم‌ترین و چالش برانگیزترین کارهایی است که باید قبل از انتقال چربی انجام داد. علت سختی در امر پیدا کردن کلینیک، استقبال پرشور مردم کشورمان از این متد می‌باشد که به دنبال آن مراکز زیادی روی به ارائه خدمات در این زمینه آورده‌اند. برای تصمیم گیری برای انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی بهتر است نکات و ویژگی‌هایی را مد نظر داشته باشید که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. تزریق چربی یک فرایند حساس می‌باشد که به درستی اجرا کردن تکنیک‌های آن برای رسیدن به نتیجه مطلوب، حائز اهمیت است. کلینیک‌های معتبر با استفاده از به روزترین و پیشرفته‌ترین تکنیک‌های موجود برای انتقال چربی، از میزان عوارض جانبی می‌کاهد.
 2. وسایل و ابزارهای مورد استفاده پزشک در کلینیک تزریق چربی بسیار مهم است. باید همه ابزارهای لازم برای انجام عمل پیوند چربی در دسترس پزشک و دستیاران او باشد.
 3. پزشک و پرسنل کلینیک مورد نظر شما باید آرام و خوش اخلاق باشند، به طوری که زیباجویان با او احساس راحتی کنند و استرسشان از بین برود.
 4. بهترین کلینیک تزریق چربی جایی است که قبل از تصمیم‌گیری شما، نمونه کارهای خود را در قالب آلبوم عکس در اختیارتان بگذارد تا بتوانید نمونه کار آن‌ها را ببینید.
 5. زمانی که شما بدون تجربه ی پیشین به یک کلینیک برای انجام یک عمل زیبایی مانند تزریق چربی مراجعه می کنید، باید مشاوره ها و راهنمایی های لازم پیرامون چگونگی، باید ها و نباید ها و مراقبت های قبل و بعد از انجام فرایند انتقال چربی را از مشاوران کلینیک رز دریافت کنید. دریافت این اطلاعات بسیار حائز اهمیت است و یک کلینیک تزریق چربی با کیفیت، باید شما را از لحاظ اطلاع رسانی ها و مشورت های درست و جامع، تامین کند.

مطالب بیشتر: زاویه سازی صورت با تزریق چربی

کلینیک معتبر تزریق چربی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
کلینیک معتبر تزریق چربی در تهران

انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران

شاید دشوارترین اقدام در مورد انتقال چربی، یافتن بهترین کلینیک تزریق چربی در شهر تهران باشد. این انتخاب در صورتی که از کلینیک‌ها و پزشکان معتبر و مورد اعتمادی که خدمات زیبایی مختلفی چون انتقال چربی را انجام می‌دهند، لیست کاملی داشته باشید کمی آسان‌تر خواهد بود در غیر این صورت، پروسه‌ای وقت گیر است و تحقیق و بررسی‌های زیادی را می‌طلبد. برای پیدا کردن کلینیکی که برای شما مناسب باشد و بتوانید تزریق چربی را در آنجا با خیال راحت و با بهترین نتیجه انجام دهید، می‌توانید اقدامات زیر را دنبال کنید.

 1. از اطرافیانتان راجع به تجربیاتشان بپرسید: اگر در اطرافتان کسانی وجود دارند که تزریق چربی را در کلینیک‌های معتبر انجام داده‌اند، از تجربیاتشان جویا شوید و نتایج را به شکل یک لیست تهیه کنید.
 2. برای تکمیل لیست به دست آمده، در اینترنت درباره بهترین کلینیک‌هایی که معرفی می‌شوند جستجو کنید و برای آشنایی اجمالی با آن‌ها، اط زریق سایت یا پیج شبکه‌های اجتماعیشان، خدماتشان را مطالعه کنید.
 3. کلینیک‌هایی که برای تزریق چربی پیدا کرده‌اید را با یکدیگر مقایسه کنید و مواردی که نامطلوب و نامناسب به نظر می‌رسند را خط بزنید.
 4. کلینیک‌هایی که از مرحله قبل باقی مانده‌اند را دقیق‌تر بررسی کنید؛ به آن‌ها حضورا مراجعه کرده و راجع به نحوه و هزینه خدماتشان اطلاعات بیشتری کسب نمایید. همچنین راجع به تکنیک‌ها و ابزارشان پرس و جو کنید و سپس نتایج به دست آمده را مقایسه نمایید.
 5. با کادر و یا پزشک کلینیک تزریق چربی در مورد نیاز خود و توقعتان از فرایند انتقال چربی صحبت کنید و میزان توانمندی آن‌ها در رفع انتظار شما را بسنجید.
 6. از نمونه کارهای کلینیک که عکس‌های نتایج اعمال زیبایی تزریق چربی در آن جمع آوری شده است استفاده کنید و نتایج به دست آمده در آن کلینیک را با شرایط ایده آل خود و نتیجه موردنظرتان از عمل زیبایی انتقال چربی مقایسه فرمایید. و در نهایت به بررسی‌های خود اعتماد کرده و بهترین کلینیکی که می‌تواند فرایند انتقال چربی برای شما را انجام دهد، انتخاب کنید.

مطالب بیشتر: بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

نتایج و تاثیرات تزریق چربی در بهترین کلینیک تزریق چربی

امروزه متدهایی مانند تزریق چربی، با تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود. این روش برای رفع چین و چروک صورت و حجم دهی به نقاط مختلف بدن و صورت کم خطر و امن در نظر گرفته می‌شود. در ادامه نتایج و تاثیرات تزریق چربی در بهترین کلینیک تزریق چربی را خواهید خواند:

 1. تغییرات ظاهری افراد پس از تزریق چربی شگفت‌آور است زیرا این فرایند، مانند یک اکسیر سن پوست افراد را چند سال جوان‌تر کرده و حجم‌دهی می‌کند.
 2. از دیگر نتایج عمل زیبایی انتقال چربی می‌توان به از بین بردن کبودی و گودی دور چشم اشاره کرد. سیاهی و گودی زیر چشم، به دلایل مختلفی چون ژنتیک، تغذیه ناسالم و سبک زندگی نامناسب به وجود می‌آید و از طریق درمان‌های خانگی به طور کامل قابل درمان نیست. اما عمل زیبایی تزریق چربی در برطرف کردن این مشکل و رفع کبودی و گودی دور چشم (به شرط رعایت مراقبت‌های بعد از فرایند انتقال چربی) بسیار موفق عمل می‌کند و نتایج ماندگاری خواهد داشت.

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران

چرا کلینیک رز به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز تزریق چربی در تهران شناخته می‌شود؟

کلینیک رز به دلیل داشتن تمامی امکانات و مشخصات لازم از لحاظ پزشکی و بهداشتی موفق شده تا به یکی از بهترین کلینیک‌های تزریق چربی در تهران و البته ایران تبدیل شود. به طوری که ترجیح اکثر کاندیدهای تزریق چربی برای رسیدن به ظاهر دلخواه خود، این مرکز زیبایی است. از جمله مهم‌ترین دلایلی که سبب شده زیباجویان بتوانند با خیال راحت به کلینیک رز مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده در آن بهره ببرند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. برخورداری از محیطی کاملا تمیز و بهداشتی

استخراج و تزریق چربی نوعی عمل زیبایی به حساب می‌آید؛ به همین دلیل رعایت نکات بهداشتی از لحاظ موفقیت در عمل و همچنین سلامت فرد از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که کوچکترین خطا می‌تواند باعث بروز مشکلاتی نظیر عفونت شدید در نواحی تحت درمان گردد.

 1. مجهز بودن به پیشرفته‌ترین تجهیزات مورد نیاز برای استخراج چربی

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌های متنوع بسیاری در زمینه انتقال چربی روی کار آمده‌اند که عملیات تزریق را آسان‌تر کرده و دوران نقاهت بعد از آن‌ را کم ‌دردسر و کوتاه نموده‌اند. خوشبختانه کلینیک رز با به روز نگه داشتن تجهیزات خود همواره سعی کرده تا رضایت مراجعین خود را جلب کند و راحتی آن‌ها را در الویت کار خود قرار دهد.

 1. داشتن کادر درمانی متخصص و باتجربه

قبل از هر چیزی مهارت و توانایی دستان پزشک در زمینه استخراج و تزریق چربی اتولوگ بیشترین تاثیر را بر نتیجه دارد. در وهله دوم لازم است که در کنار پزشک، کادر کمکی با استعداد و با تجربه نیز حضور داشته باشند تا پزشک را در انجام این امر یاری نمایند. کلینیک پوست و مو رز از حضور ارزشمند آقای دکتر روحانی بهره می‌برد که با تخصص و تبحر بالایشان، زیباجویان را در تمامی مراحل و پروسه انتقال چربی همراهی می‌کنند.

مطالب بیشتر: تزریق چربی پیشانی

قیمت تزریق چربی در بهترین کلینیک تهران

قیمت تزریق چربی در بهترین کلینیک تهران بستگی به عواملی همچون منطقه جغرافیایی کلینیک زیبایی، نوع و برند دستگاه لیپوماتی مورد استفاده (در صورت نیاز به استخراج بیشتر چربی)، هزینه مواد مصرفی مانند داروی بی‌حسی و دستمزد پزشک بستگی دارد. کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز با استفاده از بروزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی در کنار کادر فنی مجرب باعث رضایت حداکثری زیباجویانی شده است که طی سال‌های اخیر به این مرکز برای انجام متدهای مختلفی از جمله تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کاشت مو و ابرو و … مراجعه نموده‌اند.

شما عزیزان می‌توانید از آلبوم عکس‌های خدمات زیبایی کلینیک رز به صورت آنلاین در سایت تخصصی ما دیدن نمایید و در صورت تمایل به انتقال چربی در این مجموعه، با شماره تلفن 02148679 تماس بگیرید و یا به شماره 09052106009 در نرم افزار واتس اپ پیام بدهید تا مشاوره اولیه را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تزریق چربی توسط دکتر روحانی دریافت کنید.

1.5/5 (2 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره رایگان واتساپ