کاشت ابرو

کاشت ابرو با موی بدن ممکن است؟

اگر ابروهای نازکی دارید پیشنهاد می شود به جای استفاده از روش های موقتی موجود مانند ابرو کشیدن با مداد ابرو که هم باعث ریزش بیشتر ابروی شما می شود و هم غیر طبیعی به نظر می رسند به فکر روش دائمی و طبیعی باشید.

کاشت ابرو روشی دائمی برای حل این مشکل است اما بهتر است قبل از انجام کاشت ابرو درباره این که کاشت ابرو چیست و آیا برای انجام آن از موی بدن استفاده می شود، اطلاعات کسب کنید.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

اگر ریزش موهای ابرو و ابروهای نازکی دارید پیشنهاد می شود به جای استفاده از روش های موقتی موجود مانند ابرو کشیدن با مداد ابرو که هم باعث ریزش بیشتر ابروی شما می شود و هم غیر طبیعی به نظر می رسند به فکر روش دائمی و طبیعی باشید.

پیوند ابرو روشی دائمی برای حل این مشکل است؛ اما بهتر است قبل از انجام کاشت ابرو درباره این که عمل زیبایی پیوند ابرو چیست و آیا برای انجام آن از موی بدن استفاده می شود، اطلاعات کسب کنید.

ابتدا لازم است بدانید که چه کسانی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مناسب هستند. عمل زیبایی پیوند ابرو برای افرادی مناسب است که ریزش ابرو و نازک شدن ابروی ناشی از عوامل گفته شده زیر را دارند.

 1. تیروئید
 2. شیمی درمانی
 3. عوامل ارثی
 4. سوختگی الکتریکی
 5. آلوپسیا جهانی
 6. دوره درمان برخی از بیماریهای سیستمیک

عمل زیبایی کاشت ابرو می تواند به ریزش مو که به هر دلیلی به وجود آمده به طور دائمی رفع کند. عمل زیبایی پیوند ابرو را هم مردان و هم زنان در صورتی که یکی از عوامل گفته شده را داشته باشند می توانند انجام دهند.

پس از عمل زیبایی کاشت ابرو با دارا بودن ابروهایی کامل ظاهری جوان تر و روحیه شاد تر خواهید داشت. همینطور هم با ابرو هایی کامل ویژگی های صورتتان هم بهبود پیدا می کند و از ظاهری زیبا تر برخوردار می شوید.

کاشت ابرو با موی بدن به چه شکل است؟

با عمل زیبایی پیوند ابرو می توانید مدل ابروی دلخواهتان را داشته باشید. می توانید قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو درباره مدل ابروهای دلخواهتان با پزشک متخصص کاشت ابرو مشورت کنید.

پزشک متخصص کاشت ابرو متناسب با مدل دلخواهتان ابرو هایتان را بازسازی می کند. با بررسی هایی که روی افرادی که عمل زیبایی پیوند ابرو تجربه کرده اند انجام شده مشخص شده است که معمولا مدل ابروی دلخواه زنان یکسان است.

مدل ابروی دلخواه زنان برای عمل زیبایی کاشت ابرو معمولا با دم باریک و طبیعی همراه است اما مردان به مدل ابروی پر و متراکم علاقه بیشتری دارند. پزشک متخصص کاشت ابرو قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو برای این که بیمار از مدل دلخواه خود مطمئن شود مدل های متناسب با صورتشان را نشان می دهند.

عمل زیبایی پیوند ابرو باید توسط پزشک متخصص کاشت ابرو انجام شود تا به خوبی بتواند عمل زیبایی پیوند ابرو با توجه به جهت گیری های مختلف ابرو انجام دهد.

پزشک متخصص کاشت ابرو برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو از موهای بدن شما مانند موهای گردن و پا استفاده می کند تا نتیجه طبیعی تری از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو داشته باشید.

 

کاشت ابرو با موی بدن به چه شکل است؟

 

پزشک متخصص کاشت ابرو برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو ابتدا تعدادی از فولیکول های مو را با توجه به مقداری که ابرو ی شما لازم دارد تا به مدل دلخواه شما برسد استخراج می کند. سپس پزشک متخصص کاشت ابرو فولیکول های استخراج شده را در ناحیه مورد نظر پیوند می زند.

روش های کاشت ابرو

عمل زیبایی پیوند ابرو توسط پزشک متخصص کاشت ابرو با روش FUE مانند اکثر عمل های زیبایی کاشت مو انجام می شود.

در این روش همان طور که گفته شد پزشک متخصص کاشت ابرو از قسمتی از بدن مقدار مورد نیازی از فولیکول های مو را خارج می کند و سپس در ناحیه مورد نظر توسط سوزن های ریزی، سوراخ هایی ایجاد می کنند. و در انتها پزشک متخصص کاشت ابرو فولیکول های موی استخراج شده را تمیز می کند و در قسمت سوراخ شده پیوند می زند.

با توجه به این که انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مانند انجام عمل زیبایی کاشت مو خطرات احتمالی و عوارض جانبی به دنبال دارد، انتخاب شما در پزشک متخصص کاشت ابرو برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو شما تاثیر زیادی در رخ ندادن خطرات و عوارض دارد.

برای این که از عوارض این روش از عمل زیبایی کاشت ابرو دور بمانید ابتدا لازم است آن های را بشناسید و برای جلوگیری از هر یک از آن ها با پزشک متخصص کاشت ابرو خود مشورت کنید. این عوارض عبارتند از:

 1. عفونت
 2. خونریزی
 3. درد
 4. خارش
 5. سوزش
 6. ادم
 7. ایجاد کیست

علاوه بر عوارض گفته شده اگر پزشک مناسبی را برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو انتخاب نکرده باشید ممکن است نتواند به خوبی عمل زیبایی کاشت ابرو شما را انجام دهد و موهای ابرو شما در جهت نامناسبی رشد کند در نتیجه ابروی طبیعی در انتها نخواهید داشت.

برای کاشت ابرو از موی چه نقاطی استفاده می شود؟

با توجه به این که موهای سر بسیار ضخیم تر از موهایی است که در ابرو وجود دارد، موهای سر نمی توانند گزینه خوبی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به باشند به این دلیل که نتیجه خیلی طبیعی به دنبال نخواهد داشت.

موهای انگشتان از نظر ضخامت گزینه خوبی برای عمل زیبایی کاشت ابرو به این دلیل که مانند موهای ابر ضخامت کمی دارند ولی رشد آن ها بسیار سریع است برای همین اکثر پزشکان متخصص از نواحی دیگر بدن برای استخراج فولیکول های مو استفاده می کنند.

نواحی که پزشکان متخصص کاشت مو برای استفاده عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده می کنند معمولا موهای پا و مو های گردن است. به دلیل که هم مو های پا و هم موهای گرد رشد کمی دارند و ضخامتشان هم به موهای ابرو نزدیک است.

در انجام عمل زیبایی کاشت ابرو با موی گردن و یا پا، ابرو ها دیر از موقعی که عمل زیبایی کاشت ابرو با موهای سر انجام شود نیاز به کوتاهی دارند.

معمولا بیشتر از 2 یا 3 روز یکبار لازم به کوتاهی ابرو ها بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو با موهای پا و گردن است ولی اگر عمل زیبایی پیوند ابرو شما با مو های سر انجام بگیرد، ابرو هایتان در زمان کمتری احتیاج به کوتاهی با قیچی پیدا می کند.

آیا از موهای بدن برای کاشت ابرو استفاده خواهد شد؟

با توجه به این که یکی از هدف های عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی بودن ابرو پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو است، اگر عمل زیبایی پیوند ابرو با موهایی به غیر از موهای بدن انجام شود ممکن است غیر طبیعی و مصنوعی به نظر برسد.

به همین دلیل پزشکان متخصص کاشت مو برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو از موهای بدن از نقاطی از بدن که گفته شده مانند گردن استفاده می کنند. معمولا بعد از 10 ماه از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو می توانید نتیجه دلخواهتان را از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مشاهده کنید و از نتیجه دلخواهتان لذت ببرید.

با توجه به این که از موهای بدن شما برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده می شود و موهای بدن هم در هر شرایطی به رشد خود ادامه می دهند، نتیجه عمل eyebrow transplant دائمی خواهد بود و فقط تا یک زمان مشخصی ادامه نخواهد داشت.

0/5 (0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ