کاشت ابرو

کاشت ابروی پهن کاملا طبیعی

ابروها یک ویژگی مهم در صورت می باشند که به تعریف نحوه نگاه ما کمک می کنند. در بسیاری از جهات، ابروها از نظر ظاهری فرد مهمتر از موهای پوست سر هستند، زیرا ابروها از نظر موضعی مرکزی تر هستند و برای قاب کردن چشم ها مهمترین عنصر صورت هستند به کار می روند. برخلاف ریزش موی سر، ریزش ابروهای فرد به عنوان یک روند طبیعی تلقی نمی شود و بنابراین از نظر زیبایی قابل قبول نیست.

امروزه کاشت ابروی پهن برای برطرف کردن ریزش ابرو و همچنین نازک بودن و کم حجم بودن ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بررسی سوالات رایج درمورد کاشت ابروی پهن می پردازیم.

کاشت ابروی پهن به چه شکل است؟

کاشت ابرو پهن یک عمل زیبایی ظریف برای ترمیم موهای ابرو است که به بالاترین درجه و حرفه هنر و ظرافت پزشک نیاز دارد. در انتخاب پزشک متخصص و جراح پلاستیک دقت داشته باشید و پزشک متخصصی را انتخاب کنید که به بیماران زیبایی و ماندگاری برای ابرو ها ارائه می دهد. پیوند موهای ابرو پهن به عنوان یک مؤلفه زیبایی شناختی به طور فزاینده در جوانی و نشاط صورت شناخته می شود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

کاشت ابرو پهن به عنوان یک گزینه محبوب برای بسیاری از زنانی که دچار ریزش موهای ابرو هستند مورد استفاده قرار می گیرد. عمل زیبایی پیوند ابرو همچنین می تواند ابروهایی را که از چگالی، ضخامت و تعریف کافی برای دستیابی به نتایج زیبایی شناختی مطلوب برخوردار نیستند، تقویت کند.

در حین عمل پیوند ابرو پهن، فولیکول های موهای بیمار بطور جداگانه از قسمت پشت سر استخراج می شود. پیوندها به طور معمول در قسمت داخلی ابرو استفاده می شود. هر پیوند مو به دقت تهیه می شود و سپس با دقت در قسمت های ریزش مو در ناحیه ابرو قرار می گیرد.

 

کاشت ابروی پهن به چه شکل است؟

 

برای اطمینان از نتیجه طبیعی بسیار مهم است که زوایای هر موی ابرو به درستی قرار گیرد. زاویه های موهای ابرو باید در امتداد پوست بسیار صاف باشد، دارای یک شکل تابشی به طرف بینی باشد و به انتهای آن ظاهری شبیه دم ماهی شکل دهد.

نتایج کاشت ابروی پهن در زیبایی صورت

ابروهای شما یکی از مهمترین ویژگی های صورت شماست. ابروها برای برقراری ارتباط و بیان صورت مهم هستند و همچنین باعث از بین بردن کثیفی و مراقبت از چشمان شما می شوند. قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابروی پهن با دیدن عکس های عمل های موفق پزشک خود می توانید نتایج حاصل و تاثیرات ابروی پهن را در زیبایی صورت مشاهده کنید.

اگرچه برخی از افراد هنوز نمی دانند که آیا باید کاشت ابرو پهن را در نظر بگیرند یا به جای آن باید ابرو را خالکوبی کنند، لازم به ذکر است که خالکوبی کردن ابرو، نتایج ناکافی را ارائه می دهد که طبیعی نیستند و در حقیقت در تلاش برای ایجاد ابرو، رنگ آمیزی شده اند.

هزینه های ناشی از کاشت ابرو به شکل پهن

کاشت ابروی پهن می تواند گزینه ای مناسب برای بیمارانی باشد که به دلیل شرایط مادرزادی، بیماری ها، عفونت یا چربی بیش از حد، ابرو ندارند و یا ابروهای آن ها نازک و سست هستند. هزینه های ناشی از کاشت ابروی پهن شامل هزینه جراح متخصص، بیهوشی و هزینه تسهیلات می باشد. بسته به موقعیت جغرافیایی نیز هزینه کاشت ابرو پهن می تواند متغیر باشد. همچنین هزینه مشاوره اولیه نیز تاثیر گذار می باشد. همچنین هزینه کاشت ابروی پهن به تعداد پیوند مورد نیاز نیز بستگی دارد.

پیوند ابرو پهن به طور معمول عمل زیبایی محسوب می شود و تحت پوشش بیمه درمانی نیست؛ اما طبق گفته اکثر جراحان پلاستیک و پوست و مو در صورتی که کاشت ابرو به دلیل بیماری یا جراحتی ضروری باشد، ممکن است تحت پوشش بیمه قرار بگیرد. به عنوان مثال، در صورت اصلاح ریزش موی دائمی ناشی از بیماری یا جراحت، پیوند مو را ضروری می داند.

مراقبت های بعد از پیوند ابرو به صورت پهن

پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو پهن برخی از بیماران برای مدت زمانی کوتاه مقدار کمی کبودی و تورم را تجربه می کنند. با این حال، دوره بهبودی برای پیوند نسبتاً سریع و بدون درد است.

عمل زیبایی کاشت ابروی پهن یک عمل زیبایی حساس می باشد و رعایت شما از دستورالعمل های زیر به منظور بهینه بودن نتایج شما ضروری است.

  1. داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص را مصرف کنید. بعد از جراحی کاشت ابروی پهن، به بیماران داروهای استروئیدی داده می شود که این امر به شدت در کاهش تورم کمک می کند.
  2. به طور جدی نوشیدن آب و آبرسانی کاری است که باید انجام دهید.
  3. مصرف میوه جات مانند آناناس تازه بهترین کمک برای جلوگیری از تورم بعد از عمل کاشت ابروی پهن است.
  4. نوشیدنی های الکلی به مدت سه روز پس از عمل زیبایی کاشت ابروی پهن نباید مصرف شوند. مصرف الکل ممکن است خون را لخته کند و باعث خونریزی شود.
  5. حداقل 3 روز پس از عمل eyebrow transplant ویتامین ها، آسپیرین، ایبوبروفن را مصرف نکنید. این داروها خون را لخته می کنند و ممکن است منجر به خونریزی بیش از حد شوند. برای تسکین درد در ناحیه پیوند زده شده از داروهای غیر آسپیرین مانند استامینوفن (تیلنول) یا داروهای ضد درد که توسط پزشک متخصص برای شما تجویز شده استفاده کنید.
  6. مصرف آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک متخصص بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو مهم است. ممکن است به شما یک آنتی بیوتیک داده شود که در دوره بعد از عمل کاشت ابروی پهن از عفونت جلوگیری می کند و باید طبق دستور پزشک مصرف شود.

می تواند زمان لازم را بگذارد تا اثرات کامل پیوند ابرو جزئی یا کامل قابل مشاهده باشد، اما این نتایج دائمی خواهد بود. شاهد بهبود هم در شکل و هم در ضخامت ابرو خواهید بود. با این حال، برخی از این موها طی چند هفته از بین می روند. زمانی که این اتفاق می افتد نیازی به نگرانی نیست، ریختن بخشی کاملاً طبیعی از روند بهبود است و موهای جدید به رشد خود ادامه می دهند. شایان ذکر است که می تواند یک سال طول بکشد تا نتایج کامل کاشت ابروی پهن دیده شود.

موهای کاشته شده در حال رشد خواهند بود، بنابراین برای حفظ شکل ابرو، مهم است که تقریباً هر چهار هفته یکبار آنها را بطور منظم اصلاح کنید. در صورت عدم کنترل، موهای پیوند زده شده به رشد خود ادامه می دهند، بنابراین اجرای یک روال نگهداری منظم بسیار مهم است.

پیوند ابروی به صورت پهن چه تفاوتی با کاشت ابروی طبیعی دارد؟

پیوند جزئی برای رسیدن به ابروهای صاف، بین 100 تا 100 مو نیاز دارد و برای رسیدن به ابروهای پهن 200-400 پیوند مورد نیاز است.

در مورد تکنیک های مورد استفاده در هنگام کاشت مو ابرو پهن، ضروری است که یک جراح پیوند ابرو ضمن جلب توجه هنری استثنایی، به جزئیات فنی توجه بیشتری داشته باشد. زاویه منحصر به فرد موهای تخت، فرم طبیعی و الگوی طراحی ابروی پهن همه و همه در ایجاد یک کانتور جذاب و کامل ابرو که هدف نهایی یک کاشت ابروی پهن است، ضروری است.

0/5 (0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ