کاشت مو

هزینه کاشت مو در سال ۱۴۰۰ (2021)

تنها راه جبران موهای از دست رفته کاشت مو می باشد که از جمله عمل های زیبایی محسوب می شود و اغلب بیمه های درمانی تعهدی در قبال پرداخت هزینه کاشت مو نمی دهند بنابراین هزینه ی این عمل از اهمیت زیادی برای کسانی که قصد انجام کاشت مو را دارند برخوردار است. برای دریافت مشاوره بهتر می توانید عکس سه قسمت روبروی سر ، پشت سر و بالای سر خود را برای ما ارسال کنید تا توسط پزشک متخصص بررسی و هزینه کاشت مو شما مشخص گردد.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو برای موهای سر خود می توانید با مشاورین کلینیک تخصصی پوست و مو رز از طریق شماره 02144067005 در ارتباط باشید و همچنین به صورت حضوری و کاملا رایگان نوبت مشاوره حضوری دریافت کنید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09104440228 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

هزینه کاشت مو در دیگر کشورها 

در ایران به دلیل تعدد بالای متخصصین جراحی زیبایی و تقاضای بالا برای این گونه عمل ها، هزینه کاشت مو و همچنین هزینه سایر عمل های زیبایی نسبت به دیگر کشور های اروپایی، و حتی کشور ترکیه که در زمینه عمل های زیبایی پیشتاز می باشد، کمتر است. به عنوان مثال هزینه کاشت مو در کشور ترکیه چیزی حدود 2600 دلار می باشد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

جالب است بدانید که یکی از دلایل عمده جذب توریست در ترکیه همین توریسم پزشکی است و دلیل این موضوع این است که هزینه جراحی های زیبایی در این کشور نسبت به سایر کشور های اروپایی بسیار ارزان تر است.

هزینه تقریبی کاشت مو در تهران که دارای بیشترین کلینیک های کاشت مو و بهترین متخصصان در این زمینه می باشد چیزی حدود 400 تا 900 دلار می باشد این درحالی است که قیمت و هزینه کاشت مو در پیشرفته ترین کشور ها مانند آمریکا، انگلستان، آلمان، کانادا و فرانسه چیزی مابین 16000 دلار تا 26000 دلار است و به همین دلیل است که اغلب افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو را دارند چه ایرانی و چه غیر ایرانی و مقیم خارج کشور در انتخاب مقصد خود برای کاشت مو ایران و بعد از آن ترکیه را انتخاب می کنند.

با افتخار اعلام می کنیم که دانش و تجربه متخصصین کاشت مو کشور عزیزمان ایران به قدری بالاست که متقاضیان بسیاری از کشور های مختلف حتی کشور های اروپایی و آمریکایی و کشور های همسایه ایران برای انجام این عمل زیبایی تحت عنوان توریسم پزشکی به کشور ایران سفر می کنند.

افزایش تعداد عمل های کاشت مو در ایران باعث بالاتر رفتن تجربه متخصصین در این زمینه نسبت به دیگر کشور های جهان شده است که به دلیل قیمت های نجومیشان در طول سال تعداد مراجعه کنندگان بسیار کمی دارند.

یکی از دلایل مهم دیگر انتخاب ایران برای انجام این گونه عمل های زیبایی این است که در سال های گذشته و کاهش ارزش ریال و افزایش قیمت دلار در ایران انجام عمل کاشت مو و حتی سایر عمل های زیبایی در ایران به صرفه تر خواهد بود.

ارتباط کیفیت و قیمت کاشت مو در ایران

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که : کیفیت کاشت مو در ایران، به دلیل هزینه کمتر آن نسبت به سایر کشور ها پایین تر است؟

برای پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کرد که دلیل پایین نگه داشته شدن هزینه کاشت مو در ایران تعداد زیاد کلینیک های فعال در این زمینه و میزان تقاضای بالای این عمل است و حتی کیفیت کاشت در کلینیک های معتبر ایرانی، در مقایسه با بیشتر کشور های اروپایی و آمریکایی که با هزینه بسیار بالا این عمل را انجام می دهند، بیشتر می باشد. برای پی بردن به این مسئله می توانید نکونه کار های موجود در وب سایت های خارجی را با نمونه کار های کلینیک های معتبر ایرانی، که سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و دارای متخصصین با تجربه می باشند، مقایسه کنید.

کم هزینه ترین روش کاشت مو 

کاشت مو به روش FUT به این دلیل که زمان کمتری نسبت به سایر روش ها می برد و برداشت گرافت مو یکسره و سرعت برداشت آن بالاتر است، نسبت به سایر روش های کاشت مو قیمت بسیار پایین تری را دارد. ولی در کاشت مو به روش FIT به این دلیل که فولیکول های مو به صورت تک تک برداشته می شوند در نتیجه نیاز به زمان و دقت بیشتر دارد و همین امر باعث می شود که هزینه بیشتری نسبت به روش FUT داشته باشد.

کاشت مو به روش SUT و هزینه آن

در این روش کاشت مو برداشت فولیکول های توسط یک دستگاه کاملا اتوماتیک انجام می شود که جدیدترین روش کاشت مو در ایران نیز به شمار می آید. به این دلیل که این دستگاه سرعت عمل بیشتر و دقت کمتری نسبت به روش FIT دارد، در روش FIT برداشت فولیکول با دست انسان انجام می شود، بنابراین هزینه کاشت مو به روش SUT از روش FIT کمتر است.

اگر در کاشت مو به روش FIT به تعداد بیش از 2400 گرافت مو برای کاشت نیاز باشد این عمل 2 روز به طول خواهد انجامید و در نتیجه این افزایش زمان با افزایش هزینه نیز همراه خواهد بود. برای اگاهی بیشتر و اطلاع از اینکه کدام روش را برای کاشت موی خود انتخاب کنید می توانید مقاله ما در سایت رز تحت عنوان بهترین روش کاشت مو را مطالعه کنید.

قیمت پایین کاشت مو در مراکز غیر معتبر

در بعضی موارد شاهد ارائه هزینه کاشت مو  با قیمت پایین می باشیم که با در نظر گرفتن تیم پزشکی که شامل حداقل یک پزشک جراح، متخصص پوست و مو، پرستاران و تکنسین های کاشت مو و خدمه دیگر و منشی، و در نظر گرفتن هزینه های جاری چنین هزینه های پایینی به هیچ عنوان قابل درک نخواهد بود. و غالب اینگونه موارد به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی بعد از گذشت مدت زمانی از فعالیتشان توسط مامورین وزارت بهداشت و درمان پلمپ می شوند که از دلایل پلمپ این گونه مراکز می تان به عدم حضور پزشک متخصص و نداشتن مجوز و غیر بهداشتی بودن محیط کاشت اشاره کرد.

قیمت هر گرافت مو برای کاشت

قیمت هر گرافت مو برای کاشت

میانگین هزینه کاشت مو مابین 4 تا 7 ملیون تومان در کشور ایران می باشد تغییرات هزینه کاشت مو بستگی به عواملی مانند تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت و روشی است که برای کاشت انتخاب می شود. به عنوان مثال برای کاشت چیزی حدود 3000 گرافت مو برای روش های مختلف قیمت های متفاوت در نظر گرفته می شود. هزینه این تعداد گرافت برای کاشت مو به روش FIT حدود 6 میلیون تومان می باشد در کاشت به روش SUT هزینه این تعداد گرافت چیزی حدود 5 میلیون تومان و در روش FIT هزینه آن حدود 4 میلیون تومان است. بنابراین هزینه کاشت مو برای هر گرافت مو چیزی حدود 1600 تا 2000 تومان است. برای

هزینه کاشت مو در کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز (۱۴۰۰)

هزینه کاشت مو در کلینیک فوق تخصصی رز به تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت موی سر شما بستگی دارد و حجم طاسی سر که بعد از جلسه مشاوره حضوری با پزشک متخصص و تعیین روش کاشت مو، قیمت آن به طور قطعی مشخص می شود. همچنین هزینه تقریبی کاشت مو در شهر های دیگر ایران مانند مشهد و اصفهان و شیراز با تهران برابر است.

3.4/5 (5 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫18 دیدگاه ها

 1. علی محمدی هستم تقریبا نزدیک یکسال شده که کشت مو انجام دادم و الان خیلی راضیم خواستم از شما تشکر کنم

 2. سلام من از کرمان میخوام بیام نیازه چه چند روز تهران بمونم تا عملیات کاشت تموم بشه ؟

 3. سلام روز بخیر. تا چند روز بعد از کاشت بسیاید استراحت کنم و نیازه چقدر مرخصی بگیرم ؟ کارمندم باید این موارد و هماهنگ کنم..

 4. سلام
  قیمت کاشت مو برای همسرم و کاشت ابرو رو برای خودم میخوام
  محبت می‌کنید قیمت رو بهم بگید؟ این قیمت تو سایت به روزه ؟

  1. سلام و عرض ادب
   تعرفه کاشت مو در کلینیک رز از 8 ملیون تومان محاسبه میگردد.
   و بستگی به میزان طاسی سر شما دارد.
   جهت اطلاع دقیق از هزینه کاشت موی خود با مشاورین آنلاین و تلفنی کلینیک رز در ارتباط باشید.
   پیروز و استوار باشید.

 5. ببخشید موها برای کاشت ابرو رو از کجا بر میدارین و نازک بودن مو تاثیری تو کیفیت و تراکم کاشت ابرو داره ؟

 6. سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان عید شما مبارک باشه_تا چه مدت بعد از کاشت مو میشه سیگار کشید ؟

 7. من پیش دکتر خراسانی عزیز کاشت مو انجام دادم تا 6 ماه زمان برد تا رشد کنه و تو این مدت شش ماهه رشدی نداشت فکر کردم روی من جواب نمیده اما الان فوق العاده پرپشت شده و اعتماد ب نفسم بالارفته| ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید
بستن
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ