کاشت مو
موضوعات داغ

هزینه کاشت مو در تهران – قیمت هر گرافت مو طبیعی (1401)

تنها راه جبران موهای از دست رفته کاشت مو می باشد که از جمله عمل های زیبایی محسوب می شود و اغلب بیمه های درمانی تعهدی در قبال پرداخت هزینه کاشت مو نمی دهند؛ بنابراین هزینه ی این عمل از اهمیت زیادی برای کسانی که قصد انجام کاشت مو را دارند برخوردار است. برای دریافت مشاوره بهتر می توانید عکس سه قسمت روبروی سر ، پشت سر و بالای سر خود را برای ما ارسال کنید تا توسط پزشک متخصص بررسی و هزینه کاشت مو شما مشخص گردد.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو برای موهای سر خود می توانید با مشاورین کلینیک تخصصی پوست و مو رز از طریق شماره 02144067005 در ارتباط باشید و همچنین به صورت حضوری و کاملا رایگان نوبت مشاوره حضوری دریافت کنید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09104440228 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مشاوره سریع و رایگان کاشت مو با پزشک متخصص

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

اینفوگرافیک راهنمای هزینه کاشت مو

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02148679

هزینه کاشت مو در دیگر کشورها 

در ایران به دلیل تعدد بالای متخصصین فعال در حوزه زیبایی و تقاضای بالا برای انجام این متد، هزینه کاشت مو و همچنین هزینه سایر عمل‌های زیبایی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی و حتی کشور ترکیه که در زمینه عمل‌های زیبایی پیشتاز می‌باشد، کمتر است. به عنوان مثال هزینه کاشت مو در کشور ترکیه چیزی حدود 2600 دلار و در دیگر کشورهای اروپایی از 4000 تا 15000 دلار متغیر است. هزینه تقریبی کاشت مو در تهران، که دارای بیشترین تعداد کلینیک‌های کاشت مو همراه با متخصصان حرفه‌ای است، رقمی حدود 300 تا 900 دلار می‌باشد. این درحالی است که قیمت و هزینه کاشت مو در کشورهایی مانند آمریکا حدود 15000 دلار می‌باشد.

هزینه کاشت مو چقدر است

به همین دلیل است که اغلب افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو را دارند، کشورهایی نظیر ایران و ترکیه را برای این کار انتخاب خواهند کرد که در پاسخ به این استقبال، پزشکان ایرانی خوش درخشیده‌اند. یکی از دیگر دلایل مهم انتخاب ایران برای انجام کاشت مو این است که در سال‌های گذشته با کاهش ارزش پول رایج کشور و افزایش ارزش دلار، زمینه مناسبی برای انجام متدهای مراقبت از زیبایی پدید آمده است.

هزینه کاشت مو در سال ۲۰۲۲

                          هزینه کاشت مو در سال 1400 در کلینیک رز

عوامل موثر بر هزینه
 1. تراکم موی مورد نیاز برای پیوند
 2. نوع روش انتخابی برای کاشت مو
 3. نوع بانک مو برای کاشت
 4. سن افراد
 5. هزینه دریافتی توسط متخصص
 6. هزینه دریافتی توسط کلینیک
کیفیت و قیمت کاشت مو الزاما پایین بودن هزینه یک روش به معنی بی‌کیفیت بودن آن نیست چون قیمت کاشت مو را عمدتا تعداد گرافت مورد نیاز و تجهیزات مورد استفاده برای پیوند تعیین می‌کند.
هزینه کاشت مو قیمت کاشت موی طبیعی در کلینیک رز بین 9 الی 13 میلیون تومان متغییر است و بستگی به میزان طاسی سر فرد متقاضی دارد.
تعرفه کاشت مو در کشورها در ایران و ترکیه قیمت کاشت مو نسبت به سایر کشورها ارزان‌تر است.

ارتباط کیفیت و قیمت کاشت مو در ایران

ارتباط کیفیت و قیمت کاشت مو در ایران

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که : آیا کیفیت کاشت مو در ایران، به دلیل هزینه کمتر آن نسبت به سایر کشورها پایین‌تر است؟ کوتاه پاسخ می‌دهیم که خیر! علت اصلی تفاوت هزینه کاشت مو در ایران و سایر نقاط دنیا به خاطر وجود تعداد زیاد کلینیک‌های فعال در این زمینه است. از طرفی دیگر، میزان تقاضای مردم برای انجام این عمل زیاد است.

با اطمینان می‌گوییم که کیفیت کاشت مو در برخی از کلینیک‌های معتبر ایرانی، نسبت به بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکایی که با هزینه بسیار بالا این عمل را انجام می‌دهند، حتی قابل مقایسه نیست. بنابراین اگر فکر می‌کنید که پرداخت هزینه‌های هنگفت در کشورهای دیگر برای کاشت مو، باعث دستیابی به نتایج عالی‌تر می‌شود، سخت در اشتباه هستید.

کم هزینه ترین روش کاشت مو در سال ۲۰۲۲

کم هزینه ترین روش کاشت مو 

برخی از افرادی که دچار ریزش مو شده‌اند، به دنبال متدی با هزینه اقتصادی و نتیجه عالی می‌گردند؛ یکی از این متدها، کاشت مو به روش FUT است. علت به صرفه بودن قیمت این متد این است که زمان کمتری نسبت به سایر روش‌های کاشت نیاز دارد، برداشت گرافت مو از ناحیه بانک مو سریع است و بدون استفاده از دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌گیرد. طی این روش سنتی، یک لایه پوست حاوی فولیکول مو، از ناحیه پشت سر برداشته شده و سپس ناحیه مورد نظر را بخیه می‌زنند؛ این متد برای افرادی که طاسی گسترده دارند نیز بهترین گزینه به حساب می‌آید.

در مقابل، کاشت مو به روش FIT یا همان FUE و سایر متدهایی که از این روش پیروی می‌کنند، به دلیل آن که نیازمند استخراج تکی و جداگانه فولیکول‌های مو هستند، نیاز به زمان و دقت بیشتر دارند و همین امر باعث می‌شود که هزینه بیشتری نسبت به روش FUT داشته باشند. برخی از این متدها مانند کاشت مو به روش SUT ، از دستگاه‌های قلمی مخصوص برای استخراج و کاشت فولیکول کمک می‌گیرد که هزینه کارکرد دستگاه نیز به قیمت ذکر شده اضافه خواهد شد.

کاشت مو به روش SUT و هزینه آن

در کاشت مو به روش SUT، همانطور که اشاره شد، برداشت فولیکول‌های مو توسط یک دستگاه کاملا اتوماتیک انجام می‌شود و از این رو، جدیدترین روش کاشت مو در ایران نیز به شمار می‌آید. با وجود اینکه دستگاه مذکور، از سرعت عمل بالایی برخوردار است، اما دقت کمتری نسبت به روش FIT که به صورت دستی انجام می‌شود، دارد. بنابراین می‌توان گفت که هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش FIT کمتر می‌باشد.

به عنوان مثال اگر در کاشت مو به روش FIT به تعداد بیش از 2400 گرافت مو برای کاشت نیاز باشد این عمل 2 روز به طول خواهد انجامید و در نتیجه‌ی طول کشیدن روند کاشت، هزینه نیز افزایش خواهد داشت. برای آگاهی بیشتر و اطلاع از اینکه کدام روش را بهتر است که برای کاشت موی خود انتخاب کنید، می‌توانید مقاله ما در سایت رز تحت عنوان “بهترین روش کاشت مو” را مطالعه نمایید.

قیمت پایین کاشت مو در مراکز غیر معتبر

گاهی در برخی موارد ما شاهد کاشت مو با قیمت پایین هستیم که با در نظر گرفتن حجم کار انجام شده، دستمزد پزشک و تیم او، مواد مصرفی و … بسیار عجیب و غیر قابل اطمینان می‌باشد. معمولا هزینه‌های بسیار بالا و بسیار پایین نشان دهنده کیفیت کار نیست و توصیه می‌شود که فریب چنین مراکزی را نخورید. بهتر است قبل از انتخاب مرکز زیبایی مورد نظرتان، تحقیقات کاملی را انجام دهید و با علم بر تجربه کلینیک و پزشک آن، اقدام به کاشت مو نمایید.

بسیار دیده شده است که فعالیت کلینیک‌های غیر معتبر به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی، عدم حضور پزشک متخصص، نداشتن مجوز و غیر بهداشتی بودن محیط کاشت بعد از گذشت مدتی، توسط سازمان‌های مرتبط متوقف شده است. جالب است بدانید که برخی از این مراکز از آرایشگران به جای پزشکان آموزش دیده و باتجربه استفاده می‌کرده‌اند که به دلیل عدم توانایی کافی آن‌ها، موجب به بارآمدن فاجعه شده‌اند.

قیمت هر گرافت مو برای کاشت مو در کلینیک پوست و مو رز

قیمت هر گرافت مو برای کاشت

میانگین هزینه کاشت مو در ایران بستگی به عواملی مانند تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت، سن فرد، داشتن یا نداشتن بانک موی کافی و مناسب و روشی است که برای کاشت انتخاب می‌شود، دارد. به عنوان مثال برای کاشت 3000 گرافت مو، هر روشی قیمت مختص به خود را خواهد داشت. از آنجایی که برآورد هزینه هر گرافت مو برای کاشت بسیار مهم است، توصیه می‌کنیم که با کلینیک زیبایی مورد نظرتان تماس بگیرید و از میانگین قیمت آن‌ها باخبر شوید.

هزینه این تعداد گرافت برای کاشت مو به روش FIT حدود 6 میلیون تومان می باشد، در کاشت به روش SUT هزینه این تعداد گرافت چیزی حدود 5 میلیون تومان و در روش FIT هزینه آن حدود 4 میلیون تومان است. بنابراین هزینه کاشت مو برای هر گرافت مو چیزی حدود 1600 تا 2000 تومان است.

تعرفه پیوند مو در مرکز فوق تخصصی پوست و مو رز

هزینه کاشت مو در کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز (۱۴۰۰)

کاشت مو به روش SUT و FUT، روش‌هایی درمانی به حساب نمی‌آیند و متد زیبایی در نظر گرفته می‌شوند. این بدان معناست که معمولاً تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد، مگر در شرایطی مانند سوختگی حین حوادث و یا تصادفات. در حالت کلی قیمت دقیق کاشت مو به موارد و عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برخی از این عوامل عبارت هستند از:

 1. فرم و حجم ایده آل مورد نظر شخص متقاضی
 2. میزان طاسی سر
 3. کیفیت موها در ناحیه اهدا کننده مو

در برآورد قیمت این روش، هزینه موارد دیگری همچون دستمزد جراح و تکنسین‌ها، وسایل بی حسی، ابزارهای مورد نیاز و … نیز لحاظ می‌شود. شما هموطنان عزیز در صورت تمایل برای اطلاع از هزینه کاشت مو در کلینیک فوق تخصصی رز می‌توانید با مشاورین کلینیک ما به صورت کاملا رایگان از طریق شماره  02148679 در ارتباط باشید. هچنین می‌توانید از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09052106009 تمامی سوالات خود در این رابطه و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

قیمت کاشت هر تار مو

عوامل مؤثر بر قیمت کاشت هر تار مو

 برای اکثر افرادی که متقاضی کاشت مو هستند، هزینه مهم است و سعی می‌کنند تا کمترین هزینه کاشت مو را پرداخت کنند. هرچند نباید هزینه باعث شود تا سراغ مراکزی بروید که در آنها این عمل به خوبی انجام نمی‌گیرد؛ اما ممکن است محدودیت هزینه داشته باشید. با این حال بهتر است بدانید که مراکز معتبر، هزینه مناسب را برای کاشت مو مراجعه‌کنندگان تعیین می‌کنند. قیمت به شرایط مختلفی بستگی دارد. در ادامه عوامل مؤثر بر هزینه کاشت را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

1.وضعیت بانک مو

بانک مو بخش مهمی است که قبل از پیوند مو با حساسیت بالا بررسی می‌شود تا بتوان میزان موفقیت و تراکم کاشت مو را بر اساس آن تعیین کرد. وضعیت بانک مو بر روی قیمت نیز مؤثر است. در اصل بخشی از هزینه پیوند مو مربوط به پروسه برداشت مو است. اگر تراکم در قسمت بانک مو مناسب باشد، با برداشتن گرافت‌های مورد نیاز می‌توان به راحتی عمل کاشت مو را انجام داد و زمان کمتری توسط پزشک برای برداشت مو صرف می‌شود. پزشک با توجه به اینکه هزینه کاشت مو با زمانی که پزشک برای عمل می‌گذارد، رابطه مستقیم دارد، پس هر چه وضعیت بانک مو بهتر باشد، هزینه هم مناسب‌تر است. کمترین هزینه کاشت مو برای کسانی که بانک مو مناسبی دارند.

2.تعداد گرافت ها

یکی دیگر از موارد مؤثر بر روی قیمت کاشت تار مو، تعداد گرافت‌هایی است که از بانک مو برداشت شده و به ناحیه طاسی انتقال داده می‌شود. هر چه تعداد گرافت‌ها بیشتر باشد، زمان بیشتری برای کاشت مو صرف می‌شود و بدین صورت هزینه کاشت مو نیز افزایش می‌یابد.

3. متد انتخابی برای کاشت مو

روش‌های مختلفی برای پیوند موی طبیعی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. گاهی اوقات یک روش برای فردی ممکن است قابل اجرا نباشد. در جلسات مشاوره‌ای که با بیمار ترتیب داده می‌شود، روش انتخابی برای پیوند مو نیز بررسی می‌شود. از این رو قیمت کاشت هر تار مو به روش انتخابی بستگی دارد؛ زیرا هر روش هزینه مربوط به خود را داراست.

4.انتخاب کلینیک و پزشک

هر کلینیک و پزشک با توجه به روش‌های درمانی و خدماتی که ارائه می‌دهد، هزینه و تعرفه مشخصی برای کلینیک خود در نظر می‌گیرد. از طرفی قیمت کاشت هر تار مو رابطه مستقیمی با خدمات، دستگاه‌های مورد استفاده و … دارد.

5.میزان طاسی سر

افرادی که متقاضی پیوند موی طبیعی هستند، میزان طاسی و کم پشتی مو در آنها متفاوت است. هرچه میزان طاسی بیشتر باشد، به تعداد گرافت بیشتری برای کاشت نیاز است. قیمت کاشت هر تار مو در میزان طاسی یا تعداد گرافت‌های مورد نیاز، تعیین کننده هزینه نهایی کاشت مو است.

6.سن فرد متقاضی

از عوامل دیگری که برای کاشت مو به آن توجه می‌شود، سن فرد متقاضی است. البته باید بدانید که در سنین پایین معمولاً کاشت مو انجام نمی‌گیرد. تا زمانی که میزان طاسی کامل شود و فرد حالت ثابتی را در ریزش موی خود ببیند، بهتر است این عمل به تعویق افتد. هم چنین شرایط فرد متقاضی باعث می‌شود تا قیمت برای او تعیین شود. کمترین هزینه کاشت مو برای افراد در سنین جوانی تا میانسالی است. در سنین بسیار بالا ممکن است به دلیل بانک موی نامناسب، نیاز به داروهای تقویت کننده بیشتر و … هزینه کاشت مو افزایش یابد.

آیا هزینه کاشت مو توسط بیمه تکمیلی قابل پرداخت است؟

قیمت کاشت مو تهران برخی را به این فکر می‌اندازد که از حمایت بیمه دهندگان استفاده کنند. خوب است بدانید که سازمان‌های بیمه‌گر غالبا هزینه متدهایی که در حوزه مراقبت از زیبایی صورت می‌گیرند را پوشش نمی‌دهند. از آنجایی که ایمپلنت مو نیز جزو روش‌های زیبایی دسته بندی می‌شود، بدیهی است که بیمه‌گران کمک هزینه‌ای را برای آن در نظر نمی‌گیرند. البته در مواردی که فرد موهای خود را در اثر حوادثی همچون تصادف و آتش سوزی‌های خاص از دست بدهد ممکن است بیمه خسارت آن را تقبل نماید و مبلغی را برای کمک به بازیابی مو اختصاص دهد. برای اطلاع بیشتر و دقیق‌تر لازم است با یکی از شعبات بیمه‌گر خود تماس بگیرید.

هزینه‌های جانبی پیوند موی طبیعی

بررسی هزینه‌های جانبی کاشت مو

در محاسبه هزینه تقریبی کاشت مو باید هزینه‌های جانبی آن را نیز در نظر گرفت. شما اضافه بر هزینه کاشت مویی که در کلینیک پرداخت خواهید کرد، باید اقلام مصرفی خاصی را برای مراقبت از نتایج پیوند مویتان تهیه نمایید که هرکدام هزینه جداگانه‌ای خواهند داشت. به عنوان مثال خرید داروهای مسکن، آنتی بیوتیک‌ها، پمادهای ترمیم کننده، کلاه و یا دستمال سر و … از جمله این موارد هستند.

هزینه‌های آزمایشات قبل از کاشت

شاید تعرفه کاشت مو در ایران ثابت نباشد اما آزمایشاتی که قبل از انجام آن در نظر گرفته می‌شوند همگی هزینه‌ای مشخص دارند که طبق مصوبه وزارت بهداشت تعیین می‌گردند. آزمایشات مورد نیاز (شامل CBC، PT، PTT و…) همگی تحت پوششدهی بیمه قرار دارند و متقاضیان برای آن هزینه زیادی نمی‌کنند. هرساله قیمت آزمایشات قبل از کاشت تغییر می‌کند و برای اطلاع دقیق از آن‌‌ها می‌توانید به وبسایت‌های رسمی تحت نظر وزارتخانه و یا آزمایشگاه‌های تشخیص طبی مراجعه نمایید.

قیمت های پیوند مو برای افراد غیر ساکن در تهران

بررسی هزینه‌های کاشت مو برای افراد غیر مقیم در تهران

هزینه کاشت مو به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله پیچیدگی کلی روند ایمپلنت مو، نوع الگوی ریزش موی افراد و همچنین سایر خصوصیات فردی مو از جمله تعداد موی مورد نیاز برای کاشت به منظور دستیابی به نتایج دلخواه متقاضیان. اما گروهی از زیباجویان ساکن شهر تهران نیستند و از سراسر ایران برای بهبود ظاهر خویش به پایتخت مراجعه می‌کنند. این دست از افراد علاوه بر هزینه‌های یاد شده باید مخارج مواردی همچون مکانی برای اقامت چند روزه و خوراک را نیز در نظر بگیرند. به طور کلی پیوند مو یک متد جراحی سرپایی است و افراد می‌توانند بلافاصله بعد از کاشت با پای خود به منزل بازگردند اما از آنجا که چند روز بعد از پیوند مو نیاز به معاینه توسط پزشک است، هموطنان غیر مقیم تهران بهتر است مدتی را در این شهر بمانند تا از هزینه رفت و آمد مکرر و صرف زمان بیشتر جلوگیری به عمل آورند.

2.9/5 (9 نظر)

منبع
healthlinewebmd

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫29 دیدگاه ها

 1. علی محمدی هستم تقریبا نزدیک یکسال شده که کشت مو انجام دادم و الان خیلی راضیم خواستم از شما تشکر کنم

 2. سلام من از کرمان میخوام بیام نیازه چه چند روز تهران بمونم تا عملیات کاشت تموم بشه ؟

 3. سلام روز بخیر. تا چند روز بعد از کاشت بسیاید استراحت کنم و نیازه چقدر مرخصی بگیرم ؟ کارمندم باید این موارد و هماهنگ کنم..

 4. سلام
  قیمت کاشت مو برای همسرم و کاشت ابرو رو برای خودم میخوام
  محبت می‌کنید قیمت رو بهم بگید؟ این قیمت تو سایت به روزه ؟

  1. سلام و عرض ادب
   تعرفه کاشت مو در کلینیک رز از 8 ملیون تومان محاسبه میگردد.
   و بستگی به میزان طاسی سر شما دارد.
   جهت اطلاع دقیق از هزینه کاشت موی خود با مشاورین آنلاین و تلفنی کلینیک رز در ارتباط باشید.
   پیروز و استوار باشید.

 5. ببخشید موها برای کاشت ابرو رو از کجا بر میدارین و نازک بودن مو تاثیری تو کیفیت و تراکم کاشت ابرو داره ؟

 6. سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان عید شما مبارک باشه_تا چه مدت بعد از کاشت مو میشه سیگار کشید ؟

 7. من پیش دکتر روحانی عزیز کاشت مو انجام دادم تا 6 ماه زمان برد تا رشد کنه و تو این مدت شش ماهه رشدی نداشت فکر کردم روی من جواب نمیده اما الان فوق العاده پرپشت شده و اعتماد ب نفسم بالارفته| ی

 8. سلام هزینه چقدره و اینکه جز هزینه کاشت هزینه های دیگه ای هم داره ؟! ممنون میشم جواب بدید🙏

  1. سلام دوست عزیز
   هزینه کاشت بستگی به روشی دارد که برای شما در نظر گرفته خواهد شد. هزینه ای که به شما اعلام می شود قیمت تمام شده کاشت می باشد.

  1. سلام وقت بخیر
   هزینه از روش کاشتی که برای شما در نظر گرفته می شود به طور دقیق مشخص خواهد شد. البته روش کاشت بر اساس الگوی طاسی و بانک مو انتخاب خواهد شد.

 9. ببخشید تاسی سرمن در ناحیه شقیقه ها و وسط سر هست قبلا ویزیت شدم چهارهزار گرافت گفتند نیاز هست میشه بفرمائید حدودا مبلغش چقدر میشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   باید تصاویر موهای خود را از طریق واتس اپ ارسال کنید تا بانک مو و سطح تاسی شما بررسی شود تا هزینه دقیق به شما اعلام شود اما برای تاسی زیاد (در صورتی که کیس کاشت باشید) باید از روش سوپر ترکیبی استفاده شود که حدود هزینه 13 میلیون تومان می باشد.

 10. سلام من کف سرم چربه دائما و جوش هم داره امکان کاشت مو برای من هست یا باید اول این چربی و جوش ها رو درمان کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

مشاوره رایگان واتساپ