کاشت ابرو
موضوعات داغ

هزینه کاشت ابرو در سال 1401 (2022) چقدر است؟

همه ی کسانی که قصد انجام عمل زیبایی را دارند به دنبال بهترین مرکز و کلینیک برای عمل زیبایی خود می گردند، کاشت ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست و پیدا کردن یک مرکز معتبر کاشت ابرو در تهران از اولویت های فردی است که قصد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو را دارد بنابراین در این مقاله به طور مفصل به ویژگی های بهترین کلینیک و معتبر ترین کلینیک برای کاشت ابرو پرداخته شده است.

اینفوگرافیک راهنمای هزینه کاشت ابرو

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02148679

مشاوره سریع و رایگان کاشت ابرو با پزشک متخصص

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

هزینه کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز از 8.000.000 میلیون تومان تا 10.000.000 میلیون تومان بسته به نوع طاسی، روش انتخابی متغیر است. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه و روش های پیوند با مشاورین زیبایی ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت کاشت ابرو کلینیک رز
هزینه کاشت ابرو در کلینیک رز توسط دکتر رضا روحانی

خط ویژه: 02148679

عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو

یکی از مسائلی که در زمان کاشت ابرو به یکی از دغدغه‌های اصلی افراد تبدیل می‌شود هزینه کاشت ابرو است که بسته به عوامل مختلفی می‌تواند متغیر باشد. از جمله فاکتورهای دخیل در قیمت کاشت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

روش انتخابی شما یا جراح شما برای کاشت

حتما می‌دانید که روش‌های متنوعی برای کاشت ابرو وجود دارد که از قدیمی‌ترین آنها یعنی FUT تا جدیدترین آنها که کاملا بدون دخالت دست و با استفاده از دستگاه‌های خاص انجام می‌گیرد هزینه‌ها فرق خواهد کرد. و مسلما در صورت استفاده از دستگاه‌های پیشرفته از میزان عوارض جانبی نیز تا حد زیادی کاسته شده و طبیعتا هزینه شما هم بیشتر خواهد شد.

مدل ابروی انتخابی شما

هر چه مدل ابروی انتخابی شما پهن و پرپشت و البته بلندتر باشد هزینه‌های که برای کاشت ابرو متحمل خواهید شد نیز بیشتر خواهد بود چرا که هم زمان و هم انرژی زیادی برای استخراج مو از بانک مو و کاشت آن در محل ابرو صرف خواهد شد.

تعداد گرافت‌های مورد نیاز

هر چه مدل ابروی انتخابی شما پهن‌تر و یا بلندتر باشد تعداد گرافت‌های مورد نیاز نیز بیشتر شده و هزینه کاشت ابرو بیشتر خواهد شد.

دستمزد پزشک جراح

انتخاب پزشک ماهر و باتجربه یکی از مهمترین اقدامات قبل از انجام کاشت ابرو است چرا که در دریافت نتیجه مطلوب پس از کاشت تاثیر مثبت فراوانی دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم اگر پزشک منتخب شما به دلیل تجربه و مهارت زیاد هزینه اندکی بیشتر از سایر پزشکان کم‌تجربه هزینه از شما درخواست می‌کند صرفا به دلیل مبالغ کم پزشک خود را تغییر ندهید در غیر اینصورت شاید مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای بهبود وضعیت ابروهای کاشته شده خود شوید.

محل کلینیک و میزان مجهز بودن آن

با توجه به مکان قرارگیری و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک قیمت‌های ارائه شده برای کاشت ابرو نیز متغیر خواهد بود. مسلما کلینیک‌های با ابزارهای پیشرفته یا کلینیک‌های واقع در مناطق بالای شهر هزینه بیشتری نسبت به کلینیک‌های زیبایی معمولی دریافت خواهند کرد.

مقایسه هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان

بدیهی است که اکثر کلینیک‌های تخصصی پوست، مو و زیبایی در تهران بسیار مجهزتر از شهرستانها است و بیشتر پزشکان باتجربه و مهارت بالا بیشتر در تهران متمرکز شده‌اند تا شهرستان، بنابراین هزینه کاشت ابرو در تهران بنا به علل ذکر شده نسبت به شهرستان‌ها بیشتر خواهد بود. از طرفی دیگر از میان انواع تکنیک‌های پیشرفته و مدرنی که امروزه در کلینیک‌های تهران برای کاشت ابرو انجام می‌گیرد شاید تنها دو تکنیک FUT و FIT در شهرستانها قابل اجرا باشد، همچنین هزینه رفت‌وآمد و  مسائل جانبی شاید در شهرستان‌ها کمتر از تهران باشد و از اینرو هزینه‌های تهران و شهرستان برای کاشت ابرو متفاوت از هم است.

مقایسه هزینه کاشت ابرو در ایران و کشورهای دیگر

تعداد زیادی از متخصصین آموزش دیده و حرفه‌ای در کشورمان ایران وجود دارند که در کلینیک کاشت ابرو معتبر مشغول ارائه خدمات می‌باشند. به همین دلیل است که هزینه کاشت ابرو و هزینه‌های جانبی آن نسبت به کشورهای اروپایی و کشور ترکیه که در زمینه عمل‌های زیبایی پیشتاز می‌باشد، کمتر است.

هزینه کاشت ابرو در تهران

به طور کلی پیوند ابرو معمولاً بین 3000 تا 6000 دلار هزینه دارد که با احتساب دلار به نرخ روز (27000 تومان) بین 81 الی 162 میلیون تومان خواهد بود و شامل دستمزد جراح، تجهیزات و هزینه خدمات می‌شود. هزینه تقریبی کاشت ابرو در تهران، که دارای بیشترین تعداد کلینیک‌های کاشت ابرو همراه با متخصصان حرفه‌ای است، رقمی بین 7 الی 10 میلیون تومان می‌باشد. این درحالی است که قیمت و هزینه کاشت ابرو در کشورهایی مانند آمریکا حدود 15000 دلار است.

نمونه کاشت ابروی طبیعی توسط دکتر روحانی

به همین دلیل است که اغلب افرادی که قصد انجام عمل کاشت ابروی نچرال را دارند، کشورهایی نظیر ایران و ترکیه را برای این کار انتخاب می‌کنند و پزشکان ایرانی مشغول در بهترین مرکز کاشت ابرو در پاسخ به این اعتماد، کارنامه خوبی را برجای گذاشته‌اند. از دیگر دلایل مهم انتخاب ایران برای کاشت ابرو این است که در سال‌های گذشته با کاهش ارزش پول رایج کشور و افزایش ارزش دلار، زمینه مناسبی برای انجام متدهای مراقبت از زیبایی ایجاد آمده است.

هزینه کاشت ابرو

کاندید های مناسب کاشت ابرو چه کسانی هستند؟

طی جلسه مشاوره اولیه، پزشک مشخص می‌کند که آیا فرد کاندید مناسبی برای پیوند ابرو است یا خیر و در مورد ظاهر و شکل مورد نظر وی صحبت می‌کند. افراد زیر کاندیدهای مناسبی برای ایمپلنت ابروی طبیعی می‌باشند:

قیمت پیوند ابرو در سال ۲۰۲۲

 1. آن دست از افرادی که طی اصلاح غیر اصولی ابروهایشان دچار کچلی دائمی ابرو شده‌اند
 2. افرادی که به طور مادرزادی از داشتن ابروی طبیعی محروم بوده‌اند
 3. آن دست از خانم‌ها و آقایانی که از تمدید هاشور، تاتو  و فیبروز ابروهای خود خسته شده‌اند
 4. افرادی که طی سوانحی مانند سوختگی یا شکستیگی ابروهای خود را از دست داده‌اند
 5. کسانی که به صورت ژنتیکی و یا ارثی دچار برخی بیماری‌ها مانند آلوپسی هستند که باعث ریزش ابروهایشان می‌شود.
 6. گروهی از افراد که جای زخم و بخیه روی ابرو خود دارند.

بهترین مرکز کاشت ابرو و ویژگی های آن

بهترین مرکز کاشت ابرو و ویژگی های آن

کاشت ابرو عمل زیبایی حساسی است که حتما باید توسط متخصصین کارکشته در امر زیبایی انجام گیرد تا فرد از هرگونه مشکل و آسیبی مصون باشد و با امنیت خاطر اقدام به انجام این متد نماید. بهداشت محیطی که در آن عمل کاشت و پیوند ابرو انجام می‌شود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما باید توسط زیباجو مورد ارزیابی قرار بگیرد تا از عوارض احتمالی جلوگیری کند. قبل و بعد از عمل کاشت ابرو برای شما سوالاتی پیش می آید که پاسخ به آن‌ها توسط مشاورین کلینیک صورت می‌گیرد. دریافت مشاوره دلسوزانه از پزشکانی همچون دکتر روحانی باعث می‌شود که فرد با تمام مزایا و عوارض کاشت ابرو آشنا شود و خود را برای این پروسه آماده نماید. در ادامه با برخی از ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت ابرو آشنا می‌شویم:

هزینه کاشت هر تار ابرو طبیعی در تهران

 1. برخورداری از محیطی کاملا تمیز و بهداشتی

پیوند ابرو نوعی عمل زیبایی به حساب می‌آید به همین دلیل رعایت نکات بهداشتی و همچنین حفظ سلامت زیباجویان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که کوچکترین خطا می‌تواند باعث بروز مشکلاتی نظیر عفونت شدید در ناحیه بانک مو و یا ناحیه ابرو گردد.

پیشرفته‌ترین تجهیزات مورد نیاز برای انجام ایمپلنت ابرو

 1. مجهز بودن به پیشرفته‌ترین تجهیزات مورد نیاز برای انجام ایمپلنت ابرو

روش‌های متعددی به منظور ایمپلنت ابرو وجود دارد که این پروسه را آسان‌تر کرده و دوران نقاهت بعد از آن‌ را کم‌ دردسر و کوتاه نموده‌اند. خوشبختانه کلینیک رز با به روز نگه داشتن تجهیزات خود همواره سعی کرده تا رضایت زیباجویان را جلب کند و راحتی آن‌ها را در اولویت کار خود قرار دهد.

تعرفه کاشت ابرو طبیعی

 1. داشتن کادر درمانی متخصص و باتجربه

در ابتدا مهارت و توانایی دستان پزشک در زمینه پیوند ابرو بیشترین تاثیر را بر نتیجه کاشت خواهد داشت. بعد از آن لازم است که در کنار پزشک، کادر کمکی با استعداد و با تجربه نیز حضور داشته باشند تا وی را در انجام این امر یاری نمایند. کلینیک پوست و مو رز از حضور ارزشمند آقای دکتر روحانی بهره می‌یرد که با تخصص و تبحر بالایشان، زیباجویان را در تمامی مراحل و پروسه کاشت ابرو همراهی می‌کنند.

قیمت جدیدترین روش پیوند ابرو

 1. استفاده از جدیدترین روش‌های کاشت ابرو

به کمک روش‌های جدید ایمپلنت ابرو پروسه کار به صورت کاملا غیر تهاجمی و بدون زخم و خونریزی سپری می‌شود. بنابراین در کلینیک‌های معتبری همچون کلینیک رز سعی می‌شود تا از روش‌های جدیدی که به دنیا معرفی شده استفاده شود.

کاشت ابروی طبیعی کلینیک رز

کلینیک رز و وجود بهترین متخصصین کاشت ابرو

برای اینکه دچار هیچگونه عارضه ای در هنگام پیوند ابرو و بعد از آن نشوید باید تیم پزشکی کاشت ابرو،که فقط شامل پزشک متخصص نیست بلکه علاوه بر پزشک متخصص شامل جراحان کاشت و پرستار نیز می باشد، از جدیدترین متد یا روش کاشت ابرو و رعایت تمامی نکات کاشت بتوانند به درصد بالایی از رشد و ماندگاری ابرو های کاشته شده برسند.

تجربه بیشتر پزشک تضمینی برای ارائه کیفیت کار بهتر و نتیجه مطلوب تر خواهد بود. در کلینیک رز دکتر رضا روحانی مدرس انجمن کاشت ایران و تیم پزشکی با تجربه این کلینیک که ترکیبی شگفت انگیز ایجاد نموده و بهترین تیم پرشکی کاشت ابرو ایران را تشکیل می دهند همواره آماده برای خدمت رسانی به متقاضیان کاشت ابرو با بهترین کیفیت خواهند بود.

مدیریت این کلینیک نیز به عهده خود پزشک متخصص است بنابراین نسبت به کلینیک هایی مدیریت آن ها پزشک نیست قیمت کمتری دارد به این دلیل که در کلینک هایی که مدیریت آن ها غیر پزشک است حقوق پزشک و کادر پزشکی تاثیر مستقیم روی افزایش قیمت خواهد داشت. تجربه بالای کلینیک کاشت مو و ابرو رز که بیش از 19 سال است در این زمینه به فعالیت می پردازد باعث اطمینان خاطر بیشتر برای متقاضیان کاشت خواهد شد و فرد با آرامش خاطر به انجام عمل زیبایی خود می پردازد. جهت کسب اطلاع از هزینه ی کاشت ابرو طبیعی در کلینیک رز با ما تماس بگیرید.

قیمت پیوند ابرو در مجهزترین کلینیک پوست و مو در ایران

کاشت ابرو و هزینه آن در کلینیک رز (سال ۱۴۰۰)

کلینیک فوق تخصصی پوست و موی رز با چندین سال سابقه در زمینه مراقبت از زیبایی، کارنامه درخشانی را از بازخوردهای مثبت زیباجویان خود به نمایش گذاشته است. ما برای درمان ریزش ابرو با کاشت موی طبیعی خود شما بهترین راه حل‌ها را با هزینه‌ای منطقی تدارک میبینیم. پیوند ابرو به روش FUE و FUT یک روش “غیر پزشکی” و در واقع متد زیبایی در نظر گرفته می‌شود و این بدان معناست که معمولاً تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد مگر در شرایطی مانند سوختگی حین حوادث و یا تصادفات.

هزینه پیوند ابرو توسط دکتر روحانی

شما هموطنان عزیز در صورت تمایل برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو و یا دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز به صورت کاملا رایگان از طریق شماره  02148679 در ارتباط باشید. هچنین می‌توانید از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09052106009 تمامی سوالات خود در این رابطه و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

2.4/5 (24 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫49 دیدگاه ها

 1. سلام
  تو این اوضاع کرونا عمل کاشت انجام میدین ؟ و اینکه از نظر بهداشتی و رعایت پروتکل چطور ؟ به چه صورته ؟

  1. سلام و عرض ادب
   تمامی پروتکل های بهداشت در کلینیک پوست و مو رز به طور کامل رعایت میشه و هیچ نگرانی از بابت کرونا نیست.
   پیروز و استوار باشید.

 2. سلام عرض ادب خدمت شما دوستان ابروهام فوق العاده کم پشته هزینه کاشت ابرو رو میخواستم بدونم

  1. سلام عزیزم
   هزینه کاشت ابرو در کلینیک رز بین 6 الی 7 ملیون تومان متغییر هستش و بستگی به میزان طاسی ناحیه ابرو داره
   جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین کلینیک رز در ارتباط باشید.
   باسپاس

 3. سلام وقتتون بخیر باشه ابروهام خیلی کم پشت شده و ریزش داره چند جلسه زمان نیازه داره کاشت انجام بشه ممنون میشم پاسخ بدین

  1. سلام
   وقتتون بخیر
   کاشت ابرو تنها در یک جلسه انجام خواهد شد.
   جهت دریافت مشاوره رایگان کاشت ابرو در کلینیک رز، با مشاورین ما در ارتباط باشید.

  1. سلام دوست من
   هزینه کاشت ابرو در کلینیک رز بین 5.5 ملیون تومان الی 7.5 ملیون تومان متغییر می باشد.

 4. دخترخاله من پیش شما کاشت انجام داد و من به معرفی ایشون مراجعه کردم و الان بعد از مدت3 سال از پیوندی که انجام دادم بسیار راضیم ازشما و تیم پزشکی شما کمال تشکر رودارم

  1. سلام دوست من
   بسیار خشنودیم از اینکه کاشت ابرو در کلینیک رز برای ایشون مورد رضایت واقع گردیده است.

 5. نسبت به سایر کلینیک های یک پرس و جو کردم هم نمونه کار خوبی داشتین و هم قیمت مناسب و تو برنامم کلینیک شما رو انتخاب کردم

  1. سلام دوست من
   وقتتون بخیر
   باعث افتخاره که در کلینیک رز در خدمتتون باشیم.
   پیروز و استوار باشید.

  1. سلام و عرض ادب
   بسیا خرسندیم از اینکه هزینه کاشت ابرو در کلینیک رز قابل قبول واقع گردیده است.
   پیروز و استوار باشید.

 6. سلام
  تو دوران کرونا کاشت مو انجام میشه ؟ یک سوالی داشتم که چه تمهیداتی برای این دوران در نظر گرفتین ؟ کمی استرس کرونا رو دارم ممکنه که تو کلینیک منتقل بشه به راحتی ؟

  1. درود
   تمامی پرتوکول های بهداشتی در کلینیک کاشت موی رز در این دوران به طور کامل رعایت می شود و هیچ جای نگرانی به همراه نخواهد داشت.
   پیروز باشد.

 7. نرخ شما به نسبت سایر کلینیک ها مناسب تر بود گرچه با کلی استرس کلینیک شما رو انتخاب کردم اما الان از انتخابم راضیم

 8. من شنیدم خواب ابرو ها به میریزه و هر ابرو تو یک جهت رشد می کنه ؟ کارتون در این زمینه تضیمینی هست ؟

  1. سلام و عرض ادب
   کاشت ابرو در کلینیک رز توسط متخصصین این حوزه انجام خواهد شد و هیچ کدام از مواردی که فرمودین بعد از کاشت توسط تیم پزشکی ما اتفاق نخواهد افتاد.

 9. سلام و عرض ادب
  کاشت ابرو هر چند وقت یکبار به کوتاهی نیاز داره ؟
  دوره نقاهت چقد زمان میبره ؟
  بی حسی بعد از کاشت چقد زمان میبره تا از بین بره ؟
  ممنون میشم به سوالات من پاسخ بدین

 10. سلام خدمت پرسنل عزیز رز
  من بعد از زایمانم موهای ابروم ریخت و کلا دیگه رشد نکرد الان تصمیم دارم که کاشت انجام بدم و یک سوالی دارم
  بعد از کاشت ابرو ورم و کبودی به وجود میاد و تا چن روز ادامه داره ؟ برای دوره شیردهی مشکلی پیش میاد ؟یا بذارم برای بعد شیردهی

 11. سلام و عرض ادب خدمت شما
  من کل ابروهام نمیخوام که کاشت بشه و فقط تاج ابروهام. ایا این امکان فراهمه و قیمتش چقده

  1. با سلام و عرض ادب
   بله امکان کاشت در ناحیه تاج ابرو فراهم می باشد.
   جهت دریافت اطلاعات از هزینه دقیق می بایست عکس ابروهای خود را برای مشاورین ما ارسال نمایید.

 12. من پیش شما کاشت ابرو انجام دادم تو عید رفتم پیش خانوادم متعجب شده بودن خیلی خوب شده و خیلی تعریف کردن دست شما درد نکنه احساس خوبی بهم دادین

 13. سلام وقت بخیر.
  میخواستم بدونم برای درمان ریزش سکه‌ای ابرو هم تضمینی هست؟
  یعنی بعد کاشت دوباره ریزش سکه‌ای کامل رفع میشه یا خبر!

 14. کاشت ابرو بدون درد و خونریزی یعنی دونه دونه از موی سر برداشته میشه؟؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   ما در کلینیک رز به این دلیل که خواب ابرو برای ما در اولویت می باشد از روش FUT برای کاشت ابرو استفاده می کنیم. در روش FIT خواب ابرو به طور کامل رعایت نمی شود.

 15. سلام من ابروهام ۴ سال پیش هاشور کردم میشه زو همین هاشور کاشت انجام داد و هزینه اش رو لطف میکنید ؟

 16. سلام من کاشت ابرو پیش دکتر روحانی انجام دادم دوماه پیش و راضیم
  فقط یه سوال داشتم که تا چند وقت باید کش بندازیم روی ابروها؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

مشاوره رایگان واتساپ