کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
معرفی مزیت و فایده تزریق چربی

مزیت تزریق چربی – تاثیرات مثبت این روش + کاربرد های آن

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از پر بازده‌ترین عمل های زیبایی در زمینه خود به شمار می‌رود؛ زیرا نسبت به هزینه‌هایی که بیمار برای انجام انتقال چربی پرداخت می‌کند نتایج و مزایای فراوانی را نیز کسب می‌کند. به همین خاطر در قبال این مزایا و نتایج به دست آمده هزینه پرداخت شده جهت انجام انتقال چربی کاملاً منطقی و معقولانه به نظر می‌رسد. همچنین عمل زیبایی تزریق چربی در سراسر نقاط دنیا طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و یکی از رایج‌ترین روش‌های زیبایی به شمار می‌آید.

انتقال چربی در کدام نواحی از بدن کاربرد دارد؟

عمل زیبایی تزریق چربی کاربردهای بسیار فراوانی دارد و می‌تواند مورد استفاده بسیاری از افراد با مشکلات مختلف قرار گیرد و برای آن‎ها سودمند باشد. از جمله کاربردهای تزریق چربی برای رفع مشکلات مختلف بیماران عبارتند از:

1- رفع چین و چروک‌های موجود در نواحی مختلف صورت و گردن با بهره گیری از عمل زیبایی تزریق چربی: ممکن است با گذشت سن و پیری زودرس برخی از بیماران متوجه بروز چین و چروک‌هایی در نواحی صورت و گردن خود شوند این موضوع آن‌ها را بسیار نگران سازد باعث ناراحتی و ناخشنودی این بیماران شود. اما بد نیست این بیماران بدانند که عمل زیبایی تزریق چربی باعث کشیدگی پوست ناحیه تحت درمان شده و این امر نیز موجب صافی پوست در این نواحی خواهد شد. این امر کمک شایانی به رفع چین و چروک‌های موجود در این نواحی خواهد کرد.

2- حجم بخشی به نواحی لاغر و کم گوشت: آن دسته از بیمارانی که دارای نواحی لاغر و کم گوشتی همچون گونه‌های لاغر می‌باشند می‌توانند با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی به این نواحی حجم قابل قبولی ببخشند.

3- متوازن و متقارن سازی صورت با استفاده از روند زیبا سازی تزریق چربی: ممکن است صورت برخی از بیماران بنا به دلایل مختلفی همچون شکستگی صورت، توازن و تقارن قبلی خود را از دست دهند بنابراین این بیماران می‌توانند با بهره‌گیری از عمل زیبایی انتقال چربی در این نواحی باعث شوند تا بار دیگر این تقارن به صورتشان بازگردد.

4- رفع افتادگی پوست با بهره گیری از عمل زیبایی تزریق چربی: ممکن است بنا به دلایل مختلفی همچون افزایش سن بیماری‌های ارثی و ژنتیکی برخی از قسمت‌های صورت و گردن بیماران به سان گونه‌ها دچار افتادگی شود.

 

انتقال چربی در کدام نواحی از بدن کاربرد دارد؟

 

برای رفع این مشکل عمل زیبایی انتقال چربی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های ممکن باشد. چرا که با تزریق چربی در این نواحی پوست ناحیه افتاده کشیده می‌شود که این امر باعث رفع افتادگی پوست این نواحی خواهد شد.

مزیت های تزریق چربی به لحاظ تاثیرات و نتایج

عمل زیبایی انتقال چربی همواره به خاطر مزیت‌ها و نتایج به دست آمده از آن شناخته و مشهور شده است. این مزیت‌ها و نتایج به دست آمده می‌تواند برای عده زیادی از بیماران با مشکلات مختلف سود مند باشد. همچنین گزارشات ثبت شده نشان می‌دهد که در سراسر نقاط مختلف دنیا از تزریق چربی برای رفع مشکلات مختلفی همچون چین و چروک و افتادگی پوست نواحی مختلف صورت و گردن، از دست دادن فرم صورت، لاغری نواحی مختلف صورت، خشکی و پیری پوست صورت و گردن انجام عمل زیبایی انتقال چربی روی آورده‌اند که با کمال تعجب روند زیبا سازی انتقال چربی همه این مشکلات ذکر شده را به آسانی حل و فصل کرده است.

مزیت‌ها و نتایج مثبتی که تزریق چربی در اختیار بیمارانی که از آن جهت رفع مشکلات ذکر شده بهره‌مند گشته اند عبارتند از:

  1. جوان‌سازی پوست با استفاده از عمل زیبایی انتقال چربی.
  2. رفع افتادگی نواحی مختلف صورت و گردن همچون گونه‌ها با کشیدگی پوست پس از انتقال چربی.
  3. داشتن صورت خوش فرم و ایده‌آل
  4. افزایش اعتماد به نفس بیمار پس از انجام تزریق چربی
  5. رفع خطوط این و چروک تا حد زیاد.
  6. مرطوب شدن و نرمی پوست

مزیت و فواید تزریق چربی به لحاظ ماندگاری

از تزریق چربی همواره به عنوان یک فیلر طبیعی یاد شده است. چرا که در انجام عمل زیبایی تزریق چربی، از چربی‌های اضافی در نواحی مختلف بدن جهت این کار استفاده می‌شود. به همین خاطر بدن پس از انجام عمل زیبایی انتقال چربی این چربی‌های تزریق شده را به صورت کامل قبول خواهد کرد. بنابراین یکی از مزایای تزریق چربی به لحاظ ماندگاری، سازگاری چربی‌های تزریق شده با بدن بیمار خواهد بود و این امر باعث خواهد شد تا بدن بیمار پس از انتقال چربی، مدت بیشتری چربی‌های تزریق شده را نگه دارد و آن‌ها را پس نزند. همچنین آمارهای معتبر ثبت شده نشان می‌دهد که روش زیبایی تزریق چربی نسبت به سایر عمل‌های زیبایی که از فیلرهای مصنوعی استفاده می‌‌کنند مدت زمان ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

برای مثال ماندگاری نتایج مثبت ناشی از تزریق فیلر های مصنوعی در بهترین حالت بین ۶ ماه تا یک سال متغیر خواهد بود این در حالی است که کسانی که از عمل زیبایی تزریق چربی استفاده کرده‌اند از نتایج به دست آمده از آن حداقل از 9 ماه تا 14 ماه به صورت کامل بهره برده‌اند. به این جهت که در انجام تزریق چربی چربی‌های تزریق شده نوعی بافت زنده محسوب می‌شوند و پس از تزریق به نواحی مختلف تحت درمان در زیر پوست بیمار متصل می‌شوند و این امر باعث خواهد شد تا پس از گذشت حدود یک سال تقریباً ۳۰ درصد از چربی‌های تزریق شده به صورت دائم یا حداقل برای چندین سال در ناحیه تحت درمان تزریق چربی باقی بمانند.

اما این در حالی است که سایر فیلر های مصنوعی پس از تزریق با گذشت حدوداً یک سال به صورت کامل جذب بدن شده و از بین خواهند رفت؛ و هیچ آثاری از آن‌ها در ناحیه تحت درمان باقی نخواهد ماند؛ بنابراین بیمارانی که از این فیلرهای مصنوعی بهره می‌برند باید پس از گذشت یک سال دوباره به استفاده از آن‌ها روی بیاورند.

مزیت های تزریق چربی به بدن به لحاظ ایمنی

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از عمل‌های زیبایی در زمینه خود به شمار می‌رود که هیچ‌گونه عارضه جدی و خطری برای بیمار استفاده کننده از آن نخواهد داشت و این بیماران با خیال آسوده و راحت می‌توانند به انجام انتقال چربی بپردازند نتایج و مزایای به دست آمده از آن کمال بهره را ببرند. چرا که عمل زیبایی انتقال چربی از آخرین تکنولوژی‌های ساخت و تجهیزات به روز بهره می‌برد که این تکنولوژی‌ها هیچ‌گونه خطری نخواهند داشت. همچنین تجهیزات به کار رفته در روند زیبایی تزریق چربی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و این امر باعث خواهد شد تا پزشک متخصص تزریق چربی به آسانی بتواند روش زیبایی تزریق چربی را انجام دهد.

همچنین تزریق چربی به جهت اینکه یک عمل تخصصی به شمار می‌رود به دانش و مهارت زیادی نیاز خواهد داشت؛ بنابراین پزشک متخصصی که انتقال چربی را انجام می‌دهد دارای مهارت‌های لازم و کافی جهت انجام این روند خواهد بود. همچنین به دلیل اینکه تخصص این پزشک متخصص تزریق چربی انجام عمل زیبایی fat injection به صورت متعدد و مرتب است انجام این کار به نوعی خبره محسوب می‌شود که به دنبال آن بیمار می‌تواند یک انتقال چربی امن و بی خطر داشته باشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ