کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
محبوبیت لیزر موهای زائد در میان زنان و مردان

محبوبیت لیزر موهای زائد در میان زنان و مردان

آیا تا به امروز در کنار سایر روش های حذف موهای زائد، به لیزر موهای زائد فکر کرده اید؟

در میان روش های متعددی که امروزه برای اصلاح صورت و بدن و از بین بردن موهای زائد رایج شده اند، تنوع زیادی به چشم میخورد که هر یک از این راهکار ها، معایب مخصوص به خود را دارند.

اما اگر از تمامی آسیب ها و عوارض پوستی سایر روش های موزدایی نیز چشم پوشی کنیم، موقتی بودن نتایج این روش ها موضوعی است که از رضایت بخش بودن این فرایند ها می کاهد.

نتایج دائمی به دست آمده از فرایند لیزر موهای زائد، همان ویژگی است که باعث محبوبیت دو چندان این روش شده و روزانه به تعداد متقاضیان لیزر موهای زاید می افزاید.

لیزر موهای زائد فرایند دقیق، ایمن و مطلوب است که می تواند یک بار برای همیشه شما را از شر موهای زائد خود و راهکار های موقت و آسیب رسان از بین بردن موهای زائد خلاص کند.

بهترین نواحی برای لیزر موهای زائد زنان

موهای زائد بدن، همواره یکی از نگرانی های بانوان بوده است، به طوری که در هر هفته زمان، انرژی و هزینه ی ای را به حذف موهای زائد بدن خود اختصاص می دهند، مجموع این زمان و انرژی در ماه و یا سال، به مقدار قابل توجهی خواهد رسید!

به همین دلیل لیزر موهای زائد پیشنهاد ایده آلی برای بانوان خواهد بود. با بهره گیری از روش لیزر موهای زاید نه تنها در زمان، انرژی و هزینه ی خود صرفه جویی می کنند بلکه به طور دائمی از شر موهای زائد بدن خود و دغدغه های مربوط به آن خلاص می شوند.

در هر نقطه از بدن که رویش موهای ناخواسته اتفاق می افتد، امکان انجام لیزر موهای زاید وجود دارد؛ اما کدام مناطق از بدن بیشترین درخواست از سمت بانوان برای انجام روش لیزر موهای زاید را دارند؟

-ناحیه ی بالای لب و صورت: اگرچه داشتن سبیل برای مردان یک ویژگی جذاب به شمار می رود، اما تقریبا تمام بانوان در زائد بودن موهای ناحیه ی فوقانی لب و اطراف صورت، هم نظر می باشند.

این مناطق یکی از پرطرفدار ترین قسمت ها برای انجام لیزر موهای زاید می باشد و خوشبختانه هم هزینه ی پایینی دارد و هم در جلسات کوتاهی نتیجه ی موفقیت آمیز فرایند حذف موهای زاید قابل مشاهده خواهد بود.

-زیر بغل: ناحیه ی دیگری که همواره از سمت بانوان مورد هدف فرایند لیزر موهای زائد قرار می گیرد، قسمت زیر بغل می باشد.

حذف موهای زائد از ناحیه ی زیر بغل علاوه بر جنبه های زیبایی، از نظر بهداشتی نیز قابل توجه می باشد. تمیز و پاکیزه نگهداشتن این بخش از بدن برای جلوگیری از بروز بیماری های قارچی و عوارضی از این دست، الزامی می باشد.

 

بهترین نواحی برای لیزر موهای زائد زنان

 

با انجام لیزر موهای زائد در زیر بغل، فرایندی که دردناک نیست و عموما زود بازده نیز می باشد، یک بار برای همیشه از شر اصلاح موهای ناخواسته ی زیر بغل خلاص می شوند.

محبوب ترین نواحی برای لیزر موهای زائد مردان

شاید عده ای بر این باور باشند که فرایند لیزر موهای زائد، روشی منحصر به بانوان می باشد و مردان تمایلی برای بهره گرفتن از این روش نخواهند داشت. این تصور اشتباه بوده و بسیاری از مردان به دلایل مختلفی متقاضی انجام روش لیزر موهای زاید می باشند.

از جمله این دلایل می توان به سلیقه ی شخصی، کم رنگ کردن و یا پراکنده کردن موهای قسمت هایی از بدن، کمک به رعایت نکات بهداشتی در افراد پر مو و تسهیل مراقبت از پوست و موی صورت و گردن در هر بار اصلاح اشاره کرد.

حال علاوه بر این دلایل عمومی، بعضی از مناطق بدن در بسیاری از مردان، برای انجام فرایند لیزر موهای زائد اولویت دارند:

سینه و پشت: بسیاری از مردان به دلیل تراکم بیش از حد موهای زائد بدن در ناحیه ی شکم و سینه تصمیم به کاهش تراکم آن ها خلاصی از شر آن ها می گیرند.

همچنین در میان مردانی که روش لیزر موهای زاید را انتخاب می کنند، بسیاری از ورزشکاران وجود دارند که برای تناسب اندام خود تلاش می کنند و علاقه ای ندارد که نمای اندام آن ها با جلوه ی موهای ناخواسته ی بدن همراه باشد.

ساق و ران پا: همانند مورد قبلی، بسیاری از آقایان لیزر موهای زائد را به دلیل پرمویی در ناحیه ی ساق و یا ران پا انتخاب می کنند، خصوصا مردنی که اندامی لاغر دارند و این ظاهر پر مو، متراکم تر به نظر می رسد.

از طرفی بسیاری از ورزشکاران که دوچرخه سواری و یا شنا تمرین می کنند، از آن دسته مردانی هستند که لیزر موهای زائد را برای ساق و ران پا انتخاب می کنند، چرا که علاقه ای به ظاهری پر مو در این نواحی ندارند.

مزایای محبوب ترین درمان های لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد، ایده آل ترین و مطلوب ترین روش حذف موهای ناخواسته ی بدن برای افرادی است که از روش های مرسوم موزدایی خسته شده اند. روش هایی نظیر اپیلاسیون، موم و یا کرم های موبر که علاوه بر آسیب های پوستی، به علت نتایج موقت خود هیچ گاه نمی توانند انتخابی رضایت بخش برای موزدایی باشند.

شاید بتوان مهم ترین و ایده آل ترین ویژگی مثبت فرایند لیزر موهای زائد بدن را، پایداری و ماندگاری دائمی نتایج آن دانست. با دائمی بودن نتایج حاصل از فرایند لیزر موهای زاید، شما مجبور به تکرار هر هفته ی روش های قدیمی و موقت حذف موهای زائد نخواهید بود.

دقت و هدفمندی، دیگر ویژگی مثبت لیزر موهای زاید می باشد. طی فرایند لیزر موهای زائد، فولیکول های مو به طور هدفمند تاثیر گرفته و طی روند تخریب آن ها آسیبی به بافت های مجاور بدن وارد نخواهد شد.

این ویژگی لیزر موهای زاید نیز با توجه به آسیب های گوناگون روش های قدیمی حذف موهای زائد بدن، یک ویژگی مطلوب به نظر می رسد.

همچنین از ویژگی های منحصر به فرد فرایند لیزر، می توان به جامع بودن آن اشاره کرد. از طریق لیزر موهای زائد می توان موهای ناخواسته هر بخش از بدن با هر وسعت و تراکمی را از بین برد.

در نهایت، سرعت و کیفیت نتیجه ی به دست آمده از فرایند لیزر موهای زاید، ویژگی ای است که تمام شک ها را در انتخاب روش لیزر موهای زائد به عنوان ایده آل ترین روش موزدایی، برطرف خواهد کرد.

عوارض و تاثیرات ناشی از لیزر موهای زنان و مردان در نواحی مختلف

با اینکه به طور کلی می توان لیزر موهای زائد را روشی بی خطر و امن در میان روش های حذف موهای ناخواسته دانست، اما عوارض و آسیب هایی وجود دارند که در صورت عدم رعایت صحت انجام تکنیک ها و یا عدم کیفیت دستگاه، ممکن است بعد از فرایند Laser hair removal مشاهده شوند.

اکثر عوارض جانبی حاصل از فرایند لیزر موهای زاید موقتی بوده و با انجام مراقبت های لازم برطرف خواهند شد.

موارد زیر برخی از عوارضی هستند که به عنوان احتمالات بعد از لیزر موهای زائد مطرح می شوند:

  1. قرمزی و سوزش پوست در نواحی فولیکول ها و اطراف آن ها
  2. تورم و التهاب
  3. تغییر رنگ پوست و ایجاد لک های موقتی
  4. پوسته پوسته شدن
  5. ایجاد زخم
  6. احتمال بروز عفونت

همچنین در نظر داشته باشید احتمال بروز عوارض گفته شده، در صورت انتخاب یک پزشک متخصص و مجرب و یک کلینیک با خدمات معتبر و با کیفیت، به حداقل خواهد رسید و می توانید بدون نگرانی های خاصی از نتایج رضایت بخش فرایند لیزر موهای زائد بهره ببرید.

در نظر داشته باشید که در صورت بروز هر گونه ی عارضه ای پس از فرایند لیزر موهای زائد و ادامه دار بودن آن، به سرعت با پزشک خود مشورت کنید و توصیه های لازم جهت انجام مراقبت های ترمیم کننده را از وی دریافت کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ