کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
لیپوماتیک مردان در ناحیه سینه و مزایای آن

لیپوماتیک مردان در ناحیه سینه و مزایای آن

عمل زیبایی لیپوماتیک برای تغییر شکل اندام و برداشتن توده های چربی انجام می شود. این عمل زیبایی بسیار موثر بوده و مخصوصا در بین خانم ها در همه جای جهان محبوب است؛ و در واقع لیپوماتیک یک روش برای کاهش وزن نیست بلکه افرادی که عمل زیبایی لیپوماتیک انجام می دهند، مایل اند توده های چربی که در قسمت هایی از بدن شان وجود دارد را، از بین ببرند یا کاهش دهند.

عمل زیبایی لیپوماتیک معمولا بعد از تغییر سبک زندگی و رژیم غذایی و انجام ورزش، توسط متخصصان پیشنهاد می شود. عمل زیبایی بیشتر از جنبه ی سلامتی، برای جنبه ی ظاهری مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج نهایی حاصل از عمل زیبایی پیکرتراشی در افرادی که وزن خود را پس از عمل ثابت نگه می دارند، برای مدت طولانی و دائمی حفظ خواهد شد.

انباشته شدن چربی های اضافه گاهی در قسمت هایی از بدن اتفاق می افتند که برای فرد بسیار ناخوشایند بوده و با تاثیر منفی گذاشتن بر روی اعتماد به نفس فرد، او را از زندگی شاد و اجتماعی دور می کند.

در این گونه موارد روش های زیادی برای درمان وجود ندارند یا نتیجه ی حاصل از آن ها، در زمان کم به دست نمی آیند، اما عمل زیبایی لیپوماتیک درمانی ایمن و بسیار ایده آل با نیاز به زمان کم محسوب می شود.

آیا مردان قادر به انجام عمل لیپوماتیک می باشند؟

عمل زیبایی لیپوماتیک برای افرادی که از شکل و نوع ذخیره شدن چربی در برخی نقاط بدن خود ناراضی اند و بالای 18 سال سن دارند، مشکلات گردش خون و عروق، بیماری قلبی و دیابت و سیستم ایمنی ضعیف ندارند و از سلامتی خوبی برخوردارند مناسب است و جنسیت بیماران در پروسه یا نتیجه لیپوماتیک تاثیرگذار نخواهد بود.

 

آیا مردان قادر به انجام عمل لیپوماتیک می باشند؟

 

البته عمل زیبایی لیپوماتیک معمولا در بین خانم ها متقاضیان بیشتری دارد ولی برای بسیاری موارد توسط آقایان نیز استفاده می شود. بسیاری از نامتقارنی ها و یا مشکلات اندام با انجام عمل پیکرتراشی برطرف می شود. عمل زیبایی لیپوماتیک باعث می شود که پیشرفت های چشمگیری در اعتماد به نفس، زندگی شاد و اجتماعی و اندام بیمار حاصل شود.

موارد استفاده از لیپوماتیک سینه آقایان

معمولا در 65 درصد از مردان در دوران بزرگسالی، چربی های اضافی در قسمت زیرین سینه جمع می شوند که برای بیشتر افراد بسیار ناخوشایند و حتی خجالت آور است.

معمولا این موضوع در اثر عدم تعادل های هورمونی اتفاق می افتد. ذخیره ی چربی به این شکل می تواند روی اعتماد به نفس فرد تاثیر منفی گذارد. معمولا در این شرایط یکی از موثرترین روش های درمان انجام عمل زیبایی لیپوماتیک است.

عمل زیبایی لیپوماتیک در افرادی که دارای پوستی با خاصیت ارتجاعی خوب اند، بهتر جواب می دهد. در عمل زیبایی لیپوماتیک پزشک متخصص سلول های چربی را با استفاده از وسیله ای مخصوص با سوزن باریک خارج می کند. برای اینکه از ایجاد هرگونه درد و ناراحتی برای بیمار جلوگیری شود، معمولا در شروع عمل از دارو های بی حسی استفاده می شود.

البته در بعضی از موارد انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، بیمار را بیهوش می کنند. عمل زیبایی لیپوماتیک برای افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود. قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی باید سابقه ی پزشکی خود و داروهایی که مصرف می کنید را به پزشک معالج تان گزارش دهید و ممکن است نیاز به انجام آزمایش هایی باشید زیرا این عمل برای همه ی افراد مناسب نیست.

تاثیرات و نتایج لیپوماتیک سینه آقایان

عمل زیبایی لیپوماتیک سلولهای چربی را برای همیشه از بین می برند و تغییر شکل بدن بیمار در اثر انجام آن به صورت دائمی است ولی توجه کنید که اگر بعد از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی، بیمار روش زندگی سالم را در پیش نگیرد، این امکان وجود دارد که سلول های چربی باقی مانده بزرگ شوند. البته در اکثر موارد نتایج حاصل از این عمل زیبایی دائمی است.

بیمار بلافاصله پس از عمل زیبایی لیپوماتیک، می تواند تفاوت ایجاد شده در شکل سینه ها را متوجه شود. ممکن است تا چند روز پی از جراحی زیبایی لیپوماتیک، بیمار احساس درد کند ولی این درد به زودی از بین می رود. پزشک متخصص ممکن است پس از عمل زیبایی لیپوماتیک، برای شما دارو های مسکن تجویز کند. البته معمولا مسکنی ضعیف نیز می تواند این درد ها را از بین ببرد.

نتایج نهایی حاصل از لیپوماتیک آقایان در ناحیه سینه، بعد از کاهش تورم و التهاب در ناحیه ی جراحی شده، بعد از چن هفته تا چند ماه نمایان می شود.

ممکن است بعد از جراحی پیکرتراشی بیمار در ناحیه ی سینه ی خود احساس سبکی و کمبود کند که این موضوع طبیعی بوده و تا حداکثر چند ماه از انجام عمل زیبایی، این احساس به طور کامل از بین می رود. 

دوران نقاهت و بهبودی لیپوماتیک سینه آقایان

از آن جا که انجام جراحی زیبایی لیپوماتیک به چندین روش صورت می گیرد، دوران نقاهت افراد متفاوت خواهد بود. در افرادی که در عمل زیبایی لیپوماتیکشان از بی حسی موضعی استفاده شده، بعد از چند ساعت از بیمارستان مرخص می شوند ولی افرادی که در حین عمل بیهوش بوده اند، معمولا یک شب را در بیمارستان می گذرانند.

پزشک بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک معمولا با باند های کششی منطقه ی تحت درمان قرار گرفته را می بندد که این باعث طبیعی تر و بهتر شدن نتایج عمل می شود. پزشک ممکن است بلافاصله پس از عمل به بیمار آنتی بیوتیک هایی تزریق کند و معمولا نسخه ای از آنتی بیوتیک ها نیز برای استفاده در دوران نقاهت پس از عمل زیبایی پیکرتراشی می دهد.

با اینکه روند بهبود هر بیمار متفاوت است ولی معمولا اکثر آقایان پس از چند روز از عمل زیبایی لیپوماتیک احساس می کنند که آماده برای بازگشت به زندگی روزانه و کار خود هستند.

ممکن است بعد از انجام lipomatic، در منطقه سینه احساس کمبود شود، این احساس موقتی بوده و از بین خواهد رفت. بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک، ممکن است که در اطراف بخیه ها، کبودی و التهاب حاصل شود.

به طور معمول این کبودی ها بعد از چند روز از بین خواهند رفت. همچنین با از بین رفتن التهاب و تورم که می تواند از چند هفته تا حتی چند ماه طول بکشد، نتایج نهایی عمل ظاهر خواهند شد. نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپوماتیک در منطقه ی سینه ی آقایان، در درصد بسیار بزرگی از بیماران دائمی است.

افزایش وزن به شکل قابل توجه، استفاده از دارو های حاوی استروئید و تستوسترون بالا به طوری که تعادل هورمون های شما را بر هم بزند و شرایط پزشکی خاص می تواند باعث بازگشت نتایج عمل زیبایی لیپوماتیک شود. با این حال بیمار می تواند با حفظ سبک زندگی سالم و انجام ورزش های مناسب، از دائمی بودن نتایج اطمینان حاصل کند.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ