لیپوماتیک

لیپوماتیک غبغب موثرترین روش رفع افتادگی و شلی غبغب

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در روبرو آینه ایستاده باشید و شاهد موضوعی مانند فرم نامناسب صورت خود شده باشد. گاها به دلیل چاقی یا وزن زیاد میزان چربی های ناحیه ای از بدن یا به صورت کلی تمام بدن افزایش خواهد یافت. این حجم از افزایش باعث ایجاد تغییراتی می گردد. یکی از تغییرات چشم گیری که در ناحیه صورت ایجاد خواهد شد این است که مشاهده می کنید گویا به جای یک چانه، دو چانه دارید، در چنین حالتی در زیر چانه خود شاهد به وجود آمدن غبغب خواهید بود که یکی از به روز ترین و پیشرفته ترین روش های بر طرف کردن آن عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب خواهد بود.

لیپوماتیک غبغب در کلینیک رز

مشاوره سریع و رایگان لیپوماتیک با پزشک متخصص

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

تاثیرات لیپوماتیک غبغب بر چهره افراد متقاضی

هر زمانی که دست خود را زیر چانه‌ خود قرار می‌دهید می‌توانید زوایای مختلف آن را بررسی کنید. در برخی از این شرایط ممکن است احساس کنید که حجم چربی‌های زیر چانه شما یعنی همان غبغب، به شدت افزایش یافته است. رژیم غذایی و ورزش گاهی می‌تواند جایگزین عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب شود اما در شرایطی که با رعایت نکات رژیم غذایی و ورزش نتوانستید به نتایج دلخواه خود برسید، باید از عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب استفاده نمایید.

لیپوماتیک غبغب مناسب چه کسانی است؟

عمل زیبایی تخلیه چربی غبغب باعث می‌شود تمامی آثار زیر چانه شما که مربوط به سلول‌های چربی اضافی خواهد بود، به راحتی برطرف شود تا بتوانید شاهد زیبایی‌های صورت خود باشید. همانطور که مشخص است عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب یکی از متداول‌ترین روش‌هایی است که برای بهبود وضعیت زیر چانه شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برخلاف باور همه‌ مردم، روند درمانی جراحی لاغری غبغب در مقایسه با روش‌های سنتی، بسیار آسان‌تر و البته ایمن‌تر خواهد بود. در عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب، جراح متخصص زیبایی یک برش بسیار ریز و کوچک در زیر چانه شما ایجاد خوهد کرد.

نمونه عمل بهترین متخصص لیپوماتیک غبغب

از طریق این برش، میله‌ای دوار به زیر پوست شما هدایت می‌شود. در روش‌های سنتی، برای جداسازی سلول‌های چربی اضافی از گرما استفاده می‌شد که همین موضوع حتی می‌توانست باعث نابودی سلول‌های چربی شود و به همین دلیل دیگر قابل استفاده نبودند. در عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب با توجه به روش‌های نوین، با استفاده از ارتعاشاتی، سلول‌های چربی سست شده و پس از جداسازی سلول‌های چربی، دستگاه مکش تمامی سلول‌های چربی زائد را خارج خواهد کرد. این سلول‌های چربی تحت عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب با روشی امن جداسازی شده‌اند و از آن‌ها می‌توان برای عمل زیبایی تزریق چربی یا انتقال چربی نیز استفاده کرد.

موضوعی که وجود دارد این است که نتایج حاصل از پیکرتراشی غبغب بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود و بلافاصله پس از لیپوماتیک غبغب، مشاهده خواهد شد. تنها کافی است کمی صبر کنید تا تورم و کبودی‌های خفیف از بین برود و نتایج نهایی و زیبایی بی‌نظیر و شگفت‌انگیز صورت خود را مشاهده نمایید.

تاثیرات لیپوماتیک غبغب بر چهره افراد متقاضی

بهترین کاندید برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب

یکی از مهمترین نکاتی که درمورد عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب وجود دارد این است که آیا افرادی که تمایل به انجام چنین عمل‌های زیبایی دارند شرایط مناسب را نیز دارا می‌باشند یا خیر؟ این سؤال کاملاً طبیعی و البته درست بوده و بدون هیچ شکی باید قبل از انجام تخلیه چربی غبغب و یا هر عمل زیبایی دیگری، پاسخ آن را پیدا کنید. برای پیدا کردن پاسخ این سؤال که آیا شما یک کاندید مناسب برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب هستید یا نه، می‌توانید از مشاوره با پزشک متخصص خود کمک بگیرید. همچنین در ادامه نکاتی ذکر شده است که می‌تواند مشخص نماید آیا شما کاندید مناسبی برای انجام پیکرتراشی غبغب هستید یا خیر. به صورت موردی و خلاصه باید گفت افرادی که شرایط زیر را دارا می‌باشند می‌توانند به عنوان کاندید مناسبی برای جراحی لاغری غبغب در نظر گرفته شوند:

بهترین کاندید برای عمل لیپوماتیک غبغب

 1. افراد با چشم‌انداز درست و واقع‌بینانه نسبت به نتایج به دست آمده از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب
 2. افرادی که می‌خواهند با روش‌های ایمن و مطمئن از شر چربی‌های اضافه خود خلاص شوند و این کار را نتوانستند توسط رژیم غذایی یا ورزش انجام دهند.
 3. افرادی که سیگار نمی‌کشند و از استعمال دخانیات پرهیز می‌کنند می‌توانند گزینه‌ای مناسب محسوب شوند.
 4. کسانی که تداخل دارویی نداشته و همچنین دارای حساسیت‌های پوستی نیستند می‌توانند به شرط عدم مصرف دارو‌هایی مانند آسپرین و وافارین، به انجام عمل لیپوماتیک غبغب اقدام نمایند.
 5. افرادی که می‌خواهند نسبت به انجام لیپوماتیک غبغب اقدام نمایند نباید خیلی مسن باشند زیرا بافت پوستی باید همواره رشد خود را طی کرده و دارای حالت ارتجاعی متوسط باشد تا بتوان شاهد نتایج قابل قبولی از جراحی لاغری غبغب بود.

نتیجه عمل لیپوماتیک غبغب

آیا نتایج تخلیه چربی غبغب دائمی است؟

سؤال بسیار مهمی که پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب مطرح می‌شود این است که آیا نتایج به دست آمده دائمی خواهد بود و یا پس از گذشت مدتی خیلی راحت به حالت اولیه باز خواهیم گشت؟ در جواب این سؤال باید گفت نتایجی که پس از پیکرتراشی غبغب به دست خواهد آمد هیچگاه قابل برگشت نیستند البته این نکته نباید باعث شود که رعایت نکات و دستورالعمل‌هایی که پزشک متخصص در اختیار شما قرار داده است را پشت گوش بیاندازید. رعایت رژیم غذایی و همچنین مواردی که پزشک آن‌ها را گوشزد کرده است می‌تواند باعث شود تا شما شاهد نتایج دائمی باشد زیرا علت به وجود آمدن غبغب یا چانه دوم، تجمع سلول‌های چربی در این قسمت است. در نتیجه اگر شما مجدداً رژیم غذایی و رفتاری خود را رعایت نکنید صد در صد به شرایط پیشین خود باز خواهید گشت. نتایج به دست آمده به صورت عادی حداقل برای ۱۰ تا ۱۲ سال ماندگاری داشته و پس از آن نیز به مراقبت‌های شما بستگی خواهد داشت. همواره سعی کنید از نتایج به دست آمده خود مراقبت کنید تا شاهد زیبایی ماندگار آن باشید.

مراقبت های پس از لیپوماتیک غبغب

مراقبت های پس از لیپوماتیک غبغب

پس از انجام هر عمل زیبایی معمولاً مواردی وجود دارد که می‌تواند به بهبود شما کمک کند. روند بهبودی شما پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب نیز به موارد مختلفی بستگی دارد. در شرایط بسیاری عدم رعایت این نکات می‌تواند دوران نقاهت طولانی مدتی را برای شما رقم بزند اما با رعایت تمامی این نکات می‌توانید خیلی زود شاهد نتایج نهایی و رفع کبودی‌های پس از عمل زیبایی تخلیه چربی غبغب باشید. همچنین رعایت نکاتی که توسط پزشک متخصص ذکر خواهد شد می‌تواند سلامتی شما را نیز حفظ کند و از بروز خطرات و عوارض احتمالی پس از عمل پیکرتراشی غبغب جلوگیری نماید. موارد زیر تنها برخی از دستورالعمل‌هایی است که می‌تواند در این مسیر شما را یاری نماید:

 1. مصرف الکل، مصرف دخانیات و سیگار به طور قطع در هفته‌های اولیه پس از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب ممنوع است.
 2. از مصرف دارو‌های ضد انعقاد خون پرهیز نمایید زیرا باعث خون‌ریزی خواهد شد.
 3. برای کاهش تورم و درد می‌توانید از کمپرس سرد استفاده کرده و درد را نیز با دارو‌های مسکن کنترل کنید. البته فراموش نکنید تنها مجاز به مصرف مسکن‌های تجویز شده توسط متخصص هستید.
 4. در صورت بروز مشکلات خاص با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.
 5. از قرار گرفتن در مقابل تابش نور مستقیم خورشید خودداری نمایید.
 6. از مالش و فشار بر روی محل جراحی لاغری غبغب خودداری کنید.
 7. استفاده از گن طبی برای جلوگیری از افتادگی پوست در غبغب، تا 4 هفته به صورت شبانه‌روزی، الزامی است.
 8. مصرف آب، میوه و سبزیجات تازه به روند بهبودی زخم‌ها و کوتاه شدن دوران نقاهت کمک خواهد کرد.
5/5 (1 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

مشاوره رایگان واتساپ