لیپوماتیک

لیپوماتیک غبغب مناسب چه کسانی است؟

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در روبرو آینه ایستاده باشید و شاهد موضوعی مانند فرم نامناسب صورت خود شده باشد. گاها به دلیل چاقی یا وزن زیاد میزان چربی های ناحیه ای از بدن یا به صورت کلی تمام بدن افزایش خواهد یافت.

این حجم از افزایش باعث ایجاد تغییراتی می گردد. یکی از تغییرات چشم گیری که در ناحیه صورت ایجاد خواهد شد این است که مشاهده می کنید گویا به جای یک چانه، دو چانه دارید، در چنین حالتی در زیر چانه خود شاهد به وجود آمدن غبغب خواهید بود که یکی از به روز ترین و پیشرفته ترین روش های بر طرف کردن آن عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب خواهد بود.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

تاثیرات لیپوماتیک غبغب بر چهره افراد متقاضی

هر زمانی که دست خود را زیر چانه ی خود قرار می دهید می توانید زوایای مختلف آن را بررسی کنید، در برخی از این شرایط ممکن است احساس کنید که حجم چربی های زیر چانه شما یعنی همان غبغب به شدت افزایش یافته است.

رژیم غذایی یا رفتاری گاهی می توانید جایگزین عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب شود اما در شرایطی که با رعایت نکات رژیم غذایی و رفتاری نتوانستید به نتایج دلخواه خود برسید باید از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب استفاده نمایید.

عمل زیبایی تخلیه چربی غبغب باعث خواهد شد تا تمامی آثار زیر چانه شما به مربوط به سلول های چربی اضافی خواهد بود به راحتی برطرف شده تا بتوانید شاهد زیبایی های صورت خود باشید.

همان طور که مشخص است عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب یکی از متداول ترین روش هایی است که برای بهبود وضعیت زیر چانه شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بر خلاف باور همه ی مردم روند درمانی عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب در مقایسه با روش های سنتی بسیار آسان تر و البته ایمن تر خواهد بود.

در عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب جراح متخصص زیبایی یک برش بسیار ریز و کوچک در زیر چانه شما ایجاد خوهد کرد، از طریق این برش میله ای دوار به زیر پوست شما هدایت می شود.

در روش های سنتی برای جداسازی سلول های چربی اضافی از گرما استفاده می شد که همین موضوع حتی می توانست باعث نابودی سلول های چربی شود و به همین دلیل دیگر قابل استفاده نبودند.

 

تاثیرات لیپوماتیک غبغب بر چهره افراد متقاضی

 

در عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب با توجه به روش های نوین با استفاده از ارتعاشاتی سلول های چربی سست شده و از آن جایی که قبل از فرآیند عمل زیبایی تخلیه چربی غبغب مایعی به آن ها تزریق شده بود تا بافت و پیوند بین آن ها را ضعیف کند سلول های چربی به راحتی جدا سازی خواهند شد. پس از جداسازی سلول های چربی بیمار پزشک متخصص توسط یک کانول باریک و دستگاه مکش تمامی سلول های چربی زائد را خارج خواهد کرد.

این سلول های چربی تحت عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب با روشی امن جداسازی شده اند و از آن ها می توان برای عمل زیبایی تزریق چربی یا انتقال چربی نیز استفاده کرد، موضوعی که وجود دارد این است که نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب بسیار شگفت انگیز خواهد بود و بلافاصله پس از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب مشاهده خواهد شد. تنها کافی است کمی صبر کنید تا تورم و کبودی های خفیف از بین رود تا نتایج نهایی و زیبایی بی نظیر و شگفت انگیز صورت خود را مشاهده نمایید.

بهترین کاندید برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد عمل های زیبایی و همچنین عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب وجود دارد این است که آیا افرادی که تمایل به انجام چنین عمل های زیبایی دارند شرایط مناسب را نیز دارا می باشند یا خیر؟ این سوال کاملا طبیعی و البته درست بوده و بدون هیچ شکی باید قبل از انجام عمل زیبایی تخلیه چربی غبغب و یا هر عمل زیبایی دیگری پاسخ آن را پیدا کنید.

برای پیدا کردن پاسخ این سوال که آیا شما یک کاندید مناسب برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب هستید می توانید از مشاوره با پزشک متخصص خود کمک بگیرید و همچنین در ادامه نکاتی ذکر شده است که می تواند مشخص نماید آیا شما کاندید مناسبی برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب هستید یا خیر. به صورت موردی و خلاصه باید گفت افرادی که شرایط زیر را دارا می باشند می توانند به عنوان کاندید مناسبی برای عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب در نظر گرفته شوند.

 1. بیمارانی با چشم انداز درست و واقع بینانه نسبت به نتایج به دست آمده از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب
 2. بیمارانی که می خواهند با روش های ایمن و مطمئن از شر چربی های اضافه خود خلاص شوند و این کار را نتوانستند توسط رژیم غذایی یا رفتاری انجام دهند.
 3. افرادی که سیگار نمیکشند و از استعمال دخانیات پرهیز می کنند می توانند گزینه ای مناسب محسوب شوند.
 4. بیمارانی که تداخل دارویی نداشته و همچنین دارای حساسیت های پوستی نیستند می توانند به شرط عدم مصرف داروهایی مانند آسپرین و وافارین به انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب اقدام نمایند.
 5. بیمارانی که می خواهند نسبت به انجام عمل زیبایی lipomatic غبغب اقدام نمایند نباید خیلی مسن و خیلی جوان باشند زیرا بافت پوستی باید همواره رشد خود را طی کرده و دارای حالت ارتجاعی متوسط باشد تا بتوان شاهد نتایج قابل قبولی از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب بود.

آیا نتایج تخلیه چربی غبغب دائمی است؟

پس از هر عمل زیبایی از جمله عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب سوال بزرگی مطرح خواهد شد. سوال بسیار مهمی که پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب مطرح می شود این است که آیا نتایج به دست آمده دائمی خواهد بود و یا پس از گذشت مدتی خیلی راحت به حالت اولیه باز خواهیم گشت؟

در جواب این سوال باید گفت که بیماران باید بدانند نتایجی که پس از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب به دست خواهد آمد هیچ گاه قابل برگشت نیستند البته این نکته نباید باعث شود که بیماران رعایت نکات و دستورالعمل هایی که پزشک متخصص در اختیار آن ها قرار داده است را پشت گوش بیاندازند.

رعایت رژیم غذایی و همچنین مواردی که پزشک آن ها را گوش زد کرده است می تواند باعث شود تا شما شاهد نتایج دائمی باشد، زیرا علت وجود آمدن غبغب یا چانه دوم سلول های چربی و اضافه وزن است، در نتیجه اگر شما مجددا رژیم غذایی و رفتاری خود را رعایت نکنید صد در صد به شرایط پیشین خود باز خواهید گشت.

نتایج به دست آمده به صورت عادی حداقل برای 10 تا 12 سال ماندگاری داشته و پس از آن نیز به مراقبت های شما بستگی خواهد داشت، همواره سعی کنید از نتایج به دست آمده خود مراقبت کنید تا شاهد زیبایی ماندگار آن باشید.

مراقبت های پس از لیپوماتیک غبغب

پس از انجام هر عمل زیبایی معمولا مواردی وجود دارد که می تواند به بهبود شما کمک کند، روند بهبودی شما پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب نیز به موارد مختلفی بستگی دارد.

در شرایط بسیاری عدم رعایت این نکات می تواند دوران نقاهت طولانی مدتی را برای بیمار رقم زند اما برخی نیز با رعایت تمامی این نکات می توانند خیلی زود شاهد نتایج نهایی و رفع کبودی های پس از عمل زیبایی تخلیه چربی غبغب باشند.

همچنین رعایت نکاتی که توسط پزشک متخصص ذکر خواهد شد می تواند سلامتی شما را نیز حفظ کند و از بروز خطرات و عوارض احتمالی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب جلوگیری نماید. موارد زیر تنها برخی از دستورالعمل هایی است که می تواند در این مسیر شما را یاری نماید.

 1. استفاده از الکل، مصرف دخانیات و سیگار کشیدن به طور قطع در هفته های اولیه پس از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب ممنوع است.
 2. از مصرف داروهای ضد انعقاد خون پرهیز نمایید زیرا باعث خون ریزی خواهد شد.
 3. برای کاهش تورم و درد می تواند از کمپرس سرد استفاده کرده و درد را نیز با داروهای مسکن کنترل کنید.
 4. در صورت بروز مشکلات خاص با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.
 5. از قرار گرفتن در مقابل تابش نور مستقیم خورشید خود داری نمایید.
 6. از مالش و فشار بر روی محل انجام عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب خود داری کنید.
0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ