لیپوماتیک

لاغری صورت و گردن با لیپوماتیک صورت – تکنیک فرم دهی چهره

عمل زیبایی لیپوماتیک درمان بسیار موثر و محبوبی است برای توده های چربی ای که به کم کردن وزن با متد های طبیعی پاسخ نمی دهند. در واقع عمل زیبایی لیپوماتیک موجب کاهش وزن نمی شود و درمانی برای چاقی به حساب نمی آید بلکه این عمل زیبایی سلول های چربی را از نواحی مورد نظر بیمار، به صورت دائمی خارج می کند.

ذخیره ی چربی در بعضی نقاط گردن و صورت مانند ناحیه ی زیر چانه، باعث می شود چهره و یا شکل اندام فرد تحت تاثیر این توده های چربی قرار بگیرد. این موضوع برای بسیاری از افراد نا خوشایند بوده به همین دلیل پزشکان برای رهایی از این مشکل، عمل زیبایی لیپوماتیک را پیشنهاد می کنند که معمولا نتایج بسیار خوبی به صورت طولانی مدت به همراه دارد.

آیا امکان لیپوماتیک صورت و گردن وجود دارد؟

پاسخ مثبت است. انجام عمل زیبایی لیپوماتیک برای از بین بردن اثرات بالای سن و یا توزیع و ذخیره ی نامناسب چربی در صورت و گردن، توسط پزشکان توصیه می شود و راه درمانی بسیار ایده آلی است. گاهی عمل زیبایی پیکرتراشی را با درمان ها و عمل های زیبایی دیگر مانند تزریق چربی ترکیب می کنند که در این موارد نتایج بسیار رضایت بخش می شوند.

در واقع انجام عمل زیبایی لیپوماتیک می تواند پاسخ بسیاری از مشکلات ظاهری باشد. عمل زیبایی لیپوماتیک می تواند با تنظیم کردن و کاهش دادن چربی قسمت هایی از صورت که ذخیره چربی در آن ها نامتقارن اتفاق افتاده، تقارن را به صورت برگرداند. همچنین ذخیره چربی نامناسب می تواند خط فک شما را پنهان کند یا ظاهر آن را تغییر دهد.

آیا امکان لیپوماتیک صورت و گردن وجود دارد؟

انجام عمل زیبایی لیپوماتیک برای رفع کردن نقایص صورت و گردن در اینگونه موارد، نتایج بسیار خوبی را حاصل می شود و با توجه به این که چربی خارج شده در حین عمل زیبایی پیکرتراشی برخلاف عمل زیبایی لیپوساکشن، ذوب نشده و سلول های آن زنده اند، شما می توانید از این چربی برای تزریق چربی در نواحی دلخواه بدن خود یا عمل های زیبایی دیگر استفاده کنید.

در چه مواردی لیپوماتیک گردن انجام خواهد شد؟

در عمل زیبایی لیپوماتیک گردن، یک سوراخ بسیار کوچک در قسمت زیری چانه ایجاد می کنند. با استفاده از دستگاه مخصوص مکش چربی، چربی های اضافه با دقت از این بخش خارج می شود. انجام عمل زیبایی لیپوماتیک باید توسط پزشک متخصصی که تجربه و توانایی کافی دارد، صورت بگیرد زیر برداشت چربی از این قسمت باید بسیار دقیق انجام شود.

عمل زیبایی لیپوماتیک گردن برای برداشتن غبغب یا برجستگی زیر چانه بسیار موثر است و میتواند چهره فرد دگرگون کند. غبغب در واقع ذخیره چربی نامناسب در زیر چانه است که دلایل ایجاد آن می تواند مشکلات ژنتیکی، چاقی، بیماری، ضعف عضلات گردن یا بالا رفتن سن باشد. با انجام عمل زیبایی پیکرتراشی تاثیرات مثبتی به سزایی در چهره و اعتماد به نفس افراد ایجاد می شود.

افزایش سن و رسوب چربی در قسمت های نا مناسب باعث می شوند پزشکان و متخصصان عمل زیبایی لیپوماتیک را پیشنهاد کنند. قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، بهتر است فرد دارای وزن مناسب باشد زیرا به طور معمول افرادی که اضافه وزن دارند، پس از انجام عمل زیبایی و برداشت چربی های اضافه، پوست آن ناحیه شل شده و اصطلاحا می افتد.

در بیماران جوان برداشتن نتایج چربی و عمل زیبایی لیپوماتیک در ناحیه ی گردن معمولا به دلیل اینکه پوست خاصیت ارتجاعی خوبی دارد، بهتر دیده می شود؛ اما این عمل زیبایی در افراد مسن می تواند باعث شود پوست حالت افتادگی داشته باشد. البته جای نگرانی نیست زیرا با برداشتن پوست اضافه به راحتی این مشکل حل شده و بیمار می تواند از ظاهر جوان و زیبای خود لذت ببرد.

لیپوماتیک صورت چه کاربردی دارد؟

لیپوماتیک صورت معمولا برای دوباره سازی و زیباتر کردن خط فک استفاده می شود ولی شما در هر کجای صورتتان که دارای چربی اضافه است می توانید از عمل زیبایی پیکرتراشی استفاده کنید. البته عمل زیبایی لیپوماتیک مناسب همه ی افراد نیست و شما قبل از تصمیم گیری باید با یک پزشک متخصص و توانا در این باره مشورت کنید.

اگر در گونه ها یا چانه ی خود دارای چربی اضافه هستید، عمل زیبایی لیپوماتیک می تواند راه حلی باشد که اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را بازیابید. در انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در صورت، پزشک متخصص از لوله های ریزی به نام کانول که ضخامتی به اندازه ی سوزن دارند، استفاده می کند. با ارتعاش این لوله ها چربی ها سست شده و از لوله خارج می شوند.

همان طور که گفته شد، چربی های خارج شده به صورت سلول های زنده اند که می توانند در ترکیب با درمان ها و عمل های زیبایی دیگر قرار بگیرند. برای مثال شما میتوانید با مشورت پزشکی متخصص و با تجربه سلول های چربی خارج شده از زیر چانه یا گردن را برای تزریق چربی در گونه ها استفاده کنید. نتایج حاصل از این گونه درمان های ترکیبی معمولا چهره را کاملا دگرگون می کنند

آمادگی پیش از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک

عمل زیبایی لیپوماتیک با اینکه از دسته عمل های ایمن محسوب می شود با این حال یک عمل جراحی است و باید جدی گرفته شود. قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی پزشکی قابل اعتماد، باتجربه و توانا انتخاب کنید و باید پزشک متخصص را در جریان کامل سوابق پزشکی، دارو ها و مکمل های مصرفی و جزئیاتی که می تواند در انجام عمل تاثیر گذار باشند، قرار دهید. این ایده که مواردی را از پزشک مخفی کنید تا پزشک از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بر روی شما خودداری نکند، ایده ای بسیار خطرناک است و می تواند برای شما صدمات جبران ناپذیری حاصل شود. برای انجام این عمل و ایجاد نتایج رضایت بخش پزشک باید از همه ی خطرات احتمالی آگاهی داشته باشد تا بتواند از اتفاق افتادن هرگونه خطا و مشکل جلوگیری کند.

هدفی که از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک دارید را کاملا با پزشک معالج تان در میان قرار دهید تا پزشک شما را از امکان پذیر بودن نتایج دلخواه مطلع کند. ممکن است پزشک متخصص عمل زیبایی لیپوماتیک را راه حل مناسبی در نظر نگیرد و راه دیگری پیشنهاد دهد. معمولا پزشک شما را از استفاده از انواعی از دارو ها از دو هفته قبل از جراحی منع می کند. استفاده از آسپرین و ایبوپروفن، دارو های گیاهی، دارو های ضد التهابی، مکمل های غذایی و بعضی ویتامین ها در زمان نزدیک جراحی می تواند خطر آفرین باشند و باعث فشار خون بالا یا خونریزی بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک شوند. برای استفاده از این دارو ها از قبل با پزشک مشورت کنید. اگر سیگاری هستید از یک ماه قبل از جراحی سیگار کشیدن را متوقف کنید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره رایگان واتساپ