کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
عمل لیپوماتیک بازو و تاثیرات آن

عمل لیپوماتیک بازو و تاثیرات آن

با تحولات دنیای ماشینی امروزی و سبک زندگی ناسالم، اضافه وزن و چاقی به معضل جدی بسیاری از افراد تبدیل شده است به همین دلیل عمل زیبایی لیپوماتیک، معجزه ایست به دلیل تاثیرات شگرفش، طرفداران فراوانی را در حوزه ی اعمال زیبایی دارد.

عمل زیبایی لیپوماتیک یک روش لاغری و کاهش وزن نمی باشد، بلکه روشی موثر برای حذف موضعی چربی هایی بوده که در برابر رژیم های غذایی و حرکات ورزشی مقاوم می باشند.

لیپوماتیک بازو چیست؟

دو الی سه ماه پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، کم کم تاثیرات کم نظیر آن قابل مشاهده خواهند بود. بازو ها نقش مهمی در زیبایی اندام شما دارند و تجمع چربی های اضافه در هر قسمتی از بازو، باعث می شود عیوب اندامی شما بیشتر به چشم آمده و تناسب اندام شما به هم بریزد.

عمل زیبایی لیپوماتیک با کمترین عوارض جانبی پس از عمل و بدون هیچ گونه درد و خون ریزی حین عمل، باعث حذف چربی هایی که به صورت موضعی در قسمت های مختلف بازو تجمع یافته اند، خواهد شد.

چربی های ناحیه ی بازو، از مقاوم ترین چربی های بدن هستند و به گفته ی متخصصان متعدد، حذف چربی های این ناحیه، پروسه ای زمان بر است که در طی زمان های طولانی می توان به کاهش آن ها امیدوار بود.

 

لیپوماتیک بازو چیست؟

 

اما طی عمل زیبایی لیپوماتیک، حذف کامل چربی های ناحیه ی بازو در کمترین زمان، ممکن خواهد بود و با رفع این مشکل، تناسب اندام از دست رفته ی شما باز می گردد و عیوب اندامی ناحیه ی بالاتنه ی شما برطرف خواهد شد.

نقش عمل زیبایی لیپوماتیک در افزایش روحیه و اعتماد به نفس شما نیز انکار نشدنی می باشد. لیپوماتیک با حل کردن یکی از بزرگ ترین مشکلات اندامی، نقش موثری در افزایش روحیه و اعتماد به نفس شما برای حضور پر رنگ تر در تعاملات روزمره خواهد داشت.

تصور کنید که دیگر لازم نیست از لباس های مورد علاقه ی خود به علت کوچک بودن سایز ان ها و یا نداشتن اعتماد به نفس کافی برای انتخاب و پوشیدن آن ها، صرف نظر کنید.

تاثیرات ناشی از عمل زیبایی لیپوماتیک ماندگاری طولانی دارند و در صورت رعایت رژیم غذایی و سبک زندگی سالم، نتیجه ی لذت بخش حاصل از عمل زیبایی لیپوماتیک دائمی خواهد بود.

آیا لیپوماتیک بر روی بازو امکان پذیر است؟

لیپوماتیک بازو، روشی است که امروزه با طیف گسترده ای از استقبال مواجه است و متقاضیان فراوانی دارد. افراد مختلف عمل زیبایی لیپوماتیک بازو را برای از بین بردن چربی اضافه ی بازو ها، رفع عیوب ظاهری بازو ها، حذف تجمع چربی ها در زیر پوست ناحیه ی بازو و رسیدن به تناسب اندام ایده آل خود انتخاب می کنند.

حذف توده های چربی بدن برای افرادی که اضافه وزن دارند، به خودی خود پروسه ای مشکل و زمان بر است، سختی این کار زمانی بیشتر می شود که شخصی بخواهد توده های چربی بدن خود را به صورت موضعی حذف کند.

عمل زیبایی لیپوماتیک، یکی از بهترین، سریع ترین و مطمئن ترین روش های شناخته شده در سطح جهان برای رسیدن به این هدف و حذف توده های چربی به صورت موضعی می باشد. حذف موضعی چربی های ناحیه ی بازو، یکی از آسان ترین اقدامات است، اگر قرار باشد از روش لیپوماتیک استفاده شود.

پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بازو ها ظاهری لاغر تر به خود می گیرند و به طور کلی تناسب کل بدن ارتقا می یابد.

شایع ترین ناحیه ای از بازو که تحت عمل زیبایی لیپوماتیک بازو قرار می گیرد، لبه ی پایینی بازو می باشد که بر اثر تجمع چربی ها، ظاهری آویزان و بد فرم به خود خواهد گرفت که بر اثر انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، این جلوه اصلاح شده و فرم بازو، متناسب تر خواهد شد.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک بازو

با اینکه عمل زیبایی لیپوماتیک به وخامت بسیاری از اعمال جراحی نخواهد بود و جراحات و زخم های حاصل از اقدامات طی عمل لیپوماتیک، جزئی می باشد، اما توجه و رعایت نکات مراقبتی پس از اتمام عمل زیبایی لیپوماتیک، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

1- ممکن است تا 72 ساعت پس از اتمام فرایند لیپوماتیک، از قسمت هایی که تحت جراحی قرار گرفته اند، ترشح مایعاتی اتفاق بیفتد که پدیده ی طبیعی می باشد. در صورت وقوع این مورد، مرتبا ناحیه مورد نظر با آب و گاز استریل تمیز نگه دارید تا از بروز عفونت های احتمالی جلوگیری شود.

2- پس از گذشت 24 ساعت از اتمام فرایند لیپوماتیک، می توانید استحمام کنید.

برای جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی، ناحیه ی بازو را صرفا با آب و صابون به صورت سطحی شستشو دهید و سپس با حوله ای تمیز آب روی پوست را جذب کنید.
توجه کنید که طی استحمام و پس از آن، هیچگونه مالش و فشاری به ناحیه ی بازو وارد نشود.

3- برای تسکین درد های موقتی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک، می توانید از مسکن هایی که خاصیت رقیق کنندگی خون ندارند، استفاده کنید.

4- با توصیه ی پزشک می توانید از آنتی بیوتیک های مناسب برای جلوگیری از ایجاد عفونت های موضعی در هفته های ابتدایی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک، استفاده کنید.

5- در روزهای ابتدایی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک، از لباس هایی با آستین های گشاد یا بدون آستین استفاده کنید.

لباس های تنگ ممکن است با وارد کردن فشار به ناحیه ی بازو، باعث ایجاد آسیب شوند.

همچنین در نظر داشته باشید که در صورت احساس درد های طولانی و تشدید شونده، افزایش کبودی و تورم پوست بعد از عمل لیپوماتیک و افزایش ترشحات حتما با پزشک خود در زمینه ی اقدامات لازم برای بهبود این وضعیت مشورت کنید.

هزینه های ناشی از لیپوماتیک بازو

هزینه های یک عمل زیبایی، معمولا موردی است که به بسیاری از تصمیمات و اقدامات جهات می دهد. برآورد هزینه ی عمل زیبایی لیپوماتیک، به موارد زیادی بستگی دارد و نتیجه ی این برآورد در افراد مختلف، منحصر به فرد خواهد بود.

برای مثال یکی از مواردی که نقش موثری در هزینه ی نهایی عمل زیبایی لیپوماتیک خواهد داشت، میزان چربی است که قرار است با صلاحدید پزشک طی عمل زیبایی لیپوماتیک از بدن شما خارج شود.

همچنین هزینه ی عمل زیبایی لیپوماتیک در قسمت های مختلف از بازوی شما، به علت متغیر بودن میزان سختی فرایند در نقاط مختلف، متفاوت خواهد بود.

از دیگر عوامل تعیین کننده ی مقدار دقیق هزینه ی ناشی از عمل زیبایی لیپوماتیک، روشی است که پزشک مربوطه برای انجام فرایند لیپوماتیک انتخاب می کند. این روش با توجه به شرایط شما انتخاب می شود و در مورد شما تاثیر گذار ترین متد خواهد بود.

دستمزد پزشک متخصص و هزینه ی خدمات کلینیک یا بیمارستانی که برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک به آن جا مراجعه می کنید، از دیگر مواردی است که هزینه ی نهایی ناشی از عمل زیبایی لیپوماتیک را تحت تاثیر قرار می دهند.

توصیه می شود برای فهمیدن مقدار دقیق هزینه ی عمل زیبایی لیپوماتیک، به کلینیک مورد نظر مراجعه کرده و پس از انجام معاینات لازم و مشورت با پزشک متخصص، هزینه ی نهایی این فرایند را در یابید.

همچنین در نظر داشته باشید که همواره کمتر بودن هزینه ی عمل زیبایی، به منزله ی انتخاب درست و سود رسان نمی باشد، چرا که این معامله، معامله ی زیبایی و سلامتی شما خواهد بود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ