لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد پا وفواید آن چیست؟

اکثریت افراد علاقمند به داشتن پاهای صاف و براق می باشند. پاها جز بزرگترین قسمت بدن شما هستند که نیازمند اصلاح با ژیلت و وکس می باشند. وقتی تمام مدتی که در حمام می گذرانید از تیغ برای از بین بردن مو های زائد پاهای خود استفاده کنید، ایده لیزر موهای زائد پا برای داشتن یک زیبایی ایده آل به سرعت بیشتر می شود.

با لیزر موهای زائد پا، می توانید تیغ خود را دور بیاندازید و قرارهای ماهانه اپیلاسیون خود را لغو کنید. بعد از گذراندن تعداد جلسات درمان موهای زائد پا، از داشتن پاهای صاف و براق خود لذت خواهید برد.

آیا لیزر موهای زائد پا نتیجه مطلوبی دارد؟

لیزر موهای زائد از پالس های لیزر استفاده می کند که با هدف قرار دادن ملانین، فولیکول های مو را به طور انتخابی از بین می برد. اشعه لیزر به اندازه کافی به فولیکول آسیب می زند تا روند رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. از آنجا که لیزرها ملانین را هدف قرار می دهند، کسانی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند به بهترین وجه بر روی درمان لیزر، حتی روی انگشتان پا نیز پاسخ می دهند.

از آنجا که فولیکول های مو مراحل مختلف رشد را طی می کنند، جلسات لیزر موهای زائد پا هر 8 تا 10 هفته برای اطمینان از برداشتن در هر مرحله از رشد، برنامه ریزی می شوند. تعداد توصیه شده برای درمان لیزر 8 تا 12 جلسه برای از بین بردن کامل موهای زائد پا است.

 

آیا لیزر موهای زائد پا نتیجه مطلوبی دارد؟

 

از بین بردن موهای زائد بهترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد پا است زیرا دیگر مجبور به تحمل درد اپیلاسیون نخواهید بود و از داشتن پاهای صاف خود لذت خواهید برد.

تقریباً اکثر افراد کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد پا هستند. لیزر موهای زاید بر روی تمام رنگ های پوستی و انواع مو ها قابل ثاتیرگذار است. از بین بردن موهای زاید پا روی موهای تیره موثرتر است و برای کسانی که موهای قرمز، بلوند یا خاکستری دارند کمتر موثر است، بنابراین توصیه می شود قبل از انجام لیزر موهای زائد پا برای مشاوره مراجعه کنید تا پزشک متخصص ایده دقیقی از نتایج مورد نظر برای شما ارائه دهد.

راه درست استفاده از لیزر موهای زائد پا چیست؟

امروزه بسیاری از پزشکان متخصص از پیشرفته ترین فناوری لیزر موهای زائد برای جلوگیری از رشد موهای زائد پا استفاده می کنند. راه حل های دائمی از بین بردن موهای زائد با از بین بردن فولیکول مو، از رشد مجدد موها جلوگیری می کنند و تضمین داشتن پاهای صاف و زیبا را به شما می دهند.

مدت زمان لیزر موهای زاید بستگی به منطقه تحت درمان دارد. لیزر موهای پشت یا پاها ممکن است یک ساعت یا دو ساعت طول بکشد، در حالی که لب فوقانی فقط چند دقیقه طول می کشد.

بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد پا نتایج آن را خواهید دید، اما برای از بین بردن دائمی موها چندین درمان طول می کشد. در چهار تا شش جلسه که فاصله آنها حدوداً چهار هفته فاصله دارد، 70 تا 80 درصد کاهش رشد مو را مشاهده خواهید کرد. برای نگه داشتن بهترین نتیجه، درمان های نگهداری را حداقل یک سال در میان انجام دهید.

در طول روند لیزر موهای زائد پا به مدت دو هفته قبل از اولین قرار ملاقات، باید پاهای خود را از آفتاب دور نگه دارید. اگر در معرض آفتاب قرار داشته باشید، پزشک متخصص برای محافظت از پوست شما باید از لیزر ملایم تر بر روی پاهای شما استفاده کند یا احتمالاً قادر به لیزر کردن نخواهد بود.

به محض ورود شما، پزشک متخصص روی پای شما علامت می زند تا لیزر موهای زاید را به طور یکسان به کار ببرد تا هر فولیکول مو را هدف قرار دهد. بعد از آماده شدن پوست، زمان آن فرا می رسد که لیزر را در هر ناحیه علامت گذاری شده به کار ببرند.

به مدت دو هفته پس از قرار ملاقات لیزر موهای زائد پا، پاهای خود را پوشانده و از آفتاب دور نگه دارید. همین قوانین قبل از درمان بعدی شما نیز اعمال می شود. حداقل دو هفته قبل از آفتاب خودداری کنید. انجام این کار خطر سوختگی ناشی از لیزر یا خورشید را به طور چشم گیری کاهش می دهد.

نتایج به دست آمده از لیزر موهای زائد چگونه خواهد بود؟

واقعیت غم انگیز این است که پوست همه افراد به خوبی در مورد درمان های زیبایی با لیزر واکنش نشان نمی دهند. مشکلات رنگدانه، تغییر رنگ و جای زخم ممکن است در بعضی از پوست ها باعث ایجاد مشکل شود شود، به همین دلیل مهم است که به پزشک خود اجازه دهید ابتدا یک آزمایش کوچک بر روی یک قسمت از بدن شما انجام دهد.

نتایج لیزر موهای زائد پا تضمین شده است. اثربخشی لیزر موهای زاید لیزر بسته به نحوه انجام منظم این روش است. درمان با لیزر برای برداشتن مو یکی از رایج ترین روشهای آرایشی است که بیشتر توسط خانم ها مورد حمایت قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که لیزر موهای زائد پا دائمی نیست و آن ها را تا آخر عمر برطرف نمی کند. بله با این حال، نتایج Laser hair removal این است که به تدریج رشد مو را کاهش می دهد.

یادآوری این نکته مهم است که لیزر موهای زائد برای بعضی از افراد بهتر از سایرین است. هیچ کس با اطمینان نمی داند که میزان رشد مجدد مو چقدر است. برخی از افراد بعد از گذشت چند ماه یا چند سال دوباره رشد موهای زائد خود را مشاهده می کنند، در حالی که برخی دیگر متوجه می شوند که دیگر هرگز مجبور به اصلاح مجدد نیستند.

فواید و مزایای لیزر موهای زائد پا چیست

تصور کنید که هیچ وقت مجبور نیستید از تیغ برای از بین بردن موقتی موهای زائد پا خود استفاده کنید. پس از لیزر موهای زائد پاها می توانید به اندازه 1 ساعت در هفته صرفه جویی کند که به طور معمول باعث 52 ساعت صرفه جویی در سال است!

جذابیت پاهای صاف و بدون مو فراتر از زیبایی شناسی است و اعتماد به نفس شما افزایش می یابد. هیچ چیز مانند احساس صافی پاهای تازه تراشیده یا موم شده وجود ندارد. تصور کنید که می توانید زمان دوش گرفتن خود را به نصف کاهش دهید؛ و یا در نظر بگیرید زمانی که از خواب بیدار می شوید، می توانید هر نوع لباسی را انتخاب کنید.

پس از لیزر موهای زاید پا به این فکر کنید که هر زمانی می توانید دست خود را روی پاهای خود بکشید و همیشه همان صافی پاهای تراشیده را احساس کنید. لیزر موهای زاید پا با خیال راحت و مؤثر فقط در چند روش درمانی این نتایج را به شما ارائه می دهد.

شما می توانید با اطمینان از اینکه تمام درمان های شما تحت نظر پزشکی تحت نظارت قرار می گیرند، احساس امنیت کنید. پزشک متخصص و تیم مراقبت مطابق با استاندارد های بالای مراقبت بالینی و حرفه ای بودن تیم لیزر موهای زائد پا را برای شما انجام می دهند.

3/5 (3 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ