کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
لیزر موهای زائد مردان چه فوایدی دارد؟

لیزر موهای زائد مردان چه فوایدی دارد؟

لیزر موهای زائد این روز ها به عنوان یک تکنیک موثر جهت خلاص شدن از موهای زائد بدن می باشد. حذف موهای زاید یک روش غیر تهاجمی و بسیار مناسب برای از بین بردن موهای زائد است.

پس از انجام 5 الی 10 جلسه لیزر موهای زائد به طور موثر و بدون درد و ناراحتی و دوره نقاهت می توانید مناطق وسیعی از پوست خود را درمان کنید. در طی این فرآیند اشعه متمرکز شده به فولیکول های مو تابانده می شود و آن ها را می سوزاند تا رشد موهای زائد به حداقل برسد.

تاثیر حاصل از لیزر موهای زائد بر زیبایی اندام ها

این روز ها افراد زیادی برای انجام لیزر موهای زائد به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. در طی این فرآیند اشعه متمرکز شده توسط پزشک به فولیکول های مو تابانده می شود و آن ها را می سوزاند تا رشد موهای زائد به حداقل برسد.

لیزر موهای زائد یکی از محبوب ترین و پیشرفته ترین متد های رفع موهای زائد بدن می باشد. از بین بردن موهای زاید همچنین در زمینه جوانسازی و زیباسازی پوست به طرز چشمگیری تاثیرگذار می باشد.

در نظر گرفتن جوانب مثبت و منفی هرکاری قبل از انجام آن ضروری می باشد. شما می توانید تمام موهای زائد بدن خود را اصلاح کنید اما در طی چند روز دوباره به سرعت رشد می کنند.

استفاده از کرم های موبر نیز موهای زائد را در چند دقیقه از بین می برد اما اثر آن ها موقتی است و پس از چند روز دوباره موهای زائد رشد خود را از سر می گیرند. بهترین راه در چنین شرایطی لیزر موهای زائد است.

اگر می خواهید برای مدت طولانی تری از شر موهای زائد خلاص شوید، ممکن است از موم استفاده کنید و البته در نظر داشته باشید که زمانی که اپیلاسیون انجام می دهید مو ها در ریشه باقی می مانند و به مدت 2 هفته موها رشد نمی کنند.

 

لیزر موهای زائد مردان چه فوایدی دارد؟

 

اما اپیلاسیون یک روند دردناک است و با رشد موها کیست های مویی ریزی به وجود می آیند، دقت داشته باشید که چنین مشکلاتی در لیزر موهای زائد وجود ندارد.

با انجام از بین بردن موهای زاید که منحصرا با تمرکز بر روی سلول های رنگدانه ساکن در فولیکول مو عمل می کند می توانید پس از انجام این عمل در چند جلسه تیغ های خود را دور بریزید و قرار ملاقات اپیلاسیون خود را لغو کنید. لیزر موهای زائد باعث کاهش چشم گیر رشد مو و زیبایی پوست می شود و شما می توانید آن را در هر نقطه از بدن انجام دهید زیرا هیچگونه محدودیتی ندارد.

آیا مردان هم می توانند لیزر موهای زائد انجام دهند

حذف موهای زاید روشی است که برای مردان بیشتر و بیشتر محبوب می شود. پزشکان بسیاری خاطر نشان کرده اند که در حالی که محبوب ترین نواحی قفسه سینه و کمر است اما هنوز هم مردان زیادی در همه قسمت های بدن درخواست لیزر موهای زائد را می کنند.

لیزر موهای زائد یکی از پیشرفته ترین و امن ترین راه هایی است که عمدتا مردانی که می خواهند از شر موهای زائد خود خلاص شوند انتخاب می کنند. متخصصین با تجربه قبل از انجام لیزر موهای زاید نوع پوست و موی فرد را بررسی خواهند کرد تا بهترین انتخاب را برای لیزر موهای زائد داشته باشند. به طور کلی لیزر در 3 مرحله انجام می شود:

  1. مرحله 1: مشاوره اولیه که شامل ارزیابی کامل منطقه درمانی است.
  2. مرحله 2: برنامه درمانی با شروع درمان بلافاصله مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  3. مرحله 3: انجام حداقل 6 جلسه برای دریافت نتایج

نتایج به دست آمده از لیزر موهای زائد برای مردان می تواند متفاوت باشد و به جنس و ضخامت و تراکم این مو ها در بدن بستگی خواهد داشت. برای رسیدن به نتایج مطلوب به چندین جلسه لیزر موهای زائد نیاز خواهد بود.

جلسات لیزر موهای زائد معمولا هر 5-6 هفته انجام می شود تا زمانی که فولیکول مو دیگر نتواند از رشد مو پشتیبانی کند ادامه خواهد داشت. برای کسب بهترین نتیجه، ممکن است سالانه حتی پس از لیزر موهای زائد نیز به چند جلسه تکمیلی نیاز داشته باشید.

پس از انجام لیزر موهای زائد در مردان در نواحی صورت دیگر نیازی به اصلاح روزانه ریش ها نیست و همچنین از موهای زیر پوستی و بدون رشد نیز راحت می شوند. با انجام لیزر می توانند برای از بین بردن موهای غیر قابل کنترل بر روی شانه و ناحیه پشت استفاده کنند.

همچنین مردان نیز می توانند از لیزر موهای زائد برای رفع نواحی تناسلی استفاده کنند زیرا نظافت و از بین بردن موهای نواحی تناسلی دیگر جنسیت خاصی ندارد و مردان نیز می توانند از مزایای ماندگاری اثربخش و طولانی مدت لیزر در نواحی خاص و حساس خود بهره ببرند.

لیزر موهای زائد مردان در چه نواحی انجام خواهد شد؟

موهای صورت و بدن یکی از آزاردهنده ترین موارد هستند که هر چند بار هم از شر آن ها خلاص شوید باز هم به حالت اول خود باز می گردند. مردان می توانند از لیزر موهای زائد در هر نقطه از بدن استفاده کنند زیرا هیچگونه محدودیتی ندارد. زیر بغل، پا، صورت و غیره مکان هایی هستند که می توانید از بین بردن موهای زائد انجام دهید.

در زمینه لیزر موهای زائد سرمایه گذاری کنید، در دراز مدت هزینه برای تیغ و وکس صرفه جویی خواهید کرد. بسته به منطقه ای که تحت درمان قرار می گیرد، ممکن است بین 5-10 حذف موهای زائد انجام شود. مناطقی که از موهای درشت تیره تر مانند پاها، ناحیه تناسلی و زیر بغل با کمترین روش درمانی بهترین کار را انجام می دهند. صورت می تواند یکی از مناطق ماندگار باشد و همچنین ممکن است به جلسات بیشتری نیز نیاز داشته باشد.

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن رنگدانه ای به نام ملانین که در ناحیه برآمدگی در عمق فولیکول مو وجود دارد کار می کند. به فولیکول مو آسیب می رساند و یا آن را به طور کامل از بین می برد که باعث از بین رفتن رشد مو می شود یا به اندازه کافی صدمه می زند تا رشد مو را در آن فولیکول به حداقل برساند. برای مشاهده بهترین نتایج باید طی چند جلسه درمان را انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد مردان

مراقب های ضروری قبل و بعد از لیزر موهای زاید برای رسیدن و دستیابی به بهترین نتایج بسیار حائز اهمیت می باشد. در حین لیزر موهای زائد ممکن است بوی سوختگی مو را احساس کنید و پس از آن قرمزی و تورم را در اطراف نواحی درمان شده مشاهده کنید که به این معنا می باشد که فولیکول های مو به لیزر واکنش خوبی نشان داده اند.

در صورتی که پس از لیزر موهای زائد احساس درد دارید با استفاده از کمپرس آب سرد می توانید درد را تسکین ببخشید. کمپرس آب سرد را روی ناحیه درمان شده قرار دهید تا درد و تورم شما برطرف شود.

به مدت 2 روز پس از انجام لیزر موهای زاید از رفتن به استخر، سونا و استحمام با آب داغ پرهیز کنید.

از لمس کردن و وارد کردن فشار به نواحی که لیزر موهای زائد انجام شده خودداری کنید. در طول درمان خود از قرار گرفتن زیر نور مستقیم خورشید بپرهیزید و پماد آلوئه ورا را برای مناطق درمان شده استفاده کنید. توصیه می شود برای ماندگاری و دستیابی به بهترین نتایج laser hair removal، روند درمان خود را در فواصل زمانی تعیین شده توسط پزشک معالج خود به طور کامل انجام دهید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ