کاشت ابرو

فواید کاشت ابروی طبیعی چیست؟

امروزه افراد زیادی قصد دارند تا نواقص ابرو های خود را با روش کاشت ابرو طبیعی ترمیم کنند اما در انجام آن تردید دارند و نمی دانند که انجام عمل زیبایی پیوند ابرو چه مزیت ها و فوایدی دارد و آیا استفاده از آن برای شخص مناسب می باشد یا خیر؟ آگاهی یافتن از مزایا و فواید کاشت ابرو قطعا می تواند تاثیر زیادی در انتخاب این روش برای ترمیم ابرو ها داشته باشد.

مزیت های کاشت ابرو چیست؟

انجام هر عمل و اقدامی که در جهت زیبا سازی و ترمیم انجام می شود قطعا فواید و مزایای خوبی را برای شخص مورد نظر به همراه دارد که باعث می شود شخص برای انجام آن علاوه بر هزینه کردن و وقت گذاشتن، تمامی ریسک ها و خطرات آن را بپذیرد و آن اقدام و یا عمل زیبایی را انجام دهد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

کاشت ابرو طبیعی نیز امروزه به دلیل داشتن مزیت ها و فواید بسیاری که نسبت سایر روش های مشابه دارد بسیار پر استفاده شده است و روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود.

یکی از مزیت ها و فوایدی که پیوند ابرو طبیعی دارد، انجام سریع آن می باشد. کاشت ابرو طبیعی معمولا تنها در یک جلسه توسط پزشک متخصص انجام می شود و پس از آن دیگر بیمار نیازی به مراجعه به پزشک به هر دلیلی را ندارد و تنها در یک جلسه چند ساعته می تواند پیوند ابرو را انجام دهد.

از مزایای دیگری که پیوند ابرو به همراه دارد و عمده ترین محبوبیت آن نیز به دلیل این ویژگی است، طبیعی بودن نتایج حاصل از کاشت ابرو می باشد. پس از انجام پیوند ابرو در ناحیه مورد نظر، موهای کاشته شده به صورت کاملا طبیعی و زیبایی جلوه خواهد کرد و مانند سایر موهای طبیعی باقی خواهند ماند.

مزیت های کاشت ابرو چیست؟

مزیت دیگر انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، مدت زمان ماندگاری و دوام موهای کاشته شده می باشد که در قسمت های زیر توضیحات بیشتری در رابطه با ماندگاری نتایج کاشت مو پرداخته شده است.

 

مطالب بیشتر: هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو در چه مواردی استفاده می شود و کاربرد دارد؟

انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی دارای کاربرد های متعددی برای افراد مختلف می باشد و افراد زیادی می توانند با توجه به نیاز و خواسته خود این عمل زیبایی را انجام دهند و از مزایا و فواید آن استفاده کنند.

یکی از کاربرد هایی که عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی دارد این است که می توان از آن برای افرادی که ابرو های کم پشتی دارند استفاده کرد. داشتن ابرو های پر پشت قطعا در زیبایی هر فردی تاثیر گذار است و داشتن ابرو های پر پشت برای این دسته از افراد بسیار مهم می باشد. با پیوند ابرو با تراکم بالا می توان کم پشتی ابرو ها را تا حد زیادی رفع کرد.

کاربرد دیگر برای کسانی است که اصلا در ابرو های خود مو ندارند هم می توان کاشت ابرو انجام داد. حتی کسانی که در اثر جراحت در ناحیه ابرو موهای خود را از دست داده اند و یا در اثر بیماری و ریزش مو کلیه ی موهای ابرو خود را از داده اند می توانند با پیوند ابرو دوباره ابرو هایی زیبا و پر پشت داشته باشند.

ممکن است برخی از افراد در ابرو های خود نواقص و مشکلاتی را داشته باشند که قصد رفع و درمان آن ها را دارند. یکی از کاربرد های عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی، رفع نواقص موجود در ابرو های می باشد که در قسمت زیر به طور مفصل توضیح داده شده است.

 

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

 

رفع نواقص در ابرو با استفاده از کاشت ابرو

از عمل زیبایی پیوند ابرو امروزه برای هدف ها و موارد مختلفی انجام می شود که عمده آن مربوط به رفع نواقص های ابرو ها می باشد. از کاشت ابرو طبیعی می توان  برای نواقصی که در اثر صدمه و بیماری در ابرو به وجود آمده است در جهت رفع و درمان استفاده کرد. برخی از افراد ممکن است در اثر صدمات و جراحت هایی که به ابرو هایشان وارد شده، ابرو هایی نامناسب داشته باشند. معمولا بعد از جراحت های عمیق در یک ناحیه، کلیه موهای آن ناحیه از بین می روند و دیگر در آن ناحیه مویی رشد نمی کند. با انجام کاشت ابرو در ناحیه آسیب دیده در ابرو ها می توان دوباره ابرو هایی یکدست و کامل داشت.

به طور طبیعی معمولا هیچ یک از اندام ها و قسمت های چب و راست بدن با یک دیگر قرینه نیستند و تفاوت های کوچکی در ظاهر و یا عملکرد خود دارند. در بسیاری از افراد ابرو های چپ و راست با یکدیگر قرینه نیستند و دارای تفاوت هایی هستند که در برخی از آن کوچک و برخی دیگر بزرگ و قابل تشخیص است. با انجام کاشت ابرو می توان ابرو ها را به طور کامل با یکدیگر قرینه کرد.

مزیت استفاده از کاشت ابرو نسبت به سایر روش های زیبایی ابرو

روش های زیادی برای زیبا سازی و ترمیم ابرو ها وجود دارد؛ اما پر استفاده ترین و بیشترین مزایا و فواید متعلق به پیوند ابرو می باشد و باعث شده که افراد زیادی پیوند ابرو را نسبت به روش های دیگر ترجیح دهند. یکی از مزیت هایی که پیوند ابرو نسبت به سایر روش ها دارد این است که کاشت ابرو از عوارض جانبی و خطرات کمی برخوردار می باشد. اگر عمل زیبایی پیوند ابرو با کیفیت و بدون نقص و همچنین تکنیک مناسبی انجام شود علاوه بر این که نتایج بسیار خوبی دارد، عوارض و خطرات کمتری نیز نسبت به سایر روش ها دارا می باشد. از دیگر مزایای پیوند ابرو می توان به طبیعی بودن نتایج آن اشاره کرد. پس از نمایان شدن نهایی نتایج کاشت ابرو، تمامی موهای کاشته شده به صورت طبیعی جلوه می دهند و هیچ تفاوتی با سایر موهای طبیعی نخواهند داشت. اما در سایر روش ها مانند تتو، نتایج و آثار غیر طبیعی هستند و از فاصله دور نیز به سادگی قابل تشخیص است.

اما مهم ترین ویژگی و مزیتی که کاشت ابرو طبیعی دارا است، ماندگاری بسیار بالایی پیوند ابرو می باشد در صورتی که در سایر روش ها شخص باید بعد از چند ماه دوباره برای ترمیم و بازسازی مراجعه کند که علاوه بر هزینه بر بودن آن ها، وقت زیادی را از فرد خواهد گرفت.

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است؟

پس از گذشت مدت کوتاهی معمولا دو هفته پس از کاشت ابرو طبیعی، موهای کاشته شده به کلی می ریزند و از بین خواهند رفت، البته این اتفاق عادی و طبیعی می باشد و پس از چند روز دوباره موها جدیدی در ابرو ها شروع به جوانه زدن و رشد می کنند و نتایج نهایی پیوند مو پس از 6 الی 9 ماه به طور کامل قابل رویت می باشد.

علاوه بر این که نتایج کاشت ابرو کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید، مهم ترین عاملی که باعث جذب افراد برای انجام پیوند ابرو می شود، ماندگاری و دوام بالای آن است. تقریبا همه افراد دوست دارند که یک بار برای همیشه اقدام مورد نظر را انجام داده و تا مدت زیادی از نتایج آن استفاده کنند.

انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به عنوان یک روش دائمی برای پرپشت کردن و ترمیم ابرو ها در دنیا شناخته می شود. موهای کاشته شده در عمل کاشت به طور دائمی در ابرو ها باقی خواهند ماند و هیچ تغییری در طی سال ها نخواهند داشت.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ