کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

 • Info@roz-clinic.com
 • 02144067005
شرایط انجام عمل لیپوماتیک چیست؟

شرایط انجام عمل لیپوماتیک چیست؟

عمل زیبایی لیپوماتیک به عنوان روشی برای حذف سلول های زائد چربی و داشتن اندامی بهتر رایج شده است؛ اما فقط انجام عمل زیبایی lipomatic نمی تواند در داشتن اندام بهتر تاثیر گذار باشد، بلکه داشتن آمادگی های لازم برای رسیدن به نتیجه بهتر نیاز است. به همین دلیل قبل از انجام جراحی زیبایی پیکر تراشی باید بدانید که آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک چیست تا بتوانید آمادگی لازم را بدست آورید.

مشاوره قبل از لیپوماتیک با پزشک متخصص

یکی از مهم ترین مسائل قبل از انجام درمان زیبایی لیپوماتیک بدن این است که فرد مناسبی برای انجام جراحی زیبایی lipomatic بدن باشید در غیر این صورت لزومی برای انجام عمل زیبایی پیکر تراشی بدن وجود ندارد.

افرادی می توانند درمان زیبایی لیپوماتیک بدن انجام دهند که هدف آن ها از انجام جراحی زیبایی lipomatic بدن کاهش وزن نباشد به این دلیل که جراحی زیبایی پیکر تراشی بدن به کاهش وزن کمکی نمی کند و فقط باعث حذف شدن سلول های چربی زائد می شود.

اگر شما دارای سلول های زائد در نواحی مختلف بدن خود هستید در ابتدا باید اطمینان پیدا کنید که سلول های چربی زائد شما غیر قابل رفع از طریق ورزش یا کاهش وزن است و سپس به انجام عمل جراحی لیپوماتیک بدن اقدام کنید.

برای این که اطمینان یابید که عمل زیبایی لیپوماتیک برای شما مناسب است حتما به پزشک متخصص زیبایی مراجعه کنید.

 

مشاوره قبل از لیپوماتیک با پزشک متخصص

 

قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بدن پزشک متخصص برای این که نتیجه بهتری از انجام جراحی زیبایی lipomatic بدن بررسی هایی طی یک جلسه مشاور انجام می دهد و پیشینه پزشکی شما را هم بررسی می کند.

بهتر است اگر هر یک از موارد زیر در شما صدق می کند در طی جلسه مشاوره قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بدن با پزشک خود در این باره مشورت کنید.

 1. در صورتی که از دارو های رقیق کننده خون استفاده می کنید حتما به پزشک متخصص زیبایی خود قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic بدن اطلاع دهید. شاید لازم باشد چند روز قبل از انجام جراحی زیبایی پیکر تراشی بدن مصرف دارو های رقیق کننده را قطع کنید. به این دلیل رقیق شدن خون احتمال ایجاد کبودی بعد از انجام درمان زیبایی lipomatic بدن را افزایش می دهد.
 2. مبتلا به بیماری خاصی دارید و برای درمان بیماری دارو های مختلفی مصرف می کنید.
 3. در صورتی قصد مصرف داروی گیاهی یا دارو های شیمیایی را دارید قبل از مصرف هر نوع دارویی حتما به پزشک خود اطلاع دهید و طبق تجویز پزشک از دارو مصرف کنید.
 4. رژیم غذایی مناسب قبل از انجام عمل زیبایی پیکر تراشی بدن از پزشک متخصص زیبایی خود دریافت کنید.

آمادگی های لازم قبل از عمل زیبایی لیپوماتیک

بهتر است در هنگام جلسه مشاوره از پزشک متخصص خود درباره آمادگی هایی که لازم است قبل از انجام جراحی زیبایی لیپوماتیک بدن داشته باشید سوال کنید.

در پایین برای راحتی شما برخی از نکاتی که برای داشتن آمادگی قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بدن لازم است رعایت کنید آورده شده است.

 1. از مصرف نوشیدنی و مواد غذایی الکل دار چند روز قبل از انجام جراحی زیبایی lipomatic بدن خودداری کنید.
 2. ممکن است پزشک از شما بخواهد برای بررسی های دقیق تر آزمایش های خاصی را انجام دهید. برای انجام آزمایشات چند روز قبل از انجام عمل زیبایی پیکر تراشی بدن اقدام کنید.
 3. رژیم غذایی مناسبی را قبل از انجام درمان زیبایی lipomatic بدن رعایت کنید و از خوردن غذاهای فست فودی پرهیز کنید.
 4. انتخاب پزشک مناسب جز مهم ترین نکاتی است که باید رعایت شود. در صورتی که پزشک مناسبی را برای انجام عمل زیبایی پیکر تراشی بدن انتخاب نکرده باشید ممکن است مقدار چربی که در طی جراحی زیبایی لیپوماتیک بدن از بدن خارج می کند کمتر یا بیشتر از مقدار لازم باشد که در این صوت ممکن است شمت نتیجه خوبی از انجام عمل زیبایی پیکر تراشی بدن بدست نیاورید.
 5. از سیگار کشیدن حداقل یک ماه قبل از انجام عمل جراحی خودداری کنید. به این دلیل که سیگار کشیدن احتمال بروز عوارض درمان زیبایی را افزایش می دهد و باعث کاهش جریان خون در سیستم گردش خون می شود.
 6. از مصرف داروهایی مانند آسپرین، ایبوبروفن چند روز قبل از انجام جراحی زیبایی خودداری کنید.
 7. کاهش وزن قبل از عمل می تواند تاثیر منفی بر روی نتیجه بگذارد. این امر در صورتی کاهش وزن قابل توجهی صورت گیرد بیشتر صادق است. همچنین باید از رژیم های هرگونه تلاش شدید کاهش وزن خودداری کنید. این ها می تواند بدن شما را ضعیف کند، خطر افزایش وزن بعد از عمل را افزایش داده و نتیجه عمل را پیچیده تر کند.
 8. از تراشیدن ناحیه ای که قصد انجام جراحی زیبایی در آن ناحیه دارید برای حداقل 48 ساعت خودداری کنید. به این دلیل که تراشیدن در این مدت باعث ایجاد موهای زائد و همچنین عفونت بعد از لیپوماتیک می شود.

اهمیت و مزایا ی رعایت آمادگی های قبل از لیپوماتیک

داشتن آمادگی لازم قبل از انجام جراحی زیبایی لیپوماتیک بدن به شما برای رسیدن به نتیجه بهتر و ماندگاری بیشتر نتایج عمل زیبایی لیپوماتیک بدن کمک می کند و همین طور باعث کاهش بروز عوارض جانبی و خطرات احتمالی می شود.

در پایین به برخی از عوارضی که ممکن است با نداشتن آمادگی لازم برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بدن به آن ها دچار شوید اشاره شده است.

 1. خطرات بیهوشی
 2. کبودی
 3. تغییر در احساس پوستی که ممکن است پایدار باشد
 4. آسیب به ساختارهای عمیق تر مانند اعصاب، رگ های خونی، ماهیچه ها، ریه ها و اندام های شکمی
 5. عوارض قلبی و ریوی
 6. تجمع مایع
 7. عفونت

اگر درمان زیبایی لیپوماتیک شما روی ناحیه ی بزرگتری در بدن و یا هم زمان چند عمل زیبایی بر بدن شما علاوه بر جراحی زیبایی lipomatic انجام دهد، احتمال بروز عوارض جانبی و خطرات احتمالی حاصل از انجام جراحی زیبایی پیکر تراشی بدن افزایش می یابد.

اما نگران نباشید اگر آمادگی های لازم را برای انجام درمان زیبایی لیپوماتیک بدن داشته باشید و پزشک مناسبی را برای انجام جراحی زیبایی lipomatic بدن انتخاب کرده باشید با هیچ یک از عوارض گفته شده مواجه نمی شوید.

با داشتن آمادگی برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بدن دوره نقاهت و بهبودی بعد از انجام جراحی زیبایی پیکر تراشی بدن کاهش می یابد و شما زودتر می تونید نتایج حاصل از عمل را مشاهده کنید.

و همینطور احتمال افزایش وزن و ایجاد سلول ها چربی زائد با داشتن آمادگی قبل از انجام درمان زیبایی لیپوماتیک بدن کاهش می یابد.

از دیگر مزیت های انجام درمان زیبایی لیپوماتیک با داشتن آمادگی های لازم این است که شما بعد از انجام جراحی زیبایی پیکر تراشی بدن می توانید به راحتی به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ