کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

با توجه به اینکه در جوامع امروزی به دلیل تغییر در اقلیم و همین طور سبک زندگی افرا شاهد ریزش موی بسیاری هستیم در نتیجه عمل زیبایی کاشت مو یکی از معقول ترین راه حل ها محسوب می شود. عمل زیبایی کاشت مو طبیعی به شما این امکان را خواهد داد تا موی سر خود را کاملا اصلاح کنید و حتی خط رویش جدیدی برای آن ایجاد کرده و از ظاهر جدید خود لذت ببرید. عمل زیبایی پیوند مو باعث خواهد شد تا شما بتوانید با اعتماد به نفس در بین عموم مردم و دوستان خود ظاهر شوید و به چهره جدید خود افتخار کنید. در این بخش از بلاگ کلینیک پوست و مو رز قصد داریم تا به معرفی جدیدترین روش کاشت مو در ایران بپردازیم.

معرفی روش های مختلف کاشت موی طبیعی

امروزه مانند هر علم دیگری علم پزشکی و زیبایی نیز پیشرفت کرده و تکنولوژی به نوعی وارد آن شده است در نتیجه باید انتظار داشت که دیگر از روش های سنتی برای جراحی استفاده نشود. همواره در هر کاری روش های سنتی نیز وجود دارند ه کمترین ابزار ها و تکنولوژی در بین آن ها وجود خواهد داشت.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

عمل زیبایی کاشت مو نیز در گذشته به روش های مختلفی انجام می شد که گاها با عوارض و درد بسیاری همراه بود و همین موضوع شاید دلیلی بود که افراد در گذشته کمتر به سمت پیوند فولیکولی میل داشتند؛ اما امروز تکنولوژی نقش بسیار مهمی را در عمل زیبایی پیوند مو ایفا کرده و روش های جدیدی وجود دارند که عمل زیبایی کاشت مو به راحتی توسط آن ها انجام خواهد شد. عمل کاشت موی طبیعی امروز با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته انجام شده و بیماران دیگر درد یا خونریزی را تجربه نخواهند کرد. میزان خطا امروزه در روش های جدید به حداقل رسیده و بیمار حتی حس نخواهد کرد که چه روندی انجام شده است.

امروزه شاهد این موضوع هستیم که در کلینیک های تخصصی پوست و مو و زیبایی عمل زیبایی پیوند مو به یکی از روش های زیر انجام خواهد شد. دقت داشته باشید که روش های ذکر شده بهترین و بروز ترین روش‌های عمل زیبایی کاشت مو هستند که البته برخی از آن ها با دخالت دست پزشک و برخی نیز توسط دستگاه های مخصوص و خودکار انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه
  1. عمل کاشت مو FUT
  2. عمل کاشت مو FUE
  3.  کاشت مو SUT

معرفی روش های مختلف کاشت موی طبیعی

جدیدترین روش کاشت مو

همان طور که گفته شد امروز جدیدترین روش های کاشت مو دست خوش تغییراتی شده اند که به واسطه تکنولوژی به وجود آمده است. تکنولوژی باعث شده تا هر یک از روش های عمل زیبایی پیوند مو تغییراتی داشته باشند به عنوان مثال یکی از بزرگترین تغییرات به دست آمده در جدیدترین روش های کاشت مو استفاده از روش‌های اتوماتیک برای استخراج فولیکول از بانک مو است. استفاده از دستگاه های خودکاری برای استخراج فولیکول از بانک مو برای کاشت مو می تواند باعث شود تا هیچ اسکار و زخمی بر جا نمانده و حتی خونریزی و درد جزئی نیز حس نشود همچنین تمامی فولیکول ها به راحتی زیر نظر میکروسکوپ های پیشرفته برای جراحی آماده خواهند شد.

اما یکی از جدیدترین روش های کاشت مو که از آن استفاده می شود متد SUT است، در این روش جدید به نوعی 70 درصد از روند عمل زیبایی پیوند فولیکولی توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود که همین موضوع باعث شده تا این عمل را با نام عمل زیبایی پیوند مو بدون درد و خونریزی بشناسند. در روش های سنتی تر عمل زیبایی کاشت مو فولیکول ها به صورت یک نوار و یا به صورت جداگانه توسط دست پزشک استخراج شده و برای عمل آماده می شدند اما این موضوع کاملا در روش SUT تغییر کرده و با بررسی ها و تحلیل های درست و دقیقی تمامی این مراحل توسط دستگاه های پیشرفته انجام خواهد شد.

مزایای جدیدترین روش کاشت مو

همواره روش های جدید و نوین که همراه با تکنولوژی به دنیای جراحی پلاستیک عرضه می‌شوند و استفاده می گردند مزایای بسیار زیادی خواهند داشت اما اگر در مورد مزایای بی شمار عمل اس یو تی صحبت شود باید گفت که در این روش دیگر بیمار هیچ درد و خونریزی را احساس نخواهد کرد همچنین جای هیچ زخم و نشانه ای از برداشت فولیکول های مو از بانک مو مشاهده نخواهد شد. هیچ بخیه ای و پانسمانی وجود ندارد و بیمار دوران نقاهت بسیار بسیار کوتاهی را سپری خواهد کرد. در روش های سنتی با توجه به اینکه فولیکول های مو توسط پزشک استخراج می شد و برای عمل کاشت از آن استفاده می کردند در برخی موارد مشاهده می شد که نوع تارهای مو کمی با نواحی اطراف متفاوت بوده و نتایج کمی دگرگونی داشت.

در جدیدترین روش کاشت مو که توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود در ابتدا تحلیل های پزشکی و کامپیوتری از محل استخراج فولیکول ها انجام خواهد شد تا برای هر ناحیه مشخص شده از محلی که باید عمل کاشت موی طبیعی بر روی آن انجام شود فولیکول های مناسبی استخراج گردد، استخراج و برداشت فولیکول های درست و مناسب برای پیوند باعث می شود تا نتایج یکنواخت تر و زیباتری را مشاهده کنید و این گونه نتایج کلی پیوند فولیکولی نیز بهبود خواهد یافت.

هزینه جدیدترین روش کاشت مو

همواره یکی از مهمترین معیار هایی که افراد برای انتخاب های خود در زندگی استفاده می کنند هزینه است اما زمانی که بحث سلامتی و زیبایی شما مطرح است بهتر است این معیار اولویت های بعدی شما را تشکیل دهد. در عمل کاشت مو هزینه ها می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد. به طور مثال روش انجام عمل زیبایی پیوند مو و همچنین تعداد فولیکول های استخراج شده و آماده شده برای عمل پیوند مو نیز می تواند تاثیر بسیاری در هزینه های ناشی از عمل کاشت مو داشته باشد. تجربه و مهارت پزشک متخصصی که نسبت به انجام  کاشت مو اقدام می کند نیز می تواند تاثیر به سزایی در هزینه های ناشی از عمل زیبایی hair transplant داشته و مقدار نهایی آن را دست خوش تغییرات کند.

به صورت مثال یک پزشک بی تجربه و غیر ماهر می تواند نتایج اشتباه و عوارض شدیدی را برای شما رقم زند ولی هزینه ای ارزان دریافت کند اما درست در نقطه مقابل یک پزشک متخصص و ماهر شاهد کمی هزینه ی بیشتر برای عمل زیبایی پیوند مو دریافت نماید اما در عوض، شما بهترین و جدیدترین روش ها را تجربه خواهید کرد. در چنین عمل زیبایی توسط یک پزشک متخصص و ماهر عوارض به حداقل خواهند رسید و بیار بدون دغدغه دوران نقاهت و مراقبت های بعد از آن می تواند به زندگی عادی خود بازگشته و از نتایج به دست آمده لذت ببرد.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید
بستن
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ