کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
جدیدترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

جدیدترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

با توجه به اینکه در جوامع امروزی به دلیل تغییر در اقلیم و همین طور سبک زندگی افرا شاهد ریزش موی بسیاری هستیم در نتیجه عمل زیبایی کاشت مو یکی از معقول ترین راه حل ها محسوب می شود.

عمل زیبایی کاشت مو طبیعی به شما این امکان را خواهد داد تا موی سر خود را کاملا اصلاح کنید و حتی خط رویش جدیدی برای آن ایجاد کرده و از ظاهر جدید خود لذت ببرید. عمل زیبایی پیوند مو باعث خواهد شد تا شما بتوانید با اعتماد به نفس در بین عموم مردم و دوستان خود ظاهر شوید و به چهره جدید خود افتخار کنید.

معرفی روش های مختلف کاشت موی طبیعی

امروزه مانند هر علم دیگری علم پزشکی و زیبایی نیز پیشرفت کرده و تکنولوژی به نوعی وارد آن شده است در نتیجه باید انتظار داشت که دیگر از روش های سنتی برای عمل زیبایی کاشت مو استفاده نشود. همواره در هر کاری روش های سنتی نیز وجود دارند ه کمترین ابزار ها و تکنولوژی در بین آن ها وجود خواهد داشت.

عمل زیبایی کاشت مو نیز در گذشته به روش های مختلفی انجام می شد که گاها با عوارض و درد بسیاری همراه بود و همین موضوع شاید دلیلی بود که افراد در گذشته کمتر به سمت عمل زیبایی پیوند مو میل داشتند؛ اما امروز تکنولوژی نقش بسیار مهمی را در عمل زیبایی پیوند مو ایفا کرده و روش های جدیدی وجود دارند که عمل زیبایی کاشت مو به راحتی توسط آن ها انجام خواهد شد.

عمل زیبایی کاشت موی طبیعی امروز با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته انجام شده و بیماران دیگر درد یا خونریزی را تجربه نخواهند کرد. میزان خطا امروزه در روش های جدید عمل زیبایی کاشت مو به حداقل رسیده و بیمار حتی حس نخواهد کرد که چه روندی انجام شده است.

امروزه شاهد این موضوع هستیم که در کلینیک های تخصصی پوست و مو و زیبایی عمل زیبایی پیوند مو به یکی از روش های زیر انجام خواهد شد. دقت داشته باشید که روش های ذکر شده بهترین و بروز ترین روش های عمل زیبایی کاشت مو هستند که البته برخی از آن ها با دخالت دست پزشک و برخی نیز توسط دستگاه های مخصوص و خودکار انجام خواهد شد.

 

معرفی روش های مختلف کاشت موی طبیعی

 

  1. عمل زیبایی کاشت مو به روش FUT
  2. عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE
  3. عمل زیبایی کاشت مو به روش SUT

جدیدترین روش کاشت مو

همان طور که گفته شد امروز تمامی روش های عمل زیبایی کاشت مو دست خوش تغییراتی شده اند که به واسطه تکنولوژی به وجود آمده است. تکنولوژی باعث شده تا هر یک از روش های عمل زیبایی پیوند مو تغییراتی داشته باشند به عنوان مثال یکی از بزرگترین تغییرات به دست آمده در روش های عمل زیبایی کاشت مو استفاده از روش های اتوماتیک برای استخراج فولیکول از بانک مو است.

استفاده از دستگاه های خودکاری برای استخراج فولیکول از بانک مو برای عمل زیبایی کاشت مو می تواند باعث شود تا هیچ اسکار و زخمی بر جا نمانده و حتی خونریزی و درد جزئی نیز حس نشود همچنین تمامی فولیکول ها به راحتی زیر نظر میکروسکوپ های پیشرفته برای عمل زیبایی کاشت مو طبیعی آماده خواهند شد.

اما یکی از جدیدترین روش هایی که برای عمل زیبایی کاشت مو به وجود آمده و از آن استفاده می شود عمل زیبایی کاشت مو به روش SUT است، در این روش جدید به نوعی 70 درصد از روند عمل زیبایی پیوند مو توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود که همین موضوع باعث شده تا این عمل را با نام عمل زیبایی پیوند مو بدون درد و خونریزی بشناسند.

در روش های سنتی تر عمل زیبایی کاشت مو فولیکول ها به صورت یک نوار و یا به صورت جداگانه توسط دست پزشک استخراج شده و برای عمل زیبایی کاشت مو آماده می شدند اما این موضوع کاملا در روش SUT تغییر کرده و با بررسی ها و تحلیل های درست و دقیقی تمامی این مراحل توسط دستگاه های پیشرفته انجام خواهد شد.

مزایای جدیدترین روش کاشت مو

همواره روش های جدید و نوین که همراه با تکنولوژی به بازار عرضه می شوند و استفاده می گردند مزایای بسیار زیادی خواهند داشت اما اگر در مورد مزایای بی شمار عمل زیبایی کاشت مو به روش SUT صحبت شود باید گفت که در این روش دیگر بیمار هیچ درد و خونریزی را احساس نخواهد کرد همچنین جای هیچ زخم و نشانه ای از برداشت فولیکول های مو از بانک مو مشاهده نخواهد شد.

هیچ بخیه ای و پانسمانی وجود ندارد و بیمار دوران نقاهت بسیار بسیار کوتاهی را سپری خواهد کرد. در روش های سنتی با توجه به اینکه فولیکول های مو توسط پزشک استخراج می شد و برای عمل زیبایی کاشت مو از آن استفاده می کردند در برخی موارد مشاهده می شد که نوع تارهای مو کمی با نواحی اطراف متفاوت بوده و نتایج کمی دگرگونی داشت.

در جدیدترین روش های کاشت مو که توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود در ابتدا تحلیل های پزشکی و کامپیوتری از محل استخراج فولیکول ها انجام خواهد شد تا برای هر ناحیه مشخص شده از محلی که باید عمل زیبایی کاشت موی طبیعی بر روی آن انجام شود فولیکول های مناسبی استخراج گردد، استخراج و برداشت فولیکول های درست و مناسب برای عمل زیبایی پیوند مو باعث می شود تا نتایج یکنواخت تر و زیباتری را مشاهده کنید و این گونه نتایج کلی عمل زیبایی کاشت مو نیز بهبود خواهد یافت.

هزینه های کاشت مو و روش های آن

همواره یکی از مهمترین معیار هایی که افراد برای انتخاب های خود در زندگی استفاده می کنند هزینه است اما زمانی که بحث سلامتی و زیبایی شما مطرح است بهتر است این معیار اولویت های بعدی شما را تشکیل دهد. در عمل زیبایی کاشت مو هزینه ها می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد. به طور مثال روش انجام عمل زیبایی پیوند مو و همچنین تعداد فولیکول های استخراج شده و آماده شده برای عمل زیبایی پیوند مو نیز می تواند تاثیر بسیاری در هزینه های ناشی از عمل زیبایی کاشت مو داشته باشد.

تجربه و مهارت پزشک متخصصی که نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت مو اقدام می کند نیز می تواند تاثیر به سزایی در هزینه های ناشی از عمل زیبایی hair transplant داشته و مقدار نهایی آن را دست خوش تغییرات کند.

به صورت مثال یک پزشک بی تجربه و غیر ماهر می تواند نتایج اشتباه و عوارض شدیدی را برای شما رقم زند ولی هزینه ای ارزان دریافت کند اما درست در نقطه مقابل یک پزشک متخصص و ماهر شاهد کمی هزینه ی بیشتر برای عمل زیبایی پیوند مو دریافت نماید اما در عوض شما بهترین و جدیدترین روش ها را در عمل زیبایی کاشت مو تجربه خواهید کرد.

در چنین عمل زیبایی توسط یک پزشک متخصص و ماهر عوارض به حداقل خواهند رسید و بیار بدون دغدغه دوران نقاهت و مراقبت های بعد از آن می تواند به زندگی عادی خود بازگشته و از نتایج به دست آمده لذت ببرد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ