تزریق ژل

تزریق ژل سینه

داشتن اندامی ایده‌آل آرزوی تمامی افراد است. یکی از مهم‌ترین بخش‌های بدن زنان برای داشتن اندامی متناسب سینه‌های آن‌ها است. از آنجایی که داشتن سینه‌های کوچک این روزها به شکایت اصلی بسیاری از زنان تبدیل شده راهکارهای بسیاری برای مقابله با آن عنوان شده است. یکی از بهترین و ایده‌آل‌ترین این روش‌ها از نظر عوارض احتمالی کم و نتیجه کار خوب تزریق ژل سینه است. تزریق ژل به سینه یک روش جدید و غیر تهاجمی برای فرم دادن و افزایش حجم سینه‌ها محسوب می‌شود. تمامی خانم‌هایی که بیماری یا مشکل خاصی ندارند می‌توانند بدون کوچکترین دردسری از این روش برای رسیدن به اندام دلخواه خود استفاده کنند.

با معرفی تزریق ژل سینه دیگر اثری از عوارض عمل‌های جراحی سخت و دشوار نبوده و مراجعه کننده‌ها می‌توانند بعد از سپری کردن یک عملیات سرپایی به ظاهر دلخواه خود برسند. اگر فکر می‌کنید تزریق ژل می‌تواند برای شما نیز یک روش مناسبی در ایجاد اندام ایده‌آل شما محسوب شود مطالب این مقاله را تا انتها دنبال کنید؛ زیرا به هر آنچه که قبل از تزریق ژل به سینه باید بدانید اشاره شده است.

برجسته کردن سینه با تزریق ژل

مراحل تزریق ژل به سینه

با اینکه تزریق ژل سینه یک روش غیر تهاجمی برای رسیدن به اندام ایده‌آل افراد محسوب می‌شود اما با این حال برای انجام آن باید یکسری مراحل مهم و اصلی پشت سر گذرانده شود. برای آشنایی بیشتر مهم‌ترین مراحل تزریق ژل به سینه در زیر آورده شده است:

 • مشاوره با پزشک متخصص

اولین کاری که باید به منظور تزریق ژل سینه انجام دهید سپری کردن یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص خود است. در این جلسه سوابق بیماری و شرایط یمار از هر لحاظ مورد بررسی قرار گرفته و خواسته‌ها و انتظارات او از انجام این کار لحاظ می‌شود.

 • انجام نکات مهم قبل از تزریق ژل به سینه

بعد از اینکه آزمایش‌ها و سوابق بیماری کاندید تزریق ژل بررسی شد روز خاصی برای انجام عملیات در نظر گرفته می‌شود. اما نکته مهمی که در این میان اهمیت پیدا می‌کند رعایت یک سری از موارد قبل از تزریق ژل به سینه است. بنابراین حتما به توصیه‌های پزشک اهمیت داده و تمامی آن‌ها را به دقت رعایت کنید. این نکات در رسیدن شما به نتیجه بهتر با کمترین عوارض جانبی کمک خواهند کرد.

 • شروع عملیات تزریق ژل به سینه

بعد از سپری شدن مراحل گفته شده در بالا نوبت به انجام تزریق ژل می‌رسد. به این صورت که بخش مناسبی از سینه (معمولا زیر بازو) با صلاح‌دید پزشک متخصص استریل و آماده‌سازی می‌شود. سپس چند برش کوچک در آن ناحیه اعمال شده و یک کانول از طریق برش‌های ایجاد شده وارد سینه می‌شود. سپس حجم مشخصی از ژل با توجه به درخواست بیمار از طریق این کانول به سینه تزریق می‌شود. برای اینکه سایز سینه حدود ا تا ۲ سایز بزرگ‌تر شود شما به ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلی‌لیتر ژل نیاز خواهید داشت. بعد از اینکه عملیات تزریق ژل تمام شد برش‌های ایجاد شده توسط بخیه بسته شده و با اعمال ماساژ مخصوصی ژل‌ها درون سینه پخش می‌شوند. توصیه می‌کنیم برای چنین کاری حتما در انتخاب پزشک خود توجه ویژه‌ای داشته باشید تا سینه‌هایی خوش فرم بدون کمترین عارضه جانبی داشته باشید.

 • انجام نکات مهم بعد از تزریق ژل به سینه

بعد از اینکه جلسه اصلی تزریق ژل سپری شد نوبت به مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به سینه می‌رسد. این مراقبت‌ها توسط پزشک به شما گفته خواهد شد که در رعایت تک تک آن‌ها باید دقت ویژه‌ای داشته باشید. نادیده گرفتن این مراقبت‌ها می‌تواند بر نتیجه نهایی کار تاثیر منفی قابل توجهی داشته باشد.

مزایا تزریق ژل به سینه

قطعا آنچه باعث شده تا تزریق ژل به سینه با استقبال عموم زنان همراه شود و توسط پزشکان زیادی تایید گردد نکات مثبت بسیاری است که با خود به همراه دارد. چند مورد از بارزترین مزایای تزریق ژل به سینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. غیر تهاجمی بودن آن
 2. بدون ایجاد زخم‌های بزرگ و خونریزی در مقایسه با سایر روش‌های مشابه
 3. عدم نیاز به بیهوشی
 4. عدم نیاز به بستری در بیمارستان بعد از سپری شدن عملیات بزرگ کردن سینه
 5. امکان انجام فعالیت‌های روزانه در همان روز
 6. وجود ژل در سینه مانع از انجام آزمایش ماموگرافی جهت شناسایی سرطان سینه نمی‌شود.
 7. طبیعی بودن ترکیبات تشکیل دهنده ژل مصرفی
 8. کوتاه بودن دوره نقاهت در مقایسه با سایر روش‌های مشابه

عوارض احتمالی تزریق ژل سینه

تزریق ژل سینه با وجود تمامی نکات مثبتی که دارد می‌تواند عوارض جانبی نیز با خود به همراه داشته باشد. البته ناگفته نماند که عوارض احتمالی تزریق ژل سینه می‌تواند بسته به شرایط کم و زیاد شود. به همین دلیل برای جلوگیری از معایب تزریق ژل به سینه توصیه می‌کنیم حتما در انتخاب پزشک و کلینیک خود نهایت حساسیت را به خرج دهید. در صورتی که به یک پزشک متخصص باتجربه در این کار مراجعه کنید و تمامی مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق ژل سینه را به درستی انجام دهید مطمئن باشید که شاهد هیچ عوارض جانبی نبوده و می‌توانید از نتیجه کار لذت ببرید. در زیر به چند مورد از شایع‌ترین عوارض جانبی در خصوص تزریق ژل سینه اشاره شده است:

 1. واکنش‌های پوستی نظیر قرمزی و التهاب
 2. درد
 3. سفتی در ناحیه سینه
 4. تورم
 5. کبودی و لکه‌های پوستی
 6. ایجاد عفونت

اقدامات قبل از تزریق ژل به سینه

همان طور که گفته شد بیمار باید یکسری اقدامات قبل از تزریق ژل به سینه را که توسط پزشک عنوان خواهد شد جدی گرفته و به دقت انجام دهد. این مراقبت‌ها تاثیر بالایی در رسیدن به نتیجه ایده‌آل کار با کمترین اذیت دارد. پروسه عمل تزریق ژل سینه حدود ۲ ساعت طول خواهد کشید. بنابراین سعی کنید حتما به موقع در کلینیک حاضر شوید تا پزشک بتواند تمامی مراحل کار را با آرامش انجام دهد. همچنین توصیه می‌شود حتما با یک همراه برای این کار به کلینیک مراجعه کنید تا در صورت نیاز بتواند به شما کمک کند. اگر پزشکتان داروی خاصی را برای شما تجویز کرده حتما در مصرف آن دقت کنید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل به سینه

مراقبت های بعد از تزریق ژل به سینه

بعد از آنکه کار تزریق ژل به سینه تمام شد نوبت به اقدامات پس از تزریق ژل سینه می‌رسد. این مراقبت‌ها باید کاملا اصولی انجام شود تا هیچ گونه عارضه جانبی در بیمار مشاهده نشود و بتوان سریعا نتیجه مثبت کار را مشاهده کرد. حتما در این خصوص با پزشک خود صحبت کنید و از او بخواهید تمامی جزئیات مربوط به مراقبت های بعد از تزریق ژل به سینه را به شما شرح دهد. ما نیز در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. تا یک هفته بعد از انجام تزریق ژل از دوش گرفتن با آب داغ پرهیز کنید.
 2. بهتر است تا دو هفته به استخر نروید
 3. تا چند روز بعد از تزریق ژل فعالیت سنگین بدنی انجام ندهید
 4. از فشار دادن یا ماساژ دادن سینه در روزهای ابتدایی خودداری کنید.
 5. در صورتی که پزشک دارو یا پماد خاصی را برای شما تجویز کرده در مصرف آن دقت کنید.

هزینه تزریق ژل سینه

تزریق ژل به سینه قیمت‌های متفاوتی را می‌تواند داشته باشد. چرا که مثل هر عملیات زیبایی دیگری هزینه تزریق ژل سینه نیز به عوامل مختلفی وابسته است. از جمله این موارد می‌توان به میزان حجم ژل تزریقی بسته به نیاز بیمار، کیفیت ژل خریداری شده، دستمزد پزشک، قیمت‌های مربوط به کلینیک و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. هم اکنون خدمات تزریق ژل به سینه در کلینیک پوست و مو رز که یکی از بهترین کلینیک‌های تزریق ژل به سینه در تهران است انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت‌ها و سایر موارد می‌توانید از طریق یکی از پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ