کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق ژل در گردن برای چه کسانی مفید است؟

تزریق ژل در گردن برای چه کسانی مفید است؟

گذشت زمان اثرات خود را روی پوست و بدن شما به جای خواهد گذاشت. اگر شما نیز این چین و چروک های افقی روی گردن خود دارید، احتمالا آشنایی با فرایند فرایند تزریق ژل، یکی از آن اقداماتی است که شما با کمک آن می توانید، در مدت زمان کوتاهی پوست خود را به شادابی و زیبایی سال های جوانی بازگردانید و نیز نگرانی بابت عوارض سنگین و خطرناک سایر اعمال زیبایی نداشته باشید. به گردن، برای شما مفید خواهد بود.

فرایند تزریق ژل، یکی از آن اقداماتی است که شما با کمک آن می توانید، در مدت زمان کوتاهی پوست خود را به شادابی و زیبایی سال های جوانی بازگردانید و نیز نگرانی بابت عوارض سنگین و خطرناک سایر اعمال زیبایی نداشته باشید.

کاربرد های تزریق ژل در گردن؟

در اثر تزریق ژل، شما می توانید فرم دلخواه بافت گردن خود را بازسازی کنید و حجم از دست رفته را ترمیم کنید. بر اثر تزریق ژل افتادگی بافت پوست ناحیه ی گردن برطرف شده و ظاهری زیبا و جوان را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

همچنین تزریق ژل می تواند از بروز چین و چروک های جدید در ناحیه ی گردن نیز جلوگیری کند. بسیاری از افراد جوان نیز به علت فرم اندام خاص خود، دارای چین و چروک هایی در ناحیه ی گردن می باشند. تزریق ژل در این حالت به کمک بدن آمده و برای درمان این خطوط زودرس موثر خواهند بود.

نکته قابل توجه دیگر این است که تزریق ژل برای رفع بسیاری از عوارض پوستی که روش های دیگر در برطرف کردن آن ها عاجزند، مانند چین و چروک ها و خطوطی که حاصل حرکت اشتباه عضلات و بافت پوست می باشند، موفق عمل خواهد کرد.

 

کاربرد های تزریق ژل در گردن؟

 

علاوه بر موارد گفته شده که کاربرد زیبایی دارند، گاهی تزریق ژل به گردن برای اهداف پزشکی و درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق ژل در بسیاری از موارد باعث تقویت بافت ناحیه ی گردن شده و با اصلاح فرم گردن و با کمک به حفظ حالت درست آن، در بهبود درد های گردنی مفید خواهد بود.

آیا تزریق ژل در گردن ممکن است؟

انجام فرایند تزریق ژل ضد چروک برای صورت، اتفاقی معمول بوده و بسیاری از افراد با آن آشنا می باشد.

اما شاید کمتر کسی تصور کند که امروزه تزریق ژل به گردن نیز نه تنها ممکن است، بلکه با طیفی گسترده از تاثیرات و مزایای زیبایی، سلامتی و پزشکی در سطح جهان در حال انجام است.

گردن شما به علتهای مختلف روزانه در برخورد با عوامل آسیب رسان متعدد بیرونی و درونی قرار می گیرد و علاوه بر تاثیرات درونی، این آسیب ها جلوه ی ظاهری نیز خواهند داشت و باعث تخریب بافت گردن و کاهش زیبایی، فرم و قدرت آن خواهند شد.

در این شرایط، تزریق ژل به گردن، انتخابی ست که به کمک بدن آمده و نه تنها باعث رفع عوارض و آسیب های پیشین خواهد شد، بلکه گردن را در برابر خطر های پیش رو که باعث ایجاد چین و چروک می شوند نیز تا حدودی مقاوم خواهد کرد.

امروزه با پیشرفت چشمگیر حوزه ی پزشکی، تزریق ژل به ناحیه ی گردن به عنوان یکی از قوی ترین ابزار های مراقبتی بدن در برابر روند پیری پوست و سایر عوامل آسیب رسان شناخته می شود.

اولین و مهمترین بخش از فرایند تزریق ژل به گردن، مشورت با یک پزشک متخصص است که با معاینه ی درست و تعیین بهترین روش برای انجام تزریق ژل، بتوان مفید ترین و موثر ترین نتیجه را از این انتخاب به دست آورد.

عوارض جانبی و خطرات ناشی از تزریق ژل در گردن

در حالی که تزریق ژل، به عنوان یک روش با اثراتی عمیق، مفید و نسبت طولانی شناخته می شود اما نمی توان آن را اقدامی کاملا بی خطر دانست. تحریک پوست برای بروز عوارض پوستی نظیر انواع بودی ها، تورم و التهاب ناحیه ی گردن، از اولین عوارضی است که برای فرایند تزریق ژل در نظر گرفته می شود.

اما با روش های مراقبتی متفاوتی می توان این گونه عوارض پوستی را حداکثر تا 3 روز بعد از انجام تزریق ژل، به حداقل رساند.

از دیگر نگرانی هایی که برای انجام تزریق ژل به گردن مطرح می شود، واکنش های آلرژیک پوستی در ناحیه ی گردن می باشد که در اثر برخورد مجدد با محرک های محیطی ممکن است تشدید شود.

تغییر موقت رنگ پوست، از دیگر مواردی است که هرچند نادر اما از خطرات فرایند تزریق ژل به گردن بر شمرده می شود. از انسداد عروق ناحیه ی گردن و یا ایجاد برآمدگی های پوستی، می توان به عنوان شدیدترین عوارض جانبی انجام فرایند تزریق ژل یاد کرد.

افراد مستعد به بیماری های آلرژیک و زنان در دوره ی شیردهی و بارداری با احتمال بیشتری نسبت به سایر افراد با این عوارض مواجه خواهند شد.

در حالی که موارد مطرح شده جزو عوارض جانبی فرایند تزریق ژل می باشند، با انتخاب یک ژل با کیفیت و مورد تایید از طرف پزشک، بسیاری از این خطرات و عوارض اتفاق نخواهند افتاد.

از طرفی در نظر داشته باشید که یک کلینیک معتبر با خدمات با کیفیت و تجربه و تخصص پزشک نیز تا حد زیادی تضمین کننده ی صحت و سلامت روند تزریق ژل خواهد بود و احتمال بروز آسیب ها و عوارض جانبی را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

هزینه تزریق ژل در گردن

همواره هزینه ی یک اقدام زیبایی و درمانی، یکی از نکاتی ست که مورد توجه متقاضیان آن قرار گرفته و نقش موثری در تصمیم گیری آن ها خواهد داشت.

فرایند تزریق ژل به گردن در همه ی شرایط هزینه ی ثابت و یکسانی نخواهد داشت و عوامل بسیاری روی تغییر هزینه ی انجام این فرایند، تاثیرگذار خواهند بود.

از جمله این موارد، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  1. جنس ژلی که برای تزریق انتخاب می شود
  2. مقدار ژلی که برای تزریق لازم است
  3. کیفیت ژلی که برای انجام فرایند تزریق ژل ارائه می شود
  4. کیفیت خدمات و سایر ابزار های مورد استفاده توسط پزشک
  5. میزان دستمزد پزشک متخصصی که تزریق ژل را برایتان انجام خواهد داد
  6. زمان مورد نیاز برای انجام فرایند
  7. روشی که برای تزریق ژل انتخاب می شود

حقیقت آن است که فرایند تزریق ژل، اقدام کم هزینه ای نیست، چرا که ابزار و مواد مورد استفاده طی فرایند Filler injection، هزینه ی قابل توجهی دارند و برای تامین بهترین نوع از هر یک از این موارد، نیاز به پرداخت هزینه ی آن ها از سوی کلینیک خواهد بود.

پس با شنیدن هزینه های پایین از سوی کلینیک های مختلف نه تنها نباید خوشحال شوید و فورا زمان انجام تزریق ژل درآنجا را قطعی کنید، بلکه باید به صداقت و کیفیت کار آن ها شک کنید.

در واقع تزریق ژل، به قدری دارای حساسیت های ویژه بوده و روی ظاهر و اعتماد به نفس شما تاثیر گذار خواهد بود که بهتر است ظاهر ایده آل و وضعیت سلامتی خود را، به بهای کم نفروشید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ