کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق ژل به پشت دست ها مزایای آن

تزریق ژل به پشت دست ها مزایای آن

تزریق ژل یکی از روش هایی است که از طریق آن میتوان قسمت های دارای چین و چروک را جوانسازی کرد. خوشبختانه پیشرفت های اخیر در زمینه تقویت لوازم آرایشی و بهداشتی، افراد را به مجموعه ای از روشهای جوانسازی دست موثر مجهز کرده است  و به آنها امکان می دهد بدون جراحی تهاجمی، دست های خود را با خیال راحت بدون چین و چروک کنند.

تمامی این روش ها امروزه به دست آمده است و بسیاری از افراد در این دوره دستانی چروک و پیر دارند و همین باعث آزرده خاطر شدن آنها می شود. تزریق ژل در واقع جدید ترین روش برای داشتن دستانی زیبا می باشد.

جوان سازی پوست دست با تزریق فیلر

تزریق ژل یکی دیگر از مواردی است که برای برای زیبا سازی قسمت های مختلف بدن واز بین بردن چین و چروک ها مورد توجه قرار گرفته است. دست ها اعضایی از بدن افراد هستند که زیاد مورد توجه قرار نمی گیرند اما در آنی متوجه می شوند که پیری دستشان از قیافه ی آنها بسیار زیاد تر است و دیگر استفاده از کرم های ترمیم کننده برای پوست دستشان کافی نمی باشد. چهره ی افراد در مقابل آینه به صورت دائم جلوی چشم افراد است و با دیدن اولین چین و چروک به فکر ترمیم آن می افتند.

تزریق ژل یکی از بهترین روش ها برای افرادی است که بدنشان ژل مناسب برای تزریق زیر پوست دست ندارد و یا دست افراد بیش از اندازه استخوانی و لاغر است. در واقع تزریق ژل برای افرادی مناسب است که از چین و چروک های روی پوست دست خود و تاندون ها و رگ های بیرون زده از دست خود خسته شده اند و این عوامل را از تشدید کننده ی پیری خود می پندارند.

از این رو با تزریق ژل به زیر پوست دست باعث می شود تا دست ها تو پر تر و گوشتالو تر به نظر بیایند و به علت پر شدن فضای زیر پوستی دیگه چین و چروکی را روی پوست باقی نمی گذارند. با انجام عمل تزریق فیلر یا همان تزریق ژل پوست دست به مراتب جوان تر از قبل به نظر می آید و حس خوشایندی را به بیماران منتقل می کند.

در عمل تزریق پرکننده یا همان تزریق فیلر نیز برای کاهش درد ناشی از تزریق پرکننده از کرم های بی حسی موضعی استفاده می شود و باعث می شود تا عمل تزریق ژل به خوبی انجام شود و بیماران می توانند بدون داشتن هیچ گونه و کبودی و تورم ناشی از عمل تزریق فیلر کارهای روزمره خود را از سر بگیرند.

تزریق فیلر امروزه از روش های موثر جوان سازی پوست است و با توجه به افزایش روز افزون چروک دست عمل تزریق فیلتر و تزریق پر کننده بیش از پیش در جوامع امروزه رواج پیدا کرده است.

 

جوان سازی پوست دست با تزریق فیلر

 

تزریق ژل امروزه با توجه به افزایش پیری در ناحیه دست به علت استفاده بیش از حد آن در کار ها به عمری معمول تبدیل شده است. چین و چروک های حاصل از کار که بر روی دست می افتد برای خانم ها حس بد تری را ایجاد می کند و از این رو این قشر از جامعه بیشتر به سمت تزریق پرکننده به زیر پوست دست خود کشیده می شوند تا این عیب را برطرف سازند.

تزریق ژل به مراتب پاسخگویی بهتری را نسبت به لوازم آرایشی و بهداشتی را دارد و برای رفع چین و چروک های پوست دست به مراتب بازده بیشتری را دارد.

کاندید های مناسب برای انجام تزریق ژل به پشت دست

تزریق ژل همانگونه که قبل تر هم گفته شد از روش های موثر در از بین بردن چین و چروک های پوست دست می باشد. افراد معدودی برای انجام تزریق پرکننده یا همان تزریق فیلر اقدام می کنند که هر کدام از این افراد ویژگی خاص خود را دارند و با دلایل مشابه هم یا متفاوت از هم به تزریق فیلر روی آورده اند. اغلب افرادی که برای تزریق ژل اقدام می کنند از موارد ذیل می باشند:

1- افرادی که از لاغری رنج می برند و به طبع آن به علت لاغری بیش از حد پشت دست آن ها کاملا خالی است و رگ ها و تاندون های دست آن ها خودنمایی می کند. این افراد بیشتر از دیگر گروه ها برای تزریق ژل اقدام می کنند.

2- برخی افراد به علت کهولت سن و چین و چروک هایی که بسته به شرایط سنی آن ها بر روی پوستشان ایجاد شده است عمل تزریق فیلر یا تزریق ژل را انجام می دهند.

3- برخی دیگر از افراد نیز هستند که به علت اهمیت زیادی که به پوست خود می دهند اقدام به تزریق ژل زیر پوست خود می کنند.

با توجه به گروه های بالا کاملا مشهود است که عمل تزریق ژل در برگیرنده عده ی معدودی از جامعه است که بنا به مشکلات یا سلایق خاصی که دارند اقدام به تزریق ژل زیر پوست خود می کنند و این تزریق پر کننده زیر پوست آن ها باعث ایجاد رضایت در افراد و حل مشکل چین و چروک پوستی آن ها می شود.

تزریق ژل عملی موثر برای از بین بردن چین چروک های پوستی مخصوصا چین و چروک های پوست دست می باشد. متخصصان نیز با توجه به نیاز مراجعین و آناتومی بدن آن ها و میزان چین و چروک و لاغری فرد مورد نظر اقدام به تزریق ژل زیر پوست آن ها می کند.

عمل تزریق فیلر تاثیر بسیاری در محو کردن جای تاندون ها رو پوست دست دارد. تزریق پر کننده زیر پوست دست باعث می شود تا افراد دیگر حس پیری بیش از حد را در خود نداشته باشند و با عمل تزریق ژل دیگر چین و چروک های متعددی را روی پوست دست خود نمی بینند.

میزان تزریق ژل به پشت دست

میزان تزریق ژل زیر پوست نسبت به هر فردی متفاوت است و هر فردی با آناتومی بدنی خاصی که دارد میزان متفاوتی از تزریق فیلر را انجام می دهد.

پزشکان نیز با توجه به میزان لاغری و مقدار نیاز مراجعین اقدام به تزریق ژل می کند و با تزریق پرکننده تزریق فیلر زیر پوست باعث می شود تا چین و چروک های پوستی از بین برود. تزریق فیلر یا همان تزریق پرکننده از مهمترین عمل هایی هستند که میزان تاثیر گذاری آنها زیاد است و با تزریق ژل زیر پوست باعث پوشانده شدن بسیاری از عیب های ناشی از لاغری می شود.

تزریق ژل از عمل هایی می باشد که از دوام و عمر نسبتا خوبی برخوردار است و با تزریق فیلر و پرکننده (تزریق ژل) به زیر پوست باعث می شوند تا چین و چروک های آن تا مقدار زیادی از بین بروند.

با عمل تزریق فیلر دیگر هیچ کس نگران چین و چروک های دست خود نیست و با استفاده از این روش مدرن تمامی ایرادات پوستی تا میزان زیادی رفع می شوند. این درمان به علت غیر تهاجمی بودن باعث می شود تا افراد بعد از مدت کوتاهی بتوانند کارهای روزمره خود را از سر بگیرند.

دوام و عمر تزریق ژل به پشت دست

تزریق ژل زیر پوست دست دارای عمر و دوام بالایی است؛ اما عمر و دوام تزریق فیلر به عوامل مختلفی بستگی دارد و با رعایت کردن آن عوامل می توان دوام آن را بهبود بخشید برای مثال با نگهداری درست می توان تاثیر خوبی را در پوست خود مشاهده کرد و دوام و عمر عمل تزریق پرکننده Filler injection را افزایش داد.

برای تاثیر گذاری بیشتر توصیه می شود تا هر چند مدت یک بار عمل تزریق ژل مجدد انجام گردد تا رفته رفته میزان ماندگاری عمل تزریق ژل بیشتر شود.

امروزه عمر عمل تزریق فیلر های مختلف بین 6 ماه الی دو سال است که بسته به کیفیت فیلر ها این عدد تغییر می کند. هرچه عمر تزریق پرکننده بیشتر شود از میزان اثر بخشی آن نیز کاسته می شود و بیمار باید دوباره برای تزریق ژل اقدام کند تا تداوم تاثیر گذاری را مشاهده نماید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ