کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق چربی در دست‌ها به چه صورت است؟

تزریق چربی در دست‌ها به چه صورت است؟

تزریق چربی امروزه نوعی عمل زیبایی محسوب می شود. تزریق چربی در قسمت های مختلف بدن صورت می گیرد از جمله باسن، چین و چروک صورت و دست، سینه، لب.

عمل زیبایی تزریق چربی بر روی پوست دستان شما از طریق گرفتن چربی از سایر قسمت های بدن خودتان انجام می گیرد و به همین دلیل نتیجه این عمل زیبایی تزریق ژل بسیار مثبت بوده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست و عوارض جانبی ندارد و برای مدت طولانی این چربی در بدن شما باقی می ماند.

دست ها از جمله اعضای بدن هستند که در حین ارتباط با اطرافیان بیشتر به چشم می آید و در زیبایی ظاهری افراد تاثیر می گذارند. چین و چروک موجود در روی پوست دست افراد نشان می دهد که افراد پا به سن گذاشته اند.

امروزه متخصصان عمل زیبایی انتقال چربی جهت بالا بردن اعتماد به نفس شما تزریق چربی بر روی دستان شما انجام می دهند تا چین و چروک و حالت استخوانی دست های شما کمتر شود و شما نسبت به خود و پوست دستان خود احساس شادابی کنید و پیری پوست اعتماد به نفس شما را کمتر نکند.

رفع لاغر بودن دست ها با تزریق چربی

با گذر زمان و کهولت سن کم کم پوست روی دست چروکیده می شود و چربی های زیرین پوست تحلیل می شوند و دست از حالت خوش فرمی و زیبایی خارج می شود. امروزه تمامی افراد در آرزوی این هستند، دستی بدون چروک و زیبا داشته باشند.

داشتن دستی استخوانی زیاد خوشایند نیست و باعث می شود شما حس کنید که پیر شده اید. امروزه مراکز عمل زیبایی انتقال  در سراسر دنیا با تزریق چربی در پوست دست شما دستانی زیبا و بدون چروک برای شما ایجاد می کنند.

برای رفع استخوانی بودن دست ها متخصصان مراکز عمل زیبایی تزریق چربی ابتدا از نقاط اهدا کننده بدن خود بیمار چربی را با سرنگ های نازک بر می دارند.

محل های اهدا کننده جهت تزریق چربی، شامل ران، باسن، شکم و پهلو می باشد، با عمل لیپوماتیک فیلر چربی از این نقاط گرفته می شود سپس بعد از ضد عفونی برای تزریق چربی به دست آماده است.

 

رفع لاغر بودن دست ها با تزریق چربی

 

در عمل زیبایی تزریق چربی برای تزریق چربی به دست سوزن را از سمت مچ به قسمت روی دست تزریق می کنند. تزریق چربی روی دست بسیار ماندگار است و باعث می شود چین و چروک روی پوست دست شما برای مدت های طولانی از بین برود و شما دست های زیبایی داشته باشید و مشکل استخوانی بودن دست هایتان از بین می رود.

هزینه تزریق چربی به دست ها

اولین سوالی که افراد مراجعه کننده به مراکز عمل زیبایی تزریق چربی از متخصصان می پرسند در مورد هزینه تزریق چربی می باشد.

این سوال هیچ پاسخ قطعی و ثابتی ندارد و عمل زیبایی تزریق چربی به دست مانند سایر عمل زیبایی های تزریق چربی با توجه به میزان تزریق و روند کار هزینه های متفاوتی دارد.

تزریق چربی بر روی پوست به این دلیل که از مکان های مختلف اهداکننده گرفته می شود هزینه های متفاوتی دارد. هرچند قابل ذکر است که هزینه تزریق چربی بر روی دست از تزریق ژل بسیار گران تر است.

چرا که در تزریق ژل دیگر نیازی به گرفتن از قسمت اهداکننده نیست و ژل ممکن است در بدن جا به جا شود ولی در عمل زیبایی تزریق چربی چون چربی از بدن خود فرد گرفته شده است و از اولین روز به پوست نوعی جذب می شود و مدت زمان طولانی در زیرپوست زنده می ماند. هزینه های تزریق چربی بر روی پوست در کلینیک های مختلف، متفاوت است. میزان چربی گرفته شده از محل اهداکننده نیز در هزینه تاثیر دارد.

میران سی سی چربی های وارد شده بر زیر پوست دست نیز در میزان هزینه تاثیر دارد مثلا در پوست های جوان میزان چربی کمتری از محل اهداکننده گرفته می شود و به زیر پوست تزریق می شود.

اما در افراد پیر به دلیل زیاد بودن چین و چروک میزان تزریق باید بیشتر باشد تا زیر پوست دست را پر کند تا به حالت عادی برسد.

آیا می توان به دست چربی تزریق کرد؟

عمل زیبایی انتقال چربی را بر روی دست انجام داد؟ این سوالی است که بیشتر افراد مسن از متخصصان تزریق چربی می پرسند. باید گفت پاسخ این سوال مثبت است.

تزریق چربی بر روی دست با درد و جراحات کمتری همراه است و بیمار مراجعه کننده به مراکز عمل زیبایی انتقال چربی همواره از نتایج و تاثیرات تزریق چربی بر روی دست سوال می کند.

متخصصان عمل زیبایی انتقال چربی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی با استفاده از چربی های بدن خود بیمار می توانند به تزریق چربی بر روی دست بیمار بپردازند. عمل زیبایی انتقال چربی بر روی دست با این شرایط هیچ گونه آلرژی و حساسیتی در بدن بیمار ایجاد نمی کند چرا که فیلر چربی از بدن خود بیمار گرفته شده است.

تزریق چربی بر روی دست بدین گونه است، بعد از لیپوساکشن چربی از محل اهدا کننده چربی را داخل سانتریفیوژ قرار می دهند تا اجزای اضافی آن از چربی خالص جدا شود. سپس جهت تزریق چربی بر روی پوست دست باید متخصص محل را بی حس کند.

بعد از بی حس شدن دست جراحانی کوچک در روی پوست دست ایجاد می کنند در حد چند میلی متر، سپس تزریق چربی را باید به صورت یک دست انجام دهند. اگر تزریق چربی به صورت لایه لایه انجام شود سطح پوست غیر یکسان می شود.

بعد از تزریق چربی دست را به صورت ملایم ماساژ می دهند تا چربی در تمامی قسمت ها پخش شود. این جراحات کوچک در عرض چند روز بهبود می یابند.

تزریق چربی در دست بهتر از سایر قسمت ها ماندگاری دارد و طول عمر آن زیاد است.

جذب چربی به بدن شما بستگی دارد و در بعضی موارد تمام چربی ها زیر پوست دست شما باقی نمی مانند و مقداری از این چربی ها به بدن شما جذب می شوند.

دلیل تزریق چربی به دست

در بیشتر موارد جهت فهمیدن سن اطرافیانتان به چروک های پوست صورت و چروک های دستی دقت می کنید. همواره یکی از علائم پیری و کهولت سن در افراد چین و چروک روی دست است.

با گذر سن کم کم چربی های روی دست تحلیل می شوند و رگ ها و تاندون های روی دست مشخص می شوند و این مشکل کمی ناخوشایند است و همچنین دست های شما را پیرتر نشان می دهد.

چین و چروک روی دست بسیار زودتر از چین و چروک صورت بر روی پوست نمایان می شود. به همین دلیل افراد برای اینکه زیبایی ظاهری دست های خود را حفظ کنند عمل زیبایی انتقال چربی بر روی دست خود انجام می دهند.

تزریق چربی بر روی دست به این دلیل انجام می گیرد که از نمایان شدن رگ ها و تاندون های دست جلوگیری شود. تزریق چربی بر روی پوست دست باعث از بین رفتن چین و چروک های پوست نیز می شود و این احساس خوبی به شما و اطرافیانتان منتقل می کند.

تزریق چربی بر روی دست گاها در افراد جوان نیز انجام می گیرد. بیشتر افرادی که به مراکز عمل زیبایی انتقال چربی مراجعه می کنند مسن هستند اما تعداد کمی از آن ها افراد جوانی هستند که از به دلیل لاغری و استخوانی بودن دست های خود به مراکز عمل زیبایی fat injection مراجعه می کنند.

این افراد نیز جهت اینکه دست های لاغر و استخوانی خود را به دست های زیبا و کمی تپل تبدیل کنند به تزریق چربی به دست های خود اقدام می کنند. تزریق چربی به دست های آن‌ها باعث می شود دست از حالت لاغری و استخوانی بودن خارج شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ