کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق چربی به پاهای پرانتزی

تزریق چربی به پاهای پرانتزی

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از روش های نوین عمل های زیبایی می باشد که امروزه از آن برای موارد درمانی و زیبایی بسیار استفاده می شود. با انتقال چربی به پاهای پرانتزی با متد مناسب می توان پرانتزی بودن پاها را تا حد بسیار زیادی درمان کرد و ظاهر پاها را به شکل عادی و صاف تبدیل کرد.

افراد بسیار زیادی در دنیا وجود دارند که به دلیل بیماری و یا سایر موارد دارای پاهای پرانتزی می باشند و این عامل باعث شده است آن نتوانند در بسیاری از فعالیت های بدنی مانند ورزش نتوانند حضور موثری داشته باشند.

معمولا این دسته از افراد که پاهای پرانتزی دارند از حضور در اجتماع ها و مکان های عمومی مانند استخر و یا پارک یا سایر موارد دیگر نیز مورد تمسخر دیگران قرار می گیرند که این عامل باعث سرخوردگی و خجالت آن ها می شود. برای اکثر این گونه افراد تزریق چربی بهترین گزینه می باشد.

آیا می توان به پاهای پرانتزی چربی تزریق کرد؟

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از پرکاربرد ترین و همچین پر استفاده ترین عمل های زیبایی در دنیا می باشد که برای اهداف و نتایج مختلفی استفاده می شود.

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از ایمن ترین و سالم ترین عمل های زیبایی می باشد که توسط بسیاری از سازمان های بهداشت و درمان در دنیا تایید شده است. در عمل زیبایی تزریق چربی با انتقال چربی ها از یک ناحیه بدن به ناحیه دیگر بدن انجام می شود.

یکی از کاربرد های عمل زیبایی تزریق چربی، انتقال چربی ها به پاها می باشد. تزریق چربی به پاها معمولا برای افرادی که دارای پاهای بسیار نازک و استخوانی بوده و در اثر افزایش وزن نیز تغییر چندانی در آن ها ایجاد نمی شود استفاده می شود. همچنین تزریق چربی برای افرادی که دارای پاهای پرانتزی و کج می باشند نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آیا می توان به پاهای پرانتزی چربی تزریق کرد؟

 

افرادی که دارای پاهای پرانتزی هستن معمولا پاهای نازکی نیز دارند و به دلیل کج بودن ساق پا ظاهری نامطلوب و ناخوش آیندی دارند. با تزریق چربی به ناحیه های دارای فرو رفتگی می توان تا حد زیادی میزان کجی و پرانتزی بودن پاها را با رعایت قرینه بودن پاها از بین برد و پاهایی صاف و راست را به شخص هدیه داد.

تزریق چربی به پاها امروزه در دنیا به عنوان یک روش درمانی برای ظاهر پاهای پرانتزی به شما می رود و استفاده از انتقال چربی یک روش طبیعی محسوب می شود و نسبت به سایر روش های درمان پرانتزی پاها، بسیار کم عوارض و همچنین سالم تر است و خطرات و تهدید جدی سلامتی شخص را تهدید نمی کند.

نحوه تزریق چربی به پاهای پارانتزی

به طور کلی نحوه انجام عمل زیبایی تزریق چربی به پاهای پرانتزی 3 بخش دارد که هر یک از آن به نوبه خود بسیار مهم هستند و انجام آن ها به بهترین نحو می توان تاثیرات مثبت زیادی بر پاهای پرانتزی داشته باشد و نتیجه ای مطلوب پس از تزریق چربی برای شخص به وجود آورد.

مرحله اول عمل زیبایی تزریق چربی، برداشت چربی می باشد. بعد از این که پزشک ناحیه مناسب را جهت برداشت چربی تعیین کرد، ناحیه مورد نظر با تزریق یک بی حس کننده موضعی بی حس می شود تا برداشت چربی به راحتی انجام گیرد. سپس با استفاده از روش های برداشت چربی مانند لیپوساکشن یا لیپوماتیک، چربی از ناحیه مورد نظر برداشت می شود.

پس از اینکه چربی مورد نیاز از بخشی از بدن برداشت شد، مرحله دوم یعنی آماده سازی چربی های برداشت شده آغاز می شود. برای اینکه چربی های برداشت شده آماده تزریق چربی شوند باید چربی ها را طی فرایندی از جمله قرار دادن چربی ها در سانتری فیوژ جهت جداسازی چربی باکیفیت، آماده تزریق به پاهای می شود.

پس از آن که فرایند آماده سازی به اتمام رسید، مهم ترین مرحله یعنی انتقال چربی آغاز می شود. در این مرحله پزشک متخصص چربی ها را با دقت با استفاده از سرنگ به نواحی مورد نیاز در پاها تزریق می کند.

در بین هر تزریق معمولا پزشک ناحیه را ماساژ خواهد داد تا چربی ها به خوبی ته نشین شوند و علاوه بر محکم بودن ظاهری زیبا نیز داشته باشند. تزریق چربی چندین بار توسط پزشک تکرار می شود پزشک چربی ها تزریق شده را به طور یکدست و یکنواخت در پاها به وجود می آورد.

روشی که توضیح داده شد اصولی ترین و معمول ترین و پر استفاده و روش انتقال چربی در دنیا می باشد که عمدتا با این روش تزریق چربی انجام می شود؛ اما برخی پزشکان نیز ممکن است بسته به سلیقه و صلاح دید خود ممکن است کمی با این روش تفاوت داشته باشد.

تاثیرات تزریق چربی به پاهای پرانتزی

معیار ها و عوامل مختلفی مانند نحوه و تکنیک صحیح انجام عمل زیبایی تزریق چربی و یا مهارت و دانش پزشک متخصص در انتقال چربی و سایر موارد دیگر در نتیجه و تاثیرات ناشی از تزریق چربی تاثیر گذار است و برای بدست آوردن نتایج خوب و عالی باید تمامی معیار ها به نحو صحیحی انجام شوند.

پس از تزریق چربی به پاهای پرانتزی شخص، چربی در بافت ها ساق پا به طور یک یک دست ته نشین می شوند و حالت سفتی را به خود می گیرند. همچنین پس از انتقال چربی ها به ساق پا، پاهی شخص دیگر حالت استخوانی و لاغر خود را ندارند و کاملا توپر و طبیعی به نظر می رسند.

اما مهم ترین تاثیری که عمل زیبایی انتقال چربی بر پاهای شخص دارد، صاف شدن و راست شدن ساق های پا پس از انتقال چربی به این ناحیه می باشد. پاها شخص تا حد زیادی صاف می شوند و دیگر حالت کج و خمیده خود را ندارند و کامل طبیعی به نظر می رسند و تشخیص این که فرد تزریق چربی را انجام داده است دشوار خواهد بود.

تاثیرات ناشی از عمل زیبایی تزریق چربی تا مدت های طولانی باقی می مانند و هیچ تغییری در آن ها ایجاد نمی شود و شخص می تواند به راحتی و بدون خجالت از حضور در استخر یا پوشیدن شلوار کوتاه لذت ببرد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی برای پاهای پرانتزی

پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی، شخص باید چندین نکته و توصیه را کاملا جدی بگیرد و آن ها را انجام دهد تا علاوه حفظ نتایج مطلوب fat injection، از بروز عوارض و خطرات پس از انتقال چربی نیز پیشگیری کند.

  1. شخص باید پس از تزریق چربی به پاهای خود از سیگار و دخانیات استفاده نکند.
  2. از ماساژ دادن و یا دست کاری کردن ناحیه ساق پا پس از تزریق چربی به این ناحیه خودداری کنید تا چربی فرم و شکل مناسب خود را حفظ کنند.
  3. از انجام فعالیت های سنگین و ورزش کردن تا مدتی بعد از انتقال چربی خودداری کنید.
  4. سعی کنید ناحیه ساق پا را تمیز نگه دارید و دارو های تجویز شده را به موقع مصرف کنید تا عفونتی به وجود نیاید.
  5. پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی به ناحیه ساق پا، سعی کنید از گن ها و یا جوراب هایی با ساق بلند استفاده کنید تا به خوبی ساق پایتان را پوشش دهد و باعث سفت شدن و حفظ فرم چربی ها در ساق شود.
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ