کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق چربی به کدام نواحی بدن صورت می گیرد؟

تزریق چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

با افزایش سن، بافت چربی از ناحیه صورت و سینه ها و همچنین از ناحیه ی تناسلی از بین می رود. در شرایطی که زنان به طور مرتب ناحیه واژن خود را تراشیده و وکس می کنند، چین و چروک و افتادگی پوستی که با آن روبرو می شوند می تواند باعث کاهش اعتماد به نفس و نگرانی در زنان شود که به راحتی با استفاده از تزریق چربی قابل رفع است.

از دست دادن چربی و افتادگی لب های خارجی واژن می تواند فعالیت های جنسی را از لذت به درد تبدیل کند. طیف وسیعی از راه حل ها برای تقویت دستگاه تناسلی از جمله تزریق چربی و ژل ها ارائه می شوند.

با این حال، برای خانم هایی که به دنبال راه حل دائمی تر هستند، تزریق چربی توصیه می شود. تزریق چربی شامل از بین بردن سلول های چربی از ناحیه تحتانی شکم، باسن و یا کمر و تزریق به ناحیه تناسلی بانوان است. چربی های تزریق شده مثلث لگن را پر می کند و ظاهری نرم تر و جوان تر به آن می بخشد.

تزریق چربی به کدام نواحی بدن صورت می گیرد؟

انتقال چربی از دهه های اول قرن بیستم برای بازسازی بدن استفاده شده است. اخیراً، استفاده از چربی به عنوان منبع سلول های بنیادی مهمترین هدف تزریق چربی است و به مزایای زیبایی شناختی و احیا کننده آن پیوسته است. شکل دهی مجدد بدن با استفاده از تزریق چربی، در بیشتر نواحی بدن شامل صورت, خطوط اخم ها, سینه ها, باسن و نواحی واژینال مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تزریق چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

 

تزریق چربی چربی را از یک قسمت بدن به قسمت دیگر منتقل می کند تا برای پر کردن جای زخم و یا حجم از دست رفته در هر قسمت از بدن استفاده شود. تزریق چربی ممکن است نیاز به یک برنامه نگهداری مؤثر داشته باشد.

در عمل زیبایی تزریق چربی، قسمت هایی را که مازاد چربی دارند مانند شکم, پهلو و قسمت بیرونی ران، استخراج می کنند و آن را در قسمت‌ هایی از بدن تزریق می‌کند که ممکن است حجم پایین یا از دست رفته داشته باشند که شامل صورت، دستان، سینه یا ناحیه واژینال می‌باشد.

عمل زیبایی تزریق چربی ایمن، ماندگار و مناسب می باشد که منجر به نتایج با ظاهر طبیعی می‌شود. هر ساله، هزاران نفر تزریق چربی را انجام می دهند و از نتایج آن خرسند می‌باشند.

بسیاری از خانم ها با بزرگتر شدن از نظر جنسی راحت تر عمل می کنند، اما با گذشت زمان زایمان و پیری، ظاهر بدن آن ها تغییر می کند.

با این حال، تجربیات طبیعی زندگی نباید از توانایی شما برای لذت بردن از بدن خود دور کند. عمل جوان سازی واژن توسط تزریق چربی این روز ها به عنوان یکی از بهترین و پیشرفته ترین عمل های زیبایی به حساب می آید.

جوان سازی ناحیه واژینال که توسط پزشک مجرب و متخصص انجام می شود شامل انتقال چربی به لبه، برش بافت اضافی واژن، سفت شدن مهبل یا ترکیبی از این روش ها انجام می شود که می تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کند، رضایت جنسی را افزایش داده و بدن را به روشی که قبلاً بود بازگرداند.

با گذشت زمان چربی ها در قسمت های خاصی از بدن مانند شکم، پشت، ران داخلی، پهلوها و باسن ذخیره می شوند در حالی که نیروی جاذبه و زمان باعث می شود مناطق دیگر چربی تولید نکنند یا از فرم خارج شوند.

انتقال چربی که از سلول های چربی از قسمت های دیگری از بدن شما استفاده می کند، روشی ساده و بسیار موفق برای بازگرداندن ظاهر و عملکرد طبیعی واژن است زیرا با افزایش سن واژن نیز مانند سایر اعضای بدن، حجم و همچنین خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

فواید و موارد استفاده از تزریق چربی به واژن

برای بسیاری از خانم ها، ظاهر دستگاه تناسلی آن ها موضوعی نگران کننده است. هنگامی که لابیا مینورا (لب های داخلی واژن) فراتر از لابیا ماژور (لب های بیرونی واژن) می باشد می تواند باعث احساس ناراحتی در بانوان زیادی شود.

برخی از خانم ها فقط با ظاهر واژن تقویت شده و جوان تر احساس اطمینان بیشتری می کنند. لابیا ماژور منطقه ای است که با افزایش سن زنان چربی آن منطقه را از دست می دهند.

تزریق چربی به واژن می تواند تأثیر زمان را معکوس کند و حجم از دست رفته در ناحیه واژینال را ترمیم کند. فواید و مزایای استفاده از تزریق چربی شامل اعتماد به نفس بیشتر در رابطه جنسی و ظاهر واژن جوان تر واژن می باشد.

عوارض و خطرات احتمالی تزریق چربی در واژن

افزایش سن و چین و چروک های واژن زندگی جنسی زنان بسیاری را تحت تاثیر آسیب روانی قرار می دهد. تمام درمان های جراحی و حتی بیشتر جراحی های زیبایی غیر تهاجمی تا حدودی خطر را به همراه دارند. نگرانی های احتمالی در مورد تزریق چربی شامل موارد زیر است:

1- ورم
2- کانتورهای نامنظم بدن یا نتایج ناهموار ناشی از لیپوساکشن
3- هماتوم
4- نکروز چربی
5- عدم تقارن

بهترین راه برای به حداقل رساندن خطرات و عوارض جانبی تزریق چربی به واژن این است که پزشکان و پرستاران در انجام عمل انتقال چربی ماهر و با تجربه باشند تا اطمینان حاصل شود که هر روش به طور روان پیش می رود.

با این حال عوارض ناشی از تزریق چربی معمولا پس از گذشت دوره نقاهت برطرف می شوند و به حالت اولیه خود باز می گردند. در صورتی که دچار عفونت و یا درد شدید پس از تزریق چربی شدید به پزشک متخصص خود مراجعه کنید و مشکل خود را در میان بگذارید.

مراقبت های قبل و بعد تزریق چربی به واژن

قبل از انجام عمل زیبایی تزریق چربی به واژن، مهم است که شما آزمایشات مربوطه را انجام دهید و برای بررسی آن ها به پزشک متخصص خود مراجعه کنید. در صورت وجود هرگونه عفونت در ناحیه واژینال باید قبل از انتقال چربی برطرف شد تا به روند بهبودی کمک کند.

قبل از انجام تزریق چربی در مورد داروهای خود با جراح مشورت کنید زیرا ممکن است برخی از آن ها متوقف شوند. همچنین از شما خواسته می شود که تاریخچه پزشکی کاملی را برای جراح پلاستیک متخصص خود، شامل هرگونه مشکل سلامتی که داشته باشید، هر دارویی که مصرف کرده اید یا می کنید، و هرگونه حساسیتی که دارید، تهیه کنید.

یک هفته قبل از انجام تزریق چربی به واژن مصرف مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ویتامین E قطع می شود. همچنین قطع مصرف مشروبات الکلی و سیگار نیز به مدت دو هفته قبل از تزریق چربی مهم است زیرا نیکوتین موجود در سیگار باعث اختلال جریان خون می شود.

پس از انجام تزریق چربی برای چند روز اول ممکن است احساس ناراحتی و درد کنید که داروهای مسکن توسط پزشک متخصص برای کاهش درد تجویز می شوند و به مدت دو هفته امکان استفاده از تامپون نخواهید داشت. برقراری رابطه جنسی تا زمان تعیین شده توسط پزشک متخصص امکان پذیر نمی باشد.

تورم معمولاً از روز سوم کاهش می یابد و فعالیت های اجتماعی پس از حدود یک هفته، می توانند مجدداً از سر گرفته شوند. همچنین توصیه می شود که پس از تزریق چربی به واژن از دوش آب گرم یا قرار گرفتن در وان آب داغ به مدت یک هفته خودداری کنند.

در دوره نقاهت پس از تزریق چربی به واژن برای اطمینان از موفقیت در انتقال چربی، جلوگیری از هرگونه فشار و دستکاری در ناحیه گیرنده مهم است. توصیه می شود در اطراف مناطقی که چربی برداشت شده و همچنین تزریق انجام می شود از گن استفاده کنید.

پوشیدن گن بافت ها را در برابر پوست محکم نگه می دارد و تورم بعد از عمل زیبایی تزریق ژل را به حداقل می رساند اکثر بیماران می توانند طی یک هفته به فعالیت های عادی خود بازگردند.

نتایج انتقال چربی فوراً آشکار است و طی هفته های آینده بهبود می یابد. این اثرات به طور کلی ماندگار هستند، اگرچه برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن است پیگیری درمان های دیگر نیز مورد نیاز باشد.

تاثیرات تزریق چربی در واژن

تزریق چربی نتایج امیدوار کننده ای در جوان سازی پوست در بسیاری از مناطق دیگر بدن مانند صورت، باسن و سینه ها نشان داده است. از آنجا که خواص بافت صورت و پستان مشابه دستگاه تناسلی خارجی است، متخصصان زنان معتقدند که انتقال چربی می تواند یک درمان مؤثر و طولانی مدت برای جوان سازی دستگاه تناسلی خارجی و مناطق اطراف آن باشد.

سلول های بنیادی بخش مهمی از نگهداری و ترمیم بدن انسان، زنده نگه داشتن و سالم ماندن بافت ها هستند. تحقیقات نشان داده است كه بافت چربی منبع غنی از سلول های بنیادی است كه می تواند در نواحی مختلف بدن اعمال شود و برای جوانسازی ناحیه درم عمل می كند.

پس از برداشتن بافت چربی از طریق لیپوساکشن، چربی برداشت شده می تواند در دستگاه تناسلی خارجی و داخلی اعمال شود. این واقعیت که تزریق چربی می تواند به جوانسازی دستگاه تناسلی داخلی کمک کند، یک پیشرفت واقعی است، زیرا سایر روشها تقریباً منحصراً روی دستگاه تناسلی خارجی متمرکز شده اند.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ