کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
تزریق چربی به خط اخم و نتایج آن

تزریق چربی به خط اخم و نتایج آن

سبک زندگی امروزه، روند ایجاد آسیب در سلامت پوست را با سرعت بیشتری همراه کرده است، شاید به همین دلیل عمل زیبایی تزریق چربی امروزه به جایگاه خاصی بین اعمال زیبایی رسیده است.

عمل زیبایی تزریق چربی با تکنیک ها و کاربرد های مختلف، باعث رفع نواقص پوست، ترمیم عیوب ایجاد شده در ساختار و حالت پوست خواهند شد.

کاهش چین و چروک، بهبود جای زخم و آکنه و از بین بردن کبودی و سیاهی دور چشم تنها بخشی از تاثیرات شگفت انگیز عمل زیبایی تزریق چربی می باشد.

یکی از کاربرد های عمل زیبایی تزریق چربی، از بین بردن خط اخم و تقویت پوست پیشانی می باشد که با کمترین آسیب ممکن و به عنوان امن ترین روش، امروزه در سطح جهان در حال انجام است.

آیا تزریق چربی به خط اخم امکان پذیر است؟

خطوط اخم در پیشانی، به دلایلی مختلفی ممکن است به وجود بیایند و غالبا افراد به یکباره متوجه این اتفاق خواهند شد.

داشتن خط اخم در پیشانی، روی روحیه ی فرد و شادابی او تاثیر می گذارند. خطوط اخم باعث پیرتر نشان داده شدن چهره و کاهش زیبایی آن می شوند و این در اعتماد به نفس افراد بسیار تاثیر گذار است و رضایت از خودشان را کاهش می دهد.

از طرفی این تاثیرات منفی، در زمینه ی روابط و تعاملات فرد نیز عواقبی خواهد داشت.

عمل زیبایی تزریق چربی در این شرایط نیز می تواند کمک کننده باشد و با کاربرد های گسترده ای که دارد، تاثیرات شگرفی روی روحیه و زیبایی این افراد خواهد گذاشت.

امروزه با پیشرفت های گسترده ی دنیای جراحی های پزشکی و زیبایی، مراقبت از پوست و رفع عیوب پوستی با روش های مختلف، از هر زمان دیگری ایمن تر و آسان تر خواهد بود.

یکی از امن ترین و بهترین روش ها برای از بین بردن خطوط اخم در پیشانی، عمل زیبایی تزریق چربی می باشد. عمل زیبایی انتقال چربی، طی سال های طولانی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و صحت و کاربردی بودن آن تایید شده است.

تزریق چربی به صورت، بهترین راه حل برای حذف خطوط اخم به وجود آمده در پیشانی می باشد، چرا که نه تنها آسیب های خطرناکی را به دنبال نخواهد داشت، بلکه در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و مطلوب ترین نقش را در رفع عیوب پوستی ایفا خواهد کرد.

 

آیا تزریق چربی به خط اخم امکان پذیر است؟

 

یکی از اهداف اعمال زیبایی انتقال چربی، رساندن شما به بهترین وضعیت پوستی ممکن می باشد و این هدف را با از بین بردن آسیب های پوستی از طریقی امن و مطمئن به انجام خواهد رساند.

انتخاب عمل زیبایی تزریق چربی به عنوان روشی برای از بین بردن خطوط اخم ایجاد شده روی پیشانی و دستیابی به فرمی متناسب از صورت، انتخابی خواهد بود که هرگز از آن پشیمان نخواهید شد.

نتایج حاصل از تزریق چربی به خط اخم

عمل زیبایی تزریق چربی، طیف وسیعی از تاثیرات و نتایج را به دنبال خواهد داشت.

در حالی که بسیاری از مردم پیری صورت را با چین و چروک های آن اندازه می گیرند، اما مهم ترین عاملی که در افزایش سن ظاهری صورت و پیر به نظر رسیدن آن تاثیر گذار است، از بین رفتن حجم صورت می باشد. این مهم ترین تاثیری است که عمل زیبایی تزریق چربی به دنبال خواهد داشت.

بر اثر از بین رفتن حجم چشمگیری از بافت صورت، شکاف ها و چین و چروک های متعددی به شکل خطوط ریز و درشت در نقاط مختلف صورت علی الخصوص پیشانی و دور چشم شروع به ظاهر شدن خواهند کرد.

طی فرایند تزریق چربی با بازیابی حجم از دست رفته ی صورت و ترمیم بافت صورت، جلوه ی زیبا و جوان صورت باز می گردد، پس از این اتفاق صورت شما حتی با وجود داشتن چین و چروک و خطوط ریز، باز هم جوان و شاداب به نظر خواهد رسید.

ساختار و تناسب صورت، با زمینه های ژنتیکی تعریف میشود و دلایل محیطی نیز کیفیت آن را تحت تاثیر قرار می دهند اما پس از تمامی این موارد، عمل زیبایی تزریق چربی قادر به ترمیم و اصلاح فرم نامتناسب و اصلاح عیوب ایجاد شده روی صورت می باشد.

خطوط اخم بر اثر حرکات مداوم ماهیچه های صورت در جهت اشتباه که یک عادت غلط می باشد ایجاد شده اند و عمل زیبایی تزریق چربی با رفع این خطوط، حالت سالم پوست پیشانی را بازسازی خواهد کرد.

عمل زیبایی تزریق چربی می تواند خطوط اخم را با بی خطر ترین روش های ممکن و بدون کمترین احتمال بروز عفونت از بین ببرد و نکته ی قابل توجه در این ترمیم، طبیعی بودن نتیجه ی به دست آمده می باشد.

همچنین از آنجایی که تاثیرات زیبایی و تناسب چهره در اعتماد به نفس و روحیه ی افراد انکار ناپذیر استف انتخاب عمل زیبایی تزریق چربی می تواند در راستای افزایش سطح شادابی و رضایت از خود در افراد گام بزرگی را بردارد.

شرط دوام تمامی تاثیرات ذکر شده از عمل زیبایی تزریق چربی، انجام مراقبت های لازم و اصلاح رژیم تغذیه و سبک زندگی می باشد. در این صورت عمل زیبایی انتقال چربی، معجزه ای با تاثیرات دائمی در زندگی شما خواهد بود.

رفع چین و چروک و خطوط اخم با تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

مهم ترین مرحله در انجام عمل زیبایی تزریق چربی، مشورت با پزشک مربوطه می باشد.

شما باید راجع به نیاز ها و انتظارات خود از عمل زیبایی انتقال چربی به طور واضح با پزشک خود مشورت کنید تا او بتواند تکنیک و روش مناسب برای انجام فرایند تزریق چربی را برای شما انتخاب کند.

پس مرحله ی اول از انجام عمل زیبایی تزریق چربی، بررسی نیاز ها و انتظارات شما و سپس ارزیابی صورت و پوست شما و برنامه ریزی برای فرایند انتقال چربی می باشد.

کل فرایند تزریق چربی عبارت است از استخراج چربی از یک ناحیه از بدن و تزریق این چربی به ناحیه ای دیگر از بدن که نیازمند آن می باشد.

برای شروع عمل زیبایی fat injection ابتدا از یک بی حسی موضعی در ناحیه ی دهنده ی چربی و در ناحیه ی گیرنده ی چربی که غالبا صورت می باشد استفاده می شود.

بیهوشی در عمل زیبایی تزریق چربی اکثرا موضعی می باشد اما بسته به حجم چربی استخراج شده و حجم چربی قابل تزریق، بیهوشی می تواند عمومی نیز انجام شود.

سپس بافت چربی از قسمت هایی ازبدن که غالبا شکم و یا ران می باشند استخراج می شوند. این چربی ها به محض خارج شده از بدن قابل استفاده و تزریق نمی باشند و نیاز است که تغییراتی روی آن اعمال شود. پس بافت چربی خارج شده برای استفاده ی مجدد آماده می شود.

و در نهایت چربی های آماده شده، با استفاده از سوزن های بسیار ریزی، به بافت هدف مورد نظر تزریق خواهند شد. استفاده از سوزن های ریز طی فرایند تزریق چربی، به هدف جلوگیری از ایجاد زخم های عمیق و جدی می باشد.

سپس یک پانسمان جزئی در ناحیه ای که انتقال چربی در آن انجام شده صورت می گیرد تا از هرگونه ایجاد عفونت احتمالی جلوگیری شود. نتیجه ی فرایند تزریق چربی معمولا در ساعات اولیه پس از انتقال چربی قابل مشاهده است و این نتیجه تا مدت زمان طولانی ماندگار خواهد بود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ