کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

 • Info@roz-clinic.com
 • 02144067005
تزریق بوتاکس برای لیفت ابروها

تزریق بوتاکس برای لیفت ابروها

درمان زیبایی تزریق بوتاکس برای موارد مختلفی استفاده می شود یکی از کاربرد های شایع انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس، استفاده از درمان زیبایی تزریق بوتاکس در رفع چین و چروک و لیفت صورت است؛ اما انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس محدودیت هایی دارد و روی همه نوع چین و چروک ها و لیفت اعضای صورت جواب نمی دهد. آیا درمان زیبایی تزریق بوتاکس بر روی لیفت ابرو تاثیر گذار است؟

آیا بوتاکس برای لیفت ابرو کارایی دارد؟

همانطور که گفته شد درمان زیبایی تزریق بوتاکس برای موارد مختلفی استفاده می شود اما برای این که بدانید از درمان زیبایی تزریق بوتاکس برای لیفت صورت هم می تواند استفاده شود یا خیر بهتر است از نوع تاثیر گذاری و عملکرد درمان زیبایی تزریق بوتاکس مطلع شوید.

بعد از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس، بوتاکس تزریق شده بر اعصاب ناحیه ای که تزریق شده تاثیر می گذارد و فعالیت آن ها را مختل می کند. در صورتی که شما درمان زیبایی بوتاکس برای رفع چین و چروک انجام داده باشید، بوتاکس بر عملکرد اعصاب اطراف چین و چروک تاثیر می گذارد.

با تاثیر گذاری بوتاکس تزریق شده در درمان زیبایی تزریق بوتاکس و با مختل شدن اعصاب دیگر پیامی مبنی بر انقباض عضلات صورت به عضلات صورت فرستاده نمی شود و عضلات منقبض صورت به حالت استراحت در می آیند.

درواقع درمان زیبایی تزریق بوتاکس فقط بر چین و چروکی تاثیر می گذارند که بر اثر انقباض عضلات حاصل شده باشند. با این وجود می توان گفت درمان زیبایی تزریق بوتاکس در لیفت ابرو هم می تواند تاثیر گذار باشد.

 

آیا بوتاکس برای لیفت ابرو کارایی دارد؟

 

در لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت، بوتاکس تزریق شده با تاثیر بر اعصاب و به استراحت در آوردن عضلات، باعث بالا رفتن عضلات و ابرو می شود که در این صورت می تواند باعث لیفت ابروهای شما شود.

کاندید های مناسب برای تزریق بوتاکس به ابرو

اما انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس هر چند که می تواند برای لیفت صورت هم استفاده شود ولی همه افراد نمی توانند از درمان زیبایی تزریق بوتاکس استفاده کنند.

در صورتی که فرد مناسبی برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس نباشید و درمان زیبایی تزریق بوتاکس را انجام دهید ممکن است با خطرات احتمالی و عوارض جانبی درمان زیبایی تزریق بوتاکس بعد از انجام درمان زیبایی بوتاکس مواجه شوید.

بنابراین قبل از اقدام به انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس بهتر است در ابتدا دریابید که آیا می توانید درمان زیبایی تزریق بوتاکس را انجام دهید و انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس برای شما خطری نداشته باشد.

در پایین برای این که متوجه شوید که آیا فرد مناسبی برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس هستید یا خیر، به مواردی که باعث می شود شما کاندید مناسبی برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس باشید اشاره شده است.

 • انجام درمان زیبایی فقط برای افراد 18 سال به بالا توصیه می شود. انجام درمان زیبایی بوتاکس صورت در افراد زیر 18 سال ممکن است خطرناک باشد و یا ممکن است نتایج حاصل از انجام درمان زیبایی تغییر کند.
 • لیفت ابرو با بوتاکس برای کسانی که دارای پوست های آویز قابل رفع با بوتاکس هستند مناسب است.
 • در صورت بارداری یا شیردهی، ممکن است شما کاندید خوبی برای تزریق بوتاکس نباشید. به این دلیل که سموم مورد استفاده در درمان زیبایی تزریق بوتاکس می توانند به نوزادان و جنین های متولد نشده آسیب برساند.

بهتر است برای اطمینان بیشتر از این که انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت برای شما مناسب است یا خیر به پزشک متخصص زیبایی هم مراجعه کنید و از پزشک متخصص زیبایی در این باره مشورت بگیرید.

نحوه تزریق بوتاکس در ابرو جهت لیفت ابرو

انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت به صورت سرپایی توسط پزشک متخصص زیبایی در مطب پزشک یا در کلینیک زیبایی انجام می شود. معمولا انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت با ناراحتی یا درد خاصی همراه نیست.

اما معمولا پزشکان متخصص زیبایی برای آن که لیفت ابرو با درمان زیبایی بوتاکس صورت با دردی همراه نباشد و از احتمال بروز درد را کاهش دهند قبل از انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت مقداری ماده بی حسی به ناحیه ابروهای شما تزریق می کنند.

انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت به زمان زیادی نیاز ندارد اما با دقت بسیار زیادی همراه است. اگر شما پزشکی را برای انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت خود انتخاب کنید که دقت کافی در انجام لیفت ابرو انجام ندهد، ممکن است با خطرات جدی مواجه شوید.

بنابراین انتخاب پزشک مناسب در انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت بسیار اهمیت دارد. در صورتی که فرد انتخابی شما نتواند تشخیص درستی در مقدار تزریقی بوتاکس برای لیفت ابرو ندهد ممکن است نتوانید نتیجه خوبی از انجام تزریق بوتاکس بگیرید.

برای مثال ممکن است مقدار نادرست بوتاکس تزریق شده باعث شود بوتاکس تزریقی در لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت در زیر پوست صورت حرکت کند و بر روی چشم تاثیر بگذارد و باعث نابینایی شود.

مراقبت های پس از تزریق بوتاکس به ابرو ها

انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت یکی از حساس ترین درمان های زیبایی به دلیل نزدیکی به ناحیه چشم است.

تنها انتخاب پزشک مناسب و درست انجام شدن لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت نمی تواند باعث داشتن نتایج خوب بعد از انجام عمل شود بلکه رعایت نکات مراقبتی هم در نتایج حاصل از انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت تاثیر گذار است.

در پایین به برخی از نکات مراقبتی مهم درباره لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت که باید بعد از انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی Botox injection صورت آن ها را رعایت کنید اشاره شده است.

 1. در صورتی که بعد از انجام درمان زیبایی با تورم و کبودی مواجه شدید می توانید برای کاهش تورم و کبودی بعد از انجام لیفت ابرو از کمپرس سرد یا تکه ای یخ استفاده کنید.
 2. با توجه به تجویز پزشک متخصص زیبایی خود می توانید از داروهای ضد تورم برای کاهش تورم خود استفاده کنید.
 3. برای کاهش کبودی در ناحیه ابرو هم می توانید از کرم های ضد کبودی و ویتامین k استفاده کنید.
 4. از مالش دادن و لمس کردن ناحیه ابرو بپرهیزید و به آن ناحیه فشاری وارد نکنید.
 5. تا چند روز از خوردن مواد دارای الکل خودداری کنید. به این دلیل که الکل احتمال خونریزی بعد از انجام لیفت ابرو را افزایش می دهد.
 6. از خوردن داروهای مسکن و گیاهی پرهیز کنید.
 7. از انجام فعالیت های شدید و ورزش های سنگین که جریان و فشار خون شما را بالا می برد تا چند روز بعد از انجام لیفت ابرو اجتناب کنید.
 8. بدون تجویز پزشک متخصص زیبایی هیچ دارویی مصرف نکنید و حتما قبل از مصرف هر نوع دارویی از پزشک متخصص زیبایی خود مشورت بگیرید و طبق تجویز پزشک متخصص از داروها مصرف کنید.
 9. از مصرف دارو های رقیق کننده خون، شل کننده عضلانی، جنسینگ، ایبوبروفن، آسپرین پرهیز کنید. به این دلیل که احتمال و میزان کبودی و تورم بعد از انجام لیفت صورت را افزایش می دهد.
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ