کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

 • Info@roz-clinic.com
 • 02144067005
بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران کجاست؟

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران کجاست؟

تزریق ژل پر کننده یکی از راه های متداول برای رفع چین و چروک صورت حاصل از افزایش سن است البته از تزریق فیلر برای موارد دیگری هم استفاده می شود. تزریق فیلر در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است خطرات جزئی ای را به همراه داشته باشد.

برای جلوگیری از خطرات ناشی از تزریق ژل باید به دنبال بهترین کلینیک تهران برای انجام آن باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را بدون ایجاد هیچ عوارضی بعد از انجام تزریق فیلر داشته باشید.

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

همانطور که می دانید تزریق ژل جای بافت از بین رفته در زیر پوست را که بر اثر بالا رفتن سن تحلیل رفته است، می گیرد و آن قسمت را پر می کند به همین دلیل آن را به عنوان ژل های پرکننده می شناسند.

برای اینکه بدن شخص تحت درمان به تزریق پرکننده واکنش منفی نشان ندهد برای تزریق فیلر از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید استفاده می کنند.

برای اینکه بدن شما هم بعد از تزریق ژل نسبت به پر کننده تزریق شده حساسیت و واکنش منفی نشان ندهد باید قبل از انجام تزریق از طبیعی بودن نوع ژل و اصالت ژلی که کلینیک مورد نظر استفاده می کند، اطمینان یابید.

در صورتی که تزریق ژل به درستی و به دقت در مکان مورد نظر تزریق نشود ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید به همین دلیل قبل از انجام آن حتما درباره تیم پزشکی کلینیک مورد نظر تحقیق کنید.

پزشکی که تزریق ژل را انجام می دهد باید متخصص و با تجربه باشد تا در انجام تزریق فیلر برای شما خطای جبران ناپذیری صورت نگیرد.

قبل از انجام تزریق ژل حتما به بهداشت محیط کلینیک هم دقت کنید و مطمئن شوید که رعایت بهداشت به بهترین نحو صورت می گیرد در غیر این صورت کلینیک مورد نظر شما نمی تواند کلینیک مناسبی برای تزریق فیلر باشد.

 

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

 

در صورت انجام تزریق ژل در کلینیکی که بهداشت را رعایت نمی کند ممکن است با خطر عفونت مواجه شوید که عواقب جبران ناپذیری و پرهزینه ای به دنبال دارد.

چگونه یک کلینیک مناسب برای تزریق ژل انتخاب کرد؟

قبل از هر چیزی باید دقت کنید که کلینیکی که برای تزریق ژل انتخاب می کنید یک کلینیک مستقل باشد و وابسته به جایی مانند آرایشگاه ها نباشد.

سپس بعد از انتخاب کردن کلینیک های مستقل به دنبال کلینیک تزریق ژلی باشید که از پزشکان متخصص زیبایی و با تجربه برای انجام تزریق فیلر استفاده می کند.

حتما قبل از انجام تزریق ژل برای مشاوره به پزشک متخصص مراجعه کنید و از او عکس های قبل و بعد افرادی که تحت درمان تزریق فیلر قرار گرفته اند را بخواهید.

بعد از مشاهده عکس های افرادی که تحت درمان تزریق ژل قرار گرفته اند می توانید شماره تماس برخی از آن ها را جهت اطمینان از نتیجه خوب تزریق فیلر انجام شده بگیرید و با آن در این باره تماس بگیرید.

برای این که در صورت رخ دادن خطا در تزریق ژل از آن پیشگیری کنید و آینده نگر باشید، حتما قبل از انجام تزریق فیلر بررسی کنید که پزشک متخصص زیبایی دارای پوشش بیمه ای مناسب باشد.

ویژگی ها و نتایج تزریق ژل در بهترین کلینیک

همان طور که گفته شد تزریق ژل به عنوان پرکننده زیر پوست برای موارد مختلفی استفاده می شود که برخی از موارد استفاده تزریق فیلر در پایین پرداخته شده است.

 1. رفع خطوط ریز اطراف چشم و بینی
 2. رفع خط لبخند در کنار دهان
 3. رفع چین و چروک ایجاد شده در صورت به دلیل بالا رفتن سن مانند چین و چروک ایجاد شده بر گونه
 4. رفع کم آبی ایجاد شده پوست صورت بر اثر افزایش سن
 5. ایجاد گونه بر روی صورت
 6. بزرگ کردن لب

و موارد دیگر که با تزریق ژل ها و پر کردن آن ناحیه این موارد تا حدودی از بین رفته و کاهش می یابد که مقدار آن بستگی به نوع ژل مصرفی  دارد.

نتیجه حاصل از تزریق پرکننده به صورت موقتی است به این دلیل که بدن با توجه به طبیعی و خارجی بودن ژل در جهت از بین بردن آن تلاش می کند و تا جایی این کار را ادامه می دهد که ژل تزریق شده به طور کامل از بین برود.

به این دلیل که ماندگاری هر یک از ژل ها با هم متفاوت است نمی توان به طور دقیق گفت که تا چه زمانی نتایج حاصل از تزریق ژل ماندگار است.

اما با توجه به بررسی های انجام شده بر افرادی که تحت درمان تزریق پرکننده قرار گرفته اند مشخص شده است که هر کدام از ژل های مصرفی در تزریق فیلر معمولا بیشتر از 6 ماه ماندگاری دارند.

هزینه تزریق ژل در بهترین کلینیک

به دلیل متنوع بودن ژل های موجود و قیمت های متفاوت آن ها نمی توان قیمت دقیق را برای انجام تزریق ژل در نظر گرفت.

علاوه بر متنوع بودن ژل ها عوامل دیگری هم در هزینه های مصرفی تزریق ژل وجود دارد که باعث متغیر بودن آن می شود. به برخی از این عوامل موثر در هزینه های مصرفی تزریق فیلر در پایین برای شما پرداخته شده است.

 1. مقدار سی سی ژل پر کننده تزریق شده که معمولا مقدار حجم ژل تزریقی را بر اساس سن و نتیجه دلخواه شما اندازه میی گیرند و تزریق می کنند.
 2. تعداد تزریق فیلر پر کننده انجام شده
 3. اینکه تزریق در کدام منطقه از صورت انجام شود در هزینه های مصرفی موثر است برای مثال تزریق فیلر در زیر چشم که باید با دقت بیشتری انجام شود هزینه مصرفی بیشتری را به دنبال دارد.
 4. هزینه ی کلینیک انتخابی شما
 5. هزینه بیهوشی موضعی انجام شده قبل از انجام تزریق فیلر
 6. هزینه تیم پزشکی متخصص تزریق ژل
 7. قرار گرفتن تحت پوشش بیمه

در رابطه با تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تزریق ژل باید متذکر شد که معمولا تزریق فیلر پر کننده به این دلیل که کاربرد زیبایی و آرایشی دارد تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد جز در موارد استثناء.

یکی از موارد استثنا که باعث می شود تزریق ژل پرکننده تحت پوشش بیمه قرار بگیرد، تزریق فیلر برای رفع جای باقی مانده از زخم است. ممکن است با توجه به هزینه های مصرفی بخواهید کلینیکی را انتخاب کنید که هزینه کمتری در برابر انجام تزریق ژل دریافت کند.

اما باید هنگام انتخاب این نوع از کلینیک ها به این مورد هم توجه داشته باشید که ممکن است به همان نسبت هزینه دریافتی به شما خدمات تزریق ژل پر کننده ارائه دهد و دقت لازم را در هنگام تزریق فیلر برای شما نداشته باشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ