کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

 • Info@roz-clinic.com
 • 02144067005

بهترین ژل تزریقی به صورت چیست؟

داشتن صورتی بی عیب و نقص و عاری از هرگونه نقصی برای هر کسی حائز اهمیت بوده و همه ی افراد به دنبال راهی برای زیباسازی صورت و اندام خود می باشند که در این راستا تزریق ژل یکی از راه های مناسب و مورد استفاده بانوان خواهد بود.

بسیاری از افراد به دلیل نارضایتی از پوست صورت و یا چهره ی خود اعتماد به نفس پایینی داشته و از آن رنج می برند اما اگر شما نیز گرفتار چنین مشکلاتی می باشید، خواهید توانست از تزریق فیلر برای افزایش اعتماد به نفس خود کمک بگیرید.

انتخاب نوع برند، معیارهای مناسب برای تشخیص بهترین نوع تزریق فیلر مزایا و معایب هر نوع تزریق ژل بسیار مهم بوده و بر ظاهر افراد تاثیرگذار خواهد بود.

در اینجا با ارائه اطلاعاتی در زمینه انتخاب مناسب ترین و بهترین نوع تزریق ژل، به شما کمک شده تا بی خطرترین تزریق ژل را انجام داده و از نتایج آن آگاهی لازم را پیدا نمایید.

معیار های انتخاب بهترین ژل تزریقی به صورت

با توجه به شرایط کنونی و هزینه ی بالای عمل های زیبایی، تزریق ژل یکی از درمان های زیبایی و پوستی خواهد بود که هزینه ی کمتری در مقایسه با عمل های زیبایی داشته و نتایج فوری و قابل قبولی برای متقاضیان آن خواهد داشت.

اکثر برندهایی که اینگونه محصولات را ارائه می دهند در راستای حذف و از بین بردن سریع و فوری چین و چروک های صورت قدم برداشته و برای هرچه بهتر کردن نتایج  آن تلاش می کنند.

از جمله ناحیه هایی که تزریق ژل در آن انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پیشانی
 2. بینی
 3. گونه
 4. لب ها
 5. چانه

همچنین در مواردی می توان از تزریق فیلر در نقاطی مانند گردن و دست ها نیز استفاده کرد.

اما اگر بخواهیم یک پرکننده پوستی برای تزریق ژل را مورد ارزیابی قرار دهیم باید دارای ویژگی های زیر باشد

 1. بادوام بوده و ماندگاری بالا داشته باشد.
 2. نتایج حاصل از استفاده از این تزریق ژل طبیعی بوده و ظاهر نرمالی داشته باشد.
 3. ایمن و بی خطر باشد تا برای بیمار مشکلی به وجود نیاورد.
 4. کم هزینه و مقرون به صرفه باشد.
 5. از کیفیت عالی و بالایی برخوردار باشد.

برای داشتن تجربه ای لذت بخش از تزریق ژل باید به نکات گفته شده توجه کرده و برای انتخاب برند فیلر بهتر است توسط تصاویر بیماران، نتایج نهایی آنها را مقایسه نمایید.

انواع پرکننده های پوستی شامل موادی می باشند که تعدادی از این مواد مانند کلاژن، اسید هیالورونیک و غیره در بدن موجود بوده و تعدادی مانند پلی ال لاکتیک و پلی متیل متاکریلات در آزمایشگاه ها تولید خواهند شد.

بیشتر پزشکان تزریق فیلر  و متخصصان زیبایی شناسی به استفاده از پرکننده های حاوی HA تاکید می کنند. اما همین پرکننده های حاوی HA نیز می توانند شامل خطراتی باشند.

 

معیار های انتخاب بهترین ژل تزریقی به صورت

 

از انواع مارک های تزریق ژل می توان برندهای زیر را نام برد

 1. Juvederm
 2. Restylane
 3. Revolax
 4. Aquashine
 5. Dermalax
 6. Monalisa
 7. Rejeunesse
 8. Zishel

تعدادی از این برندهای تزریق ژل سالیان سال است که در این عرصه حضور داشته و بسیاری از افراد از آنها استفاده کرده اند اما تعدادی از آنها نیز تازه پا به این عرصه گذاشته و قابلیت بهتر شدن نتایج را خواهند داشت.

بهترین مارک برای تزریق ژل به صورت

همانطور که نام برده شد تعداد زیادی از پرکننده های پوستی در حال حاضر برای انجام تزریق فیلر در دسترس می باشند به همین دلیل رقابت تنگاتنگی بین آنها برقرار می باشد.

اما هر یک ویژگی های مختص به خود را داشته که سعی شده است به تعدادی از آنها پرداخته شود.

دو محصول Juvederm  و  Restylane  نسبت به سایر محصولات تزریق ژل قدیمی تر می باشند با این حال Restylane عنوان اولین پرکننده پوستی را دارا می باشد. این دو روش درمانی چین و چروک شباهت زیادی به یکدیگر دارند و از آنها می توان برای اصلاح موقت چین و چروک با انواع عمق چین و چروک صورت استفاده کرد.

با این حال از برند Restylane تزریق ژل بیشتر برای افزایش حجم لب ها و بر طرف کردن چین و چروک ها استفاده خواهد شد در حالی که از Juvederm   برای از بین بردن خطوط دور چشم استفاده می شود.

اگر به دنبال پرکننده ای بادوام می باشید به شما Revolax پیشنهاد خواهد شد. زیرا طول عمر و ماندگاری نتایج Revolax 12 تا 18  ماه خواهد بود.

مدت زمان ماندگاری نتایج Revolax بسیار عالی می باشد. این موضوع به این دلیل است که Revolax در حالی که پوست کاملا نازک است، سایت های تزریق ژل را بسیار متحرک میکند.

Aquashine بر خلاف محصولات قبلی تازه به بازار آمده است. Aquashine از ترکیب هیالورونیک اسید و تزریقات مزوتراپی به وجود آمده است.

علاوه بر این، این محصولات شامل مواد معدنی مانند انواع ویتامین ها، کوآنزیم ها و اسیدهای آمینه می باشند که نه تنها چین و چروک را از بین میبرد بلکه به بهبود الاستیک پوست نیز کمک خواهند کرد.

از دیگر محصولات فیلر می توان به Dermalax اشاره کرد. Dermalax برای حجم دهی بیشتر و بهتر به گونه و لب ها کاربرد دارد و به این دلیل است که این پرکننده های پوستی در تزریق ژل دارای یک ساختار Monophasic Blob می باشند که به صورت قابل ملاحظه ای متراکم و سازگار خواهد بود.

اگر برای تزریق ژل به دنبال راهی کم هزینه و مقرون به صرفه می باشید، به شما Monalisa  پیشنهاد می شود.  Monalisa نیز همانند هرگونه برند دیگر ژل کاملا مورد آزمایشات فراوان قرار گرفته و ایمن می باشد.

Zishel برندی از تزریق ژل می باشد که هم قیمت مقرون به صرفه ای داشته و هم برای حجم دهی به لب و سایر نقاط مناسب خواهد بود.

اما پرکننده ی دیگری وجود دارد که تمامی نکات و مزایای ذکر شده را با هم داشته و نام آن Rejeunesse خواهد بود.

Rejeunesse دارای طول عمر 12 ماه بوده، بی خطر می باشد، مقرون به صرفه بوده و حجم دهی قابل قبولی نیز خواهد داد.  Rejeunesse یکی از بهترین پرکننده های پوستی توسط تزریق ژل می باشد که در این عرصه رقابت می طلبد.

مدت زمان ماندگاری و دوام بهترین ژل تزریقی به صورت

همانطور که میدانید از تزریق ژل برای جوان سازی پوست صورت استفاده خواهد شد. یکی از دلایل پیری و شل شدن پوست صورت، کاهش و توقف تولید کلاژن و الاستین پوست خواهد بود.

کلاژن و الاستین دو عامل مهم در درخشان بودن و جوانی پوست خواهند بود که متاسفانه از سن 25 سالگی کلاژن پوست کم شده و از بین خواهد رفت. از آن پس سالانه حدود 2 درصد از کلاژن پوست کاهش خواهد یافت.

اما خوشبختانه برند و شرکت های مختلف فیلر و ژل در تلاش برای بازیابی حجم از دست رفته و زیباسازی پوست بوده و همه ی افرادی که کلاژن پوست خود را از دست داده و به دنبال بازگرداندن زیبایی خود می باشند، می توانند از تزریق ژل استفاده نمایند.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل انجام شده به واکنش بدن شما به ژل، نحوه استفاده از اسید هیالورونیک و نوع برند بستگی خواهد داشت.

همانطور که گفته شد دو برند Revolax و Rejeunesse نسبت به سایر شرکت های تزریق ژل مدت ماندگاری و دوام بیشتری داشته و اگر شما شما نیز به دنبال ماندگاری بیشتری می باشید می توانید از این دو برند فیلر استفاده نمایید.

اما بیشتر پرکننده های پوستی از 6 تا 18  ماندگاری خواهند داشت و پس از آن قابل ترمیم خواهند بود.

مزایا و نتایج به دست آمده از بهترین ژل تزریقی

بسیاری از عوامل از جمله سن تا عوامل   محیطی دست به دست یکدیگر داده و می توانند بر پوست صورت شما و افزایش چین و چروک آن تاثیر بگذارند.

اما تزریق ژل با نهایت سرعت خواهد توانست زیبایی را به چهره ی شما بازگرداند.

در اینجا به تعدادی از مزایای استفاده از فیلر پرداخته شده است

 1. داشتن نتایج فوری پس از انجام تزریق ژل
 2. ماندگاری و دوام بالای ژل
 3. دارا بودن خاصیت درمانی و مفید برای پوست
 4. ظریف و طبیعی بودن نتایج حاصله
 5. افزایش اعتماد به نفس و زیبایی پس از استفاده از تزریق ژل در افراد
 6. افزایش کلاژن پوست
 7. بوتاکس می تواند باعث تکمیل نتیجه ی تزریق فیلر شود
 8. مناسب برای افزایش حجم مخصوصا در لب ها
 9. مناسب برای از بین بردن جای زخم ها

تزریق ژل نیز همانند هر نوع عمل زیبایی و یا درمان های پوستی در کنار تمامی مزایای آن معایب و عوارض جانبی نیز به همراه خواهد داشت.

البته عوارض جانبی ناشی از تزریق ژل برای همگان قابل درک و انتظار خواهد بود. پس از تزریق ژل ممکن است عوارضی مانند قرمزی، تورم و یا حساسیت را تجربه کنید که کاملا طبیعی خواهند بود.

از دیگر عوارض جانبی تزریق ژل می توان به تورم، درد، خارش، کبودی و حتی حساسیت به محل Filler injection نیز اشاره کرد. این عوارض جانبی معمولا طی چند روز برطرف خواهند شد پس جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

البته اگر مدت درمان آنها به طول انجامید و یا با عوارض جدی تری روبرو شدید با پزشک خود تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ