تزریق ژل

بهترین مارک ژل لب کدام است؟

امروزه با افزایش استقبال از فیلر‌ها، مارک های مختلفی از این محصولات با مواد تشکیل دهنده متفاوت روانه‌ بازار شده است. به همین دلیل انتخاب بهترین مارک برای تزریق ژل لب و صورت که ساخت یک کمپانی معتبر باشد و مواد تشکیل دهنده آن غیر مضر باشد بسیار حائز اهمیت است. در واقع هر مارک فرمول‌های مختلفی و منحصر به خود را دارد که به طور خاص برای تزریق به صورت طراحی شده است. سوالی که ممکن است برای هر فرد داوطلب تزریق ژل لب پیش بیاید این است: بهترین مارک ژل لب چیست؟ کلینیک تخصصی پوست و مو رز در این مقاله بهترین برند ژل لب را به شما معرفی خواهد کرد.

درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی برای پر کردن نواحی مختلف پوست مانند لب به کار می رود. انواع مختلفی از ژل های پرکننده پوستی در بازار موجود است که ویژگی های متفاوتی دارند برای مثال از نظر مواد تشکیل دهنده و میزان ماندگاری با هم تفاوت دارند؛ اما نمی توان از هر کدام از آن ها به صورت دلخواه به نواحی مختلف صورت تزریق کرد. بنابراین قبل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی باید بدانید که بهترین مارک و نوع ژل پرکننده پوستی برای شما چیست تا بتوانید بهترین نتیجه را از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی مشاهده کنید.

مشاوره رایگان و دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز

البته در صورتی که می خواهید نتیجه خوبی را بعد از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی مشاهده کنید باید علاوه بر نوع و مارک ژل پر کننده به فردی که درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی را برای شما انجام می دهد هم توجه داشته باشید.

درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی حتما باید توسط یک شخص متخصص زیبایی انجام شود به این دلیل که فقط پزشک متخصص زیبایی می تواند تشخیص دهد که چگونه و به چه اندازه درمان زیبایی تزریق فیلر پرکننده پوستی را انجام دهد تا شما از خطرات و عوارض احتمالی در امان بمانید.

بهترین برند ژل لب چیست؟

تا به الان بهترین مارک ژل لب ژل‌هایی بر پایه هیالورونیک اسید هستند که کمترین عوارض را دارند. هیالورونیک اسیدها برای درمان علائم پیری پوست استفاده می‌شوند. اسید هیالورونیک دارای اثر “پُر کنندگی” است که هم برای رفع چین و چروک پوست و هم برای حجم دهی لب‌ها مفید است. از این حیث نیز، مارک‌های مختلفی بر پایه هیالورونیک اسید در بازار موجود هستند. بنابراین کدام یک را بهتر است انتخاب کنیم؟ Restylane (رستیلین) و Juvederm (ژوودرم) پرکننده‌های پوستی حاوی اسید هیالورونیک هستند که دارای ترکیبات اساسی یکسانی می‌باشند. اما از نظر استفاده، هزینه و عوارض جانبی با یکدیگر تفاوت‌هایی محسوسی دارند.

برای مثال Restylane و Juvederm دو نوع از مارک ژل های پر کننده ی پوستی هستند که فقط برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی لب کاربرد دارند و نمی توان از ژل های پر کننده ی پوستی Restylane و Juvederm برتی نواحی دیگر صورت استفاده کرد. بهترین مارک تزریق ژل برای صورت های لاغر و یا سایر نواحی بدن ، برندهایی می باشند که برای درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی همان ناحیه ساخته شده باشد و پس از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی باعث ایجاد عوارض جانبی و خطرات احتمالی نشود.

در صورتی که ژل پرکننده مناسبی در درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی تزریق نشود ممکن است بعد از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی برخی از عارضه های احتمالی گفته شده در پایین را به دنبال داشته باشد.

 1. ایجاد حساسیت و واکنش منفی بدن نسبت به ژل پرکننده تزریق شده
 2. تورم
 3. قرمزی
 4. کبودی
 5. خارش
 6. عفونت
 7. تغییر رنگ پوست ناحیه تحت درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی

بنابراین حتما در انتخاب ژل پرکننده پوستی برای انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی دقت کنید تا زمینه لازم برای بروز عوارض مختلف فراهم نشود و درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی ایمنی را داشته باشید.

 

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

 

رستیلین و ژوودرم چه شباهت‌هایی با یکدیگر دارند؟

Restylane و Juvederm هر دو ژل‌های پرکننده پوستی هستند که حاوی اسید هیالورونیک برای حجیم شدن بافت زیر پوست مناسب می‌باشند. آن‌ها همچنین حاوی لیدوکائین برای کاهش درد در طول تزریق هستند. هر کدام از این 2 مارک، فرمول های مختلفی دارند که به طور خاص برای لب‌ها طراحی شده است. نکته بسیار امیدوار کننده این است که این دو ژل توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تأیید شده‌اند.

تفاوت‌های آن‌ها در چیست؟

هرکدام از این 2 برند، زیر مجموعه‌هایی نیز دارند که کاربردهای آنان را از یکدیگر تفکیک می‌کند. در پایین، بهترین مارک ژل لب  را از این 2 مجموعه آورده‌ایم:

 • Restylane Silk (رسیتلین سیلک) برای لب ها:

یکی از بهترین مارک ژل لب رسیتلین سیلک است که دارای  فرمولی است که برای ناحیه لب استفاده می‌شود. طبق گزارشات منتشر شده در وب سایت رسمی این کمپانی، Restylane Silk  اولین ژل پرکننده لب است که مورد تأیید FDA قرار گرفت. نوید این تایید “لب‌هایی خوش فرم، حجیم با ظاهری طبیعی” است. از Restylane Silk می‌توان هم برای افزایش حجم لب و هم برای صاف و متقارن کردن خطوط لب استفاده نمود.

 • Juvederm Ultra  یا  Volbella XC برای لب ها

ژوودرم  برای لب ها به دو شکل وجود دارد:

 1. ژوودرم اولترا ایکس سی: که برای افزایش حجم لب‌ها طراحی شده است.
 2. ژوودرم والبلا ایکس سی: برای متقارن کردن خطوط عمودی لب و همچنین دادنِ حجم کم به لب‌ها استفاده می‌شود.

بسته به اینکه شما به دنبال چه جور نتایجی هستید، پزشک شما ممکن است یکی از این مارک‌ها را پیشنهاد دهد. دکتر روحانی در کلینیک تخصصی پوست و مو رز با بهره گیری از بهترین برند ژل لب ، بنا به سلیقه شما، بهترین و زیباترین لب‌ها را با میزان ماندگاری بالا هدیه می‌کند.

بهترین برند ژل لب چیست؟

مزایای استفاده از ژل‌های ژوودرم و رستیلین به عنوان بهترین مارک ژل برای لب

همان طور که پیش‌تر ذکر شد، این ژل‌ها بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده‌اند. مزیت این ماده، طبیعی بودن و کاهش احتمال بروز حساسیت بدن بعد از انجام تزریق ژل به لب است. طبق گزارشات کمپانی سازنده این ژل‌ها، میزان ماندگاری آن‌ها در صورت مراقبت صحیح، تا 2 سال نیز می‌باشد. دیگر مزیت این روش، غیر تهاجمی بودن آن است.

هزینه هر سی سی ژل ژوودرم و رسیتیلن چقدر است؟

باتوجه به خارجی بودن این محصولات و بسامد قیمت دلار، هزینه این ژل‌ها متغیر می‌باشند. همچنین هر فرد باتوجه به گستردگی ناحیه مورد نظرش برای تزریق و حجم ایده آل مورد نظرش، پرداختی متفاوتی خواهد داشت. لازم به ذکر است که ارائه دهندگان بیمه، کمک هزینه‌ای برای تزریق ژل به لب نمی‌دهند. با این تفاسیر در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت هر سی سی ژل ژوودرم و رسیتیلین، با کلینیک پوست و مو رز همین حالا تماس بگیرید.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل پیشانی

 

عوارض جانبی ناشی از تزریق بهترین مارک ژل لب چیست؟

کبودی و تورم خفیف واکنش های متداول در تزریق ژل‌های پرکننده است. این دو مورد ممکن است برای دو تا سه روز باقی بمانند. دوام این علائم به محل تزریق شما بستگی دارد.

نحوه مراقبت از تزریق ژل لب چگونه است؟

برای هر یک از این محصولات به عنوان بهترین مارک تزریق ژل لب نحوه مراقبت تعریف شده است که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • به منظور جلوگیری از عوارض جانبی این ژل‌ها، حداقل به مدت 24 ساعت از انجام فعالیت های سنگین، نوشیدن الکل و قرار گرفتن در معرض آفتاب یا تخت‌های برنزه (سولاریوم) خودداری کنید.
 • سازنده ژل Restylane به مردم توصیه می‌کند که بعد از تزریق، تا از بین رفتن قرمزی و تورم، از حضور در معرض هوای سرد شدید خودداری کنند.
 • از طرف دیگر، سازنده ژل Juvederm توصیه می‌کند از حضور در گرمای شدید خودداری نمایید.
 • عوارض جانبی جزئی ناشی از تزریق بهترین مارک ژل لب در طی یک هفته اول کاملا از بین می‌رود. اما اگر این موارد در مرکز نامعتبر توسط افراد آموزش ندیده انجام شود، می تواند عوارض طولانی مدت و سنگین را به همراه داشته باشد.

چگونه برای تزریق بهترین برند ژل لب اقدام کنید؟

 • ابتدا یک مرکز معتبر و خوش نام را انتخاب نمایید.
 • از طریق نوبت گیری، زمان مشاوره اولیه را تنظیم کنید.
 • در قرار ملاقات خود با پزشک، از وی در مورد تزریق ژل Restylane و یا Juvederm سوال کنید.
 • آلبومی از نمونه کارها و سوابق مرکز مورد نظرتان را ببینید. این آلبوم باید حاوی عکس های قبل و بعد باشد تا به شما دید بازی از کار مرکز و پزشک مورد نظرتان ارائه دهد.
 • سابقه سلامتی و تزریق ژل خود را به پزشک بگویید. همچنین از او در مورد خطرات احتمالی مرتبط با هر روش سوال کنید.
 • میزان حدودی هزینه و همچنین تعداد جلسات تزریقات و شارژ ژل را از مرکز مورد نظرتان بپرسید.
 • درباره زمان بهبودی و میزان عوارض جانبی بحث کنید.

ویژگی‌های بهترین مارک ژل لب

همانطور که گفته شد هر کدام از ژل های پرکننده پوستی مناسب برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی ویژگی های متفاوتی دارند اما همه ژل های پرکننده پوستی در یک ویژگی با هم اشتراک دارند. ویژگی مشترک در همه ی ژل های پرکننده پوستی این است که همه ی ژل های پرکننده پوستی از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید ساخته شده اند تا احتمال بروز حساسیت بدن بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی کاهش یابد. با توجه به این که ژل های پرکننده پوستی فیک هم در بازار موجود است. قبل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی حتما باید به اصالت ژل پرکننده پوستی دقت کنید. برای انتخاب بهترین ژل پرکننده پوستی برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی شما باید به نتیجه ای که از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی داشته باشید هم دقت کنید و بر اساس آن ژل پر کننده پوستی را متناسب با ویژگی مشابه انتخاب کنید.

برای مثال Restylane Silk نوعی ژل پرکننده پوستی برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی لب است که برای تقویت لب و خط لب نیز استفاده می شود و Juvederm Ultra XC نوع دیگری از ژل های پرکننده پوستی برای لب است که لب ها را بالا می برد. در حالی که Juvederm Volbella XC برای خطوط عمودی بالای لب و همچنین لوله کشی خفیف لب ها در درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی استفاده می شود. هر کدام از ژل های پرکننده پوستی بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی ماندگاری متفاوتی دارند برای مثال Restylane چند روز طول می کشد تا کار کند و حدود 10 ماه طول می کشد؛ اما Juvederm حدود یک سال طول می کشد. نتایج اولیه فوری است. البته موارد مختلفی علاوه بر نوع ژل های پرکننده پوستی بر ماندگاری نتایج حاصل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی تاثیر گذار است.

مزایای استفاده از بهترین مارک ژل لب

با توجه به این که انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی به عمل جراحی نیاز ندارند به عنوان درمان زیبایی غیر تهاجمی شناخته می شود که به همین دلیل عوارض انجام عمل های جراحی را به دنبال ندارد. احتمال بروز و مواجه شدن با عوارض بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی به دلایل گفته شد در درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی نسبت به درمان های دیگر بسیار کمتر است. در صورتی که از بهترین مارک ژل پرکننده پوستی متناسب با ناحیه تحت درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی استفاده شود احتمال مواجه شدن با عارضه ها تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد. اما در انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی با هر نوع ژل پرکننده پوستی رخ دادن برخی عوارض موقتی حتمی و امری عادی است عوارض موقتی بعد از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی عبارت هستند از قرمزی و تورم.

در صورتی که شما از بهترین مارک ژل پرکننده پوستی متناسب با ناحیه تحت درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی استفاده کرده باشید می توانید زمان بهبودی عارضه های تورم و قرمزی را کاهش دهید. در این صورت می توانید انتظار داشته باشید که عوارض جانبی درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی در طی هفت روز از بین بروند؛ اما در صورتی که از بهترین مارک ژل پر کننده استفاده نکنید ممکن است عوارض موقتی گسترش یابد و مشکل جدی تری ایجاد کند.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل به نوک بینی

 

هزینه استفاده از بهترین مارک ژل لب

هزینه های مصرفی انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی فقط به استفاده از بهترین مارک و نوع ژل پر کننده پوستی تزریقی در طی درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی بستگی ندارد و به موارد متعددی وابسته است. معمولا در هر تزریق انجام شده در طی درمان تزریق ژل پرکننده پوستی مقدار متفاوتی از ژل پرکننده پوستی بسته به نیاز ناحیه تحت درمان تزریق فیلر پرکننده پوستی تزریق می شود که هر چقدر این مقدار بیشتر باشد هزینه های مصرفی هم افزایش می شود. یکی دیگر از عامل های موثر در هزینه های مصرفی انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی هزینه دریافتی پزشک متخصص زیبایی شما است که بسته به شهرت و تجربه پزشک متخصص زیبایی متفاوت است. معمولا شرکت های بیمه درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی را پوشش نمی دهد، اما ممکن است در برخی موارد استثناء وجود داشته باشد که که بیمه به تزریق پرکننده پوستی تعلق گیرد بنابراین قبل از انجام فیلر پرکننده پوستی حتما موارد استثناء را مطالعه کنید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ