کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
بهترین مارک ژل لب کدام است؟

بهترین مارک ژل لب کدام است؟

درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی برای پر کردن نواحی مختلف پوست مانند لب به کار می رود. انواع مختلفی از ژل های پرکننده پوستی در بازار موجود است که ویژگی های متفاوتی دارند برای مثال از نظر مواد تشکیل دهنده و میزان ماندگاری با هم تفاوت دارند؛ اما نمی توان از هر کدام از آن ها به صورت دلخواه به نواحی مختلف صورت تزریق کرد.

بنابراین قبل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی باید بدانید که بهترین مارک و نوع ژل پرکننده پوستی برای شما چیست تا بتوانید بهترین نتیجه را از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی مشاهده کنید.

البته در صورتی که می خواهید نتیجه خوبی را بعد از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی مشاهده کنید باید علاوه بر نوع و مارک ژل پر کننده به فردی که درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی را برای شما انجام می دهد هم توجه داشته باشید.

درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی حتما باید توسط یک شخص متخصص زیبایی انجام شود به این دلیل که فقط پزشک متخصص زیبایی می تواند تشخیص دهد که چگونه و به چه اندازه درمان زیبایی تزریق فیلر پرکننده پوستی را انجام دهد تا شما از خطرات و عوارض احتمالی در امان بمانید.

بهترین برند ژل لب چیست؟

همانطور که گفته شد ژل های پرکننده پوستی انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی های متفاوتی را دارا هستند. هر کدام از ژل های پرکننده پوستی برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی در نواحی مختلف صورت به کار می روند.

برای مثال Restylane و Juvederm دو نوع از مارک ژل های پر کننده ی پوستی هستند که فقط برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی لب کاربرد دارند و نمی توان از ژل های پر کننده ی پوستی Restylane و Juvederm برتی نواحی دیگر صورت استفاده کرد.

بهترین مارک تزریق ژل برای صورت های لاغر و یا سایر نواحی بدن ، برندهایی می باشند که برای درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی همان ناحیه ساخته شده باشد و پس از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی باعث ایجاد عوارض جانبی و خطرات احتمالی نشود.

در صورتی که ژل پرکننده مناسبی در درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی تزریق نشود ممکن است بعد از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی برخی از عارضه های احتمالی گفته شده در پایین را به دنبال داشته باشد.

 

بهترین برند ژل لب چیست؟

 

  1. ایجاد حساسیت و واکنش منفی بدن نسبت به ژل پرکننده تزریق شده
  2. تورم
  3. قرمزی
  4. کبودی
  5. خارش
  6. عفونت
  7. تغییر رنگ پوست ناحیه تحت درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی

بنابراین حتما در انتخاب ژل پرکننده پوستی برای انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی دقت کنید تا زمینه لازم برای بروز عوارض مختلف فراهم نشود و درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی ایمنی را داشته باشید.

ویژگی‌های بهترین مارک ژل لب

همانطور که گفته شد هر کدام از ژل های پرکننده پوستی مناسب برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی ویژگی های متفاوتی دارند اما همه ژل های پرکننده پوستی در یک ویژگی با هم اشتراک دارند.

ویژگی مشترک در همه ی ژل های پرکننده پوستی این است که همه ی ژل های پرکننده پوستی از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید ساخته شده اند تا احتمال بروز حساسیت بدن بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی کاهش یابد.

با توجه به این که ژل های پرکننده پوستی فیک هم در بازار موجود است. قبل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی حتما باید به اصالت ژل پرکننده پوستی دقت کنید.

برای انتخاب بهترین ژل پرکننده پوستی برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی شما باید به نتیجه ای که از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی داشته باشید هم دقت کنید و بر اساس آن ژل پر کننده پوستی را متناسب با ویژگی مشابه انتخاب کنید.

برای مثال Restylane Silk نوعی ژل پرکننده پوستی برای درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی لب است که برای تقویت لب و خط لب نیز استفاده می شود و Juvederm Ultra XC نوع دیگری از ژل های پرکننده پوستی برای لب است که لب ها را بالا می برد.

در حالی که Juvederm Volbella XC برای خطوط عمودی بالای لب و همچنین لوله کشی خفیف لب ها در درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی استفاده می شود.

هر کدام از ژل های پرکننده پوستی بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی ماندگاری متفاوتی دارند برای مثال Restylane چند روز طول می کشد تا کار کند و حدود 10 ماه طول می کشد؛ اما Juvederm حدود یک سال طول می کشد. نتایج اولیه فوری است.

البته موارد مختلفی علاوه بر نوع ژل های پرکننده پوستی بر ماندگاری نتایج حاصل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی تاثیر گذار است.

مزایای استفاده از بهترین مارک ژل لب

با توجه به این که انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی به عمل جراحی نیاز ندارند به عنوان درمان زیبایی غیر تهاجمی شناخته می شود که به همین دلیل عوارض انجام عمل های جراحی را به دنبال ندارد.

احتمال بروز و مواجه شدن با عوارض بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی به دلایل گفته شد در درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی نسبت به درمان های دیگر بسیار کمتر است.

در صورتی که از بهترین مارک ژل پرکننده پوستی متناسب با ناحیه تحت درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی استفاده شود احتمال مواجه شدن با عارضه ها تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد.

اما در انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی با هر نوع ژل پرکننده پوستی رخ دادن برخی عوارض موقتی حتمی و امری عادی است عوارض موقتی بعد از انجام درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی عبارت هستند از قرمزی و تورم.

در صورتی که شما از بهترین مارک ژل پرکننده پوستی متناسب با ناحیه تحت درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی استفاده کرده باشید می توانید زمان بهبودی عارضه های تورم و قرمزی را کاهش دهید.

در این صورت می توانید انتظار داشته باشید که عوارض جانبی درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی در طی هفت روز از بین بروند؛ اما در صورتی که از بهترین مارک ژل پر کننده استفاده نکنید ممکن است عوارض موقتی گسترش یابد و مشکل جدی تری ایجاد کند.

هزینه استفاده از بهترین مارک ژل لب

هزینه های مصرفی انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی فقط به استفاده از بهترین مارک و نوع ژل پر کننده پوستی تزریقی در طی درمان زیبایی تزریق پرکننده پوستی بستگی ندارد و به موارد متعددی وابسته است.

معمولا در هر تزریق انجام شده در طی درمان تزریق ژل پرکننده پوستی مقدار متفاوتی از ژل پرکننده پوستی بسته به نیاز ناحیه تحت درمان تزریق فیلر پرکننده پوستی تزریق می شود که هر چقدر این مقدار بیشتر باشد هزینه های مصرفی هم افزایش می شود.

یکی دیگر از عامل های موثر در هزینه های مصرفی انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی هزینه دریافتی پزشک متخصص زیبایی شما است که بسته به شهرت و تجربه پزشک متخصص زیبایی متفاوت است.

معمولا شرکت های بیمه درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی را پوشش نمی دهد، اما ممکن است در برخی موارد استثناء وجود داشته باشد که که بیمه به تزریق پرکننده پوستی تعلق گیرد بنابراین قبل از انجام Filler injection پرکننده پوستی حتما موارد استثناء را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ