کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده چیست؟

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده چیست؟

درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی برای موارد مختلفی مانند رفع خط لبخند، پروتز لب و موارد دیگر کاربرد دارد. ژل های متعددی برای تزریق ژل وجود دارد اما همه آن ها نمی توانند گزینه مناسبی برای تزریق فیلر به نواحی مختلف صورت باشند.

بنابراین اگر قصد انجام تزریق ژل خط لبخند را دارید، قبل از انجام آن باید بدانید که بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده چیست؟

قبل از انجام تزریق ژل خط لبخند باید به موارد دیگری هم توجه داشته باشید. برای مثال باید دقت کنید کلینیکی که در آن می خواهید تزریق فیلر را انجام دهید ژل های پرکننده ی با اصالت برای تزریق داشته باشد.

در صورتی که به کلینیک مناسبی برای انجام تزریق ژل خط لبخند مراجعه نکنید، ممکن است با تزریق فیک و بدون اصالت باعث ایجاد عوارض و خطرات جدی بعداز انجام تزریق فیلر خط لبخند شوید.

بنابراین برای انتخاب کلینیک مناسب برای انجام تزریق ژل به غیر از هزینه های مصرفی به موارد دیگری هم دقت کنید تا تزریق خط لبخند بدون خطر و عوارضی را داشته باشید.

به این دلیل که ممکن است کلینیکی هزینه کمی را در مقابل انجام تزریق ژل خط لبخند دریافت کند ولی از ژل های فیک یا نامناسب برای انجام تزریق فیلر استفاده کند.

در این صورت ممکن است شما بر اثر بروز عوارض و خطرات بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل خط لبخند، هزینه های اضافه تری را برای درمان عوارض و خطرات ایجاد شده متحمل شوید.

کدام ژل برای تزریق خط خنده مناسب است؟

همانطور که گفته شد ژل های مختلفی برای تزریق ژل در بازار وجود دارد که هر کدام از ژل ها ویژگی های مختلفی دارند.

ویژگی های متفاوت هر ژل باعث شده که نتوان برای تزریق ژل به نواحی مختلف از هر نوع ژلی استفاده کرد. هر کدام از ژل ها مناسب تزریق یک ناحیه هستند.

بنابراین هر مارک و هر نوع ژل نمی تواند برای تزریق به خط لبخند مناسب باشد.

در پایین برخی از عوارض جانبی و خطرات احتمالی که بر اثر تزریق ژل نادرست و یا فیک و بدون اصالت در تزریق فیلر پرکننده پوستی خط لبخند ایجاد می شود گفته شده است:

  1. بروز حساسیت و واکنش منفی بدن
  2. التهاب
  3. خارش
  4. عفونت
  5. تورم
  6. کبودی
  7. زخم ناشی از ریزش پوست
  8. فلج اعصاب

 

کدام ژل برای تزریق خط خنده مناسب است؟

 

بنابراین لازم است قبل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل پرکننده پوستی خط لبخند به ویژگی ها و کاربرد های انواع ژل ها دقت کنید تا بتوانید از تزریق خط لبخند نتیجه خوب و بدون خطری داشته باشید.

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده چیست؟

برای این که بدانید کدام مارک از ژل های پر کننده پوستی بهترین مارک ژل برای تزریق ژل خط لبخند شما است باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید.

شما باید نوع چین چروک های خود را هم برای انتخاب بهترین مارک ژل در نظر بگیرد برای مثال اگر خطوط لبخند شما کم عمق باشد و یا اگر عمیق باشد نوع ژل متفاوتی می تواند بهترین مارک برای تزریق ژل خط لبخند شما باشد.

به این دلیل که هر نوع ژل در تزریق ژل خط لبخند تاثیر گذاری متفاوتی بر روی پوست دارد و ممکن است بعضی از ژل ها فقط بتوانند خطوط و چین و چروک های کم عمق را در تزریق ژل به خط لبخند رفع کنند.

معمولا اغلب ژل ها از مواد طبیعی ساخته شده اند و در بیشتر آن ها ماده طبیعی هیالورونیک اسید وجود دارد. طبیعی بودن ژل ها باعث می شود که پس از انجام تزریق ژل احتمال بروز حساسیت کاهش پیدا کند.

در صورتی که خطوط چین و چروک شما بر اثر افزایش سن ایجاد شده باشد، ژل های دارای ماده طبیعی هیالورونیک اسید برای درمان زیبایی خط لبخند شما بهترین ژل پر کننده پوستی محسوب می شود.

به این دلیل که ماده طبیعی هیالورونیک اسید به طور طبیعی در سلول های پوست وجود دارد اما بر اثر افزایش سن تعداد ماده طبیعی هیالورونیک اسید در سلول ها رو به کاهش می گذارد بنابراین تزریق ژل پرکننده پوستی دارای هیالورونیک اسید می تواند نیاز سلول های پوست شما را برطرف کند.

تفاوت بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده با سایر مارک ها

بهترین مارک در ژل ها مارکی است که بیشترین تاثیر را در طی انجام تزریق بگذارد و شما بهترین نتیجه را از انجام تزریق ژل به دست آورید. اما در صورتی که در تزریق ژل شما از بهترین مارک ژل برای شما استفاده نشود ممکن است بعد از انجام تزریق فیلر نتوانید نتیجه دلخواه خود را مشاهده کنید.

بهترین مارک ژل برای تزریق فیلر، ماندگاری بیشتر و تاثیر گذاری سریع تری نسبت به مارک های دیگر ژل های پرکننده برای تزریق دارد.

در صورتی که از بهترین مارک ژل برای تزریق برای شما استفاده نشود ممکن است پوست شما نسبت به ژل تزریق شده در طی درمان زیبایی تزریق فیلر واکنش منفی و آلرژیک نشان دهد.

در بهترین مارک ژل ها از مواد طبیعی و غیر حساسیت زا استفاده می شود تا از بروز حساسیت بعد از انجام Filler injection جلوگیری شود. در این صورت احتمال بروز حساسیت بعد از انجام تزریق ژل پرکننده پوستی بسیار کاهش می یابد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ