تزریق بوتاکس

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

با توجه به تغییراتی که در زندگی افراد به وجود آمده است چهره افراد نیز دچار تغییراتی شده و این روز ها شاهد این موضوع هستیم که چین و چروک حتی در سنین جوانی نیز بر روی پوست صورت مشاهده خواهد شد. تزریق بوتاکس شاید اولین راه حل و اولین چیزی باشد که برای جلوگیری و یا گسترش این چین و چروک ها به ذهن هر یک از ما خطور خواهد کرد.

نکته مهم در مورد تزریق بوتاکس این است که باید بدانید که انتخاب درست کدام برند و مارک است و برای انجام تزریق بوتاکس از چه نوع ماده ای استفاده خواهید کرد. در حقیقت پایه اصلی تمامی مارک ها سم بوتولونیم است اما نوع ساخت و دوز استفاده از آن باعث شده تا در تزریق بوتاکس نیز تغییراتی ایجاد شود.

تزریق بوتاکس یک روش امن برای از بین بردن چین و چروک های صورت است که در سال 2002 توسط سازمان های بهداشت جهانی تایید و تصویب شد و این موضوع در حالی است که دو مورد از بهترین برند های تولید کننده ماده مورد نیاز برای تزریق بوتاکس در سالهای 2009 و 2011 به تایید و ثبت رسیده اند.

بهترین مارک های بوتاکس

شرکت های مختلفی هستند که در سرتاسر جهان به تولید بوتاکس مورد نیاز برای تزریق بوتاکس اقدام کرده اند و در این بین شعب مختلفی نیز دارند! برخی از این بوتاکس ها در برخی کشور ها ممنوعیت داشته و تنها اجازه استفاده از برخی برند ها داده شده است.

دو مورد از بهترین برند هایی که برای تزریق بوتاکس مورد استفاده قرار خواهد گرفت و همواره شاهد استفاده آن هستیم زئومین و دیسپورت است که در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است و از سمت پزشکان نیز تایید شده می باشد. هر دو برند مطرح شده حاوی سم بوتولینوم نوع اول است اما در نوع تولید آن ها تفاوت هایی وجود دارد و فرمول تولید هر یک از این برند ها منحصر به فرد خواهد بود در نتیجه در هنگام تزریق بوتاکس تفاوت هایی نیز وجود خواهد داشت.

تولید کنندگان و مالکان این دو برند مطرح جهانی ادعا می کنند که سریع ترین و طولانی ترین نتایج را می توان با تزریق بوتاکس دیسپورت یا زئومین کسب کرد و اینگونه به راحتی از شر چین و چروک های اضافی صورت راحت شد. در حالت کلی فراموش نشود که پس از تزریق بوتاکس روش عملکرد تمامی برند ها یکسان است.

تفاوت اصلی در نوع ساخت و ماده ای است که در آن استفاده شده که در برخی موارد و برند های متفرقه مشاهده شده است که این بوتاکس های تولید شده که برای تزریق بوتاکس مورد استفاده قرار گرفته اند از کیفیت بالایی برخوردار نبوده و حتی باعث بروز عوارضی نیز شده اند.

 

بهترین مارک های بوتاکس

 

برخی از متخصصان تزریق بوتاکس ترجیح می دهند تا همواره با یک برند کار کنند و از آن برند خاص برای تزریق بوتاکس استفاده نمایند و برخی دیگر از متخصصان تزریق بوتاکس نیز همواره از برند های متفاوتی برای تزریق بوتاکس استفاده خواهند کرد. البته معیار های هر یک از این متخصصان قابل احترام بوده و در حالت کلی باید دقت کرد که بوتاکس کیفیت خوبی داشته باشد.

آیا می توان بوتاکس اصل و تقلبی را از هم تشخیص داد؟

یکی از بزرگترین معضلاتی که امروز در موارد پزشکی و دارویی با آن روبرو هستیم وجدو نسخه های فیک و تقلبی دارو ها و مواد آرایشی بهداشتی است! موادی که از آن ها برای تزریق بوتاکس استفاده می شود نیز از این حیث مستثنی نبوده و نسخه های تقلبی بسیاری از آن ها در بازار وجود دارد.

در هنگام استفاده از بوتاکس در تزریق بوتاکس می توان به برند مورد نظر دقت کرد که آیا این برند یک مارک حاشیه ای است یا یک برند و شرکت مطرح اما این تنها نیمی از ماجراست! داستان اصلی زمانی شروع خواهد شد از یک برند مطرح و معتبر جهانی نسخه های تقلبی و فیک تولید خواهد شد و به قیمت های بسیار ارزان تری در بازار فروخته خواهد شد.

استفاده از برند های تقلبی و فیک برای تزریق بوتاکس می تواند بسیار خطرناک بوده و عوارض جبران ناپذیری را نیز به همراه داشته باشد، همواره سعی کنید برای تزریق بوتاکس از مراکز معتبر استفاده نمایید تا از این خطرات در امان باشید و هیچ خطری شما را دنبال نکند! برای تشخیص برند های تقلبی به راحتی می توانید اطلاعات دارویی درج شده برای روی بسته های بوتاکسی که برای تزریق بوتاکس تهیه کرده اید را مطالعه کنید.

موضوع بعدی قیمت تمام شده بوتاکسی است که برای تزریق بوتاکس استفاده شده! معمولا بین نسخه اصلی و تقلبی اختلاف قیمت های شدیدی وجود خواهد داشت. همواره به نماد های اعتبار و تاییدیه های دارو دقت نموده و تاریخ انقضا آن را نیز با دقت بررسی کنید تا یک تزریق بوتاکس امن را تجربه نمایید.

تمامی مارک های معتبر دارای هولوگرام هستند که از این رو می توان مارک های معتبر را شناسایی نمود همچنین بر روی جعبه بوتاکس استفاده شده برای تزریق بوتاکس نیز شماره مجوز های دارویی و بهداشتی ثبت شده است که می توانید از آن ها برای تشخیص اصل بودن بوتاکس استفاده کنید.

بهترین و درست ترین پیشنهاد برای جلوگیری از خطرات ناشی از تزریق بوتاکس فیک و تقلبی این است که روند درمانی و تزریق بوتاکس را در یک کلینیک معتبر انجام دهید تا تمامی مراحل تحت نظر پزشکان و متخصصان کاربرد و ماهر انجام شود، این کار به راحتی می تواند باعث شود تا یک تجربه خوب و لذت بخش را سپری کنید.

هزینه استفاده از بهترین مارک های بوتاکس

همواره هزینه به عنوان یکی از اصلی ترین معیار هایی است که افراد در حین تزریق بوتاکس برای انتخاب از آن استفاده خواهند کرد اما باید دقت داشته باشید که هزینه تزریق بوتاکس یک معیار نسبی و متغیر است و هیچ گاه نمی توان از یک معیار متغیر برای انتخاب استفاده کرد.

هزینه های ناشی از تزریق بوتاکس می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد و از آنجایی که شما برای تزریق بوتاکس از یک برند و مارک محبوب و معتبر استفاده خواهید کرد بخشی از هزینه تزریق بوتاکس قطعا مرتبط با بوتاکس استفاده شده خواهد بود.

مقدار بوتاکسی که پزشک برای تزریق بوتاکس استفاده خواهد کرد و همچنین تخصص و مهارت پزشک متخصص زیبایی نیز می تواند تا حد بسیار زیادی برای روی هزینه های ناشی از تزریق بوتاکس تاثیر گذار باشد. دقت داشته باشید که به صورت کلی هزینه تزریق بوتاکس دیسپورت از بوتاکس ارزان است.

به این نکته دقت داشته باشید که برخی معتقد هستند که هزینه های ناشی از Botox injection توسط بیمه های خدمات درمانی پرداخت خواهد شد اما این موضوع کذب بوده و صحت ندارد. فراموش نکنید تمامی برند های استفاده شده در تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک ساخته شده اند پس تنها کافی است از یک برند معتبر و مطمئن و امن استفاده کنید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ