کاشت مو

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در تهران و ایران (۱۴۰۰)

در حال حاضر کاشت مو به عنوان یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی شناخته می‌شود. این عمل مناسب افرادی است که از طاسی سر و یا ریزش بیش از حد مو رنج می‌برند. طاسی و ریزش مو می‌تواند به عوامل مختلفی نظیر عوامل وراثتی، شیمی درمانی برای رفع سرطان، عوارض جانبی برخی داروها، بیماری‌هایی که بر سیستم بدن تاثیر می‌گذارند وابسته باشد. که در اغلب موارد پیوند مو گزینه مناسبی برای افراد خواهد بود. البته پیوند فولیکولی مو نیز هم مانند همه‌ی عمل‌های زیبایی دیگر ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد. یکی از موارد مهم برای جلوگیری از خطرات و مشکلات احتمالی انتخاب پزشک مناسب است. به همین دلیل باید قبل از انجام عمل، بهترین دکتر کاشت مو در تهران را برای انجام جراحی پیوند فولیکول مو بشناسید و به او مراجعه کنید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را بدون ایجاد هیچ عارضه جانبی داشته باشید.

کلینیک رز یکی از معتبرترین کلینیک های کاشت مو در تهران است که به دلیل داشتن محیطی کاملا استاندارد و کادر درمانی متخصص و با تجربه شما را در رسیدن به زیبایی ظاهری دلخواه خود همراهی خواهد کرد. همراه ما باشید تا در این بخش شما عزیران را با مهم‌ترین معیارها برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران آشنا کنیم.

یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی امروزه عمل کاشت مو است که مناسب افرادی است که از طاسی سر و یا ریزش بیش از حد مو رنج می برند که ممکن است بر اثر عوامل زیر با آن مواجه شده باشند.

 1. عوامل وراثتی
 2. شیمی درمانی برای رفع سرطان
 3. عوارض جانبی برخی دارو ها
 4. بیماری هایی که بر سیستم بدن تاثیر می گذارند.

اما پیوند فولیکولی مو هم مانند همه ی عمل های زیبایی دیگر ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد. به همین دلیل باید قبل از انجام عمل، بهترین دکتر کاشت مو در تهران را برای انجام جراحی پیوند فولیکول مو را بشناسید و به او مراجعه کنید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را بدون ایجاد هیچ عوارضی داشته باشید. در این بخش قصد داریم تا به معیارها و معرفی بهترین دکتر کاشت مو در تهران بپردازیم.

معیار انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران

همان طور که گفته شد انتخاب پزشک مناسب برای انجام جراحی کاشت، از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که دکتر مناسبی را برای انجام کاشت موی طبیعی انتخاب نکرده باشید ممکن است پزشک نتواند عمل را به خوبی انجام دهد و شما نتوانید نتیجه دلخواه خود را بعد از انجام پیوند مو مشاهده کنید. و همینطور ممکن است به دلیل متخصص نبودن پزشک کاشت مو ممکن است با خطرات و عارضه هایی بعد از انجام جراحی پیوند، مانند مواردی که در پایین گفته شده است مواجه شوید:

 1. تورم
 2. عفونت
 3. پوسته پوسته شدن
 4. خارش
 5. کبودی

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

برای اینکه بتوانید راحت تر بهترین پزشک کاشت موی طبیعی را بشناسید می توانید در طی جلسه مشاوره ای که قبل از انجام عمل به پزشک مراجعه می کنید، از پزشک بخواهید که عکس های قبل و بعد از عمل افرادی که برایشان عمل پیوند انجام داده است را ببینید و بعد از مشاهده عکس های افرادی که عمل پیوند مو انجام داده اند از پزشک بخواهید که شماره تماس چند نفر از آن ها را در اختیارتان بگذارد تا با تماس با آن ها از نتیجه جراحی آن ها اطمینان یابید. در این صورت می توانید با توجه به نتیجه عمل های زیبایی کاشت مویی که پزشک مورد نظر انجام داده از مناسب بودن پزشک برای انجام عمل شما اطمینان پیدا کنید.

معیارهای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو

آیا هر پزشکی می تواند کاشت مو انجام دهد؟

جواب این سوال قطعا منفی است. پزشکی که حراحی کاشت را انجام می دهد باید متخصص زیبایی و با تجربه در این زمینه باشد. پیوند مو به دو روش FUE و FUT انجام می شود. عمل زیبایی کاشت مو FUT با ایجاد یک برش در ناحیه پشت سر همراه است. پوست سر در ناحیه برش زده شده برداشته می شود و سپس آن ناحیه را بخیه می زنند. در طی جراحی کاشت مو متد FUT فولیکول های مو را که از پوست بریده شده به دست آمده را به قسمت مورد نظر پیوند می زنند. ولی در عمل زیبایی کاشت مو FUE برشی ایجاد نمی شود و پوستی برداشته نمی شود و فقط تعداد فولیکول های موی مورد نیاز را از قسمت پشت سر استخراج می کنند و سپس توسط سوزنی کوچک و ریز سوراخ هایی ایجاد می کنند. سپس عمل زیبایی کاشت مو با پیوند فولیکول های مو استخراج شده در ناحیه ای که توسط سوزن سوراخ ایجاد شده به اتمام می رسد. بهترین دکتر کاشت مو برای انجام عمل پیوند مو باید با هر دو روش موجود برای انجام عمل پیوند مو آشنا و بر این دو روش مسلط باشد. تا بتواند با بررسی هایی که قبل از انجام عمل زیبای کاشت مو انجام می دهد روش مناسب برای پیوند فولیکول شما را تشخیص و به خوبی انجام دهد.

 

ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران

انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران به داشتن ویژگی هایی بستگی دارد که در پایین به برخی از این ویژگی های لازم برای انجام عمل کاشت مو پرداخته شده است.

 1. باید متناسب با پیشرفت علم در زمینه پیوند مو خود را بروز کند.
 2. جراحی کاشت فقط توسط پزشک متخصص کاشت انجام نمی شود بلکه فقط مقداری از عمل توسط پزشک متخصص انجام می شود و بقیه عمل توسط تیم پزشک انجام می شود پس متخصص و با تجربه بودن تیم پزشک کاشت مو هم مهم است.
 3. وسایل و ابزار های یک پزشک برای انجام عمل زیبایی مهم است باید همه ی دستگاه های لازم برای انجام عمل پیوند مو را دارا باشد برای مثال انجام کاشت با روش FUE به 4 مدل دستی، مکانیکی، خودکار و رباتیک انجام می شود که هر مدل مزایا و مضرات متناسب با خودش را دارد.

بهترین دکتر کاشت مو باید ابزار های لازم برای انجام هر کدوم از مدل ها را دارا باشد تا با توجه به بررسی هایی که قبل از انجام کاشت موی طبیعی بر روی بیمار انجام می دهد. با توجه به بررسی های انجام شده بر روی افرادی که پیوند مو انجام داده اند مشخص شده است که معمولا مدل مناسب انتخابی پزشکان برای پیوند مو، روش دستی و مکانیکی است به این دلیل که نتیجه بهتری نسبت به دو مدل دیگر دارد. در صورتی که پزشک مورد نظر برای انجام کاشت هر یک از ویژگی های گفته شده را دارا نباشد نمی تواند شخص مناسبی برای انجام عمل زیبایی کاشت مو شما باشد.

چرا کلینیک رز به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز کاشت مو در تهران شناخته می‌شود؟

کلینیک کاشت مو و ابرو رز به دلیل داشتن تمامی امکانات و مشخصات لازم از لحاظ پزشکی و بهداشتی موفق شده تا به یکی از بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و البته ایران تبدیل شود. به طوری که ترجیح اکثر کاندیدهای کاشت مو برای رسیدن به ظاهر دلخواه خود این مرکز زیبایی است. از جمله مهم‌ترین دلایلی که سبب شده بیماران بتوانند با خیال راحت به بهترین کلینیک کاشت مو رز مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده در آن بهره ببرند عبارتند از:

 • برخورداری از محیطی کاملا تمیز و بهداشتی

کاشت مو نوعی عمل زیبایی به حساب می‌آید. به همین دلیل رعایت نکات بهداشتی از لحاظ موفقیت در عمل و همچنین سلامت بیمار از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که کوچکترین خطا می‌تواند باعث بروز مشکلاتی نظیر عفونت شدید در ناحیه بانک مو و یا کاشت مو گردد.

 • مجهز بودن به پیشرفته‌ترین تجهیزات مورد نیاز برای انجام کاشت مو

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌های متنوع بسیاری در زمینه کاشت مو روی کار آمده‌اند. این روش‌ها عملیات کاشت مو را آسان‌تر کرده و دوران نقاهت بعد از آن‌ را کم‌دردسر و کوتاه نموده‌اند. خوشبختانه کلینیک رز با به روز نگه داشتن تجهیزات خود همواره سعی کرده تا رضایت بیماران را جلب کند و راحتی آن‌ها را در الویت اول خود قرار دهد.

 • داشتن کادر درمانی متخصص و باتجربه

قبل از هر چیزی تخصص بالایی که پزشک در زمینه کاشت مو دارد در نتیجه نهایی کار موثر خواهد بود. چرا که در غیر این صورت نمی‌توان انتظار رسیدن به نتیجه کاملا طبیعی و ایده‌آل را داشت. کلینیک پوست و مو رز مفتخر به وجود دکتر روحانی بوده که با تخصص و تبحر کافی بیماران را در تمامی مراحل و پروسه کاشت مو همراهی می‌کند.

 • استفاده از جدیدترین روش‌های کاشت مو

به کمک روش‌های جدید کاشت مو پروسه کار به صورت کاملا غیر تهاجمی و بدون زخم و خونریزی سپری می‌شود. بنابراین در کلینیک معتبر کاشت مو سعی می‌شود تا از روش‌های جدیدی که در آن‌ها از به روزترین تکنیک‌ها بهره برده شده استفاده کنند. خوشبختانه در بهترین کلینیک کاشت مو رز جدیدترین روش‌های کاشت مو به صورت انحصاری توسط دکتر روحانی و کادر درمانی او انجام می‌شود.

اکنون که با امکانات و مشخصات کلینیک رز آشنا شدید می‌توانید با خیال راحت آن را به عنوان یکی از بهترین مراکز کاشت مو تهران و ایران انتخاب کرده و از خدمات ارائه شده در آن استفاده کنید.

 

هزینه کاشت مو توسط بهترین دکتر کاشت مو کلینیک رز

هزینه های مصرفی عمل زیبایی کاشت مو بسیار متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از این عوامل در پایین نام برده شده است.

 1. هزینه بیمارستان یا کلینیک
 2. هزینه پزشک
 3. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن
 4. هزینه بیهوشی قبل از انجام عمل زیبایی

هزینه انجام عمل زیبایی کاشت مو برای پزشک متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند متخصص بودن پزشک، معروفیت پزشک، میزان تجربه پزشک و غیره بستگی دارد. اما باید دقت داشته باشید که همان قدر که هزینه های مصرفی برای انجام پیوند مو مهم است، مناسب بودن پزشک هم مهم است و هزینه های مصرفی نباید باعث شود تا شما به دلیل کم هزینه بودن پزشک نامناسبی را برای انجام عمل پیوند مو انتخاب کنید. در این صورت ممکن است دچار صدمات جبران ناپذیری بعد از انجام عمل زیبایی کاشت مو شوید و یا با عوارض و خطرات جدی مواجه شوید که برای بهبودی هزینه مصرفی شما به مقدار زیادی بالا ببرد. و در صورتی که پزشک متخصص و با تجربه ای را پیدا کردید که هزینه کمتری نسبت به بقیه پزشکان پیوند مو دریافت می کرد باید دقت کنید که کم بودن هزینه دریافتی او بر روی کیفیت جراحی پیوند مو ایشان تاثیری نگذارد و به خوبی عمل کاشت مو را انجام دهد.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید
بستن
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ