کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

 • Info@roz-clinic.com
 • 02144067005
بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران کیست؟

بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران کیست؟

یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی امروزه عمل زیبایی کاشت مو است که مناسب افرادی است که از طاسی سر و یا ریزش بیش از حد مو رنج می برند که ممکن است بر اثر عوامل زیر با آن مواجه شده باشند.

 1. عوامل وراثتی
 2. شیمی درمانی برای رفع سرطان
 3. عوارض جانبی برخی دارو ها
 4. بیماری هایی که بر سیستم بدن تاثیر می گذارند.

اما عمل زیبایی کاشت مو هم مانند همه ی عمل های زیبایی دیگر ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد.

به همین دلیل باید قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو بهترین دکتر برای انجام عمل زیبایی کاشت موی طبیعی را بشناسید و به او مراجعه کنید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را بدون ایجاد هیچ عوارضی داشته باشید.

معیارهای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو

همان طور که گفته شد انتخاب پزشک مناسب برای انجام عمل زیبایی کاشت مو شما از اهمیت زیادی برخوردار است.

در صورتی که دکتر مناسبی را برای انجام عمل زیبایی کاشت موی طبیعی انتخاب نکرده باشید ممکن است پزشک نتواند عمل زیبایی پیوند مو را به خوبی انجام دهد و شما نتوانید نتیجه دلخواه خود را بعد از انجام عمل زیبایی پیوند مو مشاهده کنید.

و همینطور ممکن است به دلیل متخصص نبودن پزشک کاشت مو ممکن است با خطرات و عارضه هایی بعد از انجام عمل زیبایی پیوند مو مانند مواردی که در پایین گفته شده است مواجه شوید:

 1. تورم
 2. عفونت
 3. پوسته پوسته شدن
 4. خارش
 5. کبودی

برای اینکه بتوانید راحت تر بهترین پزشک کاشت موی طبیعی را بشناسید می توانید در طی جلسه مشاوره ای که قبل از انجام عمل به پزشک مراجعه می کنید، از پزشک بخواهید که عکس های قبل و بعد از عمل افرادی که برایشان عمل زیبایی پیوند مو انجام داده است را ببینید.

و بعد از مشاهده عکس های افرادی که عمل زیبایی پیوند مو انجام داده اند از پزشک بخواهید که شماره تماس چند نفر از آن ها را در اختیارتان بگذارد تا با تماس با آن ها از نتیجه عمل زیبایی کاشت موی طبیعی آن ها اطمینان یابید.

 

معیارهای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو

 

در این صورت می توانید با توجه به نتیجه عمل های زیبایی کاشت مویی که پزشک مورد نظر انجام داده از مناسب بودن پزشک برای انجام عمل شما اطمینان پیدا کنید.

آیا هر پزشکی می تواند کاشت مو انجام دهد؟

جواب این سوال قطعا منفی است. پزشکی که عمل زیبایی کاشت مو را انجام می دهد باید متخصص زیبایی و با تجربه در انجام عمل زیبایی کاشت موی طبیعی باشد.

عمل زیبایی پیوند مو به دو روش FUE و FUT انجام می شود. عمل زیبایی کاشت مو به روش FUT با ایجاد یک برش در ناحیه پشت سر همراه است. پوست سر در ناحیه برش زده شده برداشته می شود و سپس آن ناحیه را بخیه می زنند.

در طی عمل زیبایی کاشت مو به روش FUT فولیکول های مو را که از پوست بریده شده به دست آمده را به قسمت مورد نظر پیوند می زنند.

ولی در عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE برشی ایجاد نمی شود و پوستی برداشته نمی شود و فقط تعداد فولیکول های موی مورد نیاز را از قسمت پشت سر استخراج می کنند و سپس توسط سوزنی کوچک و ریز سوراخ هایی ایجاد می کنند.

سپس عمل زیبایی کاشت مو با پیوند فولیکول های مو استخراج شده در ناحیه ای که توسط سوزن سوراخ ایجاد شده به اتمام می رسد. پزشک مناسب برای انجام عمل زیبایی پیوند مو باید با هر دو روش موجود برای انجام عمل زیبایی پیوند مو آشنا و بر این دو روش مسلط باشد.

تا بتواند با بررسی هایی که قبل از انجام عمل زیبای کاشت مو انجام می دهد روش مناسب برای عمل زیبایی پیوند مو شما را تشخیص و به خوبی انجام دهد.

ویژگی های پزشک مناسب برای کاشت مو

انتخاب پزشک مناسب کاشت مو به داشتن ویژگی هایی بستگی دارد که در پایین به برخی از این ویژگی های لازم برای انجام عمل زیبایی کاشت مو پرداخته شده است.

 1. باید متناسب با پیشرفت علم در زمینه عمل زیبایی پیوند مو خود را بروز کند.
 2. عمل زیبایی کاشت موی طبیعی فقط توسط پزشک متخصص کاشت انجام نمی شود بلکه فقط مقداری از عمل زیبایی توسط پزشک متخصص انجام می شود و بقیه عمل زیبایی توسط تیم پزشک انجام می شود پس متخصص و با تجربه بودن تیم پزشک کاشت مو هم برای انجام عمل زیبایی پیوند مو مهم است.
 3. وسایل و ابزار های یک پزشک برای انجام عمل زیبایی مهم است باید همه ی دستگاه های لازم برای انجام عمل زیبایی پیوند مو را دارا باشد برای مثال انجام عمل زیبایی کاشت با روش FUE به 4 مدل دستی، مکانیکی، خودکار و رباتیک انجام می شود که هر مدل مزایا و مضرات متناسب با خودش را دارد.

پزشک کاشت مو باید ابزار های لازم برای انجام هر کدوم از مدل ها را دارا باشد تا با توجه به بررسی هایی که قبل از انجام عمل زیبایی کاشت موی طبیعی بر روی بیمار انجام می دهد عمل زیبایی پیوند مو با مدل مناسب برای بیمار انجام دهد.

با توجه به بررسی های انجام شده بر روی افرادی که عمل زیبایی پیوند مو انجام داده اند مشخص شده است که معمولا مدل مناسب انتخابی پزشکان برای پیوند مو، روش دستی و مکانیکی است به این دلیل که نتیجه بهتری نسبت به دو مدل دیگر دارد.

در صورتی که پزشک مورد نظر برای انجام عمل زیبایی کاشت مو هر یک از ویژگی های گفته شده را دارا نباشد نمی تواند شخص مناسبی برای انجام عمل زیبایی کاشت مو شما باشد.

هزینه کاشت مو توسط بهترین متخصص

هزینه های مصرفی عمل زیبایی کاشت مو بسیار متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از این عوامل در پایین نام برده شده است.

 1. هزینه بیمارستان یا کلینیک
 2. هزینه پزشک
 3. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن عمل زیبایی پیوند مو
 4. هزینه بیهوشی قبل از انجام عمل زیبایی

هزینه انجام عمل زیبایی کاشت مو برای پزشک متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند متخصص بودن پزشک، معروفیت پزشک، میزان تجربه پزشک و غیره بستگی دارد.

اما باید دقت داشته باشید که همان قدر که هزینه های مصرفی برای انجام عمل زیبایی پیوند مو مهم است، مناسب بودن پزشک هم مهم است و هزینه های مصرفی نباید باعث شود تا شما به دلیل کم هزینه بودن پزشک نامناسبی را برای انجام عمل زیبایی پیوند مو انتخاب کنید.

در این صورت ممکن است دچار صدمات جبران ناپذیری بعد از انجام عمل زیبایی کاشت مو شوید و یا با عوارض و خطرات جدی مواجه شوید که برای بهبودی هزینه مصرفی شما به مقدار زیادی بالا ببرد.

و در صورتی که پزشک متخصص و با تجربه ای را پیدا کردید که هزینه کمتری نسبت به بقیه پزشکان پیوند مو دریافت می کرد باید دقت کنید که کم بودن هزینه دریافتی او بر روی کیفیت عمل زیبایی پیوند مو ایشان تاثیری نگذارد و به خوبی عمل زیبایی hair transplant را انجام دهد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ