کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز

  • Info@roz-clinic.com
  • 02144067005
بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کیست؟

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کیست؟

امروزه که انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی بسیار پر طرفدار شده و کاربران زیادی را برای خود جذب کرده و افراد زیادی قصد انجام پیوند ابرو دارند، انتخاب کلینیک و همچنین پزشک خوب جهت انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار مهم و با اهمیت تر از گذشته می باشد.

پزشکان و کلینیک های زیادی در دنیا عمل زیبایی پیوند ابرو را انجام می دهند، اما انتخاب دکتر مناسب برای انجام کاشت ابرو طبیعی کمی دشوار تر از گذشته شده است. اکثر افرادی که قصد انجام کاشت ابرو را دارند می دانند که داشتن یک پزشک خوب در نتیجه بدست آمده از پیوند ابرو تاثیر زیادی خواهد داشت.

ویژگی های منحصر بفرد بهترین دکتر کاشت ابرو

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو باید فرد به دنبال پزشکی باشد که علاوه بر داشتن ویژگی های ذکر شده در زیر، از دانش و مهارت در زمینه پیوند ابرو بهره مند باشد زیرا انجام کاشت ابرو طبیعی نیازمند دانش و مهارت و تبحر در زمینه عمل های زیبایی می باشد و به دلیل سر و کار داشتن با ناحیه نزدیک به چشم که عضو مهم بدن می باشد، اهمیت این موضوع چند برابر می شود.

1- توانایی تشخیص و پیش بینی

پزشک متخصص در زمینه کاشت ابرو طبیعی باید از ویژگی تشخیص خوبی بهره مند باشد و بتواند به خوبی میزان و تعداد گرافت ها برای پیوند مو با تراکم بالا را به درستی تشخیص دهد. همچنین باید قدرت تشخیص محل دقیق بانک مو جهت برداشت مو و فولیکول های سر را به درستی تشخیص دهد زیرا کیفیت بانک مو در پیوند ابرو طبیعی بسیار مهم است.

2- تبحر و دقت بالا در کاشت ابرو

از دیگر توانایی ها و ویژگی هایی که پزشک متخصص کاشت ابرو طبیعی باید داشته باشد، تبحر و دقت کافی در حین انجام پیوند ابرو می باشد. کاشت ابرو به دلیل نزدیک بودن به چشم که به نوعی یکی از مهم ترین عضو های بدن می باشد باید با دقت فراوان انجام شود.

همچنین برداشت و کاشت فولیکول ها به دلیل حساسیت و آسیب پذیری که فولیکول ها دارند باید با ظرافت و دقت زیادی انجام شود زیرا در صورت آسیب دیدگی فولیکول ها دیگر امکان رویش و جوانه زدن موها از بین می رود.

3- ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه کاشت ابرو طبیعی

یکی دیگر از ویژگی های مهم پزشک متخصص ارائه مشاوره خوب قبل از انجام کاشت ابرو می باشد. برخی از افرادی که قصد انجام پیوند ابرو را دارند ممکن است نتایج و انتظارات غیر منطقی و رویایی را داشته باشند، برای این دسته افراد لازم است تا پزشک نتایج معقولانه و منطقی را توضیح دهد و آن ها را قانع کند.

 

ویژگی های منحصر بفرد بهترین دکتر کاشت ابرو

 

پزشک باید قبل از انجام پیوند ابرو، بیمار را با تمامی جوانب و مشکلات کاشت ابرو در حین و پس از آن آشنا سازد تا بیمار بتواند تصمیم نهایی خود را درباره کاشت ابرو بگیرد.

نحوه انجام کاشت ابرو توسط بهترین دکتر

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی راه ها و روش های زیادی وجود دارد؛ اما به طور عمده دو روش در دنیا بیشتر از سایر روش ها استفاده می شود و نتایج بهتری نیز نسبت به سایر روش ها دارد.

1- کاشت ابرو به روش FUT

پیوند ابرو به روش FUT یکی از ابتدایی ترین روش های کاشت ابرو در دنیا می باشد و به دلیل داشتن نتایج قابل قبول تاکنون برای بسیاری از بیماران استفاده می شود. در کاشت ابرو با این روش، پزشک پس از تشخیص ناحیه مناسب بانک مو، نوار باریکی از پوست سر را با استفاده از تیغ جراحی برداشت می کند و سپس آن ناحیه را بخیه می زند.

سپس برای تکمیل فرایند کاشت ابرو طبیعی، نوار برداشت شده را به قسمت های کوچکی تبدیل می کند و آن ها را آماده کاشت می کنند. سپس در ناحیه ابرو سوراخ ها و حفره های ریزی به وجود می آورد و پس از آن قسمت های کوچک نوار را که به اصطلاح گرافت می گویند را در سوراخ ها جایگذاری می کند.

2- کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو با این روش امروزه یکی پر کاربرد ترین روش کاشت ابرو طبیعی محسوب می شود و نسبت به سایر روش ها نیز نتایج مطلوب و همچنین راحت تری می دهد. در این روش پیوند ابرو، پزشک در ابتدا پس از تشخیص بانک موی مناسب جهت برداشت فولیکول ها، با استفاده از پانچ مخصوص فولیکول های خارج پوست سر را با دقت و ظرافت برداشت می کند.

سپس در ناحیه ابرو سوراخ ها و حفره هایی را به وجود می آورد تا آماده پیوند مو شود. سپس با توجه به جهت و زاویه مناسب فولیکول ها را در حفره ها جاگذاری می کند. مزیت عمده ای که این روش نسبت به روش بالا دارد این است که در این روش نیازی به استفاده از تیغ و همچنین بخیه زدن نیست و به سادگی انجام می شود.

تاثیرات و نتایج حاصل از کاشت ابرو توسط دکتر خوب

بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی، ناحیه ابرو با تراکم بالایی از فولیکول و مو کاشته می شود و پس از مدتی کوتاه معمولا دو هفته، تمامی موهای کاشته شده توسط پزشک متخصص میریزند؛ اما این یک اتفاق طبیعی است و پس از ریزش موها، دوباره موهای جدیدی در آن ناحیه شروع به جوانه زدن و رویش می کنند.

معمولا نتایج قطعی و نهایی حاصل از کاشت ابرو پس از گذشت 6 الی 9 ماه پس از پیوند ابرو به طور کامل نمایان می شود. در اکثر بیماران، تقریبا بعد از مدت ذکر شده 60 درصد موهای کاشته شده جوانه زده و رشد می کنند و برای مدت های طولانی پس از پیوند ابرو طبیعی بدون تغییر باقی می مانند.

موهای کاشته شده توسط پزشک متخصص کاملا طبیعی و زیبا به نظر می رسند و هیچ تفاوتی با سایر موهای طبیعی نخواهند داشت و تشخیص این که شخص پیوند ابرو انجام داده تقریبا غیر ممکن است.

یکی از ویژگی هایی که پس از کاشت ابرو توسط پزشک خوب و متبحر دیده می شود این است که جهت و زاویه رویش موهای کاشته شده با سایر موهای طبیعی تفاوتی ندارد و همگی یک جهت خواهند بود که این عامل در زیبایی و ظاهر ابرو ها تاثیر زیادی دارد.

هزینه های کاشت ابرو توسط بهترین پزشک

برای افراد زیادی هزینه کاشت ابرو طبیعی مهم است و یک عامل تعیین کننده در انجام دادن و یا ندادن پیوند ابرو می باشد. هزینه های ناشی از کاشت ابرو به عوامل و معیار های متعددی بستگی دارد و صرفا نمی توان مبلغی را به عنوان هزینه کاشت ابرو در نظر گرفت. البته چیزی که پس از انجام عمل بدست می آورید بسیار با ارزش تر از مبلغ آن خواهد بود.

یکی از معیار های تاثیر گذار در eyebrow transplant تعداد گرافت هایی است که در پیوند ابرو استفاده می شود. هرچه تعداد گرافت بالایی استفاده شود در نتیجه هزینه آن نیز بالا می رود.

از دیگر معیار های تاثیر گذار بر هزینه های ناشی از کاشت ابرو، نوع روش و متد استفاده شده توسط پزشک برای پیوند ابرو می باشد. روش های متعددی وجود دارد و هر یک درجه سختی و ترفند متفاوتی دارد و به همین علت هزینه ناشی از کاشت ابرو با روش های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button
مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ