کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران کیست؟

ابرو به عنوان یکی از اجزای تاثیرگذار در زیبایی همانند موهای سر ممکن است دچار ریزش شود. همانگونه که اختلالات ژنتیکی، هورمونی یا بیماری‌ها بر سلامت موها تاثیر بدی دارند، ابروها را هم دچار ریزش می‌کنند. به علاوه اینکه افرادی هستند که به طور طبیعی با مشکل کم پشتی ابرو یا حتی عدم رشد مو در ناحیه ابرو روبرو هستند. بدیهی است که رنگ ابرو، تراکم آن بلند یا کوتاه بودن آنها همگی در تغییر چهره‌ی افراد موثر است. بنابراین این وجود این دو جزء کوچک در چهره بیش از آن چه که فکر می‌کنید، مهم است. افرادی که با مشکلات رشد ضعیف ابرو یا ریزش آن مواجه هستند، می‌توانند با مراجعه به کلینیک‌های معتبر زیبایی، نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند. کلینیک پوست و مو رز واقع در تهران با ارائه‌ی خدمات ترمیم پوست و مو، در خدمت شما عزیزان می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی خدمات زیبایی این مطبت توسط پزشک حاذق و مطرح کشور دکتر روحانی متخصص پوست و زیبایی انجام می‌شود.

دکتر رضا روحانی | بهترین دکتر کاشت ابرو
نمونه کار کاشت ابروی طبیعی توسط دکتر رضا روحانی

پزشکان و کلینیک های زیادی در دنیا عمل زیبایی پیوند ابرو را انجام می دهند، اما انتخاب دکتر مناسب برای انجام کاشت ابرو طبیعی کمی دشوار تر از گذشته شده است. اکثر افرادی که قصد انجام کاشت را دارند می‌دانند که داشتن یک پزشک خوب در نتیجه بدست آمده از پیوند ابرو تاثیر زیادی خواهد داشت.

ویژگی های منحصر بفرد بهترین دکتر کاشت ابرو

پیوند ابرو تنها کاشت فولیکول‌ها نیست. بلکه به دانش بالایی در زمینه آناتومی، طراحی ابروها و متدهای نوین کاشت نیاز دارد. ابروهای کاشته شده باید کاملا طبیعی بنظر برسند و کمترین میزان جراحت را بجای بگذارند. از این رو عمل پیوند و کاشت با حساسیت‌های زیادی همراه هست؛ به همین دلیل برای انجام آن باید به از تجربه، تخصص و مهارت پزشک متخصص اطمینان داشته باشید.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

1- توانایی تشخیص و پیش بینی

اینکه پزشک مجری کاشت ابرو قادر به اجرای حرفه‌ای پیوند باشد، بسیار مهم است. پزشک متخصص باید به درستی بتواند میزان و تعداد گرافت ها با تراکم بالا را جهت پیوند تشخیص دهد. بهترین پزشک متخصص در زمینه کاشت ابرو طبیعی باید از ویژگی تشخیص خوبی بهره مند باشد و بتواند به خوبی میزان و تعداد گرافت ها برای پیوند مو با تراکم بالا را به درستی تشخیص دهد. همچنین باید قدرت تشخیص محل دقیق بانک مو جهت برداشت مو و فولیکول های سر را به درستی تشخیص دهد زیرا کیفیت بانک مو در پیوند ابرو طبیعی بسیار مهم است.

نمونه کار بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران
نمونه کار بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران و ایران (رضا روحانی)

2- تبحر و دقت بالا در کاشت ابرو

از دیگر قابلیت ها و ویژگی هایی که بهترین دکتر کاشت ابرو باید داشته باشد، تبحر و دقت کافی در حین انجام پیوند ابرو می باشد. این عمل در ناحیه‌ی فوقانی چشم انجام می‌شود. نزدیک بودن ناحیه‌ی کاشت به چشم‌ها، حساسیت کار را بیش از پیش افزایش می‌دهد. بنابراین پزشک مجری کاشت باید تمرکز بالایی در حین کار داشته باشد تا منجر به بروز آسیبی برای چشم نشود. فولیکول‌ها موجودات اعضای زنده‌ای هستند که در صورت عدم رعایت برخی نکات در حین برداشت، آسیب می‌بینند. در نتیجه نمی‌توان انتظار نتایج خوبی داشته باشید. همچنین برداشت و کاشت فولیکول ها به دلیل حساسیت و آسیب پذیری که فولیکول ها دارند باید با ظرافت و دقت زیادی انجام شود زیرا در صورت آسیب دیدگی فولیکول ها دیگر امکان رویش و جوانه زدن موها از بین می رود.

3- ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه کاشت ابرو طبیعی

یکی دیگر از ویژگی های مهم پزشک متخصص ارائه مشاوره خوب قبل از انجام عمل زیبایی می‌باشد. برخی از افرادی که قصد انجام پیوند ابرو را دارند ممکن است نتایج و انتظارات غیر منطقی و رویایی را داشته باشند، برای این دسته افراد لازم است تا پزشک نتایج معقولانه و منطقی را توضیح دهد و آن ها را قانع کند. پیش از هر اقدامی لازم است متقاضی اطلاعات کاملی در خصوص جزئیات و نحوه عمل دریافت کند، لذا جلسه‌ی مشاوره پیش از انجام عمل توسط کلینیک‌ زیبایی رز و در حضور متخصصین این زمینه انجام می‌شود. در این جلسه‌ی توجیهی ابهاماتی که متقاضیان دارند، برطرف می‌شود. توضیحات قانع کننده‌ی پزشک، انتظارات غیرمنطقی و رویایی را که ممکن است افراد از نتیجه‌ی کار داشته باشند، برطرف می‌کند. پزشک باید قبل از انجام پیوند ابرو، بیمار را با تمامی جوانب و مشکلات کاشت ابرو در حین و پس از آن آشنا سازد تا بیمار بتواند تصمیم نهایی خود را بگیرد.

ویژگی های منحصر بفرد بهترین دکتر کاشت ابرو

نحوه انجام کاشت ابرو توسط بهترین دکتر

روش‌های متنوعی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی وجود دارد؛ برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو در تهران راه ها و روش های زیادی وجود دارد؛ اما به طور عمده دو روش در دنیا بیشتر از سایر روش ها استفاده می شود و نتایج بهتری نیز نسبت به سایر روش ها دارد.

1-روش FUT

پیوند ابرو به روش FUT یکی از ابتدایی‌ترین روش های کاشت ابرو در دنیا به شمار می‌رود. این روش امتحان خود را به خوبی پس داده است و به دلیل داشتن کارنامه‌ی عالی، تاکنون برای بسیاری از بیماران استفاده می شود. پیوند ابرو اف یو تییکی از ابتدایی ترین روش های کاشت ابرو در دنیا می باشد و به دلیل داشتن نتایج قابل قبول تاکنون برای بسیاری از بیماران استفاده می شود. در کاشت ابرو با این روش، پزشک پس از تشخیص ناحیه مناسب بانک مو، نوار باریکی از پوست سر را با استفاده از تیغ جراحی برداشت می کند و سپس آن ناحیه را بخیه می زند. نوار برداشت شده در زیر میکروسکوپ به قسمت های کوچکی تبدیل می‌شود و گرافت‌های مناسب برای پیوند مو از آن جداسازی می‌شود. پیش از کاشت گرافت‌ها، ابتدا باید محل کاشت آن به دقت مشخص شود. این کار نیاز به دقت بالایی برای طراحی ناحیه ابرو می‌باشد. در ادامه سپس برای تکمیل فرایند کاشت ابرو طبیعی، نوار برداشت شده را به قسمت های کوچکی تبدیل می کند و آن ها را آماده کاشت می کنند. سپس در ناحیه ابرو سوراخ ها و حفره های ریزی به وجود می آورد و پس از آن قسمت های کوچک نوار را که به اصطلاح گرافت می گویند را در سوراخ ها جایگذاری می کند.

2- روش FUE

در مقابل کاشت ابرو به روش FUE از معروف‌ترین روش‌های پیوند و کاشت محسوب می‌شود. چرا که در مقایسه با سایر روش‌ها، نتایج نتایج رضایت‌بخش‌تری داشته است. با این روش امروزه یکی پر کاربرد ترین روش پیوند محسوب می شود و نسبت به سایر روش ها نیز نتایج مطلوب و همچنین راحت تری می دهد. در این روش پیوند ابرو، پزشک در ابتدا پس از تشخیص بانک موی مناسب جهت برداشت فولیکول ها، با استفاده از پانچ مخصوص فولیکول های خارج پوست سر را با دقت و ظرافت برداشت می کند.

سپس در نواحی از پیش مشخص شده در قسمت ابرو حفره هایی را به وجود می آورد تا آماده پیوند مو شود. سپس با توجه به جهت و زاویه مناسب فولیکول ها را در حفره ها جاگذاری می کند. مزیت عمده ای که این روش نسبت به روش بالا دارد این است که در این روش نیازی به استفاده از تیغ و همچنین بخیه زدن نیست و به سادگی انجام می شود. در ادامه فولیکول‌ها را جهت و زاویه‌ی مناسب در حفره‌ها جاگذاری می‌کند. وجه تمایز FUE در مقایسه با روش FUT این است که در فرآیند FUE نیازی به استفاده از تیغ و همچنین بخیه زدن نیست. بنابراین اثرات جزئی از نواحی جراحت در سر و ابرو به جای می‌گذارد.

دکتر خوب برای کاشت ابرو

تاثیرات و نتایج حاصل از کاشت ابرو توسط دکتر خوب

بعد از انجام عمل، ناحیه ابرو با تراکم بالایی از فولیکول و مو کاشته می شود و پس از مدتی کوتاه معمولا دو هفته، تمامی موهای کاشته شده توسط پزشک متخصص میریزند؛ اما این یک اتفاق طبیعی است و پس از ریزش موها، دوباره موهای جدیدی در آن ناحیه شروع به جوانه زدن و رویش می کنند. معمولا نتایج قطعی و نهایی حاصل از کاشت فولیکول پس از گذشت 6 الی 9 ماه پس از پیوند ابرو به طور کامل نمایان می شود. در اکثر بیماران، تقریبا بعد از مدت ذکر شده 60 درصد موهای کاشته شده جوانه زده و رشد می کنند و برای مدت های طولانی پس از پیوند ابرو طبیعی بدون تغییر باقی می مانند. موهای کاشته شده توسط پزشک متخصص کاملا طبیعی و زیبا به نظر می رسند و هیچ تفاوتی با سایر موهای طبیعی نخواهند داشت و تشخیص این که شخص پیوند ابرو انجام داده تقریبا غیر ممکن است. یکی از ویژگی هایی که پس از کاشت ابرو توسط پزشک خوب و متبحر دیده می شود این است که جهت و زاویه رویش موهای کاشته شده با سایر موهای طبیعی تفاوتی ندارد و همگی یک جهت خواهند بود که این عامل در زیبایی و ظاهر ابرو ها تاثیر زیادی دارد.

هزینه های کاشت ابرو توسط بهترین پزشک

برای افراد زیادی هزینه کاشت ابرو مهم است و یک عامل تعیین کننده در انجام دادن و یا ندادن پیوند ابرو می باشد. هزینه های ناشی از کاشت ابرو در تهران به عوامل و معیار های متعددی بستگی دارد و صرفا نمی توان مبلغی را به عنوان هزینه کاشت ابرو در نظر گرفت. البته چیزی که پس از انجام عمل بدست می آورید بسیار با ارزش تر از مبلغ آن خواهد بود. یکی از معیار های تاثیر گذار در کاشت ابرو تعداد گرافت هایی است که در پیوند ابرو استفاده می شود. هرچه تعداد گرافت بالایی استفاده شود در نتیجه هزینه آن نیز بالا می رود. از دیگر معیار های تاثیر گذار بر هزینه های ناشی از کاشت ابرو، نوع روش و متد استفاده شده توسط پزشک برای پیوند ابرو می باشد. روش های متعددی وجود دارد و هر یک درجه سختی و ترفند متفاوتی دارد و به همین علت هزینه ناشی از کاشت ابرو با روش های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

3.7/5 (6 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام – در حال حاضر دکتر چه روشهایی برای کاشت ابرو انجام میدن ؟بهترین روشی که پیشنهاد می کنین چیه ؟

  1. سلام و عرض ادب
   در حال حاضر بهترین روش کاشت ابرو ، روش fut می باشد دوست من
   جهت مشاوره رایگان در این خصوص با مشاورین کلینیک رز در ارتباط باشید.
   باسپاس

  1. سلام دوست من
   وقتتون بخیر
   نتیجه کاشت بعد از گذشت 2 الی 3 ماه قابل مشاهده هستند.
   پیروز و استوار باشید.

 2. سلام خدمت دکتر روحانی عزیز من کاشت انجام دادم و بعد از گذشت سه سال از عملی که انجام دادم خیلی راضیم یادتون افتادم و خواستم تشکر کنم ایشالله موفق باشین

  1. سلام و عرض ادب
   بسیار خشنودیم از این که از نحوه کاشت بعد از گذشت 3 سال راضی هستید.
   پیروز و استوار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ