لیپوماتیک

بهترین دکتر و جراح لیپوماتیک در ایران کیست؟

اگر قصد انجام عمل زیبایی لیپوماتیک را دارید، در نظر داشته باشید که به دنبال پزشک متخصص مجربی بروید که دارای سوابق کاری موفق در زمینه انجام پیکرتراشی می باشد. در ادامه به شرح فاکتورهای مهمی که در انتخاب بهترین پزشک برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک باید در نظر داشته باشید، می پردازیم.

انتخاب بهترین جراح برای عمل لیپوماتیک

انتخاب بهترین پزشک برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک تاثیر بسزایی در رسیدن به نتیجه دلخواه شما خواهد گذاشت. پیکرتراشی این روزها در اکثر کلینیک های زیبایی توسط بسیاری از پزشکان انجام می شود و افراد زیادی از این امر خرسند هستند؛ اما برای آن که به اندام ایده آل و نتایج دلخواه خود برسید باید به پزشک متخصصی مراجعه کنید که دارای تجربه کافی در درمان بیماران با شرایط خاص را دارد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

به طور کلی شما راحت می توانید با آن ها صحبت کنید و کاملاً از عوارض و خطرات آگاه شوید، به سوالات شما به طور کامل پاسخ می دهند و در برآورده کردن نیاز شما از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک موفق هستند.

در اینجا پنج مرحله برای یافتن بهترین پزشک برای انجام لیپوماتیک برای شما آورده شده است:

1- از اطرافیان بپرسید

با ایجاد لیستی از پزشکان بالقوه شروع کنید. اکثر جراحان پلاستیک لیپوماتیک را انجام می دهند. سایر ارائه دهندگان که ممکن است پیکرتراشی را انجام دهند شامل متخصصین پوست و جراحان عمومی هستند. از خانواده دوستان و سایر کسانی که پیکرتراشی را انجام داده اند درباره پزشک معالج آن ها بپرسید.

در صورتی که در اطرافیان خود فردی که لیپوماتیک انجام داده است پیدا نکردید یا به دنبال گزینه های بیشتری هستید، می توانید در اینترنت و سایت های معتبر به دنبال پزشکان متخصص بگردید. اکثر وبسایت های معتبر رتبه بندی رضایت بیمار را نشان می دهند که به شما در مورد چگونگی تجربه خودتان با پزشک کمک بسیاری می کند.

2- اعتبارنامه و تجربه

برای تحقیق در مورد اعتبار و تجربه پزشکان وقت بگذارید. به دنبال پزشک معالج باشید که در جراحی پلاستیک یا سایر تخصص ها دارای مجوز باشد و به طور مرتب و موفق عمل زیبایی لیپوماتیک را انجام می دهد. هرچه یک پزشک سوابق کاری بیشتری در رابطه لیپوماتیک داشته باشد، برای پیش بینی و جلوگیری از عوارض، آمادگی بهتری دارد.

3- بررسی عملکرد بیمارستان یا کلینیک زیبایی

عمل های جراحی اغلب به تیمی از متخصصین در زمینه مراقبت های بهداشتی نیاز دارند. به همین دلیل، شما باید کیفیت کلی مراقبت از بیمار را نیز در بیمارستان یا مراکز درمانی که پزشک معالجه می کند در نظر بگیرید.

در نظر داشته باشید که عمل زیبایی لیپوماتیک شما ممکن است در بیمارستان انجام شود یا نشود. در صورتی که در بیمارستان انجام می شود در مورد کیفیت و رضایت بیماران در آن بیمارستان تحقیق کنید.

 

انتخاب بهترین جراح برای عمل لیپوماتیک

 

در حالت ایده آل شما باید یک بیمارستان یا کلینیکی در منطقه خود پیدا کنید که عملکردی بهتر از حد انتظار داشته باشد خصوصاً در جراحی های عمومی، سپس یک پزشک پیدا کنید که بتواند بیماران را در این بیمارستان بستری و معالجه کند. از بیمارستان هایی با نتایج کمتر از حد انتظار خودداری کنید.

ویژگی ها و معیار های انتخاب پزشک مناسب برای لیپوماتیک

قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در مورد ویژگی ها و معیار های پزشک متخصص پوست و مو و یا جراح پلاستیک خود تحقیق کنید. در تمام حوزه های پزشکی زیبایی مهارت های خاص و مختلفی مورد نیاز است و جراح شما باید تجربه و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشد.

به همین منظور می تواند سوالاتی از قبیل اینکه چه آموزش‌هایی در زمینه انجام پیکرتراشی دیده اند و اینکه چند سال است که مشغول انجام پیکرتراشی هستند پرسید.

همچنین دانستن این که چند بار عمل زیبایی لیپوماتیک را با موفقیت انجام داده اند امر مهمی به شمار می رود. برای رسیدن به بهترین نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپوماتیک سرعت عمل و مهارت های پزشک متخصص نیز در این امر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نتایج به دست آمده از لیپوماتیک به دست بهترین دکتر

تجربه جراحان ایرانی در جراحی مقرون به صرفه لیپوماتیک در ایران در بیمارستان ها و کلینیک های مجهز و کم هزینه باعث شده است تا اکثر افراد شانس زیادی برای کاهش وزن با موفقیت داشته باشند. نیازی به نگرانی در مورد عمل جراحی پیکرتراشی نیست نکته مهم این است که یک جراح پلاستیک ماهر و بیمارستان و یا کلینیک معتبری را برای انجام پیکرتراشی پیدا کنید.

عمل زیبایی لیپوماتیک توسط بهترین پزشکان متخصص یکی از عمل های بسیار ایمن و مطمئن برای رسیدن به اندام ایده آل می باشد. نتایج به دست آمده لیپوماتیک به دست بهترین پزشکان تا زمانی که التهاب کم نشود، مشخص نخواهد بود. در برخی موارد، تورم پس از پیکرتراشی ممکن است چندین ماه طول بکشد. بیشتر تورم ها پس از حدود 4 هفته برطرف می شوند.

افرادی که پس از عمل زیبایی پیکرتراشی وزن خود را حفظ می کنند معمولاً می توانند انتظار نتایج دائمی داشته باشند. كسانی كه پس از انجام عمل وزن كشی می كنند، ممكن است دریابند كه توزیع چربی آن ها تغییر پیدا کرده است.

ممکن است مدتی زمان برد تا بهترین نتایج حاصل لیپوماتیک را مشاهده کنید. بدن شما هر روز با کانتور جدید خود سازگار می شود و شکل می گیرید. اگر زندگی سالم را در زمینه کنترل وزن حفظ کنید، عمل زیبایی لیپوماتیک درهای یک زندگی مناسب را برای شما باز می کند. نکته مهم این است که وزن خود را ثابت نگه دارید و شیوه زندگی خود را با ورزش و غذاهای سالم تغییر کنید.

هزینه های لیپوماتیک بهترین پزشک متخصص

هزینه لیپوماتیک توسط بهترین پزشک متخصص بسته به محل درمان منطقه و موقعیت جغرافیایی شما ممکن است متفاوت باشد؛ اما به طور کلی عوامل زیر می تواند در هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک تاثیر گذار باشد:

  1. هزینه بیهوشی و یا بی حسی موضعی بیمار
  2. هزینه های کلینیک تخصصی و یا اتاق عمل بیمارستان
  3. هزینه آزمایش های قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی
  4. هزینه گن های مورد استفاده پس از لیپوماتیک
  5. حق الزحمه پزشک متخصص
  6. هزینه دارو های تجویز شده پس از lipomatic

لیپوماتیک در ایران یکی از عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک است که با از بین بردن رسوبات چربی اضافی به لاغر شدن قسمت های خاصی از بدن کمک می کند. هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک در ایران توسط بهترین پزشکان متخصص حداقل 170٪ کمتر از انگلیس و ایالات متحده است.

ایران یکی از بهترین کشورها برای پیکرتراشی است و جالب است که در سال 2108 ایران، هند و ایالات متحده از جمله کشورهایی بودند که بیشترین میزان جراحی لیپوماتیک را داشتند. با این حال، هزینه پیکرتراشی در ایران کمترین قیمت را در مقایسه با سایر کشورها داشت.

به طور روزانه، هزاران نفر در هر گوشه جهان به ایران سفر می کنند تا عمل زیبایی لیپوماتیک را در ایران توسط پزشکان متخصص و مجرب انجام دهند. کلینیک ها و بیمارستان های ایران مجهز به امکانات پیشرفته پیکرتراشی هستند.

بیمارستان های ایران خدمات جراحی لیپوماتیک را با کیفیت بالایی ارائه می دهند که کاملاً برابر با خدمات در کشورهای ایالات متحده و اروپا است، بنابراین شما می توانید عمل زیبایی پیکرتراشی را در ایران با مناسب ترین قیمت انجام دهید.

0/5 (0 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مشاوره نیاز دارید ؟ چت از طریق واتساپ