لیپوماتیک

بهترین دکتر و جراح لیپوماتیک در ایران (1401)

عمل‌های زیبایی به دلیل حساسیتی که دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به این معنا که کوچکترین اشتباه پزشک متخصص و کلینیک می‌تواند خسارت‌ها و عوارض بسیار زیادی را در پی داشته باشد. عمل لیپوماتیک نیز به دلیل قرار گرفتن در دسته عمل‌های زیبایی تهاجمی از این قاعده مستثنی نیست. اگر شما نیز قصد انجام لیپوماتیک را در سر داشته و به دنبال یک دکتر خوب برای لیپوماتیک در تهران و همچنین انتخاب بهترین کلینیک لیپوماتیک هستید در این مقاله همراه ما باشید. کلینیک تخصصی رز با حضور دکتر روحانی به عنوان بهترین جراح لیپوماتیک در تهران یکی از بهترین‌های ایران بوده و بیماران را در تمامی مراحل درمان به بهترین نحو ممکن همراهی می‌کند.

مشاوره سریع و رایگان لیپوماتیک با پزشک متخصص

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

تخصصی ترین مرکز لیپوماتیک در ایران

عمل لیپوماتیک با توجه به مزایای قابل توجهی که دارد توانسته است به یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی دنیا برای رسیدن به هیکلی زیبا و ‌ایده‌آل تبدیل شود. اما در این میان موضوعی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، انتخاب یک کلینیک معتبر و شناخته شده برای این منظور است چرا که انتخاب یک کلینیک استاندارد و مجهز، اولین و مهم‌ترین قدم در راستای داشتن عملی موفقیت‌آمیز با نتایج دلخواه است. دو مورد از مهم‌ترین معیار‌هایی که در انتخاب مرکز تخصصی جراحی لاغری اهمیت دارند عبارتند از:

 • توجه به تجهیزات و دستگاه‌های مرکز تخصصی

این روز‌ها روش‌های متعددی برای انجام عمل لیپوماتیک روی کار آمده‌اند. روش‌های جدیدتر و مدرن‌تر در مقایسه با روش‌های قدیمی، نتایج مثبت بیشتری را در پی داشته و فرد دوره نقاهت کوتاه‌تری را برای رسیدن به نتایج دلخواه خود پشت سر خواهد گذاشت. هر چه کلینیک انتخابی به دستگاه‌های پیشرفته‌تری مجهز باشند، شرایط جراحی برای مراجعین بهتر خواهد بود.

 • حضور بهترین دکتر لیپوماتیک

شرط دوم در انتخاب مرکز تخصصی خوب برای انجام جراحی لاغری، توجه به مهارت و تخصص جراح است چرا که تجربه و تخصص پزشک، اهمیت بالایی برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و جلوگیری از آسیب‌های جانبی دارد.

بهترین دکتر و جراح لیپوماتیک در ایران کیست؟

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، مراکز زیبایی و تخصصی بسیاری را دارا است به طوری که کاندید‌های انجام پیکرتراشی می‌توانند در شهر تهران از خدمات بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران بهره برده و از اندام زیبای خود بعد از عمل پیکرتراشی لذت ببرند. از آنجایی که شمار این مراکز روز به روز در حال بیشتر شدن است، انتخاب گزینه مناسب برای افراد، دشوارتر شده است. یکی از بهترین کار‌ها برای شناخت بهترین مرکز جراحی لاغری در تهران و البته ایران، توجه به نظر کسانی است که لیپوماتیک انجام داده‌اند. کلینیک پوست و مو رز با داشتن کادر درمان حرفه‌ای و تخصصی و حضور بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران توانسته است نام خود را در لیست بهترین‌ها قرار داده و رضایت تمامی مراجعه‌کنندگان را به خود جلب کند.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک زانو

انتخاب بهترین جراح برای عمل لیپوماتیک

انتخاب بهترین پزشک برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، تأثیر به‌سزایی در رسیدن به نتیجه دلخواه شما خواهد گذاشت. پیکرتراشی این روز‌ها در اکثر کلینیک‌های زیبایی توسط بسیاری از پزشکان انجام می‌شود و افراد زیادی از این امر خرسند هستند اما برای آن که به اندام ‌ایده‌آل و نتایج دلخواه خود برسید باید به پزشک متخصصی مراجعه کنید که دارای تجربه کافی در درمان متقاضیان با شرایط خاص باشد. می‌توانید از کلینیک بخواهید شماره مراجعین قبلی را به شما بدهد تا با آن‌ها صحبت کنید و کاملاً از عوارض و خطرات آگاه شده و رضایت آن‌ها را از عملکرد متخصص جویا شوید. در ادامه، چند فاکتور برای یافتن بهترین متخصص لیپوماتیک برای شما آورده شده است:

 • از مراجعین قبلی سوال کنید.

با تنظیم لیستی از پزشکان بالقوه شروع کنید. اکثر جراحان پلاستیک، لیپوماتیک را انجام می‌دهند. از خانواده، دوستان و سایر کسانی که پیکرتراشی را انجام داده‌اند، درباره پزشک معالج آن‌ها بپرسید. در صورتی که در بین اطرافیان خود فردی که لیپوماتیک انجام داده است پیدا نکردید یا به دنبال گزینه‌های بیشتری هستید، می‌توانید در اینترنت و سایت‌های معتبر به دنبال پزشکان متخصص بگردید. اکثر وبسایت‌های معتبر، رتبه‌بندی رضایت مراجعین را نشان می‌دهند که به شما در انتخاب جراح کمک خواهد کرد.

 • اعتبارنامه و تجربه

برای تحقیق درمورد اعتبار و تجربه پزشکان وقت بگذارید. به دنبال پزشک معالجی باشید که در جراحی پلاستیک یا سایر تخصص‌ها دارای مجوز باشد و به طور مرتب و موفق عمل زیبایی لیپوماتیک را انجام می‌دهد. هر چه یک پزشک سوابق کاری بیشتری در رابطه با جراحی لاغری داشته باشد، برای پیش‌بینی و جلوگیری از عوارض، آمادگی بهتری دارد.

 • بررسی عملکرد بیمارستان یا کلینیک زیبایی

عمل‌های جراحی اغلب به تیمی از متخصصین در زمینه مراقبت‌های بهداشتی نیاز دارند. به همین دلیل، شما باید کیفیت کلی مراقبت از فرد را نیز در بیمارستان یا مراکز درمانی که پزشک معالج می‌کند در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که عمل زیبایی لیپوماتیک شما ممکن است در بیمارستان انجام شود. در صورتی که در بیمارستان انجام می‌شود، درمورد رضایت مراجعین در آن بیمارستان تحقیق کنید. در حالت‌ ایده‌آل، شما باید یک بیمارستان یا کلینیکی در منطقه خود پیدا کنید که عملکردی بهتر از حد انتظار داشته باشد.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک ران

انتخاب بهترین جراح برای عمل لیپوماتیک

ویژگی ها و معیار های انتخاب پزشک مناسب برای لیپوماتیک

قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی، درمورد ویژگی‌ها و معیار‌های پزشک متخصص پوست و مو و یا جراح پلاستیک خود تحقیق کنید. در تمام حوزه‌های پزشکی زیبایی، مهارت‌های خاص و مختلفی مورد نیاز است و جراح شما باید تجربه و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشد. به همین منظور می‌توانید سؤالاتی از قبیل اینکه چه آموزش‌هایی در زمینه انجام پیکرتراشی دیده‌اند و اینکه چند سال است که مشغول انجام این عمل زیبایی هستند، بپرسید. همچنین دانستن اینکه چند بار عمل زیبایی لیپوماتیک را با موفقیت انجام داده‌اند، امر مهمی به شمار می‌رود. برای رسیدن به بهترین نتایج حاصل از عمل زیبایی پیکرتراشی، سرعت عمل و مهارت‌های پزشک متخصص نیز در این امر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نتایج به دست آمده از لیپوماتیک به دست بهترین دکتر

تجربه جراحان ایرانی در جراحی مقرون به صرفه لیپوماتیک در ایران باعث شده است اکثر افراد شانس زیادی برای کاهش سایز با موفقیت داشته باشند. نیازی به نگرانی درمورد عمل جراحی پیکرتراشی نیست. نکته مهم این است که یک جراح پلاستیک ماهر، بیمارستان و یا کلینیک معتبری را برای انجام جراحی لاغری پیدا کنید. عمل زیبایی لیپوماتیک توسط بهترین پزشکان متخصص، یکی از عمل‌های بسیار ایمن و مطمئن برای رسیدن به اندام ‌ایده‌آل می‌باشد. نتایج به دست آمده لیپوماتیک به دست بهترین پزشکان، تا زمانی که التهاب کم نشود، مشخص نخواهد بود. در برخی موارد، تورم پس از پیکرتراشی ممکن است چندین ماه طول بکشد. بیشتر تورم‌ها پس از حدود ۴ هفته برطرف می‌شوند.

افرادی که پس از عمل زیبایی پیکرتراشی وزن خود را حفظ می‌کنند معمولاً می‌توانند انتظار نتایج دائمی داشته باشند. ممکن است مدتی زمان ببرد تا بهترین نتایج حاصل از لیپوماتیک را مشاهده کنید. بدن شما هر روز با کانتور جدید خود سازگار می‌شود و شکل می‌گیرید. اگر زندگی سالم را در زمینه کنترل وزن حفظ کنید، عمل زیبایی لیپوماتیک در‌های یک زندگی مناسب را برای شما باز می‌کند. نکته مهم این است که وزن خود را ثابت نگه دارید و شیوه زندگی خود را با ورزش و غذا‌های سالم تغییر دهید.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک سینه

هزینه های لیپوماتیک بهترین پزشک متخصص

هزینه لیپوماتیک توسط بهترین پزشک متخصص، بسته به محل درمان، منطقه و موقعیت جغرافیایی شما ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی عوامل زیر می‌تواند بر هزینه عمل زیبایی پیکرتراشی تأثیر‌گذار باشند:

 • هزینه بیهوشی و یا بی‌حسی موضعی
 • هزینه‌های کلینیک تخصصی و یا اتاق عمل بیمارستان
 • هزینه آزمایش‌های قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی
 • هزینه گن‌های مورد استفاده پس از لیپوماتیک
 • حق‌الزحمه پزشک متخصص
 • هزینه دارو‌های تجویز شده پس از لیپوماتیک

لیپوماتیک در ایران یکی از عمل‌های جراحی زیبایی و پلاستیک است که با از بین بردن رسوبات چربی اضافی، به لاغر شدن قسمت‌های خاصی از بدن کمک می‌کند. هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک در ایران توسط بهترین پزشکان متخصص، حداقل ۱۷۰٪ کمتر از انگلیس و ایالات متحده است. ایران یکی از بهترین کشور‌ها برای پیکرتراشی است و جالب است که در سال ۲۱۰۸ ایران، هند و ایالات متحده از جمله کشور‌هایی بودند که بیشترین میزان جراحی لیپوماتیک را داشتند. با این حال، هزینه جراحی لاغری در ایران کمترین قیمت را در مقایسه با سایر کشور‌ها داشت.

به طور روزانه، هزاران نفر در هر گوشه جهان به ایران سفر می‌کنند تا عمل زیبایی لیپوماتیک را در ایران توسط پزشکان متخصص و مجرب انجام دهند. کلینیک‌ها و بیمارستان‌های ایران مجهز به امکانات پیشرفته پیکرتراشی هستند. بیمارستان‌های ایران خدمات جراحی لیپوماتیک را با کیفیت بالایی ارائه می‌دهند که کاملاً برابر با خدمات در کشور‌های ایالات متحده و اروپا است. بنابراین شما می‌توانید عمل زیبایی پیکرتراشی را در ایران با مناسب‌ترین قیمت انجام دهید.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک غبغب

کلینیک لیپوماتیک رز در تهران

کلینیک لیپوماتیک رز با داشتن محیطی کاملاً بهداشتی و استاندارد و البته مجهز بودن به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه‌های مختلف زیبایی و به خصوص لیپوماتیک، به یکی از بهترین‌های تهران و ایران تبدیل شده است. به طوری که تمامی مراجعه‌کنندگان این کلینیک می‌توانند به کمک تخصص بالای بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران، دکتر روحانی که در این کلینیک حضور دارد بدون کمترین آزار و اذیت، به نتایج مطلوب و دلخواه خود در کوتاه‌ترین دوره نقاهت برسند. از جمله اصلی‌ترین مزایای مراجعه به این مرکز تخصصی لیپوماتیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از کادر درمانی کاملاً مجرب
 • حضور بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران
 • داشتن محیطی کاملاً بهداشتی و استاندارد
 • مجهز به دستگاه‌های پیشرفته دنیا و استفاده از به روزترین روش‌های پیکرتراشی برای رسیدن به نتایج‌ ایده‌آل
 • ارائه خدمات باکیفیت با هزینه‌ای مناسب
 • داشتن گروه تخصصی مشاوره برای کمک و راهنمایی مراجعین در تمامی مراحل درمان

اگر تصمیم خود را برای استفاده از خدمات بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران گرفته‌اید، می‌توانید همین حالا از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با مشاوران ما در کلینیک رز تماس گرفته و اطلاعات کامل‌تری را در خصوص این عمل زیبایی از جمله هزینه لیپوماتیک و … به دست ‌آورید.

1/5 (2 نظر)

دکتر رضا روحانی

دکتر رضا روحانی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۷۳۸۱۰ | مدرس انجمن کاشت موی ایران با بیش از 5000 نمونه کار موفق کاشت مو و ابرو انجام شده در کلینیک تخصصی پوست و موی رز.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

مشاوره رایگان واتساپ